Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Cześć dziewczyny, Dawno mnie tu nie było ale miałam mega ciężki okres. Najpierw problemy w pracy, miałam się zwolnić ale zostałam wysłana na urlop i poproszona o przemyślenie mojej decyzji. Na urlopie jak już pracę miałam w d*** i totalnie się odstresowałam, zaszłam w ciążę , którą niestety poroniłam w 7 tygodniu. We wtorek odebrałam wyniki dot. poronienia i teraz czekam na @ żeby po, umówić się na wizytę u ginekologa. Dopiero po wizycie będę wiedziała czy mogę ponownie się starać o dzidziusia. Widzę, że jest tutaj kilka nowych staraczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamisia cieszę się, że podjęłaś już jakieś leczenie, przynajmniej wiesz na czym stoisz, a teraz kiedy masz jakieś badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambrelka gold
a to tez dlugo sie starasz a partner robil badanie nasienia? bo to tez podstawa po takim czasie mój robil i ma bardzo slabe tak wiec mimo ze ja mam problem to moj maz tez ma kiepskie nasienie ale witaminy narazie nie pomogly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej wiem, że mam szanse na dzidziusia. Z ciąży cieszyłam się trzy tygodnie i naprawdę mocno przeżyłam to co się przydarzyło ale teraz nie mogę się poddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam robioną prolaktynę i tsh, jest w normie, krzywą cukrową, która pokazała, że być może mam cukrzycę, muszę to skonsultować z diabetologiem, a monitoring cyklu pokazał wielki, niepęknięty pęcherzyk, który nie uwolnił komórki jajowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambrelka gold
aa i byc moze mozesz miec nie drozne jajowody to tez sie przyczyna mojej znajomej siostra miala nie pekajace pecherzyki okazalo sie ze mala nie drozne jajowody do tego po laparo udalo sie udornic jeden ale dalej sie stara juz 5 mc od zabiegu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A lekarz zaproponował Ci już jakieś leczenie odnośnie tego niepękniętego pęcherzyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kamisii tej ooooo
tak was czytam od dawna i za kazdym razem widze ze kamisia unika odpowiedzi na pytania juz tyle osób pisalo ze powinnas zrobic badania hsg badania nasienia partnera a przedwszystkim zmienic ginekologa na klinike lecznie nie plodnosci nic nie robisz stoisz w miejscu a potem placzesz ze starasz sie tyle czasu trzeba bylo wczesnij isc na badania a nie stawiac sobie sama diagnoze:D z takim podejsciem w ciaze raczej nie zajdziesz nie tkwij u jednego lekarza idz na porade do innego niech parter wykona badania nasienia taka jestes madra a masz gdzies osoby które i tu radza i to na swouch przykladach lub innych a to to masz w dupie bedziesz sie starac kolejne 3 lata marnym skutkiem zmien lekaarza idz do kliniki a nie trzymasz sie kuroczow jednego lekarza przykro mi ale taka jest prawda i przemysl to sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam właśnie wpisy kobiet z problemem niepękniętych pęcherzy graafa i wiele z nich ma dzieci więc Kamisia do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc tak droga koleżanko, muszę wpierw ustalić czy mam cukrzycę czy nie, bo gin mi powiedział, że właśnie nieleczona cukrzyca może być powodem niepowodzeń, musze się umówić na wizytę do diabetologa, a w związku z tym, że u mnie w pracy brakuje ludzi, mam napięty grafik, nie mam po prostu kiedy, nie pójdę już do tego lekarza, jeśli się okaże, że to nie cukrzyca, idę prywatnie do lekarza i będę miała zamiar przystąpić do inseminacji,( bo ten gin w swoim gabinecie wykonuje ten zabieg), o ile zleci mi sprawdzić drożność jajowodów i okażą się drożne; w przyszłym tyg mam nadzieję mój partner zrobi badanie nasienia, jest właścicielem firmy,wciąż jest zabiegany i wiem, że to głupio zabrzmi, ale nie miał kiedy iść zrobić tego badania, bo zawsze w te cholerne czwartki coś mu wypadało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annecka, tak, wiem, ale z zespołem LUF, szanse na naturalne poczęcie wynoszą 5-7%. mam zamiar dlatego przystąpić do inseminacji. straszną rzeczą jest stracić dziecko...współczuję Ci bardzo, wyobrażam sobie co czujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kamisii tej ooooo
ale wiesz ze jedna IUI nie gwarantuje sukcesu? i rzadko co sie udaje nawet za 2 podejsciem czasem trzeba wykonac nawet do 5 razy noi to tez koszta sa za kazda iui sie płaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dlaczego masz mnie za idiotkę? sporo się tu naczytałam, zresztę nie tylko tu, na bocianie też. Wiem, że nie musi się udać za pierwszym razem i wiem, że się za to płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) kaśka śliczny ten fioletowy bukiet :) a Kamisia my mamy naklejki na wodkę :) jutro mój wielki dzień :) idę lulać ..sama , bo jesteśmy po spowiedzi generalnej :/ @ oczekuję w poniedziałek ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wielki dzień dla Pomarańczki :) 7 tydzień to wczesna ciąża, nie podano mi konkretnej przyczyny poronienia, ordynator powiedział tylko, że to dość wczesna ciąża i często zdarzają się takie samoistne poronienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, jestem tu nowa, czytam wasze forum i postanowilam sie dolaczyc :) zaczelismy sie z mezem starac o dzidzie, przestalam brac tabletki antykoncepcyjne i tak mi sie cykle "rozjechaly" ze w obecnym trudno mi okreslic w jakim dc jestem, mialam jakies plamienia, dni plodnych chyba nie mialam ... sama juz nie wiem co sie dzieje, wiem ze po tabsach tak czasami bywa, testy robilam i nic, mam zamiar wybrac sie do gina, ale wole pojsc do niego juz z wynikami badan, jak myslicie, jakie powinnam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nimmm2 witamy więc tak, też chciałam wpierw iść zrobić badania, a potem do gina, ale najlepiej idź do gina, on Ci zleci badania i ci ważne na kasę chorych, po co masz płacić za badania, prawda ? z drugiej strony, najlepiej poczekać do roku, bo to taki standard jeśli chodzi o starania. ale oczywiście możesz iść już teraz, bo jeśli okaże się, że coś jest nie tak, wcześniej będziecie mogli się zacząć leczyć. proszę skopiować tabelkę i się dodać, jeśli chcesz ;) ślubowe dziewczyny - powodzenia !!! wypiję dziś za Was, bo też idę się bawić Nick..................lat....................cykl........ ... .........@ magdalenka1976......36...............8 lat....................02.08 Kaśkuu.................20................7.............. ........04.08 bubblegum............21.................16............... .........06.08 pomaranczka92......22................5................... ........13.08 Donusia28.............28................4................ ..........18.08 kamisia_k.............26.................43.............. .........05.09 1.Polariska...............21...............8............. .. .......................ciąża 2.Rzanuaria..............26...............2.............. .. ......................ciąża 3.BetiGl...................32.......... ..2................. .....................ciąża 4.Ninkaa86............26.............. 4.................... ...................ciąża 5.Hania_85_05..........27................3............... .. ....................ciąża 6. Molly90................22................46.............. ......................ciąża 7. 89MONIAAA............23 .............. 3........................ ..........ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczka najlepszego na nowej drodze życia :) nimmm ja też brałam tabletki ale u mnie wszystko było ok 1 @ z odstawienia druga za 26 dni i pozostałe także aż do teraz :) moim zdaniem idź do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ick..................lat....................cykl........ ... .....@ Kaśkuu.................20................7.............. ........04.08 bubblegum............21.................16............... .........06.08 pomaranczka92......22................5................... ........13.08 Donusia28.............28................4................ ..........18.08 kamisia_k.............26.................43.............. .........05.09 magdalenka1976......36...............8 lat....................08.09 1.Polariska...............21...............8.......................................................ciąża 2.Rzanuaria..............26...............2.............. .. ......................ciąża 3.BetiGl...................32.......... ..2................. .....................ciąża 4.Ninkaa86............26.............. 4.................... ...................ciąża 5.Hania_85_05..........27................3............... .. ....................ciąża 6. Molly90................22................46.............. ......................ciąża 7. 89MONIAAA............23 .............. 3........................ ..........ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
pomaranczka najlepszego na nowej drodze witam nowe dziewczyny...... pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) Pozdrawiam wszystkie dziewuszki :) Ja znów 3 zmiana.... Monia jak znajdziesz chwilkę odezwij się :* Witaj anecka. Ja również liczę na to że w czasie urlopu uda mi się zajść w ciążę. Chociaż po weselu powinnam mieć@. Kamisia będzie dobrze, nie załamuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaśkuu jestem cały czas w domu dziś i zaglądam co jakiś czas na forum tak więc słucham Kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Weekend jak zawsze spędziłam z moim ukochanym ale niestety narazie musimy poczekać z staraniem się o dzidzię. Ja mam zaplanowany urlop na pierwszą połowę października, w tym czasie wypadną mi dni płodne i już powinnam mieć pozwolenie na ciążę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annecka a skąd wiesz, że wypadną Ci dni płodne wtedy? :D zawsze masz @ jak w zegarku? a jesteś pewna, że akurat W TEN DZIEŃ wypada dzień płodny? bo ja zanim nie poszłam na monitoring cyklu, myślałam, że owulkę mam wcześniej, a okazało się, że duuużo później bo około 19-20 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×