Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnabezprzyjaciol

czy dziewczynie wypada isc samej na dyskoteke?

Polecane posty

Próbuj wszystkiego. Zobaczysz z czym się dobrze a z czym źle czujesz. Tak jak już Ci pisałam nie masz nic do stracenia a możesz tylko zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem ze śląska
Mam męża i dziecko, ale nie jestem z tych, którym w momencie założenia rodziny kończy się życie ;) Brakuje mi babskiego towarzystwa, wyjścia gdzieś, pobawienia się, napicia... Wszyscy moi znajomi zostali ponad 300 km stąd :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnabezprzyjaciol
solage, dzieki za odp:) poprobuje ten czat na wp, moze sama tez sie wybiore gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka z katowic
ja też czuję sie samotna chociaż mam męża, czy ja również mogłabym się z wami spotkać ? mam 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka z katowic
samotna bez przyjaciól daj namiar na siebie. Aha chcę powiedzieć że ja mnóstwo razy byłam sama na dyskotece i nigdy nie żałowałam, wręcz swietnie się bawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka z katowic
ja też jestem ze śląska - daj też e mail swój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnabezprzyjaciol
taka z katowic: kessa@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem ze śląska
taka z katowic - jasne, serdecznie zapraszam! :) maqda3@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnabezprzyjaciol
POMYŁKA !!! samotnabezprzyjaciol taka z katowic: kessa@vp.pl zjadłam literke w mailu, podaje WLASCIWY ADRES: keessa@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem ze śląska
Ja też często wychodzę sama, co prawda nie na dyskoteki, ale do pubu na piwko i mam w nosie, co ludzie sobie myślą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka z katowic
zaraz wam coś napisze na email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnabezprzyjaciol
ja tez jestem ze slaska, czasami wychodze sama do restauracji, knajpy, ale wlasnie najwieksza mozliwosc z tego typu "wyjsc" to imprezy, dyskoteki, gdzie ludzie sa nastawieni czasami na to, by kogos poznac. dlatego w temacie pytalam/ pytam o to, czy dziewczynie wypada samej isc na taka np dyskoteke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnabezprzyjaciol
"taka z katowic zaraz wam coś napisze na email," pamietaj prosze tylko u mnie o tym wlasciwym adresie, tzn: keessa@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem ze śląska
Może myślę stereotypowo, ale na dyskotece to bym się raczej nie nastawiała na poznanie kogoś, prędzej na jakimś festiwalu muzycznym, czy właśnie w pubie. Ja bardzo wielu znajomych poznałam przez internet, na forach muzycznych, zawodowych, itp. Czat wp raczej Ci odradzam, z całym szacunkiem dla koleżanki solage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronica...
Dlaczego na dyskotece nie? Ja w klubach poznalam naprawde wielu fajnych facetow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnabezprzyjaciol
ja też jestem ze śląska - wiele razy bylam w pubach, nie poznalam nikogo, kazdy siedzial przy swoich stolikach. W tym roku 3 razy wyszlam do naszej lokalnej dyskoteki, choc nigdy nie bylam zwolenniczka tego typu wyjsc. I przy tych 3 wyjsciach poznalam 3 - 4 naprawde fajnych ludzi. oczywiscie znam ich tylko powierzchownie, wiec nie wiem, jakby dluzsza znajomosc sie ukladala, ale chodzi mi o fakt, ze cos sie wtedy "ruszyło", mialam z kim porozmawiac, posmiac sie, potanczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka z katowic
poszło keessa - dobry adres napisałam te dyskoteki to fajna sprawa tylko wydaję się że wartościowych facetów to sie tam nie spotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnabezprzyjaciol
ale ja tez nie chce od razu meza szukac, chodzi o zwykle poznawanie ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronica...
a co to wartosciowi faceci nie chodza do klubow?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem ze śląska
Mogę się nie znać, przyznaję, nigdy nie byłam w dyskotece :) taka z katowic - już odpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnabezprzyjaciol
weronica, a ty skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość summer_girl/29
a dlaczego nie pójdziesz sama, nie usiądziesz przy barze i nie zamówisz drina? - ja pracuje w firmie gdzie wysyłają mnie na rówżne części globu - i również sama jeżdżę, nie zamykam sie w hotelowym pokoju - wiesz ilu gości poznałam i z iloma mam kontakt mailowy, skaypowy, z 1 się nawet przyjaźnię - bynajmniej nie jest przyjacielem do seksu na zachodzie to normalny widok kobiety samej przy barze saczacej drinka idź!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhfhf
ja wyprowadzajac sie do wielkiego miasta nie mialam znajomych wiec po prostu wychodzilam czasami gdzies sama i tak o to zawsze kogos poznalam i juz potem nie chodzilam sama :P z aparatem w rece bedac sama tez poznalam faceta wlasnie dlatego ze zrobilam mu zdjecie podszedl zagadal poszlismy na piwo wymienilismy sie nr i tak sie toczyla znajomosc wiec nie marudz co ludzie pomysla tylko wyjdz do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronica...
z Bydgoszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka z katowic
samotna bez przyjaciól - ja chetnie gdzieś do pubu wyszłabym, jak masz ochote to daj znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnabezprzyjaciol
dziewczyny ze slaska, odezwe sie mailowo do WAS:) summer_girl/29, hfhfhf - w duzych miastach, na swiecie wlasnie to nie problem, u nas od razu, ze albo jestem jakas "dziwna" albo moze "do wyrwania na noc", skoro tak sama przyszlam:( szkoda, ze zaden facet sie nie wypowie, jak postrzega taka dziewczyne. Wypowiedzial sie regres i tez cos pisal, ze bede wygladac jak "łania" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tej polsssssce
to dziwnie jest, za granica 30latki wariuja w klubach ile wlezie , chodza i sami i ze znajomymi tutaj to jakas porazka, ale w weikszych miastach chyba tez chodza tutaj starsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka z katowic
a w tygodniu tez masz czas czy tylko w weekend ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnabezprzyjaciol
taka z katowic- w tygodniu tez mi pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×