Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta po 40-stce

seks po 40-stce

Polecane posty

Gość kobieta po 40-stce

Lubię seks. Mogłabym się kochać i kochać ....Miałam kiedyś partnera co po....zaraz się ubierał, chwilę posiedział i wychodził. A ja chciałabym jeszcze i jeszcze ...eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretny85r
ja równiez kocham seks, podobnie jak Ty mogł bym byc z Toba bardzo dlugo np w łużku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 40-stce
Brzmi interesująco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jksbfewvrf
Sami analfabeci. 40 latka analfabetka i 29 latek analfabeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretny85r
wiesz niejestem tam jakimś seksocholikiem, ale po prostu uwielbia sie długo i namiętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretny85r
hmm a z jakiego woj klikasz autorko tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 40-stce
A Ty skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerhferfvbgef
dyskretny85r pisałes na innym topiku,ze masz żone,wiec z żoną ,której przysięgałes wiernosc uprawiaj seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretny85r
tak bo jestem żonaty, niekryje sie z tym bo niemam nic do ukrycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 40-stce
Wiem, że jest żonaty, mnie to nie przeszkadza, tylko ciekawi mnie, jak daleko mamy do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerhferfvbgef
dyskretny85r jak nei masz nic do ukrycia,to powiedz żonie,że szukasz kochanki,do tego takiej 45 letniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretny85r
ja śwętokrzyskie mieszkam niedaleko kielc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretny85r
hmm a ty autorko skad mniej wiecej klikasz jesli oczywiscie mozna wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 40-stce
To ja daleko od Ciebie , Pomorze środkowe, do morza mam 10 km, . A już myślałam,że coś interesującego z tego będzie ,coś czego oboje potrzebujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerhferfvbgef
kobieta po 40-stce jestes po 40 i piszesz w taki sposób do faceta 29 letniego,który ma żone,której przysięgał wiernośc,że on takż epotrzebuje innej kobiety. Coz za okropna baba z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 40-stce
Słuchaj no jerherfvbgef. Najpierw mnie nazywasz analfabetką , potem okropną babą, sorry ale wypraszam sobie. Nie znasz mnie więc się nie wypowiadaj , jakbym potrzebowała rad to weszłabym na wątek o poradach. A poza tym facet ma 27 lat a nie 29. I skoro z Ciebie taki porządnicki to co robisz na wątku erotycznym, przejdż na wątek o poradach ożyciu w rodzinie i nie pouczaj nas więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerhferfvbgef
kobieta po 40-stce jestes analfabetką,starą,do tego zamiast wytłumaczyc facetowi,ze jak ma żone,to niech sie stara w małżenstwie o dobry seks,a nie zdradza żone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretny85r
kobieta po 40-stce dobrze piszesz zgadzam sie z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerhferfvbgef
dyskretny85r taki cwany,to przyznaj sie żonie,że ja zdardzasz,albo chcesz ja zdardzic.A poza tym dlaczego ożniłews sie i przysięgałes wiernosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretny85r
auturko rownież myślalem że może nie aż tak daleko od siebie mieszkamy, nom wtedy może była by szansa na jakąś znajomosc kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretny85r
jerhferfvbgef koleżanko nie ja pierwszy i nie ja ostatni, taki ten świat jest ze czasem popełniamy jakies błedy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerhferfvbgef
dyskretny85r kolego,nie chodzi o to,ze nie ty 1 ani ostani. Chodzi o to,że to Ty sam,bez przymuszenia przysi.ęgałes żonie wieronoc. Masz 27 lat jak to dobrze napisała kobieta mająca nick seks po 40-stce,wiec powinieneś cieszyc się swoja żoną,a nie szukac kochanki i to dużo starszej od siebie. Trzeba było się nie żenic,nie przysięgać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 40-stce
Do jerhyerfvbgef....Analfabetyzm , jest to brak umiejętności czytania i pisania , a ja umiem czytać i pisać jak widzisz, więc nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz. Chciałeś zabłysnąć a tu nie dało się . A ,że stara jestem , dla Ciebie tak, dla innych nie . Ty też będziesz stary albo już jesteś , nie zapominaj o tym. I skąd wiesz,że to dyskretny85r ma się postarać o dobry seks w małżeństwie? A może to jego żona powinna się postarać ? Ja lubię seks, on lubi seks , a co Tobie do tego? I strasznie żałuję , że mamy z dyskretnym tak daleko do siebie , bo seks byłby między nami ,że ho ho . A Tobie nic do tego, pilnuj swojego gniazda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretny85r
kobieta po 40-stce myśle że obojgu bylo by nam razem wspanie jesli oboje potrzebujemy tego samego, gdy bysmy sie bliżej poznali ze soba to kto wie byc może było by nam razem fajnie i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerhferfvbgef
kobieta po 40-stce stara babo po 40 jak dyskretny 85 lubi seks i żona nie wystarcza mu pod tym wzgledem to niech sie rozwiedzie.A ty głupia stara babo zamiast faceta zonatego,do tego jak sama zauważyłaś 27 letniego namawiać na poprawienie stosunków ze swoją żoną,to ejszcze go namawiasz do zdrady.Jesteś gorsza od tego co chc zdardzic,bo nakłaniasz do zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 40-stce
Dyskretny85r. Ja mogłabym dać Ci to czego potrzebujesz( tak myślę) , Ty mi to czego ja potrzebuję , czy nie o to nam chodzi? Ale niestety odległość stanęła między nami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strażak nieSam
jerhferfvbgef - po co wpierdalasz się w tę rozmowę i ich problemy, ciebie dotyczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerhferfvbgef
Strażak nieSam a po co ty piszesz jak ciebie to nie dotyczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretny85r
namiętność nie zna granic ani odległości przyjadę do Ciebie. Wyobrażam sobie co możemy robić to aż wacław mi twardnieje chyba zrobię sobie małe trzepanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretny85r
kobieta po 40-stce dokładnie zgadzam sie z Toba, oboje byśmy dali sobie tego czego razem pragniemy, byc może nie tylko seks, ale i wspolne fajne chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×