Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Secretly

Depilacja laserowa Light Sheer - Bydgoszcz - Pomoc

Polecane posty

Witam, chciałam się Was drogie bydgoszczanki tudzież dziewczyny zaglądające do tego miasta podpytać o depilacje bikini :) Temat może wydać się wielokrotnie powielany, ale bardzo mi zależy na Waszej pomocy ponieważ sama nic nie mogę znaleźć, a przekopałam tony stron internetowych itp. itd. :) A mianowicie chodzi o to, że mam zamiar wybrać się na depilację bikini głębokiego - niby nic, ale niestety nie ma za wiele gabinetów, w których stosują preferowaną przeze mnie metodę - a mianowicie bikini hollywood. Dla niewtajemniczonych jest to całkowite usuwane włosków ze wzgórka łonowego, warg sromowych oraz szpary międzypośladkowej. Znalezienie gabinetu niby nie jest trudne gdyby nie to, że zależy mi na tym aby wszystkie partie w/w zostały wydepilowane przy jednym zabiegu w jednej cenie, a nie każdy z osobna (co jest moim zdaniem zdzierstwem!) Dobrze by było gdyby do zabiegu zostały także dorzucone pachwiny... w końcu także w jakiś sposób się do tego bikini zaliczają ;) Niestety każdy gabinet jaki znalazłam to albo każdy zabieg ma z osobna, dodatkowo robią tylko bikini brazylijskie (częściowe usuwanie włosków ze wzgórka i warg sromowych) więc cena jest 3x większa... :( I do tego każdy z zabiegów ma cenę z kosmosu. A wiadomo, że liczy się sprzęt na jakim się pracuje i umiejętności Pani która wykonuje zabieg... i często nie musza to być wygórowane ceny (niektórzy sugerują, że tanie znaczy gorsze) a jak już pisałam liczy się sprzęt, umiejętności i doświadczenie ;) No i czy znacie może jakiś gabinet w Bydgoszczy (ew, Toruń, Poznań, Trójmiasto... w największej ewentualności Warszawa i Łódź - bo zależy mi jednak na tym aby to blisko było) tudzież okolicach, który spełnia w/w kryteria? Że tak powiem full zestaw bikini hollywood na jednym zabiegu z rozsądną ceną? :) Może nawet już być w ok 400 zł (jeśli są droższe, a w/w kr. się zgadzają to też piszcie) jeśli tylko spełnia wszystkie kryteria, wtedy cena wydaje się być w miarę rozsądna do wykonanej usługi :) Ps podawajcie nazwę gabinetu/salonu i miasto jeśli nie jest to Bydgoszcz (adres www tudzież ulica mile widziane) Mam nadzieję, że jeszcze komuś prócz mnie przyda się ten post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×