Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zalamanatotalnie

Faceci !!! zabierzcie głos:)

Polecane posty

krótko, zwięźle i na temat! Powiedzcie dlaczego facet odzywa sie odzywa dzwoni, pisze co dzień i nagle pstryk! dwa dni nic? Czy mam napisac czy mam czekac? czy mam dać sobie spokoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaron
Mozliwe ze sie rozmyslil albo znalazl sobie inny target

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ flirtowanie to zabawa i w każdej chwili można zrobić sobie przerwą. Ty się przywiązałaś i czujesz opuszczona, on nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli co nagle pstryk Wam się odechciewa tak?:) Kobiety maja troszeczke inaczej więc tego nie potrafie pojąc.... Zastanawiam sie jeszvze ze może wziął mnie na "wstrzymanie" i czeka czy napisze? Panowie bawicie się w takie gierki czy nie? A co do tego, żebym do niego napisała to nie uczynie tego z racji iż wyglądało to tak że raz jedna osoba pisała pierwsza raz druga w sobote napisałam pierwsza ja więc dlaczego w niedziele znowu ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaron
Przywiazujemy sie. Ten facet zwyczajnie nie traktuje cie powaznie. Oto cala tajemnica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka1gmqm
Ale masz problem kobieta pierwsza czy nie pisz do niego jak masz ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego na początku facec non stop pisze sms-y, zostawia wiadomości na fb , przychodzi żeby odprowadzic po pracy do domu, a później 3 dni nic. 4 dnia kilka sms-ów i tyle. Dziewczyna nie interesuje go tak bardzo, znudziło mu się czy czeka na jej krok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rigorossum
Mój Maciej miał identycznie na początku znajomości. To w dodatku introwerytk, codziennie palący marihuanę.. Potrafił zniknąć, nie wiadomo było czy żyje... Zgroza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ma depresję i mu się odechciało. Nakręcać romans to jednak szanowne panie ciężka praca i można to robić, kiedy jesteś sobą na 100. Ale już na 60 to trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyśl o kimś innym i zajmij tym czas. Przyszość będzie miała dwie wersje. 1) O tamtym całkiem zapomnisz. 2) Ani się spostrzeżesz, a tamten odezwie się z jakimiś bardziej lub mniej przekonującymi historiami. Od Ciebie będzie zależało, czy dasz się w pierwszym przypadku pocieszyć, w drugim przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sporobowac.... ale kurcze coś mnie w nim kręciło nie powiem i dlatego tak mnie irytuje teraz.... ale wiem tez ze jak sie bede narzucac nic i tak tym nie zdzialam..... Ah z Wami tylko problemy bez Was tez zle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaron
zle szukasz po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panowie powiedzcie mi jeszcze co z tymi waszymi gierkami ? bawicie sie w to czy to tylko my tak robimy i myslimy ze wy tez tak robicie? Bierzecie kobiety na wstrzymanie zeby sprawdzic jej rekacje? Jakiej rekacji oczekujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaron jak zle szukam? Nie szukam bo wiem ze to nic nie daje... on do mnie sie odezwal i tak sie zaczelo od slowa do slowa .... spotkalismy sie raz potem drugi raz nie wyszlo przeze mnie ale dzwonil, pisal i pstryk! olaboga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijklmnopiodlop
Mój Mateusz też tak ma czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, każdy człowiek jest inny i o ile jeden może z siedzieć z popcornem i wyobrażać sobie z radością Twoją narastającą rozpacz o tyle drugi może po prostu stracić zainteresowanie i przejść nad tym do porządku dziennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaron
Prawdziwi mezczyzni tak nie robia. Chlopaczkom sie zdarza. Ale w tym przypadku prawda moze byc bardziej banalna choc jednoczesnie bardziej dla ciebie bolesna, a polegajaca na tym ze facet po prostu cie OLAL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ zalamanatotalnie 16:37 -> (...) krótko, zwięźle i na temat! (...) - nareszcie! I - świetnie! :D 16:37 -> (...) Powiedzcie dlaczego facet odzywa sie odzywa dzwoni, pisze co dzień i nagle pstryk! dwa dni nic? Czy mam napisac czy mam czekac? czy mam dać sobie spokoj? (...) - to ostatnie, tj: dać sobie spokój. Idź dalej. 17:00 -> (...) Czyli po prostu mam zastosowac sie do zasady "jakby chciał to by napisal..., ale.., nie ma zadnego ale!" tak? (...) - tak. [łapka i... głaskam :) ] 3m się __________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaron
Nie pisz "was" bo to nie jest normalne zachowanie i nie mozna go odnosic do ogolu facetow. A co jego sklonilo? To co napisalem wczesniej. Po prostu nie traktowal cie powaznie. Mozliwe ze w tym samym czasie bajerowal kilka lasek i po prostu wybral inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokookokokokasf
tez mnie to ciekawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaron dzieki za wypowiedzi:) nie jest mi lepiej ale jakos mi rozjasniasz sytuacje :D zastanawiam sie tylko co robie nie tak lub czego przyciagam takich a nie innych facetów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaron
Pewnie masz niewiele lat i jestes po prostu naiwna. A co robisz nie tak to nie wiem bo cie nie znam i nie wiem jak postepujesz z facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×