Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

To nie ciekawie masz,ale wg mnie nie powinnaś ustępować i zostać przy swoim.Bo tak jej pokażesz,że nie może Tobą dyrygować i że masz swoje zdanie. A to,że płakałaś to tym się nie przejmuj,bo ja też pod wpływem emocji zawsze płaczę.Tak już my kobiety jesteśmy skonstruowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz donusia..jeżeli zrobię to , to tylko i wyłącznie dla narzeczonego. Wtedy jak byliśmy to tak pod wpływem emocji i nie zastanowiłam się do końca, on jest nadal rozżalony, a ja coraz przychylniejszym okiem patrzę na to. Dzwoniłam dziś do USC i można tak zrobić, tylko najpierw trzeba dokumenty odebrać od księdza i je zamienić, ksiądz niestety nie odbiera..:/ ale powiem Wam, że już wieczorem było już wszystko dobrze:) Nie chce być wrogiem, w końcu będziemy żyły pod jednym dachem..Wiem, że ta kobieta jest trudna, ale z drugiej strony dla dzieci jest baardzo oddana , a to jest dla mnie cecha najważniejsza :) Miłego dnia dziewczyny:)! ja lecę dziś na korepetycje , bo kuleje z jednego przedmiotu i chce się trochę pod szlifować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka1976hej dziewczyny d
czesc dziewczyny tyle sie nie odzywalam ale tyl sie dzialo ze nie mialam czasu niestety.....staranka po szpitalu byly nie wiaadomo teraz z jakim rezultatem i nie chce sie nastawiac udroznili tylko 1 i nie wiem z ktorego byla teraz owullka..... ja tez do swojego dobralam nazwisko meza i jakos nic nikt o tym nie mowi....... wlasnie dojechalismy nad morze do Dziwnowa na pare dni lenistwa....pogoda piekna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
jakby co to chodzilo oczywiscie o mnie dziewczyny pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Jak ja bym chciała nad morze!! Zazdroszczę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!Dziś kupiłam sobie testy owulacyjne i mam zamiar w tym miesiącu z nich skorzystać.Tylko nie bardzo wiem od którego dnia powinnam ich używać,bo ostatnio moje cykle sa bardzo nie regularne.I postanowiłam,że zacznę robić ten test gdy zobaczę u siebie więcej śluzu.Chce już być w tej ciąży,bo coraz bardziej mam dość swojej pracy. Firma dużo wymaga,dużo wymyśla.A ja już jestem tym zmęczona i zniechęcona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka 1971
witajcie Danusia ja stosowalam testy owulacyjne Clearblue digital,zaczelam je testowac po @ na 7 dzien bo po poronieniu mi sie rozlegulowala @ i w drugim cyklu zaszlam w ciaze teraz jestem 3 tyd a owulacje mi pokazalo na dzien 8,9 i 10 wiec meza meczylam te trzy dni i widac udalo sie ,tobie tez zycze abys zaszla szybko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donusia myślę, że warto spróbować :) Ja też bym już chciała!:)ale wychodzi jak wychodzi.. Jak na razie nasze starania są w miejscu, bo kochany wraca do domu jak jak śpię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie widzę problemu, jak zacznie...to w pewnym momencie, a z pewnością przed finałem się obudzisz :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ostatnio jakoś cicho się zrobiło.Pewnie dziewczyny szaleją na urlopach;-)Ja też zabiegana od kilku dni.Ciągle tylko praca i dom.Wieje nudą.I odczuwam zmęczenie. Robię testy owulacyjne.Ale trudno mi interpretować wynik.Bo pojawiają się 2 kreski i na podstawie ich widoczności i barwy muszę określić czy dochodzi do owulacji czy też nie.A te kreski jednego dnia wskazują na owulke,nastepnego dnia,że jej nie ma,a 3 dnia,że zaś jest.I głupieję już z tego.Więc żeby nie minać tego ważnego dnia kochamy się codziennie.Mam nadzieję,że się w końcu uda,bo już się niecierpliwa robię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ostatnio jakoś cicho się zrobiło.Pewnie dziewczyny szaleją na urlopach;-)Ja też zabiegana od kilku dni.Ciągle tylko praca i dom.Wieje nudą.I odczuwam zmęczenie. Robię testy owulacyjne.Ale trudno mi interpretować wynik.Bo pojawiają się 2 kreski i na podstawie ich widoczności i barwy muszę określić czy dochodzi do owulacji czy też nie.A te kreski jednego dnia wskazują na owulke,nastepnego dnia,że jej nie ma,a 3 dnia,że zaś jest.I głupieję już z tego.Więc żeby nie minać tego ważnego dnia kochamy się codziennie.Mam nadzieję,że się w końcu uda,bo już się niecierpliwa robię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj testowałam i wyszedł mi test niejednoznaczny a 2 niby pozytywny ale to chyba moja wyobraźnia. Czekam czy dziś przyjdzie @ jeżeli nie to idę na betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................lat....................cykl........... .........@ Donusia28.............28................3................ .......24.07 89MONIAAA............23 .............. 3........................ 31.07 Kaśkuu.................20................7.............. ........04.08 magdalenka1976......36...............8 lat....................05.07 kamisia_k.............26.................42.............. ........05.08 bubblegum............21.................16............... .........06.08 pomaranczka92......22................5................... ........13.08 Donusia28.............28................3................ ..........18.08 1.Polariska...............21...............8............. .. .......................ciąża 2.Rzanuaria..............26...............2.............. .. ......................ciąża 3.BetiGl...................32.......... ..2................. .....................ciąża 4.Ninkaa86............26.............. 4.................... ...................ciąża 5.Hania_85_05..........27................3............... .. ....................ciąża 6. Molly90................22................46.............. ......................ciąża wklejam tab.,żeby gdzieś się nie zagubiła :) Mnie strasznie dziś nad ranem coś kuło w lewym boku;( MONIAAA oby to była ciąża:):) donusia a Ty szalej, szalej :) ja też się staram kiedy tylko można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to jestem zabiegana przed ślubem.. Dnia nie starcza :D ale pocieszamy się faktem, że to tylko raz w życiu:D Tak szczerze to już nie mogę się doczekać !.:) pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki no ja właśnie wypoczywam na urlopie, nad pięknym jeziorkiem...troszkę stresów miałam, zmarła mi Babcia, mama robiła badanie na wykrycie raka i myślałam, że nie dam rady psychicznie, ale na szczęście Mama zdrowa, pogrzeb jakoś przeżyłam i teraz staram się odstresować, spacerujemy, pływam i robię wszystko byle nie myśleć za dużo o problemach... tyle razy Wam powtarzałam żeby się nie nakręcać i co? sama się nakręcam, czysta hipokryzja... bo niby pęcherzyk nie pęka, nie byłam w tym cyklu na monitoringu, ale w dniach okołowulacyjnych kuły mnie jajniki, więc męczyłam tego mojego Rafała ile się dało, wiem, że szanse są niewielkie, ale skoro był śluz płodny i kłucie jajników, a teraz na 4-5 dni przed @ w ogóle nie bolą mnie piersi, jak zawsze to bywa u mnie, więc wmawiam sobie, że może była szansa... któraś pisała, że miała niejednoznaczny wynik testu, więc mówię, kupiłam nowe testy, hurtowo bo 15szt i pokazywały mi drugą bladą kreskę, wykonałam aż trzy i wszystkie tak samo, więc może to być pomyłka testu, bo @ przyszła, a ja się łudziłam tą drugą, cholerną bladą kreską...ale oby u Ciebie to oczywiście była ciąża !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczko możesz zmienić w tabelce,że to jest mój 4 cykl starań. A @ to nie wiem kiedy mam dostać,bo ostatnio różnie przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem nie nakręcam się ja robiłam 6 testów i albo był niejednoznaczny albo 2 blada kreska po 15 min......... jak nie przyjdzie idę na betę dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
czesc dziewczyny!!!! dawno mnie nie bylo.....przepraszam le sie dzieje duzo....po szpitalu jajnik prawy udrozniony wczoraj bylam na kontrolnej wizycie u lekarza wszystko w porzadku i ten cykl wlasnie z prawej strony bedzie na tym udroznionym dostalam leki stymulujace wyliczyl mi kiedy brac i kiedy sie starac narazie czekam na @ ma nadejsc jutro zobaczymy zadnych odczuc poza bolem plecow i lekkimi kluciami raz na jakis czas i obfitym bialym sluzem przed@ nie mam .....jak nigdy piersi nie bola brzucho tez nie......pozdrowienia i obiecuje czesciej zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ick..................lat....................cykl........... .........@ Donusia28.............28................3................ .......24.07 89MONIAAA............23 .............. 3........................ 31.07 Kaśkuu.................20................7.............. ........04.08 magdalenka1976......36...............8 lat....................02.08 kamisia_k.............26.................42.............. ........05.08 bubblegum............21.................16............... .........06.08 pomaranczka92......22................5................... ........13.08 Donusia28.............28................3................ ..........18.08 1.Polariska...............21...............8............. .. .......................ciąża 2.Rzanuaria..............26...............2.............. .. ......................ciąża 3.BetiGl...................32.......... ..2................. .....................ciąża 4.Ninkaa86............26.............. 4.................... ...................ciąża 5.Hania_85_05..........27................3............... .. ....................ciąża 6. Molly90................22................46.............. ......................ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Monia89 ja tez tak miałam! Dopiero po 15minutach zauważyłam Blada kreseczke i okazało sie ze to ciaza! Czuje ze i tak bedzie u ciebie:) Robiłam pózniej przez 5kolejmych dni i nadal była blada widać ze poziom hormonów nie zwiększył sie jakoś znacznie dopiero chyba po tygodniu była wyrazniejsza ta druga kreska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
MONIA.... serdeczne gratulacje kochana........sciskam Cie mocno..... a ja wlasne tez nie mam @ i wszystkie dolegliwosci ktorych prawie nie bylo zniknely jak reka odjal zobaczymy jutro wstapie do apteki jak sie nic nie zmieni:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pobolewał jajnik lewy i duuuuuuuuuuuuużo śluzu mam takiego gęstego białego humorki i mdli mnie od czasu do czasu a i piersi pobolewały mnie jak na @ tak przez 3 dni i byłam pewna że 2 przyjdzie a tu niespodzianka na 3 rocznice ślubu :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Gratulacje witam w klubie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
89MONIAAAA gratulacje. Tak wgl hej laseczki. Widzę że u Was pogaduchy pełną parą, nawet nie mam kiedy Was poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×