Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Hej:) gratulację MONIAAA !:)ale niespodzianka na 3rocznicę :)SUper dziewczyny zarażajcie nas tą ciążą:D bo też już chcemy być w Waszym gronie :D a jak tam reszta dziewczyn która oczekuje na nie przyjście @? Nick..................lat....................cykl........... .........@ magdalenka1976......36...............8 lat....................02.08 Kaśkuu.................20................7.............. ........04.08 kamisia_k.............26.................42.............. ........05.08 bubblegum............21.................16............... .........06.08 pomaranczka92......22................5................... ........13.08 Donusia28.............28................4................ ..........18.08 1.Polariska...............21...............8............. .. .......................ciąża 2.Rzanuaria..............26...............2.............. .. ......................ciąża 3.BetiGl...................32.......... ..2................. .....................ciąża 4.Ninkaa86............26.............. 4.................... ...................ciąża 5.Hania_85_05..........27................3............... .. ....................ciąża 6. Molly90................22................46.............. ......................ciąża 7. 89MONIAAA............23 .............. 3........................ ..........ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaa
89MONIAAAA jak ktoś ma problemy zdrowotne i nie moze b,długo zajść w ciąże to napewno złapie taaaa od razu:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia gratulacje:-)Ja też chcę...Teraz czekam na nie przyjście @.Ale nawet nie wiem kiedy mam termin @,bo ostatnio różnie przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaaaaa pesymistka!!! jak ktoś ma problemy to się leczy a fluidy nigdy nie zaszkodzą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ja pare zlapalam dzieki hahahaha u mnie nie przyszla ....jutro kupuje test ,miala byc 2...... pozdrowienia i milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaa
89MONIAAAA madralo nie kazdemu leczenie pomaga jesli bys nie wiedziala nie przszlas tego to nie masz bladego pojecia tak jak inni :O taa ty i te twoje fluidy na psu bude sie zdadza ! ktos ma problemy to nawet fluidy nie pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła jak w zegarku... nick..................lat....................cykl........... .........@ Donusia28.............28................3................ .......24.07 89MONIAAA............23 .............. 3........................ 31.07 Kaśkuu.................20................7.............. ........04.08 magdalenka1976......36...............8 lat....................05.07 bubblegum............21.................16............... .........06.08 pomaranczka92......22................5................... ........13.08 Donusia28.............28................3................ ..........18.08 kamisia_k.............26.................43.............. ........05.09 1.Polariska...............21...............8............. .. .......................ciąża 2.Rzanuaria..............26...............2.............. .. ......................ciąża 3.BetiGl...................32.......... ..2................. .....................ciąża 4.Ninkaa86............26.............. 4.................... ...................ciąża 5.Hania_85_05..........27................3............... .. ....................ciąża 6. Molly90................22................46.............. ......................ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka dawaj znnać jak najszybciej 3mam kciuki Kochana:) taaa nie podobają ci się moje wpisy to nie czytaj!!!! Wielka mądra się znalazła która wcześniej się nie udzielała a teraz wszystkie rozumy zeżarła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, złą tabelkę wcześniej wkleiłam Nick..................lat....................cykl........ ... .........@ magdalenka1976......36...............8 lat....................02.08 Kaśkuu.................20................7.............. ........04.08 bubblegum............21.................16............... .........06.08 pomaranczka92......22................5................... ........13.08 Donusia28.............28................4................ ..........18.08 kamisia_k.............26.................43.......................05.09 1.Polariska...............21...............8............. .. .......................ciąża 2.Rzanuaria..............26...............2.............. .. ......................ciąża 3.BetiGl...................32.......... ..2................. .....................ciąża 4.Ninkaa86............26.............. 4.................... ...................ciąża 5.Hania_85_05..........27................3............... .. ....................ciąża 6. Molly90................22................46.............. ......................ciąża 7. 89MONIAAA............23 .............. 3........................ ..........ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
witajcie przy poniedzialku....... smigam pozniej do miasta @ nie przyszla wiec test pora kupic 32 dc dzisiaj sie zaczal......zobaczymy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamisia trzymaj się :* a Ty magdalena pisz jak tam testowanie ;) a jak tam Kaśkuu Bubblegum? :) ja mam złe przeczucie .. piersi już zaczynają mnie boleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Monia :) witam resztę mamuś i staraczek:) Ja czekam na @, już za 2 dmi przyjdzie i znowu się spóźni dlatego że się odchudzałam do kiecki. U mnie coraz bliżej do ślubu, a nawet na pierwszej spowiedzi nie byliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh napadają mnie wątpliwości. Słyszałam że wszedł na rynek jakiś nowy lek a mianowicie beparent czy jakoś tak. Mam dziwne myśle, że jak bym go kupiła i byśmy zażywali go to dziecko było by wynikiem brania tego leku. Bardzo chcemy mieć dziecko ale czy to nie przesada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasku moim zdaniem wszystkie chwyty są dozwolone :) To bedzie takie samo dziecko jak z poczęcia naturalnego czy in vitro. Zresztą nie ważne z czego ważne że Wasze i Kochane. Magda dawaj znać szybko!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka myślę, że to jest normalne, że para chce się czymś wspomóc :) nie miej takich wątpliwości. ja to już soboty nie mogę się doczekać!:-) w końcu mój wyczekiwany dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
jeju!!!! bardziej sie niecierpliwicie niz ja hahahah jutro rano zrobie dopiero ale test zakupiony juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia trzymamy kciuki :) może wypij za zdrowie staraczek i mamuś od nas z kafe:) Madzia również trzymam kciuki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no potrzymam jeszcze w niepewnosci ale i sama siebie rowniez chociaz jestem nastawiona negatywnie dlatego ta cierpliwosc moze dzisiaj 33dc @ brak test zakupiony wczoraj felerny.....jade zaraz do miasta po powrocie zrobie.....pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj Madzlenka .... dawaj szybko do nas z dobrą wieścią:* Dzień dobry kochane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
niestety ze zla dziewczyny test wyszedl negatywny:(:(:( ale @ nie przyszla.......dobrze ze sie nie nastawialam bo by bylo kolejne rozczarowanie ale coz po laparoskopii sie popieprzylo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka mi też na początku testy wychodzily negatywne albo niejednoznaczne a potem pozytyw :) zaczekaj z 2 dni jeszcze i powtórz albo idź na bete ona Ci prawdę powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka nie wiem ,czy o mnie chodziło:D ale i tak wypije ! na moim weselu :) a ja dziś byłam u kosmetyczki parę zabiegów, french na paznokećkach :) cudnie tylko ciężko cokolwiek robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..................lat....................cykl........ ... .........@ magdalenka1976......36...............8 lat....................02.08 Kaśkuu.................20................8.............. ........(04.08)07.08- 07.09 bubblegum............21.................16............... .........06.08 pomaranczka92......22................5................... ........13.08 Donusia28.............28................4................ ..........18.08 kamisia_k.............26.................43.............. .........05.09 1.Polariska...............21...............8............. .. .......................ciąża 2.Rzanuaria..............26...............2.............. .. ......................ciąża 3.BetiGl...................32.......... ..2................. .....................ciąża 4.Ninkaa86............26.............. 4.................... ...................ciąża 5.Hania_85_05..........27................3............... .. ....................ciąża 6. Molly90................22................46.............. ......................ciąża 7. 89MONIAAA............23 .............. 3........................ ..........ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×