Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mala perelka

na co zwracacie uwage...

Polecane posty

Gość monikaveronika
czy ma zapiety rozporek spodni czy nie, czy plaski czy wypukly, jesli rozpiety ma garaż wtedy wykazuję wieksze zainteresowanie i obserwacją w punkcie tego co tam trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw na wyglad (twarz potem figura) następnie na to jaki ma stosunek do otaczającego ją świata - czy nie jest przypadkiem zmanierowana i zadufana w sobie. Potem humor i inteligencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krągłości tak - ale krągłości kobiece (piersi i biodra), choć zasadniczo gustuję w szczupłych kobietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego ale na dlonie a potem na oczy:)no a juz pozniej to na poczucie humoru,inteligencje,wrazliwosc i czulosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozumiem ze chodzi o to zeby byly zadbane. czy nie przeszkadza Ci jak facet ma bardzo duze dlonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladnadziewczyna
maciekst...na zdjęciu to ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukier
na jakim zdjęciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zęby w ogonie
cześć perełko! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukier
Zwracam uwagę z wyglądu na włosy podobają mi się blondyni o niebieskich oczach. Ale charakter jest najważniejszy, jak ma fajny chrakter nie ma znaczenia wygląd, byleby by nie był jakiś odrażający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zęby w ogonie
a skoro już tutj jestem, to się wypowiem: ja zwracam uwagę na uśmiech - to jest dla mnie najważniejsze, żadna przybita mina. Bardzo podobają mi się też szczupłe dłonie, ale silne ręce. Aha, i brak takich drobiazgów jak przepuszczenie w drzwiach też nie działa na mnie pozytywnie. To znaczy, nic mi się nie stanie, jak przejdę druga, ale przepuszczenie jest bardzo miłe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukier
Przepuszczanie w drzwiach itp. "staromodne" zachowania są cudowne i bardzo zwracam na to uwagę też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dzisiejszym "rownouprawnionym" swiecie to faktycznie staromodne niestety, ale tym lepiej dla tych ktorzy to praktykuja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukier
Na szczęcie Polacy nie są jeszcze tak sfeminizowani jak obcokrajowcy i to ich wielki plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukier
im młodsze pokolenie tym gorzej, ale na tle obcokrajowców mąż Polak to skarb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukier
Z obcokrajowcami - na podstawie tego, co czytam i słyszę, a Polaków - z tego co widzę na co dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×