Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Foxy_Lady

Panowie, co was wkurza w kobietach?

Polecane posty

w łóżku źle robicie loda, nawet po korepetycjach, w życiu jesteście za mało pragmatyczne. za duzo serca za malo rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie brałabym ślubu z
ja bym ci zrobiła loda to błagałbyś o jeszcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źle robicie to bardzo ogólne stwierdzenie... za wolno, za płytko, za lekko, zapominamy o jajkach? no i co z tym sercem vs mózg? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek jak można źle zrobic loda? moze smak jej sie nie podoba i wolałaby ... truskawkowy:D:P tak to na pewno chodzi o smak:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
Zgadza się mineta jest, loda niet, a poza tym moja ostatnio za szybko dochodzi przez to, że pociera łechtaczkę. W życiu, brak wyczucia taktu, sytuacji i logicznego myślenia. Zauważanie tylko moich błędów, brak poszanowania dla pracy, bałaganienie... Tak moja Żona to straszna bałaganiara. Jak mi się jeszcze coś przypomni to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie za plytko , marzy mi sie deepthroat - to jest raz a dwa, ze za malo finezji w to wkladacie, ja osobiscie nie lubie jednostajnych ruchow. Co do drugiej czesci - nie kierujecie sie logiką, co akurat czasem bywa słodkie, ale jednak czesciej irytujace, to tak w skrocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktyy
jestescie puste,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro wam tak wszystko przeszkadza to po chooj w tym trwac? nie lepiej poszukac taką co spełni wasze oczekiwania i fantazje ? i na pewno wy jesteście zajeebisci w łóżku🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MŁŁODA
faceci sa kiepscy w lozku,rzadko doprowadzaja swoje kobiety do orgazmu wiec niby czemu kobiety maja sie starac was doprowadzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mają coś dobrego, wartościowego te wasze kobiety? Z brakiem logicznego myslenia i pragmatyzmu u kobiet bym polemizowała... choc bywają sytuacje w których logika i pragmatyzm rzucane sa w kąt :) Mężczyznom tez często tego brak, wiec jestesmy kwita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez napisalem ze opieram sie wylacznie na wlasnych doswiadczeniach:) foxy - tym momencie trudno mi o konkretny przyklad, ale chodzi o to, ze pod wplywem emocji potraficie zmienic poglad na dana sprawe o 180stopni - to sie facetom nie zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młłoda, uogólniasz. Trafiałam na mężczyzn którym zależało, żebym tez miała orgazm, szukaj lepszego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, no tak to z Wami jest, macie problem z konkretami :) Ilekroc słyszałam zarzut i pytałam o jaka sytuację konkretnie chodzi słyszałam "no nie pamietam teraz, ale taka jesteś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo Wy kobiety pamietacie facetom wszystkie przewinienia a faceci maja w tej mierze krotka pamiec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×