Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tell mee do you See

Daje 100 %, że do końca życia będe już samotny...

Polecane posty

Gość Tell mee do you See

Mam 25 lat i praktycznie całe życie byłem sam mam na swoim koncie, uwaga.. jedną dziewczyne aż! do tego poznaną przez internet... i uwaga, spotykała się ze mną AŻ 2 miesiące, rozkochała a potem porzuciła... dobrze przynajmniej, że dała dupy :O bo to by było dopiero wstyd przed rodziną i znajomymi, jakbym był prawiczkiem w takim wieku :O tak czy tak, od tamtej pory (to było kiedy miałem 21 lat... ), oczywiscie juz nikogo nie miałem.. wczesniej też, ogólnie to nadal nazywam siebie realnym prawiczkiem, bo w realu nigdy nie poderwałem żadnej laski i gdybym wtedy nie zarywał jak idiota przez neta to nadal bym był 'prawy' .. kurwa masakra i ja jestem przekonany ze tak już pozostanie bo niestety ale czas tej chwili działa na moją niekorzyść.. czym bede starszy tym bedzie gorzej, ponieważ, co raz mniej kobiet jest wolnych (mam 5 koleżanek i dosłownie każda zajęta) , a do tego kobiety z biegiem czasu mimo wszystko oczekują od partnera jakiegoś doświadczenia zarówno życiowego, związkowego jak i sexualnego (nie od dziś wiadomo, ze jesli facet nie bedzie zaspokajał partnerki to ta go porzuci albo bedzie zdradzac) tak wiec... kurwa to naprawde smutne, wiedząc, że do końca zycia czeka mnie samotność i celibat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdffsdsdrdf
A tam, od razu samotność. Nie jest powiedziane że będziesz sam do końca życia. W tym wieku jest jeszcze nadzieja i to nie taka mała. Z resztą dopóki człowiek żyje to może mieć nadzieję. Ja mam 27 lat, nigdy nie miałam chłopaka ale nie podchodzę do tego tak jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tell mee do you See
Jeśli masz 27 lat i nigdy nie miałaś chłopaka no to sorry... ale musisz być naprawde konkretnym pasztetem :O tak się składa, że studiowałem na kierunku gdzie było pełno kobiet i każda CHOĆ troszkę atrakcyjna kobieta, miała co chwila faceta... nigdy nie były same, no chyba że z wyboru tymczasowo w momencie kiedy akurat się rozstały z poprzednim.. taka prawda ludzie atrakcyjni nigdy nie są sami.. ja atrakcyjny nie jestem dlatego do końca zycia bede sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdffsdsdrdf
Ale ja jestem szczupłą i wogóle to mam opinię pięknej kobiety. W jakimkolwiek środowisku się znajdę to zachwycają się moją urodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tell mee do you See
to że jest szczupła to akurat nie jest żadny argument apropo tego czy jesteś atrakcyjna :O możesz być po prostu chuda i płaska jak deska, a do tego mieć brzydką buzie i już dziękuje... pozamiatane, nie poruchasz taka prawda, nie próbuj mi wmówić, że z ciebie dupa 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdffsdsdrdf
No i powiem Ci, że znam też ładne stare panny tak więc nie koniecznie brak urody przyczynia się do bycia singlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdffsdsdrdf
Nie wierzysz to nie wierz. Ciebie nie muszę przekonać. Prawda jest jednak taka, że jak już napisałam w każdym środowisku mówią mi że jestem piekna także jest to powszechna opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdffsdsdrdf
Kandydatów zawsze miałam i mam do tej pory tylko, że oni mi akurat nie odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdffsdsdrdf
A ty ładny jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tell mee do you See
gdybym był ładny .. kurwa co to za tekst, ładny.. gdybym był atrakcyjny dla kobiet to bym nie był całe zycie samotny i prosze cie, nie wierz w opinie swojego srodowiska, bo kobieta w tak doroslym wieku jaki podajesz, jest rzeczna niemozliwa aby byla cale zycie sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tell mee do you See
to chyba logiczne, że jestem gołodupiec, a do tego mało atrakcyjny.. więc chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że bede samotny forever..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdffsdsdrdf
A po co mieliby mnie okłamywać? Zwłąszcza każde środowisko w jakim się obracam? Czemu miałabym mieć nie mało kandydatów skoro jestem ponoć brzydka? Na brzydkie przecież nie lecą, prawda? No może czasem lecą ale wtedy gdy brzydkie są łatwe ale ja jak wiesz taka nie jestem. Zapytałąm czy jesteś ładny bo znam nie jednego singla co ma urodę także brałam pod uwagę, że możesz niebyć brzydki. A nie wierzę to tobie, nie temu srodowisku tym bardziej że mnie nie widziałeś a nawet jakbyś widział to byłbyś tylko jeden co ma takie przekonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtf omg
W sumie to mam to w dupie czy będziesz samotny czy nie, wal konia na zdrowie i odkładaj kasę której nikt Ci nie podpierdoli chciałam tylko zaznaczyć że jak widzę jak ktoś w języku polskim pisze "sex" to mi się wzbiera na wymioty i ciśnienie podnosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtf omg
teraz widzę że on napisał "sexualny" to jest gorzej niż źle, skąd się takie tumany biorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdffsdsdrdf
Ja tylko odpowiadam autorowi na jego niesłuszne uwagi. A co, nie wolno mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdffsdsdrdf
Chcę mu tylko udowodnić, że nie koniecznie brak urody jest powodem bycia singlem. Nawet w jego przypadku może tak być tzn. wierzę mu że ładny nie jest ale moze to nie jest główny powód dla którego jest sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas nie zawsze
sex jest piękny, kocham ten sexualny stan, kiedy sexie się z kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×