Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość osoby bez matury maja srednie?

Osoby bez szkoly sredniej maja wymagania wzgledem pracy a ja mysle...

Polecane posty

Gość osoby bez matury maja srednie?

np. ktos ukonczyl liceum bez matury ma wyksztalcenie podstawowe ktos ukonczyl technikum bez matury ale dostal dyplom technika ma wyksztalcenie zawodowe ktos ukonczyl technikum bez matury, bez dyplomu technika ma wyksztalcenie podstawowe tak ja to widze? Jeszcze tak sie czasami uklada ze osoby z takim wyksztalceniem pracuja w biurze, dostaja jakies kierownicze stanowiska co mi sie w glowie nie miesci, zamiast ulice zamiatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-magda
Znam osobę, która nie ma matury - pracuje w administracji, w urzędzie. Najlepsze jest to, że do pracy przyjmują z wyższym, bo jak nie masz a aplikujesz to nie spełniasz wymagań formalnych i od razu skreślają. A ta osoba siedzi cichutko, na zwolnienia chodzi... oby do emerytury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-magda
Ja to widzę tak: liceum bez matury - podstawowe liceum z maturą - średnie technikum bez matury - podstawowe techniku z maturą - średnie nie ma matury nie ma wykształcenia średniego, nie uznaję średnie NIEPEŁNE. Po coś ta matura jest - wyznacznik wykształcenia. Jeżeli ktoś chodzi do LO, czy Technikum to po to, by mieć średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy to nawet gimnazjum
nie skończyłyście, zgadłam?:o Matura nie ma nic do wykształcenia. Jest "egzaminem dojrzałości" (hahaha), biletem na studia. Kończysz LO, nie podchodzisz do matury- masz średnie, po prostu ŚREDNIE! Nie ma czegoś takiego, drogie głąby, jak wykształcenie średnie niepełne:o Średnie to średnie i już! Bez matury, ale z ukończoną szkołą średnią, to ŚREDNIE! W technikum, żeby mieć średnie, należy obronić pracę dyplomową. Ma się wtedy konkretny zawód, no i oczywiście WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE! A matura? Matura jest tylko NIEOBOWIĄZKOWYM egzaminem, przepustką na studia i niczym więcej! Do nauki sio, a nie tu swoje nowe definicje wymyślacie niewykształcone ofermy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-magda
Nie musisz nikogo wyzywać, przedstawiłam swoje zdanie. Po prostu wypowidziałam się, od tego jest forum. Po gimnazjum to jesteś ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_TY_on
do wy to nawet gimnazjum o ile mi wiadomo, to żeby mówić, że np. ma się wyższe to trzeba mieć ZDANY EGZAMIN. matura = średnie wykształcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi, ale jesteś w błędzie. A jakie Ty masz wykształcenie? Bo po Twoim wpisie widzę, że podstawowe, albo gimnazjalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszko Bobek
Przepraszam , że się wtrącam , ale gdzie tu się można wysrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalaka
ja właśnie nawaliłam na środku podłogi w urzędzie pracy. fajna zabawa. polecam. a prawda jest taka że studia to pic na wodę- i nie trzeba mieć wykształcenia żeby być ogarniętym i potrafić się w życiu ustawic. i na odwrót- można mieć dyplom z uczelni i być życiową ofiarą, cichą myszką siedzącą w byle jakiej pracy i zgadzającą się na marną pensję. na pęczki znam takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×