Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem pewna 29

STYCZEŃ 2013 - zapraszam wszystkie świeżutkie mamy :)

Polecane posty

Gość BabelkowaMama
Dopiero 5 tydzien... Długa droga przed Nami ale mam nadzieje że wszystko będzie dobrze czego i Wam życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BabelkowaMama
Co tu tak cicho? Dziewczyny czyżby ciążowa senność was dopadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BabelkowaMama
Dziewczyny nie moge sie zarejestrowac, wpisuje te literki z obrazka i ciagle mi wyskakuje że nieprawidłowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaD
Cześć dziewczyny :) Ja poki co za soba mam pozytywne 4 testy. Jestem jakoś 16 dni od zapłodnienia więc jakbym była w ciąży to jakos koło 20 stycznia poród. Byłam w poniedziałek u ginka ale na usg jeszcze nic sie nie pokazało mam przyjść za 2 tyg. Mam nadzieje, że to normalne ze jeszcze w macicy nie było nic widac. Pozdrawiam !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babelkowamama, może spróbuj odświeżyć ten obrazek bo czasami na serio nie idzie odszyfrować co tam jest napisane, no i wielkość liter ma znaczenie. : ) KamilaD, na ten czas jeszcze wszystko jest możliwe. wiem że 2 tygodnie to długo mimo wszystko, ale musisz poczekać. : ) jeśli wszystko się potwierdzi zapraszamy na www.styczniowki2013.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowka13
Potwierdzi sie potwierdzi :) zapraszamy już teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka 2222
Witam Bardzo bym chciała do Was dołączyć niestety nie wiem jak będzie dalej.Wczoraj byłam u lekarza i jest pęcherzyk z ciałkiem żółtym ale nie widać zarodka a to już 6tc więc bardzo się martwię. Pozdrawiam wszystkie Styczniówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowka13
Ninka spokojnie dobrze będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny lekarz potwierdził, usg mam 31 maja ale powiedziała, że w ciąży jestem także dołączam do szczęśliwych przyszłych mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki mozna sie przyłaczyć? Co prawda jutro ide potwierdzić do lekarza ale mysle, że będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poleciał głosik słodki usmiech :) Czekam na aktywacje konta i dolanczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MakówkaMajowa
W takim razie ja tez się dołączam. Termin mam na początek stycznia. Jestem w 8 tyg ciąży. Byłam już u lekarza, w 4 tyg miałam zrobione USG. Moja "Kropka" miała 2 mm. W poniedziałek idę na kolejną wizytę z wynikami badań, no i mam nadzieje że może uda się usłyszeć serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się :) Termin 21 styczeń. Ciężko przechodzę mdłości i te inne atrakcje. Pierwsza ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniowka13
Dziewczyny przekierowywuje was ;) Zapraszam na www.styczniowki2013.forum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarejestrowałam się na forum, teraz czekam na potwierdzenie administratora, troszkę zmieniłam pseudo. Do zobaczenia na forum ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Witajcie, ja również się melduje, przewidywany termin porodu 9 stycznia :) Licząc od ostatniej miesiączki to 7t 3d licząc wiek dziecka 5t 3d :) byłam już u gina 11 maja na usg widać było tylko pęcherzyk, na 1 czerwca mam następną wizytę i mam nadzieję że ujrzę już serduszko i że wszystko będzie ok. Na forum się już zarejestrowalam, czekam na aktywację konta przez administratora :) Miłego wieczorku życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja tu dołączę..... termin porodu około 20 stycznia ale to wszystko jest bardzo niepewne bo cykle mialam nieregularne. dowiem się tak naprawdę po pierwszym skanie który bede mieć gdzieś w lipcu. Niestety ale tak. muszę być cierpliwa. na szczęście mam w domu dopler który kupiłam przy poprzedniej ciąży z córeczką więc za parę tygodni usłyszę bicie serca mojego drugiego skarba! z jakich okolic jesteście?? pozdrawiam Was wszystkie i zycze samych przyjemnych ciąż!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowka13
Zapraszamy na www.styczniowki2013.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) W październiku skończę 24 lata, obecnie jestem w 6 tygodniu ciąży. Dowiedziałam się o niej w dzień dziecka, czyli 3 dni temu. Termin mam na styczeń 2013, ale dokładnego wyliczyć się nie da, z takiej przyczyny, że przed zajściem w ciążę miałam bardzo, ale to bardzo nieregularne cykle (na zmianę - 29 dni, 22 dni, 36 dni albo więcej...) i choruję na hashimoto - diagnoza ze stycznia tego roku :/. Boję się, że dziecko odziedziczy chorobę po mnie, gdyż zarówno ja, jak i moja mama na nią cierpimy... Za to tatuś to wzór zdrowia! Nie mamy ślubu, ale mieszkamy ze sobą półtora roku i układa się lepiej, niż w niejednym małżeństwie. ;) Dziecko planowanie nie było - w tym roku zrobiłam absolutorium z psychologii, ale pracy magisterskiej jeszcze nie skończyłam. Chciałam poczekać jeszcze z rok, ze dwa lata, żeby skończyć i drugi kierunek, który zaczęłam. Teraz będę musiała wziąć dziekankę i przejść potem na zaoczne, żeby zaliczyć ostatni rok. Jak się dowiedziałam o dziecku to się przeraziłam, prawie załamałam, mam wciąż podwyższone TSH, poza tym - studia... Ale skoro i tak dziecko miało w ciągu dwóch lat się pojawić, to się teraz cieszę. :) Może i dobrze, że trochę wcześniej, niż planowałam - podobno hashimoto może powodować problemy z zajściem w ciążę, a im będę starsza, tym mogłoby być gorzej. Mam nadzieję, że nie poronię - jestem pod opieką dobrego ginekologa-endokrynologia, biorę leki, a mój facet jest najlepszym kandydatem na ojca moich dzieci, jakiego mogłabym sobie wyobrazić. :) Moja mama i babcia bardzo się cieszą, tacie jeszcze nie mówimy, bo jest chwilowo chory, ale jak wyzdrowieje, to pewnie też się ucieszy. A więc, dołączam do Was w oczekiwaniu na malucha :) Oby wszystkie dzieci i ich mamusie były całe i zdrowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ja jestem mamą styczniową 2012 i niedoszła 2011 :) życze Wam nudnych,książkowych ciąż i szczęsliwych rozwiązań! kurcze jak ten czas leci,niedawno ja robiłam test a tu już synek będzie miał 5 miesięcy. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbowałam wejsc na to forum ale nikt nie chce mnie zaakceptować;) a moze jest jakas mamusia chetna tu pogadać ?? monia_aa ty jestes mama ze stycznia 2012 a ja mam coreczke z sierpnia 2011 teaz uczy sie już chodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×