Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnabezprzyjaciol

czy dziewczynie wypada isc samej na dyskoteke?

Polecane posty

A kto pojdzie ze mna na dyskoteke? Jestem dziewczyna z Kruszwicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnabezprzyjaciol
a gdzie jest Kruszwica, kujawsko-pomorskie? :) to daleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka z katowic
czy samotna bez przyjaciól odczytała mojego maila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kujawsko pomorskie dokladnie ;) ale wam cos powiem dziewczyny . Kiedys wybralam sie sama na impreze i bawilam sie suuuper ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samapo
samotnabezprzyjaciol Mam to samo :( Samej nie pojde bo zaraz pomysla ze jakas latwa launia do wyrwania siedzi przy barku. Mieszkam w malej miescinie w polsce i to mnie dobija jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do samapo
a ile lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samapo
'' w tej polsssssce to dziwnie jest, za granica 30latki wariuja w klubach ile wlezie , chodza i sami i ze znajomymi tutaj to jakas porazka, ale w weikszych miastach chyba tez chodza tutaj starsi'' Dokladnie, pocieszam sie tylko ze rok przeprowadzam sie do innego wiekszego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka wesoła dziewuszka
samotna bez przyjaciól, ja tez jestem ze Śląska, i zapraszam Cię na disco w weekend majowy, obojętnie którego dnia, w Wiśle, hotel Stok :) Propozycja całkiem serio, pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka32samotna
zaczęłam czytać twój post i aż mi serse stanęło... jak byś zapisała moje słowa.... ale ja nie boję się iść sama, tylko wiem, że lepiej iść z kimś i mieć towarzystwo, i nie mówię o chłopaku tylko o koleżankach, jakiejś grupce co to będzie tam w razie czego.... ale ... nie raz byłamsama na disco i bawiłam sie zajebiście :) może pójdziemy razem potańczyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnabezprzyjaciol
malinka32samotna, mnie tez chodzilo o towarzystwo kolezanek, a nie, ze musze isc z chlopakiem. chodzi o normalne wyjscia ze znajomą/ znajomym, nie szukanie męza. a jak sie ktos trafi miły, sympatyczny, to wiadomo, moze to byc poczatek znajomosci. A skad jestes? moj mail to keessa@vp.pl - odezwij sie! taka wesoła dziewuszka - cos wiecej napisz:) sampo- ja niestety wrocilam do swojej malej miesciny, studia skonczylam i nie ma widokow, ze sie stad wyprowadze, taka z katowic - tak, otrzymalam, odpowiem wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł78,,
Bo to Polska właśnie :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka wesoła dziewuszka
Jadę na majówkę do Wisły, a tam w hotelu mamy disco, kręgle, bilard, basen itp, i bedzie fajnie :) Zimą bylam sama i bylo super :) 🖐️ Totez jak coś, wpadajcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnabezprzyjaciol
Paweł78, co masz na mysli? Powiedz, co jako facet myslisz o tym, ze dziewczyna wychodzi sama do klubu/ dyskoteki sie bawic, poznawac ludzi? tzn co myslisz o takiej dziewczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnabezprzyjaciol
Bede ponownie na forum wieczorem, wtedy odpisze, jezeli ktos zechce cos tu jeszcze napisac. malinka32samotna, odezwij sie, napisz skad jestes - tu lub na maila keessa@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł78,,
Wszędzie tylko nie w Polsce dziewczyny, u nas nadal jest ciemnota , nawet rozmawiałem o tym z kumplem i myśli podobnie, chyba że wyjdziesz w takiej Warszawce, ale i tam mogą brać za dziwkę lub szukającą sponsora.Tak szczerze to współczuję Wam kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnabezprzyjaciol
Paweł78 - czyli jak wyjde sama na ta impreze dyskoteke to wyjde na dziwke. Wlasnei to mnie zalamuje. Mam 32lata, mieszkam w centrum miasta, gdzie mam pare krokow do dyskoteki/klubu, a nie moge wyjsc sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł78,,
Ja tak nie pomyślę, ale tak pomyśli 90% facetów w tym kraju. Masz koleżanki w GB to ich pytaj jak tam się żyje. Może za lata to się zmieni, na razie jest ciemnogród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kola wyzej
racja :O tez sie z tym spotkalam kiedy poszlam SAMA nawet do pubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka wesoła dziewuszka
a ja mam to wszystko gdzies :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omfg :O
Ale co cię tak bardzo interesuje, co pomyślą o tobie obcy ludzie o zerowej inteligencji, żyjący stereotypami? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze z doswiadczenia
a skad jestes samotna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnabezprzyjaciol
mysłowice, woj. śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze z
to nie moje "rejony"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też sama ze Szczecina
Mam podobny problem co Ty. Też jestem sama, 30 lat, rozpaczliwie brakuje mi kontaktu z rówieśnikami, ale nie mam zwyczajnie z kim wyjść. Moje starania o poznanie koleżanki przez net to jak walenie głową w mur-osoby ze Szczecina są specyficzne, zamknięte w sobie i żyjące we własnych światach, ciężko się z nim integruje. Jeżeli masz ochotę to napisz do mnie marta_260553@wp.pl Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgrfghjklkjh
32 lata to nie dziewczyna tylko stara baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4756756
Paweł78,, Wszędzie tylko nie w Polsce dziewczyny, u nas nadal jest ciemnota , nawet rozmawiałem o tym z kumplem i myśli podobnie, chyba że wyjdziesz w takiej Warszawce, ale i tam mogą brać za dziwkę lub szukającą sponsora.Tak szczerze to współczuję Wam kobiety. 34 Czego współczuć? tak w dyskotekach panny szukają szybkiego seksu i sponsoringu to co dziwnego, że ktoś tak pomyśli. Większość ustala pewne schematy myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jest ważna dla ciebie opinia innych to rób co chcesz. Jesteś dorosła. W sumie w twoim wieku powinno się mieć męża czy dzieci? A nie chodzić po dyskotekach czy remizach. Jeśli moralność, zasady masz schowane głęboko do kieszeni uważasz się za nowoczesną kobietę to idź. Ja ci nie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna Skoro jestes singlem masz prawo sie bawic,szukac szczescia jesli robisz to z glowa i zasada ograniczonego zaufania do poznawania kogos w takim miejscu jak dyskoteka.Natomiast nierozumiem ludzi w zwiazkach a szlajajacych sie bez swojej polowki w takim czy podobnym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez ze szczecina
tez sama ze szczecina - ja tez mam 30 lat i jestem w podobnej sytuacji, chetnie gdzies bym wyskoczyla! jakies ploteczki przy piwku czy cos:) daj znac czy chcesz, to bede pisac na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgśćo
Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz chętnie poznam koleżankę, by wspólnie spędzać czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×