Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem pewna 29

STYCZEŃ 2013 - zapraszam wszystkie świeżutkie mamy :)

Polecane posty

Gość gosienka2666
Cześć dziewczyny!!! :) pamiętacie mnie jeszcze..? Daaawno mnie tu nie było i żałuję, że tyle mnie ominęło. Własnie podczytuję co u Was słychać :) mój synek Damian skończył 21go 5 miesięcy :) jest mega radosnym chłopcem, próbuje siadać i ciągle piszczy :) Salva, gratuluję walki o pokarm, dajesz dziecku to, co najlepsze :) oprócz miłości :) też karmię piersią, Damianek nie rozstaje się ze swoim cycem, hehe, ale wprowadzam juz pokarmy stałe i też mu smakują :) buziaczki dla Was i Waszych pociech!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosienka ja ciebie pamietam doskonale :D cieszę się, że u was oki :) my teraz zaczęlismy worowadzać, wczesniej było tylko smakowanie. Niestety nie powiodło się z glutenem i marchewką, suoer rano cycek, potem rano cycek, potem drzemka, nastepnie podaje na sniadanko po piersi kleik kukurydziany na moim mleku (zamrożone), potem cycek, potem przed piersią obiadek od wczoraj ziemniaczki ze szpinakiem ze słoiczka, potem cycek, potem cycek i po jałbuszko ze słoiczka, kąpanie i cycek, i cycek nocny po 3-4 h spania, dłuższy sen, i na nowo :D No a teraz przypałętała mi się grzybica brodawek, od rana, przewaznie trwa około 5 dni, oby nie dłużej... Synuś jako połroczniak jest już bardzo kumunikatywny :D nieswtey nie robi jedej rzeczy, nie przewraca się z pleków na brzuszek, i na odwrót, zrobił to tylko kilka razy, ale bardzo lubi leżeć na brzuszku, pomagam mu w przewrocie, bo sam ani rusz, jedynie na boki, no i nowiść, jak go kładę do spania na wznak, od razu zmienia pozycję na boczek i słodko kładzie rączke na rączke i tak spi :D po jakimś czasie wraca na plecki i potem znowu na boczek :D no i prezy się jak trzymamy go na rękach, tzn. wychyla się do tyłu, ciagnie rączki, jakby miał trochę za duże napięcie mięsniowe, jutro idziemy do fizjoterapautki, zobaczymy co na to powie... Dzisiaj byłam na ostanich zajeciach foto dla mam i trochę mi smutno, ale od września ruszają nstepne, juz dla zaawansowanych :D ale nie wiem czy będę miała kasę :( bo planuję pojsc na wychowacze... a reszta dziewczyn, halo, jestescie???? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosienka2666
oj, fajny ten Twój Synuś :) dzieci dają tyle radości :) kto by pomyślał, że takie rzeczy jak kupka, zjedzona marchewka czy słodki sen mogą tak cieszyć :) Mój też nie lubi marchewki i kleiku ryżowego. Kupiłam kaszkę malinową z bobovity i zupełnie inna rozmowa ;) Damianek już się obraca, ale mam przez to mnóstwo strachu, bo w nocy śpi na brzuchu z twarzą w poduszce, którą mu już zabrałam.. A jak rano wstaję to on już leży na brzuchu , głowa wysoko i patrzy na mnie :D Raz zleciał mi już z łóżka, przez co o mało zawału nie dostałam. Starsza córka zakochana w braciszku, co chwila jest u niego :) Pomoc mam wspaniałą od niej :) Damiś ogólnie jest bardzo grzeczny, ominęły nas kolki, problemy z kupką itp.. raz był chory jak miał 6 tyg i leżeliśmy w szpitalu, ale tak to Ok. No i też lecimy na cycu w większości, wygoda jak nie wiem :) Teraz próbuję wrócić do figury z Ewą Chodakowską, hehe ;D Reszta dziewczyn zagląda? Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosieńka chyba zostałysmy same :P Synuś ma mały przeprost, ale od zeszłego tygodnia jest juz lepiej, jak pisałam byliśmu u fizjoterpautki, dzięki wskazaniom i cwiczeniom mały przekreca sie na brzuszek! ma tylko problem na plecki :P ale pewnie lada chwila i już bedzie się kulał :D hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie mamy...jejku nie było mnie tutaj bardzo dawno,ale myślami bezustannie ;) Mój synek skończył już 7 miesięcy jest bardzo pogodnym dzieckiem..do wszystkich się śmieje i te dwa ząbki które bielą się podczas szerokiego uśmiechu...Pięknie się Przekręca i turla po całej podłodze muszę uważać i robimy mu zabezpieczenia z poduszek, podnosi już d*pke do raczkowania-Generalnie ciekawy wszystkiego i bardzo żywy. Jego pierwsza ważna uroczystość a mianowicie Chrzciny już za Nami..był bardzo grzeczny...i oczywiście bardzo ciekaw wszystkiego. Salva nie przejmuj się ja też już na wychowawczym. Pozdrawiam cieplutko Was mamusie i Wasze pociechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej tu blanka ;) Moja mała już od jakiegoś czasu pięknie siedzi bez oparcia, porusza się całkiem sprawnie, jak się czegoś trzyma to stoi kilkanaście sekund. Ale marudna się zrobiła i jak tylko na moment znikam z pola widzenia, jest wielki krzyk, a w nocy tylko ja ją mogę uspokoić, u taty płacze. A budzi się niestety często i nie wiem czemu. :( Także łatwo nie jest, ale jakoś leci. ;) Apetyt ma spory, bardzo jej smakują wszystkie obiadki, warzywa i owoce, a kaszki to wprost ubóstwia. :) I pomału uczy się sama pić z kubeczka-niekapka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornel waży 9950g ma 71 cm, siedzi stabilnie i sam siada, wstaje, raczkuje, chodzi za rączki, robi koci koci i mówi przy tym \"koć koć\" próbuje gadać coś po swojemu, Na telefony, piloty, laptopy jest mega szał ;) je owoce, warzywa, soki, prawie wszystkie, unikam jeszcze tropikalnych i cytrusów, je mięsko i zupki, chrupki i biszkopty , kaszki i mm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosienka2666
Salva, dziewczynki, jak tam u Was? :) Jak Wasze Bąble? :) Mój już ma 7 miesięcy i zaczyna raczkować :) tylko zebów brak! :D buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Nasze forum umarło :( mój synuś ma już 10 msc :) a z raczkowianiem na opak, najpierw zaczął pelzać, potem wstawać, siadac a teraz raczkować :D poza tym ma az 8 zebów i idą nastepne, jest przy tym baaardzooo marudny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Zajrzałam z ciekawosci, czy ktoś to jeszcze wpada. Mój synuś 1 stycznia bedzie mial roczek. Szykuje dla niego kinder bal. Mały juz ładnie chodzi, jest urwiskiem ale za to szybko się uczy i duzo rozumie. Jak wasze pociechy ? Co dobrego u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
hej dziewczyny! Moja mała ma już roczek i biega po całym domu ;) A ja... dziś dowiedziałam się, że jestem w ciąży! :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jibdbubdkxo
gratuluje ! moj synek mial 15 st a ja wlasnie dzis martwie sie ze nie mam okresu mam nadzieje ze jednak przyjdzie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
forum umarlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salva
Blankaaa super, gratulacje :) Antek już niedługo skończy 1,5 roku :) i może może po wakacjach postaramy się o drugie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluskamiluskamili
hej, zaglada tu ktos jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was serdecznie :) Seks po ciąży? Lepiej, gorzej, czy bez zmian? To pytanie kierujemy do kobiet w okresie od 6 miesięcy do 1,5 roku po porodzie. Jesteśmy studentkami kierunku lekarskiego i prosimy o uzupełnienie poniższej anonimowej ankiety, która pozwoli nam zwiększyć wiedzę na ten temat i lepiej opiekować się przyszłymi pacjentkami. LINK: https://docs.google.com/forms/d/1N_ttSaGXIhIULIc0rsEZxhgu90e9qgyZu1C5K8B8_rU/viewform?formkey=dGhXS0hOOFZSUkNsUzYwVFRPa3BXNnc6MQ Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KEERAH
Heeej :) co tam u Was dziewczyny? Jak bobasy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salva
Hej! U nas bunt 2 latka ;) jestem wykończona... Nadal karmię piersią, a jak u was to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salva
Nam 26.12 minęły 2 latka :D fajnie było z wami dzielic się wrażeniami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×