Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

No tak, ale miałam już taki długi cykl, więc nie wiem.. też na długość mojego cyklu mają okoliczności, np. jak mam dużo stresów lub coś podobnego. ale w tym tyg. jak nie przyjdzie to zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczka podziwiam twoją cierpliwość, ja za każdym razem jak coś wskazywało na ciążę od razu robiłam test ;) Od dzisiaj zaczynam łykać femibion żeby przygotować się do ciąży, mam nadzieję, że tym razem szybciej uda mi się zaciążyć, chociaż patrząc na moje 8 miesięcy starań to i tak nie długo w porównaniu do niektórych z Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też robiłam często testy przez te starania, ale w tym miesiącu postanowiłam wrzucić na luz;) jak jestem w ciąży to będę i za tyd. i za dwa :) a jak nie to @ przyjdzie na dniach :) można oszaleć , gdy się myśli cały czas o tym, a tak to spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
A to nie myślisz teraz o tym cały czas czy jesteś czy nie? Mnie wlasnie taka niepewność by bardziej wprawiala w stresujący nastrój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też Cię podziwiam pomaranczko,że taka spokojna jesteś i cierpliwa.Ja bym już zrobiła test,bo bym nie wytrzymała:) Ja zaczynam kolejny cykl starań. Już 5.A w piątek do lekarza. Ciekawe co powie?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) dziś około 3 nad ranem strasznie mnie mdliło i brzuch mnie rozbolał, wzięłam podpaskę i poszłam do łazienki , bo byłam pewna, że to okres:( Jedyne co mnie wystraszyło to od razu myśl, dlaczego tak długo nie przychodził:/ zorientowałam się w łazience, że to nie @, więc wyjęłam test i zrobiłam :) wyszły piękne, prześliczne II kreseczki !!!!! nie mogę jeszcze w to uwierzyć, pobiegłam do łóżka i pokazałam mężusiowi..takie szczęście.. :) Nick..................lat....................cykl........ ... .........@ Donusia28.............28................4................ ..........18.08 magdalenka1976......36...............8 lat....................02.09 Kaśkuu.................20................7.............. ........04.09 kamisia_k.............26.................43.............. .........05.09 bubblegum............21.................16............... .........06.09 1.Polariska...............21...............8............. .. .......................ciąża 2.Rzanuaria..............26...............2.............. .. ......................ciąża 3.BetiGl...................32.......... ..2................. .....................ciąża 4.Ninkaa86............26.............. 4.................... ...................ciąża 5.Hania_85_05..........27................3............... .. ....................ciąża 6. Molly90................22................46.............. ......................ciąża 7. 89MONIAAA............23 .............. 3........................ ..........ciąża 8. pomaranczka92......22................5................... ........ ......ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama też czuje się kiepsko..mam mdłości z rana i co gorsza co chwile muszę do wc ze względu na ucisk podbrzusza..pewnie przeziębiłam pęcherz..ale dostaje już szału. Prawie 2 lata się staramy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Pomarańczka !!! Wyobrażam sobie jaka musisz być teraz szczęśliwa :) już nie mogę doczekać się tej chwili kiedy znów zobaczę dwie kreseczki, ale mnie to najszybciej przydarzy się za co najmniej 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................lat...............cykl....................@ Donusia28.............28................4.....................13.09 magdalenka1976.....36...............8 lat...................02.09 Kaśkuu.................20................7.....................04.09 kamisia_k.............26................43....................05.09 bubblegum............21................16....................06.09 annecka...............25................9.....................28.08 1.Polariska............21...............8...................ciąża 2.Rzanuaria...........26...............2...................ciąża 3.BetiGl................32...............2...................ciąża 4.Ninkaa86............26.............. 4...................ciąża 5.Hania_85_05........27..............3...................ciąża 6. Molly90..............22..............46..................ciąża 7. 89MONIAAA.........23 .............3...................ciąża 8. pomaranczka92...22..............5...................ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostało już nas tylko 6 staraczek :) Donusia pozwoliłam sobie wyliczyć twój termin następnej @, jak coś to zmień ;) Magdalenka i Kamisia za was najmocniej trzymam kciuki, w końcu musi się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Nick....................lat...............cykl.............. ......@ Donusia28.............28................4................ .....13.09 magdalenka1976.....36...............8 lat...................07.09 Kaśkuu.................20................7.............. .......04.09 kamisia_k.............26................43............... .....05.09 bubblegum............21................16................ ....06.09 annecka...............25................9................ .....28.08 1.Polariska............21...............8................ ...ciąża 2.Rzanuaria...........26...............2................. ..ciąża 3.BetiGl................32...............2............... ....ciąża 4.Ninkaa86............26.............. 4...................ciąża 5.Hania_85_05........27..............3................... ciąża 6. Molly90..............22..............46..................ci ża 7. 89MONIAAA.........23 .............3...................ciąża 8. pomaranczka92...22..............5...................ciąża< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
gratuluje Ci z calego serca kochana i zycze najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Gratulacje :) :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Witamy w gronie przyszłych mam:D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................lat...............cykl.............. ......@ annecka...............25................9................ .....28.08 Kaśkuu.................20................7.....................04.09 kamisia_k.............26................43............... .....05.09 bubblegum............21................16................ ....06.09 magdalenka1976.....36...............8 lat...................07.09 Donusia28.............28................4................ .....13.09 1.Polariska............21...............8................ ...ciąża 2.Rzanuaria...........26...............2................. ..ciąża 3.BetiGl................32...............2............... ....ciąża 4.Ninkaa86............26.............. 4...................ciąża 5.Hania_85_05........27..............3................... ciąża 6. Molly90..............22..............46..................ci ża 7. 89MONIAAA.........23 .............3...................ciąża 8. pomaranczka92...22..............5...................ciąża< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalna89
Witajcie dziewczyny, ja do Was dołączam ... :-) Moja historia jest taka, że od zawsze miałam problemy z miesiączką, od 15 roku życia faszerowali mnie lekarze tabletkami antykoncepcyjnymi (leżałam w szpitalach ponieważ pierwsza miesiączka trwała 4 miesiące i się nikomu nie przyznałam i bym się wykrwawiła, jak się skończyła to nie było jej 5 miesięcy i tak w kółko przez 2 lata, aż w końcu wpadli na tabletki) Wyobraźcie sobie, że od 15-roku życia do 23 lat nie miałam ani jednej przerwy. Cieszyłam się, że nie zajdę w ciąże, praca, szkoła, teraz studia .... Z moim chłopakiem jesteśmy 6 lat, nie myśleliśmy nigdy o tym, zresztą zawsze sobie to wyobrażałam że będe miala dzieci koło 30-tki ;-) Niestety .... Chęć posiadania dziecka przysżła niedawno, zdałam sobie sprawę, że jestem gotowa na macierzyństwo ... Lecz ... planuje zajść w ciąże od przyszłego roku gdyż kończę studia w czerwcu ... Leczę się u ginekologa ... zrobiłam badania i mam bardzo mały poziom estradiolu dlatego biorę duphaston kuracja na 3 miesiące. Lekarz mnie ostrzegał, proszę uważać teraz przy braniu tych tabletek, my jednak nie uważaliśmy - jedno opakowanie zjadłam i nic okres dostałam. Czuję, że bedzie ciężko ... Pozdrawiam Was ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalna89 będzie dobrze..to dopiero 1 cykl:) Staramy się ponad 1,5 roku prawie 2 lata , a teraz już 10 miesięcy faszeruje się duphastonem i narazie cisza , ostanie dwa cykle dodatkowo stosuje clostilbegyt i póki co 28dc ii czekam...:) Pewnie dostane jak co miesiąc. A miałam podobną sytuacje jak Ty..z tym , że fakt faktem miałam nieregularne chociaż nie trwały więcej niż 6 dni. Nikomu tego nie zgłaszałam i nikt nie leczył moich problemów. Sama zaczełam o to dbać jak tylko skończyłam 18lat. Stosowałam luteine. Mimo wszystko warto wierzyć i zobaczysz , że Ci się uda:) Tylko na dupastonie rzeczywiście nie jesteś zabezpieczona i możesz zajść w każdej chwili. Skoro planujesz dzidziusia dopiero na przyszły rok to radze dodatkowo zastosować środki zapobiegawcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za miłe słowa :) tacy jesteśmy szczęśliwi, życzę tego z całego serca każdej z Was :):) Byliśmy pewni, że w tym miesiącu nic, bo kochaliśmy się chyba z 7 razy i od razu po @ , a w potem czasie cyklu może 2 razy..gdy wyczuwałam najwięcej śluzu, to akurat żeśmy tego nie robili, bo nie było jak :) zajęci przygotowaniami do ślubu, praca, stres, nie było czasu odliczać, notować , mierzyć :) wszystko tak bez zamysłu i wyszło:) Jeszcze nie mogę w to uwierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no i wlasnie jak pisalam wczesniej najczesciej jest tak ze jak czlowiek ma na glowie 1000 innych spraw i zupelnie o tym nie mysli to wtedy bec i jessssssst upragnione malenstwo!!!!!ALE JAK SIE TAL LAZI PO TYCH LEKARZACH ODLICZA KAZDY DZIEN ZEBY BRAC JAKIES WSPOMAGACZE TO JAK DO CH.....RY NIE MYSLEC...... WITAM NOWA LOEZANKE ROZGOSC SIE U NAS!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też tak było, że jak zaszłam to kompletnie o tym nie myślałam, było to w momencie urlopu jak chciałam odejść z pracy. Dlatego teraz też planuję urlop jak tylko będę mogła ponownie się starać. Też witam nowe koleżanki, dopiszcie się do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje pomaranczko:-)Ale ci zazdroszcze,że wreszcie wam się udało. Też bym już chciała być w ciąży.Ale mam wrażenie,że szybko do tego nie dojdzie.Choć liczę na to,że po piątkowej wizycie u gina wreszcie coś się ruszy w tej sprawie. To teraz dziewczyny w ciaży dbajcie o siebie i piszcie nadal z nami staraczkami i pocieszajcie nas gdy zaś przyjdzie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO POMARANCZKIIII
Ale ci zazdroszcze,że wreszcie wam się udało. oh bidula dlugo czekala :D:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"długo" to pojęcie względne, tym co udało się za pierwszym razem, 5 miesięcy może wydawać się długim okresem, dla tych co czekają kilka lat oczywiście jest to krótki okres, ale to nie powód żeby krytykować i czepiać się każdego wyrazu :P Dobranoc dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
dziendobry!!!!!! kawke podaje dziewczyny!!!!! ktora ma chec???? u mnie sie cos chmurzy niby padac mialo ciekawe..... milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×