Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

ach bo wiecie .. zdecydowaliśmy się na wesele :D!!! i nie wyrobimy się do 14 ;) więc musimy przełożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
to fajnie bedziecie mieli co wspominac ale nie trzeba bylo odrazu sie zdecydowac?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trzeba było :) ale jakoś tak hop-siup i już wszystko było ustalone i wgl.. teraz doszło to do nas, że będziemy tego żałować :) [rodziny nas przekonały] :) Mam nadzieję, że jutro ksiądz się zgodzi na taką możliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajć dziewczyny..taki upał na dworze, a ja się przeziębiłam :/ chyba od tych kąpieli w rzece, bo była dosyć chłodna woda, a ja nie odpuszczałam..wczoraj nawet w deszcz się kąpaliśmy..i już dziś rano katar i głowa, gardło boli ehh..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ______________Lat______Cykl starań _______spodziewana @ kamisia_k.............26................41............... ........31.06 Molly90................22................46.............. .........03.07 magdalenka1976......36...............8 lat....................05.07 pomaranczka92......22................4................... ....19.07 Donusia28.............28................3................ .......24.07 Kaśkuu.................20................7.............. ........04.08 89MONIAAA............23 .............. 3........................ 05.08 1.Polariska...............21...............8............... .......................ciąża 2.Rzanuaria..............26...............2................ ......................ciąża 3.BetiGl...................32.......... ..2................. .....................ciąża 4.Ninkaa86............26.............. 4.................... ...................ciąża 5.Hania_85_05..........27................3................. ....................ciąża Gorąco i ten okres......... Pomarańczka super :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj MONIAAA ja też nienawidzę mieć miesiączki w te upały :( wcześniej w takiej sytuacji używałam tamponów, ale miałam potem problemy :/ i teraz boję się je wgl używać.. polegam jedynie na podpasce. A jak tam Kamisia? Mam nadzieję, że @ nie zawitała:/ no ja też się cieszę teraz na te wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratulacje Kamisia !!!
To Kamisia nam zaciążyła :D Nieważne jak blada jest druga kreseczka, jak jest to oznacza ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety, @ przyszła wczoraj, a ja w nocy zwijalam się z bólu. Porażka. Z tymi testami jest coś nie tak, wiele testów w życiu zrobiłam i nigdy żaden mnie w błąd nie wprowadził, jak te, co kupilam ostatnio. Bo druga kreska była widoczna. Trudno, teraz mogę zacząć robić badania. Perwersja, to Ty jesteś tak milusińska ? To ten sarkazm sobie daruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
czesc!!!!! ja juz od rana spac nie moge dziisiaj do domku dlatego Kamisia ... daj sobie spokoj nie zwracaj uwagi na prostackie zachowania gowniarzy..... u mnie tez przyszla@....pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego????
magdalenka1976 jakich gówniarzy? nie trzeba być gówniarzem zeby to stwierdzic bez sensu kobieto wolne forum i osoby maja prawo tutaj do swojej opini a jak widac nie sa one bez podstawne skoro tak wiele ludzie tu na tym temacie pisze poprostu PRAWDE!!! a czesto gesto prawda tutaj boli to ze laska jest stuknieta dosc troche? jak sobie sama wyznaczyla wczesnij diagnoze? mogla isc wczesnij do lekarza a nie teraz marudzi i widzi cos czego nie ma i nie trzeba byc perwersja zeby nie widziec ze KAMISIA CO RUSZ ZAKLADA NOWE TEMATYY NA KAFETERII Z RÓZNYMI DZIWNYMI PYTANIAMI OT CO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego????
A CO NAJLEPSZE NIE PISZE POD SWOIM KAMISIOWYM NICKIEM:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego????
oj kamsio kamisio hmmmm .. Bo taką właśnie miałam i zastanawiam się czy mogło dojść do zapłodnienia czy taka przerosnieta komórka nie ma szans na zapłodnienie? Wiecie może? Szukałam info na tentemat w necie i nic nie znalazłam. Tylko tyle, że prawidłowy rozmiar komórki, zdolnej do.zapłodnienia to 2mm I PO CO ZAKLADASZ KAMISIO TAKIE TEMATY? MASZ UROJENIA NADZWYCZEJNIEJ I TO NIE 1 TEGO TYPU TEMAT ALE PRAWDA JAK WIDAC BOLI W OCZUSIE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :):* dłuuuugo mnie nie było ale był ku temu powód. Otóż któregoś razu postanowiłam dać sobie spokój ze staraniem pomyślałam "co ma być to będzie" przestałam się łudzić po prostu... czekałam sobie na @ jak zawsze która miała przyjść najpóźniej 1 lipca i... nie ma jej do tej pory. Brzuch bolał mnie już od 27 czerwca dokładnie taki sam ból jak na @ który nie przechodzi do dziś. Do tego okropny ból piersi nie choć teraz nie bolą całe tylko same sutki i są nabrzmiałe. Oprócz tego chodzę siusiu co 10 minut a najwięcej przed pójściem spać... Nigdy w życiu tak nie miałam i nie wiem co o tym myśleć...jestem w szoku.. pozdrawiam was wszystkie!!!:):*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Jak tam u was, nie mam za bardzo czasu zeby przeczytać wszystko co się wydażylo, ale mam nadzieje ze wszystko ok :) A ja już jestem szczęśliwą żona, przystojnego i dobrego męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera to na co Ty jeszcze czekasz??? :) do apteki po test!:) i pisz tu co i jak;) Kaśka oj tak..ale mam nadzieję, że to będzie dobra decyzja [ już u księdza ustalone na 11 VIII :) Bubblegum jeszcze raz gratki młodej żonie :) Oby szczeście Was nie opuszczało:)!! a jak tam z @, bo nie ma Cię w tabelce?? Donusia już jutro Twój wielki dzień!:) Jak tam "nasze" mamusie się czują? Zaglądają tu? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ______________Lat______Cykl starań _______spodziewana @ Molly90................22................46.............. .........03.07 magdalenka1976......36...............8 lat....................05.07 pomaranczka92......22................4................... ....19.07 Donusia28.............28................3................ .......24.07 Kaśkuu.................20................7.............. ........04.08 89MONIAAA............23 .............. 3........................ 05.08 kamisia_k.............26................41.......................05.08 1.Polariska...............21...............8............. .. .......................ciąża 2.Rzanuaria..............26...............2.............. .. ......................ciąża 3.BetiGl...................32.......... ..2................. .....................ciąża 4.Ninkaa86............26.............. 4.................... ...................ciąża 5.Hania_85_05..........27................3............... .. ....................ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly90................22................46.............. .........03.07 magdalenka1976......36...............8 lat....................05.07 pomaranczka92......22................4................... ....19.07 Donusia28.............28................3................ .......24.07 Kaśkuu.................20................7.............. ........04.08 89MONIAAA............23 .............. 3........................ 05.08 kamisia_k.............26.................42.............. ........05.08 1.Polariska...............21...............8............. .. .......................ciąża 2.Rzanuaria..............26...............2.............. .. ......................ciąża 3.BetiGl...................32.......... ..2................. .....................ciąża 4.Ninkaa86............26.............. 4.................... ...................ciąża 5.Hania_85_05..........27................3............... .. ....................ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Hej ! Ja was czytam na bieżąco co by sie dowiedzieć o dobrych nowinach! Ja w przyszłym tygodniu idę na pierwsze usg więc już sie nie moge doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hym teraz od nowa zaproszenia będziecie kupować? A może poprostu kupcie karteczki z informacją że po zaślubinach zapraszacie na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jedziemy kupować nowe zaproszenia..ale takie jakieś zwykłe :) Oj ja też szczęśliwa z tego powodu :)!. i obdzwoniłam wczoraj ludzi to też wszyscy bardzo zadowoleni:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hej dziewczyny ja zyje dojechalam pospalam z godzinke teraz sie polozylam ale pewnie za zmeczona jestem usnac nie moge moj M mimo ze mial miec urlop od wczoraj musial isc do pracy dzisiaj i siedze sama..... pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie dobre nowiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly90................22................46.............. .........03.07 magdalenka1976......36...............8 lat....................05.07 pomaranczka92......22................4................... ....19.07 Donusia28.............28................3................ .......24.07 Kaśkuu.................20................7.............. ........04.08 89MONIAAA............23 .............. 3........................ 05.08 kamisia_k.............26.................42.............. ........05.08 bubblegum............21.................16........................06.08 1.Polariska...............21...............8............. .. .......................ciąża 2.Rzanuaria..............26...............2.............. .. ......................ciąża 3.BetiGl...................32.......... ..2................. .....................ciąża 4.Ninkaa86............26.............. 4.................... ...................ciąża 5.Hania_85_05..........27................3............... .. ....................ciąża ___________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly90................22................46.............. .........03.07 magdalenka1976......36...............8 lat....................05.07 pomaranczka92......22................4................... ....19.07 Donusia28.............28................3................ .......24.07 Kaśkuu.................20................7.............. ........04.08 89MONIAAA............23 .............. 3........................ 31,07 kamisia_k.............26.................42.............. ........05.08 bubblegum............21.................16............... .........06.08 1.Polariska...............21...............8............. .. .......................ciąża 2.Rzanuaria..............26...............2.............. .. ......................ciąża 3.BetiGl...................32.......... ..2................. .....................ciąża 4.Ninkaa86............26.............. 4.................... ...................ciąża 5.Hania_85_05..........27................3............... .. ....................ciąża cykl co 26-28 dni mam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! :) Co tu taka ciszaaaaa?? Już wszyscy zapomnieli o _kaFe_ albo wszyscy leżing i smażing :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to dogorywam po weselu i poprawinach i zbieram siły na jutrzejszy dzień w pracy, a tam znów jakaś afera, nie mam już sił na te nerwy po prostu, i weź ty się nie stresuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×