Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okokokaaa

ZRZUCIĆ 15-20 KG- NASZ CEL!

Polecane posty

Gość okokokaaa

Witam wszystkich :) Tak więc drogie Panie, ważę ok. 74-76 kg (nie mam wagi i nie wiem dokładnie ile ważę, ale może to lepiej ;) przy wzroście ok. 165 cm. To duuużo za dużo. Cel: schudnąć 15-20 kg. Najlepiej pozbyć się tego do 1 lipca. Niemożliwe? Możliwe. Trzeba tylko chcieć. I nie, nie mówię tu o głodzeniu się. Mój plan jest następujący: - nie jem po 16 (już tak robiłam przez ok. 6 tyg., w ogóle nie ćwiczyłam a sporo schudłam) - nie jem NIC słodkiego -piję tylko niegazowaną wodę -nie jem rzeczy tłustych, smażonych etc. - nie jem pieczywa, nawet ciemnego - nie jem ziemniaków -owoce jem do południa -w każdym posiłku sporo warzyw ĆWICZĘ : -bieganie wg. 10 tygodniowego planu -stepper ok. 2 godzin dziennie (już tak ćwiczyłam, ale muszę go naprawić... ;) -podnoszenie hantli -może rower -jakieś podskoki etc. -skakanka -hula-hop Nie używam żadnych "pomocników" odchudzania w postaci herbatek, tabletek itp. głupot. Z doświadczenia wiem, że NIC nie dają. Tu chodzi o silną wolę i motywację a nie brakuje mi jej i wam zapewne również ;) Mogą pojawić się głosy, że to niezdrowo tak chudnąć etc. Jak powiem tak. Nic na siłę. Jeśli do pierwszego lipca nie schudnę tych 20 kg, to zadowolę się 15 czy nawet 10. I tak będzie dużo lepiej niż teraz. :D Powiem wam, że jak co roku zaczynam się denerwować gdy robi się ładna pogoda. Nie można "ukryć się" w grubych ubraniach i dlatego też plują sobie w brodę, że nie zaczęłam odchudzać się gdzieś w lutym. Ale zaraz sobie wszystko jeszcze raz obmyślam i stwierdzam, że to teraz jest najlepszy czas :) W środę będzie 2 tyg. jak się odchudzam (próbuję różnych rzeczy). Wcześniej nie zaczęłam ponieważ zbliżały się święta, więc jak znam siebie i tak bym się załamała, poza tym nie miałam takiej motywacji. TAK WIĘC KTO ZE MNĄ DĄŻY PO ŁADNĄ SYLWETKĘ DO LATA?! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70kilomam
ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokokaaa
O, zapomniałam :) Piszcie w jaki sposób wy zamierzacie się odchudzać. W podobny jakja czy inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokokaaa
NIKT SIĘ NIE PRZYŁĄCZY? NO SZYBKO, SZYBKO CZAS UCIEKA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja schudlam 8 kg w 25 dni, a teraz jestem na diecie 39 dzien. Ale zmarnowalam 2 tygodnie diety bo mialam wpadki, ale na szczescie diety nie przerwalam, nie przytylam i dalej sie odchudzam :) na tydzien przy 350 kcal spada mi 2 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja od 15.00 nie jem i robie to co Ty.. tylko ze cwiczenia to 2 razy w tygodniu aerobik i czasem w domu. poza tym nie powinnas za duzo warzyw jesc..najwiecej to powinnas spozywac białka..bo inaczej mozesz chudnac z miesni.. a przeciez nie chciala bys tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70kilomam
oj 500 kcal;/ nie dzieki nie chce wyniszczyc organizmu mysle o 900-1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melamilena8888
ja moge sie przylaczyc waze 75 kg rzy wzroscie 165

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melamilena8888
nie bd jadla po 16 nie bede jesc bialego pieczywa . pic sokow tylko wode . nie bede jesc slodyczy , rzeczy tlustych i samozonych , makaronow , zimniakow wiczenia brzuszki jazda na rolkach i bieganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.osilowni.pl/
O ktorej chodzisz spac ze po 1 6 nie chcesz jesc? Zdajesz sobie sprawe ze jak zaczniesz jesc to efekt jojo gwarantowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melamilena8888
juz bylam na roznych dietach i niejadlam po 16 wiec dam rade albo nie bd jes po 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokokaaa
Drogie Panie :) Ja od dziś jestem na South Beach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×