Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niepoczytalna

Lubicie Magde Gessler?

Polecane posty

Gość opiopi
Ja lubię aczkolwiek drażnią mnie jej krzyki i bicie talerzy na wizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiopi
A jeśli chodzi o restaurację to nie jadłam u niej ale chętnie bym spróbowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadlam i nic specjalnego:O Obsluga do dupy pewnie dlatego, ze napiwek wliczony w rachunek. Jedzenie takie sobie, mi srednio smakowalo. Jadlam w lepszych restauracjach. Wiecej na pewno nie wroce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiopi
tak masz rację ale jest też osobą (tzn nie znam jej tylko mówię na podstawie tego co widzę w kuchennych rewolucjach) wyniosłą, np nie podaje ręki na przywitanie jak ktoś jej się nie spodoba. Ona krzyczy na tych ludzi i klnie niekiedy jak szewc a sama mówi "proszę na mnie nie krzyczeć" jak kogoś poniosą emocje. Poza tym z programu kulinarnego powstał program o praniu brudów rodzinnych ale nie wiem czy miała w tym swój udział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadlam w Polce w Warszawie. Ona tego nie gotuje w tych restauracjach przeciez:O wiec nie sprobujesz tego co ona ugotowala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogladam jej program i czasem smiech mnie ogarnia jak poucza kelnerow:D zaczelaby lepiej swoich szkolic i uczyc kultury. I z tego co wiem na obsluge narzekaja ludzie tez w restauracji "U Fukiera" wiec nie wiem co za zmanierowane osoby ona zatrudnia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edfwewefew
gruba tłusta cipa, o żarciu może i ma pojęcie, ale nie o zdrowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda gessler nie umie gotować
w domu ma 3 kucharki, które jej gotuję... za to ona jak nikt inny zna się na smackach. Zwróćcie uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znosze tej baby. tłusta lwica bezczelna ..wielka znawczyni sie znalazla. wkurza mnie to ze kiedy ona powie ze cos jest niesmaczne to musza to zmienic i juz. a moze np mi by to smakowalo? bez sensu to jest, zeby jedna osoba , jeszcze TAKA osoba decydowala o smaku ogolu. nie rozumiem ludzi ktorzy sie zglaszaja do tego jej smiesznego programu i jeszcze placa tej nienazartej swini 100tys..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdettreww
nie, nie lubię golonki, karkówki, i innych tłustych świństw, do ust bym tego nie wzięłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamex
Ja też nie lubię jej krzyków i rzucania talerzami, całkiem jej się pobełtało może u kogoś to widziała ale trzeba to robić z klasą i szacunkiem do człowieka, ona po prostu się wywyższa a innych poniża, bez sensu taki doradca który dowartościowuje się kosztem innych, zero klasy w tym rzucaniu talerzami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ​​​​​​​ANONIM ANONIMOWY

ANONIM ANONIMOWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×