Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tarja666

o matko ale mi niedobrze nazarlam sie okropnie!

Polecane posty

zwymiotuje,urodziny 50 letnie mamusi:D rozne slodkosci pycha:D mam nieumiarkowanie w jedzeniu slodyczy,ciast ogolnie w jedzeniu,a potem musze cierpiec zdrowotnie wzdecia,nie raz biegunka,wymiotuje,brzuch jak balon,niedobrze sie czuje;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam ze tu są normalni ludzie... A może będę oszukiwać organizm przed tego typu uroczystościami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mam...wczoraj upieklam sobie placek kakaowy i 3/4 sama zjadlam:)a dzisiaj sie plackami ziemniaczanymi najadlam i nie mam sily sie ruszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ja tez ;D nie wiadomo jak nad tym panować,nie wiem może będę jadła więcej owoców i warzyw,a przed posiłkami wypijała szkalnke wody niegazowanej,podobno to oszukiwanie oranizmu aby mniej zjesc;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno prawda z ta woda:)ale nie lubie juz sobie odmawiac...kiedys sie glodzilam wiec teraz lubie jesc chociaz czasem gloduje i kurcze zoladek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pizzożerca
Nażarłam sie jak świnia a teraz cierpie ... niedobrze mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz do zagrody świnio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-przed jedzeniem woda - jesc mniejsze kawalki - skoro juz musisz wszystkiego sprobowac to chociaz jedz male kawaleczki tych ciast - dlugo i powoli gryzc - sygnal do mozgu o najedzeniu przychodzi z opoznieniem, do tego latwiej przetrawic lepiej rozdrobniony pokarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×