Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta po 40-stce

seks po 40-stce

Polecane posty

Gość dyskretny85r
kobieta po 40-stce uważaj bo tu już jeden podszyw sie zjawił 12:14 to podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strażak nieSam
jerhferfvbgef - ja nie piszę o nich i nie staram się "doradzać". Zwróciłem tylko uwagę, że aktywnie wpierdalasz się w ich problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 40-stce
dyskretny85r. Właśnie styl wypowiedzi trochę mnie zdziwił . Zaraz pewnie pode mnie ktoś się podszyje , strażnik moralności czuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerhferfvbgef
Strażak nieSam a co cie obchodfzi,ze ja sie w ich sprawy wpieprzam :-) z czym masz kłopot ? To aj sie wpieprzam,wiec ciebie to nie powinno w ogole obchodzic :-) Przyganiał kocioł garnkowi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerhferfvbgef
kobieta po 40-stce głupia ,stara baba myśli ,ze ja sie podszywam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretny85r
kobieta po 40-stce zrobie sie na czarno wtedy bedzie bezpieczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta po 40-stce ale wiesz myśle że nawet fajnie by było taką znajomośc utrzymywac, może narazie wirtualnie , akto wie moze kiedys i w realnym świecie bysmy sie spotkali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strażak nieSam
jerhferfvbgef - ja nie mam kłopotu, ale śmieszą mnie wszelkiej maści durnie, których wypowiedzi nic nie wnoszą. Do tego zaśmiecają forum próbując zwrócić na siebie uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAN PING PONG
Jak to nie wnoszą? To same mądrości i zdrady i seks i takie fajne to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerhferfvbgef
Strażak nieSam PRZYGANIAŁ KOCIOŁ GARNKOWI :-) Ty ytez próbujesz zwrócic na siebie uwage piszac tutaj i zaśmiecasz temat ,nie wnoszac nic poza udowadnaniem mi,ze mieszam sie w czyjes sprawy :-) ty takz emieszasz sie w moje sprawyu,bo nie powinno cie obchodzic,gdzie,co i o czym pisze :-) Gdybys był w porzadku,to byc przeczytał wyp[owiedzi i nie pisał ,bo pokazałbys wtedu\y,ze smiesza cei tacy jak ja :-) ale napsiałes,wiec osmieszasz sie sam w swoich oczach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 40-stce
Dyskretny85r. Myślę,że chyba czas zakończyć naszą rozmowę. Miło się z Tobą rozmawiało ale nie chcę dłużej czytać obrażliwych słów na swój temat . Rozumiem Ciebie i nie potępiam jak niektórzy podczytywacze, mam nadzieję,że gdybyśmy się poznali w realu też potrafił byś zrozumieć moje stanowisko na całą tą sprawę . Ale niestety odległość .....Życzę,żebyś spotkał kogoś, kto oddzieli sprawę Twojego małżeństwa od tego co Was połączy i da Ci satysfakcję i spełnienie w sferze której potrzebujesz . Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAN PING PONG
kobieta po 40-stce nie bądź taka popisz coś jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerhferfvbgef
kobieta po 40-stce no penwie,ze nie potępiasz faceta 27 letniego,który ma żone,który przysiegał jej wieronosc,bo sama jeste ch...ja warta jako kobieta.Zauwasz stara babo,ze on ma DOPIERO 27 lat,a wiece o wiele mniej zycia w małżenstwie przezył i powinnas go zniechecac do zdrady ,a nie zachęcac głupia stara krowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAN PING PONG
zostaw jom ona dobrze mu radzi i pieroga by dała gdyby nie odległość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuki123
niech każdy robi co uwaza mi nic do tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerhferfvbgef
kuki123 jednak ejst Ci cos do tego :-) bo tutaj napisałeś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strażak nieSam
jerhferfvbgef - chyba jesteś na bani. Ciężko przeczytać i zrozumieć to co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta po 40-stce szkoda że juz uciekasz, ale wiedz że mi rownież sie z Toba miło i dobrze rozmawiało, i tak mi sie wydaje że bysmy siebie rozumieli w jakis sposob, a pozatym powiem ze milo by było tą znajomośc utrzymac miedzy Toba a Mną gdy bys tylko chciala chociaz by przez gg czy nawet inny kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuki123
he he było interesujace i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerhferfvbgef
Strażak nieSam a kito ci w ogole kaze czytac co ja piszę?:-) czyzbys zycia swojego nei miał,ze interesujesz sie mym pisaniem hihih :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 40-stce
Dyskretny85r. ,bardzo chętnie , może być gg. Ale pomyślmy jak wymienić się numerami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerhferfvbgef
kobieta po 40-stce no i widzisz stara babo,kusisz faceta zonatego abys tylko ty znalazła ch...ja dupy. Wstyd,ze masz ponad 40 lat.Takie stare babsko chce zrujnowac małżenstwo młodego mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gminazjalista na recznym
tak tak tak poklikajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 40-stce
Dyskretny85r. Napiszę ale poczekam troszkę jak się uspokoi. Na razie to możesz spodziewać się fali podszywaczy pode mnie skoro tak jawnie napisałeś swój numer. Muszę pomyśleć co Ci napisać, żebyś wiedział ,że to ja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerhferfvbgef
kobieta po 40-stce napisz mu,ze jestes starą babą po 40 ,ktora zamiast pogonic 27 letniego,faceta zonatego,który przysiegał wiernosc swojej żonie ,chcesz aby ten facet zdradzał i bedziesz go tak namawiała,az facet setki km zrobi aby ciebie,zdesperowana starą babę przelciec i swój związek zniszczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 40-stce
jerhferfvbgef . I co ? Na nic zdały się Twoje teksty. Znikamy z dyskretnym , będziemy kontynuować bez Ciebie . A jak Cię szlag trafi to przez kogoś daj znać na forum . A w d..ie to ja mam Twoje rady jak widzisz . Ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerhferfvbgef
dyskretny85r ty nie badz tutaj taki wyszczekany i madry. Zonę poinformuj o tym,ze robisz,zrobisz to co chcesz i czego pragniesz,czyli zdradzasz ja lub chcesz ja zdradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerhferfvbgef
kobieta po 40-stce i z czego sie ceiszysz stara,tepa babo? Ja z nudów sie nabijam,a ty i tak wychodzisz na debilną starą babę,która za grosz rozsądku nie ma i godnosci .Tylu samotnych facetow chodzi po swiecie,a ty musisz za żonatego sie brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×