Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dirty_Diana

Ból kolan i kostek od rowerka i od biegania

Polecane posty

Gość gość
po pierwsze to zapewne przez nadwagę trzeba schudnąć no i należy zabezpieczyć stawy przed urazami może jakiś suplement na stawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alska
Ja stosowałam 4flex . Ulgę poczułam po trzech miesiącach. Wzięłam jeszcze jedną turę , na razie ból nie wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onlineekspert4flex
Dobry wieczór, Jako Online Ekspert marki 4Flex pozwolę sobie przypomnieć, iż żeby optymalnie wykorzystać siłę naszego produktu, należy stosować go co najmniej przez 3 miesiące. Więcej informacji o optymalnym zażywaniu 4Flex tutaj: http://4flex.pl/poradnik Pozdrawiam, Agnieszka Czarnecka Online Ekspert marki 4Flex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak trzeba spróbować tej kuracji z kolagenem jak popatrzyłam to jak dla mnie jedyne jak na razie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amzik
Ja sporo jeżdżę na rowerze i kiedyś miałam problemy ze stawami . Ale jak zaczęłam stosować 4flex ,wszelkie bule kolan minęły. Poleciła mi go koleżanka która jest trenerem fitness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinioo
W czym 4flex jest lepszy od innych suplementów na stawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xyxyxy
W niczym. To placebo takie samo, jak cała reszta :) Wystarczy poczytać składy, a potem publikacje naukowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akunn
4flex to tabletki ,płyn czy proszek. Pytam ponieważ tabletek nie mogę stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od chwili kiedy wyczytałam wiele pochlebnych opinii też zażywam 4 Flex wykonuję pracę fizyczną w markecie i muszę wspomóc swoje stawy tym suplementem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie 4 Flex pomaga na takie dolegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja masuje swoje kolano i nagrzewam lampą ale z tego co wyczytałam na takie dolegliwości trzeba zaaplikować sobie dawkę kolagenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze stawami nie ma żartów. Ostatnimi czasy biegam jeszcze więcej bo moim marzeniem jest wystartować w maratonie. Zażywam profilaktycznie 4flex żeby potem nie było jakichś cyrków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na moje chore kolana to lekarz zalecił mi właśnie rower i preparat z kolagenem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akunn 4Flex to suplement w formie saszetek z proszkiem, który można rozpuścić wodzie, mleku lub jogurcie. Pozdrawiam, Agnieszka Czarnecka Online Ekspert marki 4Flex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam problem z kolanami, zaczęłam od poniedziałku brać 4flex, kiedy będę mogła wrócić do biegania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie ma na to złotej recepty, kiedy można powrócić do aktywności, zażywając suplement, warto jednak dodatkowo zdecydować się na fizjo. Piszę z autopsji, po mojej rekonstrukcji triady narciarskiej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re: "Mam problem z kolanami, zaczęłam od poniedziałku brać 4flex, kiedy będę mogła wrócić do biegania?" Witam! Stosując suplement diety 4Flex może pani swobodnie biegać. Warto także pomyśleć o stosowaniu zrównoważonej diety, która jest niezbędna dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Pozdrawiam, Agnieszka Czarnecka Online Ekspert marki 4Flex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka_Bk
Ciekawa jestem czy poza kolagenem, te suplementy, przykładowo 4Flex, ma jeszcze dodatkowy składnik, który zwiększy szybszy powrot do formy stawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W składzie 4Flex można odnaleźć witaminę C, która pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki. Pozdrawiam, Agnieszka Czarnecka Online Ekspert marki 4Flex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka_Bk
Poznaję dodatkową właściwość wit. C. Nie wiedziałam, ze ta ma wpływ na wytwarzanie kolagenu. Fizjo+ odpowiedni lek i można wrócić do formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik13
Następnym razem dla lepszego konfortu podczas biegania kup sobie lepsze buty :) Na tej stronie jest wiele ofert :) http://free-run.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filtr Antyspamowy
WPISY DOKONYWANE POD RÓŻNYMI NICKAMI SĄ WYCZYNEM PRACOWNIKÓW PSEUDO SKLEPU FREE RUN, SĄ SPAMEM, KTÓRY JEST KARANY! Podmiotem odpowiedzialnym za sklep internetowy "FREE-RUN.pl", działającym za pośrednictwem strony,FREE-RUN.pl (dalej Sklep), jest firma Global Traders LTD z siedzibą w Hong Kongu ulica 905 WORKINGBERG 4147 Nieuczciwe praktyki tego pseudo sklepu świadczą o jego jakości. Nie dajcie się nabrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×