Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość poszukującaaa

nietypowe pieczątki ?

Polecane posty

Gość poszukującaaa

Szukam firmy która wykonuje nietypowe pieczątki, możecie mi coś polecić? Ma to być pieczątka z okazji jubileuszu firmy, jako prezent dla szefa od nas pracowników i chcemy żeby była wyjątkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranger_01
A ja uważam, że to ciekawy i oryginalny pomysł. Na http://www.amb.net.pl/ jak zamawiałem pieczątkę dla siebie widziałem różne ciekawe wzory, np. pieczątki szklane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sporo firm robi takie rzeczy. Ale musisz podać o jaką konkretnie pieczątkę chodzi, tzn. kształt, wymiary, czy na tusz itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tworzeniem pieczątek zajmuje się www.cezarszczecin.pl . myślę, że zrobią c****eczątkę, która sprosta Twoim oczekiwaniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amikaa8988
Powiem szczerze, że nie wiem, jakie dokładnie to nietypowe pieczątki, ponieważ niewiele widziałam, ale ostatnio zaskoczyła mnie pieczątka w długopisie, którą może zrealizować firma http://modico.pl/ więc może takie nietypowe pieczątki miałeś na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre pieczątki można zamówić w serwisie Stampler www.stampler.pl. Ja tam już kilka razy zamawiałam i wszystko dobrze przeszło. Jakościowo pieczątki stoją na wysokim poziomie. Edytor do tworzenia pieczątki prosty i szybko przychodzi paczka. Może Pan stworzy taką jubileuszowa pieczątkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiam z firmy stempleks.pl, dobra jakośc i dobra cena. Opłaca się hurtowo zamawiać, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×