Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mama :(

mój facet powiedział, że jestem niedojrzałą smarkulą i ze ma mnie dość ...

Polecane posty

Gość młoda mama :(

wpadliśmy. On jest starszy, miał wtedy 21 lat i wydoroślał w 1 dzień... przestał imprezować itd, przeniósł sie na zaoczne i zaczął pracować z mamą ustalił wersję że ona da mu jeszcze na studia a na dzieciaczka on zarobi chociaż ona jest zajebista babka no i chciala pomagać kazała mu studiować dziennie bo on robi trudny kierunek (budownictwo) no ale nie chciał no to przystała na to. Teraz nasz synek ma pół roku a ja jak czasem chcę wyjść z koleżankami to jest wielkie halo... zgodziłam się zamieszkać z nim, mieszkamy u jego rodziców na górze a oni mają dół, on dokłada się do rachunków i jeszcze płaci na nas a ja za nic także udało mi się hehe no ale jak wychodzę na imprezę i kiedyś wydałam 100zł to powiedział, że nie liczę się z jego pieniędzmi, że powinnam wydawać na synka i jak chce coś do ubrania albo kosmetyk to też niech sobie coś kupię ale nie że przepuszczam kasę na imprezach :/ Wzięłam małego na festyn na świętach to powiedział że jestem nienormalna i przyjechał po nas i zabrał dziecko bo zimno a ja miałam to w dupie i zostałam to się do mnie nie odzywał bo na 2 dzień miałam kaca i nie poszedł przezmnie do pracy bo n jest honorowy i mamie dziecka nie zostawi tylo zadzwonił, że jest chory. a wczoraj byłam na zakupach i spodobały mi się takie fajne dresy z adidasa a jego nie było i zapytałam przyszłej teściowej czy mogę małemu kpić i buciki, za wszystko zapłaciłam 430zł ale jego mama dała mi bez problemu a on jak to zobaczył to powiedział że ma mnie dośc, że jestem bachorem jak on mógłtego wcześniej nie widzieć że jak mogłam prosić jego mamę o pieniądze przecież daje mu już na studia i powiedział że jak chce to mogę wracać do domu i imprezować z koleżankami ale synek zostaje u niego bo ja się na mtkę nie nadaje, że tylko mam tyle do roboty zeby coś zgotowac i zająć się maluszkiem, że on nie żałuje bo kocha synka ale to ja zapomniałam o tabletce ble ble ble... nie odzywamy się już 4 dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
miał rację. Dojrzej kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mama :(
ale co takiego złego robię... jestem młoda imam prawo wyjść z domu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie masz - nie zarabiasz na to. Sama wpakowałaś się w taką sytuację, to się nazywają konsekwencje. Szkoda mi tego faceta - on umiał stanąć na wysokości zadania, szkoda, że ma taką rozszczelnioną idiotkę za partnerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purchella domin
masz mózg wielkości pestki od wiśni, facet jest odpowiedzialny i zachwuje się jak na ojca przystało a Tobie .we lbie imprezki, chlańsko i wydawanie cudzej kasy Ty tępa dzido. Zachowuj się jak matka, nikt nie mówi i wyrzeczeniach, wyjść możesz, coś kupic sobie mozesz ale masz też dziecko i myśl najpierw o nim. Wszystko z umiarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
dziewczyno, doceń to, co masz a nie zachowuj się jak płaska idiotka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33344
bez kitu... to Twoj facet ma racje, a nie Ty... wpadlas to badz odpowiedzialna, a nie latasz po imprezach... sorry ale trzeba umiec poniesc konsekwencje, jak nie chcialas miec dziecka bylo bardziej uwazac i sie zabezpieczac a nie teraz placzesz ze na impreze nie mozesz wyjsc... gdybys byla bardziej rozsadniejsza to dzisiaj bys nie miala tego problemu... nie rozumiem lasek ktroe wpadna a potem narzekaja, w czym problem? bylo uwazac wczesniej a nie sie bzykac i nie myslec o konsekwencjach, XXI wiek antyoncepcji jest mnostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mama :(
tak... on mi się oświadczył a teraz powiedział żebym mu pierścionek oddałą póki jeszcze ma jakiś wybór bo już nie ma sił ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola_1706
Nie dorosłaś do bycia matką. Zal Twojego chłopaka i dziecka. Każdy ma prawo do rozrywki ale Ty przesadzasz. Masz rację trafiło Ci się to doceń to. Szkoda tylko że dobrzy i porządni mężczyźni trafiają na tak puste i nie ogarnięte panny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola_1706
I ma rację szkoda go dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
a Ty go kochasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola_1706
W tej sytuacji na pewno jej zabierze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozrywkowa matka 18 stka
oj tam oj tam ma dziewczyna prawo isc na impreze sama sobie dzieciaka nie zrobiła a jego obowiazkiem jest utrzymac ich wielkiego wyczynu nie zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozrywkowa matka 18 stka
a to ,że wyjdzie na impreze to nic zlego nie kazdy ma ochote siedziec 24 godz z dzieckiem w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mama :(
kocham... ale podobało mi się wtedy, był taki spontaniczny, kiedyś zabraliśmy dwa rowery, namiot, mapę i trochę jedzenie i pojechaliśmy na tych rowerach 50 km od domu nad jezioro... wspólne wypady ze znajomymi, skoki na bungee... moi znajomi go uwielbiali a teraz... nie chce nigdzie wychodzić chcociaż jego mama jest na rencie bo miała wypadek w pracy i już nie pracuje więc moze się dzieckiem zajmowac i sama nam to mówiła a on nie ma mowy, on poniesie konsekwencje za to co zrobił... a ona go prosiła żeby jeszcze studiował dziennie żabyśmy nie tracili najlepszych lat, uparł się!!! wcale nie musiało tak być. Dlaczego tak nie chce pomocy mamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Ej no tylko bez wyzwisk :/ nie jesteśmy gimgównem, Autorko - rozumiem jesteś młoda chcesz się wyszaleć, ale masz dziecko jesteś matką = dziecko przede wszystkim. Zobacz twój facet postarał się o prace, trocszczy się o maleństwo, Ty nie masz na co narzekać, tylko Bogu na kolanach dziękować ze takiego chłopaka. Inny jakby się dowiedział że wpadliście kopnął by cię w dupę za przeproszeniem i zostawił. A masz dom, nie musisz się o pieniądze martwić, chłopak ma dobre studia, przeproś go i się zmień wiecej odpowiedzialności dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola_1706
Tak razem dziecko zrobili i razem je powinni utrzymać a nie laska pasożytuje na nim i na jego rodzinie. Twoje podejście jest żałosne i widać jakie masz ograniczenie umyslowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko - to zrzeknij się praw, oddaj mu dziecko na wychowanie i wracaj do rodziców. I tak nie ma z ciebie pożytku - nie zarabiasz, matka z ciebie żadna...wracaj do swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mama :(
ale on wcale nie musi pracować ;( on jest jakiś dzieny... jego ojciec siedzi w niemczech i zarabia mnóstwo kasy, chciał mu kupić suto a mój facet nie chciał tylko sam pojechał zagranicę, zarobił i sobie kupił wtedy i się cieszyłże ojciec mu nic nie będzie wypominał i teraz zachwouje się tak smao. Nie musi pracować ani nic, on po prostu chce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola_1706
A Ty nie potrafisz zrozumieć że to co osiągnie się samemu przynosi więcej satysfakcji? Widzę że stronisz do pracy i skoro jego rodziców stać to trzeba ich wydoić? To Twoje podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
No to przecież dobrze że jest odpowiedzialny i pracowity -.- chyba nie masz o to to niego pretensji... A wiesz czemu nie chce kasy ? Bo jest ambitny i nie czeka na gotowe tylko woli sam się pomęczyć i potem mieć satysfakcję z tego co ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mama :(
no kiedys mu to powiedziałam, że skoro on sam pracuje ( a jest jedynakiem bo jego mama po wypadku już nie mogła zajśc w ciążę) ajego tata tyle kasy zarabia to na co on będzie wydawał a mój facet mi poiedział a co cię to obchodzi, co ty się na mojego tatę patrzysz on ma swoją rodzinę, ja mam swoją.... i tak że u rodziców jeszcze mieszkam:o i taka to jest z nim rozmowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile ty w ogole
masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×