Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Helio33

Jaki prezent ślubny do domu?

Polecane posty

Gość Helio33

W maju moja chrześnica wychodzi za mąż, będzie to ślub cywilny połączony z obiadem. Jako prezenty chcą dostać coś do domu, nie pieniądze bo będzie tylko kilka najbliższych osób i chcą mieć pamiątki. Rozmawiałam z jej mamą i wiem, że inni goście kupują razem jakiś duży telewizor, a chrzestny kupuje pralkę. No i ja jestem w kropce, chciałabym jej kupić coś oryginalnego, co sama by sobie nie kupiła, tak za 1000-1500 zł co myślicie, że będzie dobrym pomysłem? Mąż mówi, że jakieś kino domowe do telewizora, ale ja sama nie wiem czy w małym mieszkaniu z noworodkiem niedługo będzie to im potrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie jakiś bardzo porządny robot kuchenny lub porcelanę. Zawsze żal na takie rzeczy kasy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemniaczane ja robie
zmywarkę jak nie mają albo robota samosprzątającego do podłogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjshn
ekspres do kawy, zestaw porzadnych noży, garnki, a sana nie wiem. poszperaj w necie. idź do 'home and you' tam są zajebiste rzeczy do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jeszcze ja
nie kupuj nic oryginalnego, kup coś praktycznego i urzytecznego moi rodzice do dzis mają serwis kawowy ze slubu:-) pamiętają od kogo go dostali, a ślub mieli 40 lat temu :-) wg mnie klasyczny porcelanowy serwis obiadowy na 12 osob będzie idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakser zastawa obiadowa lub kawowa jeśli lubią pić w filiżankach Oj zmywarkę bym chciała :D ekspres do kawy zestaw sztućców My od ojców chrzestnych dostaliśmy kasę a od matek pralkę i zastawę obiadową - super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- zestaw obiadowo-kawowy - zmywarka - komplet garnków (tylko najpierw zorientuj się jaki rodzaj kuchenki mają) - komplet sztućców Polecam na prezent do domu (głównie kuchni) produkty Berghoff - warte swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stawiam na
ekspres do kawy Malakser(przyda sie przy małym dzieku) Odkurzacz a moze mebelki by sie im przydały do pokoju dzidziusia Zestaw obiadowy tego nigdy mało mikrofalówka kołdra ,koce poduszki pościel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riRiri
Ja nie mogę, to aż takie drogie prezenty kupujecie? Dla mnie to jakaś porażka. Ja bym nawet nie przyjęła czegoś tak drogiego. W końcu goście na ślubie różnią się zazwyczaj majętnością i nie wyobrażam sobie np. nie zaprosić biednej cioci, a żeby ona nie chcąc wyjść na sknerę ostatni grosz wydała na jakieś malaksery czy telewizor. W głowach już się ludziom przewraca. Takie rzeczy młode małżeństwo samo sobie powinno zapewnić, a prezenty powinny być pamiątkowe i stosunkowo niedrogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riRiri
potwór - czytaj ze zrozumieniem. To ze ona ma, nie znaczy ze inni goscie tez. Po co dzielic gosci juz na wstepie. Jeden gość rzuci hasło że kupuje pralkę - jak usłyszy to ktoś biedniejszy, to będzie chciał dorównac i jeszcze pożyczy od kogoś. Znam takich dobrych-biednych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak więc głupotą jest zastawić się by tylko pokazać się jaki jestem "wspaniały". Tak czy siak nie wchodzę w to co kto i ile ma. Temat dotyczył wyborze prezentu i tego się trzymajmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babaluba
my tydien temu braliśmy ślub, własnie tylko cywilny i było niewielkie przyjęcie, od mojej chrzestnej dostaliśmy expres do kawy,myślę ,ze kosztował ok 600 zł, ale dostaliśmy też blender, komplet takich solidnych noży , sztućce, zastawę na 6 osoób. jako że właśnie jesteśmy w trakcie urządzania mieszkania chcieliśmy takie praktyczne prezenty. i jesteśmy z każdego zadowoleni, nawet z tych drobniejszych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riRiri
Potwór - rozumiem cię, tak myśli większość ludzi, a wiesz czemu? Bo każdy myśli o sobie. Za mało w nas empatii. To tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riririr powiem ci coś
kobieta zadała proste pytanie.Co kupic w kwocie1000-1500 zł.My jej podpowiadamy.A ty idx wylewaj swe frustracje gdzie indziej.Temat topiku jest zupełnie inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riRiri
Rozumiem temat, ale takiego o którym piszę - nikt nie założy, bo mamy niestety próżne, zapatrzone w siebie społeczeństwo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiufisiu.
Skoro prezent ma być dobry i praktyczny to kup im odkurzacz.Ja w maju idę na wesele i kupuje taki-jeszcze niewiem który model ale jaden napewno-http://robojet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
ja bym kupiła jakiś serwis porcelanowy z porządnego sklepu np stara fabryka Wawel ma piękna i ponadczasowa porcelane albo sztućce gerlacha,na takie rzeczy zawsze szkoda samemu wydać tyle kasy.A taki prezent może zostac na długie lata w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmywarkę, mikrofalówkę, lampki nocne itp. Pomysłów dużo :) Wejdź na allegro w dom i tam będziesz miała pełno pomysłów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnym pomysłem dla młodego małżeństwa jest zmywarka. Trzeba wydać na nią już trochę pieniędzy (więc można pomyśleć o "zrzutce" na ten cel np. z inną parą gości), ale na pewno nie będzie stała nieużywana, a para młoda będzie wniebowzięta :) Na pewno przecież będą woleli czas spędzać wspólnie, a nie zmywając naczynia, więc - odpowiednio "ubrany w słowa" - może być to też prezent z przesłaniem :)) Dobrym wyborem będzie sprzęt cichy, najlepiej z funkcją SpeedWash, która pozwala na skrócenie czasu zmywania do możliwie jak najkrótszego (posiada ją np. model GV65324XV).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz kupić coś oryginalnego to nie kupuj żadnej porcelany bo na pewno od innych gości ją dostaną, a kup właśnie taki automatyczny odkurzacz, do którego link podała Misiufisiu. Sama bym chciała mieć takiego RoboJeta Sensual. Idę o zakład,że para młoda będzie zachwycona. Szkoda,że gdy ja brałam ślub nie było jeszcze takich gadżetów, albo były dużo droższe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robot sprzątający to też dobry pomysł, z gatunku tych oszczędzających czas :) Jednak niestety nie nadaje się on do wszystkich mieszkań, raczej do tych o większych wolnych przestrzeniach, bez ukrytych zakamarków i wielu mebli. Dlatego nie warto kupować w ciemno, tylko lepiej wcześniej delikatnie wybadać, gdzie państwo młodzi zamierzają zamieszkać. Można też pomyśleć o odkurzaczu bezkablowym (http://www.gorenje.pl/company/informacje_prasowe?aid=3193) - kabel nie będzie się plątał między nogami, a wypinając główną część mamy od razu odkurzacz ręczny, idealny do sprzątania sof, mebli albo samochodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniam19872
Ja bym była za porządnym odkurzaczem samo sprzatajacy przy małym dziecku będzie to praktyczne i na pewno bardzo przydatne i pomocne. Takie roboty są ciche i zajmuje bardzo niewiele miejsca. Ja mam taki firmy robojet i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głosuję za zmywarką w tej kwocie spokojnie się z nią zmieścisz, a jest to sprzęt nieoceniony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zmywarka ma być prezentem, to niestety ciężko zrobić z tego niespodziankę. Trzeba znać dokładne wymiary, zorientować się w możliwości podłączenia instalacji itp. No chyba,że mamy szpiega w bliskim otoczeniu pary młodej, który wpuści nas do mieszkania na przeszpiegi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swojej siostrze na prezent ślubny podarowałam odkurzacz automatyczny. Od zawsze nie cierpiała odkurzać i bardzo jej się to spodobało, szczególnie, że ma dość spore mieszkanie. Niedawno urodziła. Prezent się sprawdził nie musi biegać z odkurzaczem po domu i dzięki temu może więcej czasu spędzać z synkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te wymiary to niekoniecznie trzeba znać skoro nie są urządzeni i tylko we dwoje, potem małe dziecko, to 45 im wystarczy w zupełności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Ekspres cisnieniowy-elegancki i świetny prezent..A może talon do sklepu i sami sobie wybiorą co [potrzebują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×