Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mala perelka

na co zwracacie uwage...

Polecane posty

Gość facet lat 36
stadzie? związki to sport dla indywidualistów... nie jesteśmy pawianami, którzy muszą kopulować z wszystkimi samicami w stadzie by ugruntować swoją pozycję... co do pięknych kobiet.. miałem możliwość bliżej poznać niektóre.. na nie zwykle działała przebojowość, prawdziwy intelekt i niestety wysoki status materialny ale życie to nie sport i nie mam ochoty wiecznie udowadniać samemu sobie czegokolwiek kobieta to nie maskotka, za którą chciałbym, by się pół miasta oglądało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet lat 36 - czyli jednak dla Ciebie wyglad ma znaczenie - im ladniejsza tym wieksze prawdopodobienstwo, ze beda z nia problemy:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zwracam uwagę na wygląd ogólnie na ubiór i figurę faceta nie lubie miśków :) i zaniedbanych brudasów inteligencja jest ważna lubie ludzi mądrych życiowo takich od których mogę sie czegos nauczyc i poczucie humoru jest ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet lat 36
tak, maćku unikam lachonów i nie dlatego, że nie mam do nich startu, tylko dlatego, że nie kolekcjonuję pięknych opakowań a wnętrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukrowakostka
koleżankom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała perełka cyt"ładna miska nie da ci jeść" Ok,ale z ładnej miski przyjemniej się je . Przecież ważne jest nie tylko co jemy ale też jak jest podane.Nie chodzi mi oczywiście o urodę ale o to że czy to kobieta czy mężczyzna powinni być zadbani,schludni,mieć ładne zęby ,ładnie pachnieć.Nie bądźmy hipokrytami,wygląd ma znaczenie.I to wcale nie tylko na jeden raz.Nie bez powodu powstają kawały o brzydkich żonach i zadbanych kochanach.Żoną jeszcze nie jestem ale postaram się kiedyś w przyszłości nie powielić tego krzywdzącego schematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli niczym sie nie roznimy:D, wyglad jest dla Ciebie pierwszym kryterium. Roznimy sie jedynie w preferencjach odnosnie wygladu wlasnie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet lat 36
miska ma być: 1. pełna 2. własna a nie piękna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukrowakostka
perełko ja chyba jak ty zaliczę się do 2 typu:) a i co do charakteru mam dosyć sprecyzowane wymagania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukrowakostka
Panowie a jak seksem ? Jak bardzo jest dla was ważny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet lat 36
seks to dopełnienie jest bardzo ważny ale wypreparowany z uczuć jest tak samo ekscytujący jak robienie kupy czy dmuchanie smarków z nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie, ze seks to tylko dopelnienie. nie powinien byc przyczynka do rozwazania o zmianie partnerki/partnera. Chyba, ze druga strona unika go calkowicie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukrowakostka
facet takiej odpowiedzi się spodziewałam, maciek zgadzam się całkowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet lat 36
no to wpadajcie na trójkącik do mnie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet lat 36
perełka z kostką oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukrowakostka
ehhh 3 to mi sen z powiek spędza planowalam 3 z moim partnerem i koleżanką ale się wykruszyła:( a innej chetnej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukrowakostka
Ha ha maciek dobre pytanie:D zaznaczam jednak ze landrynka nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala dla ciebie dla niego mi
ja zwracam na wzrost u faceta- jesli jest wyyysoki ma szanse, potem dlonie, oczy i usmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×