Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Ale tak mi szkoda tego zmarnowanego cyklu :( Tak bardzo już pragnę dziecka i już bym chciała żeby rozwijało się w moim brzuszku. Wiem, że nie jestem sama i inne kobiety też tego chcą. Niby staram się tylko rok ale już od 4 lat marzę o dziecku, musiałam tylko czekać na odpowiedniego partnera i utwierdzić się w przekonaniu, że to właśnie ten odpowiedni . Teraz myślę, że za długo go testowałam i zmarnowałam przez to dużo cyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzieć jak bije serduszko to wspaniałe uczucie, zazdroszczę Ci pomarańczko :) I nie narzekaj tak bo wiele z nas chciałoby być w twoim stanie :P a poza tym w połowie ciąży będziesz chciała już być po i trzymać w ramionach swoje maleństwo ;) zawsze czekanie jest trudne ale Ty chociaż wiesz, że za 8 miesięcy już będziesz miała swoją kruszynę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Ja nadal pracuje i bede pracowała ile sie da:) chociaż teraz mam więcej luzu w pracy i w sumie cały dzien siedZe przy kompie nie ma stresu itp czasem cieżko mi sie tylko wstaje. Wiem co czulas niesamowite uczucie:) Ja słyszałam serce mojego na ostatniej wizycie następna za 3tygodnie oby szybko zlecialo:) Jesz coś czy nadal cie tak mdli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem anecka że nie powinnam narzekać :) i próbuje rzanuaria zmuszam się bardziej do jedzenia dla maluszka :) ale dziś lepiej było, normalnie jadałam :) w sumie jak się siedzi cały czas w domu to też nie zbyt , bo za dużo człowiek ma myśli wtedy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Dlatego sie cieszę ze nadal pracuje:) przynajmniej sie zajme czymś do popołudnia a pózniej to obowiązki domowe itp i strasznie mi szybko czas leci:) To w polsce są wizyty co miesiąc u ginekologa jak jesteś w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jak wszystko jest dobrze to co miesiąc ;) a Ty gdzie jesteś? Za granicą w jakim państwie jak jest tam z opieką nad ciężarnymi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Mieszkam od 4ech lat w UK :) tutaj jest trochę inaczej jeżeli chodzi o opiekę nad ciezarnymi tzn na poczatku jak sie dowiesz ze jesteś w ciazy to idziesz do lekarza ale żadnych badań tobie nie robią tylko wierzą na słowo ze jesteś ;) Wiem troche to glupie! Pozniej dopiero w 12tygodniu jest pierwsze usg, następne w 20tygodniu:) pózniej to już masz wizyty z lekarzem co miesiąc. Moja położna jest bardzo sympatyczna i z przyjemnością do niej chodzę chociaż spotkałam sie z różnymi opiniami, jak wszędzie-zależy jak trafisz:) Niestety tak tutaj jest ze do 12rgo tygodnia to nie traktują ciazy poważnie://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hej co tu taka cisza????? ja zaczelam plamic wiec @ sie pewnie rozkreci w 23 dc.....ehhhh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Nick....................lat...............cykl.............. ......@ annecka...............25................9................ .....28.08 Kaśkuu.................20................7.............. .......04.09 kamisia_k.............26................43............... .....05.09 bubblegum............21................16................ ....06.09 Donusia28.............28................5.....................11.09 magdalenka1976.....36...............8 lat...................30.09 1.Polariska............21...............8................ ...ciąża 2.Rzanuaria...........26...............2................. ..ciąża 3.BetiGl................32...............2............... ....ciąża 4.Ninkaa86............26.............. 4...................ciąża 5.Hania_85_05........27..............3................... ciąża 6. Molly90..............22..............46..................ci ża 7. 89MONIAAA.........23 .............3...................ciąża 8. pomaranczka92...22..............5...................ciąża<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no wiec sie @ rozkrecila jesli liczyc 28 dniowy cykl to jakos jak w tabelce teraz w 23dc ehhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Nick....................lat...............cykl.............. ......@ annecka...............25................9................ .....28.08 Kaśkuu.................20................7.............. .......04.09 kamisia_k.............26................43............... .....05.09 bubblegum............21................16................ ....06.09 Donusia28.............28................5................ .....11.09 magdalenka1976.....36...............8 lat...................29.09 1.Polariska............21...............8................ ...ciąża 2.Rzanuaria...........26...............2................. ..ciąża 3.BetiGl................32...............2............... ....ciąża 4.Ninkaa86............26.............. 4...................ciąża 5.Hania_85_05........27..............3................... ciąża 6. Molly90..............22..............46..................ci ża 7. 89MONIAAA.........23 .............3...................ciąża 8. pomaranczka92...22..............5...................ciąża<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
teraz poprawnie.....gdzie sie pochowalyscie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko 15555555555555
magdalenka1976 a ty czego sie spodziewałas jak zwykle???ty jeszcze robisz sobie nadzieje ze nie dostaniesz @??? hmm dziwna jestes ale zyj złudzeniami dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................lat...............cykl.............. ......@ annecka...............25................9................ .....28.08 Kaśkuu.................20................7.............. .......04.09 k bubblegum............21................16................ ....06.09 Donusia28.............28................5................ .....11.09 magdalenka1976.....36...............8 lat...................29.09 kamisia_k...............26..............44.................02.10 1.Polariska............21...............8................ ...ciąża 2.Rzanuaria...........26...............2................. ..ciąża 3.BetiGl................32...............2............... ....ciąża 4.Ninkaa86............26.............. 4...................ciąża 5.Hania_85_05........27..............3................... ciąża 6. Molly90..............22..............46..................ci ża 7. 89MONIAAA.........23 .............3...................ciąża 8. pomaranczka92...22..............5...................ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak ta tabelka wygląda w wersji komputerowej bo kopiowalam ją na telefonie, mam nadzieję, że nie zrobiłam bałaganu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
czesc dziewczyny!!!!! zawsze sie znajdzie jakas glista pomaranczowa!!!!!! to czy robie sobie nadzieje czy nie nie Twoja sprawa a jak Ci sie cos nie odoba to nie czytaj i zacznij zyc swoim zyciem bo nie chcialabys miec takich problemow!!!!!!! zreszta moze by Ci sie przydaly to wiedzialabys co to znaczy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka nie złowróż nawet dla takich gnid !!! Pamiętaj że to niestety powraca... Kochana nie wiem co Ci napisać. Żeby Cie choć trochę pocieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) I już po weekendzie :( jak zawsze szybko zleciał. Magdalenka nie wiem jak Ci się udaje tak długo bez męża wytrzymać, ja jestem mega stęskniona jak nie mamy okazji spotkać się w środku tygodnia i jak pożegnamy się w poniedziałek rano to do piątku jesteśmy osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nikomu nie zlowroze ale czasem jedna z druga tak podniosa cisnienie ze samo sie cisnie zeby napisac pare slow .........nie skarze sie nie ubolewam nad soba a tu jakas wredna malpa zawsze mnie z rownowagi wyprowadzi i pewnie tylko na to czeka........ehhhhhh...... nie wiem jak wytrzymuje jest mi coraz ciezej poki domek nie bedzie gotow zeby sie wrprowadzic tak musi zostac mam nadzieje ze na wiosne juz bedziemy sie mogli wprowadzic mialo byc do konca roku a to zawsze cos sie przeciagnie a to pieniazki a co innego i tak czas ucieka....tearz wytrzymam potem pojade do domku i do stycznia bedziemy razem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nie musicie mnie pocieszc porostu kolejny cykl poszedl sobie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko 15555555555555
ale ja przeciez pisze prawde co moze tak nie jest? prawda w oczy kole?:O dziewczyno czytam twoje wpisy i wasz topik ale to co ty wyprawisz to przechodzi ludzkie pojecie piszesz ze nie robisz sobie nadzieji ale czas czas widac po postach ze piszesz ze cie to obli ze cie tamto boli i myslisz ze @ nie przyjdzie nie łudz sie jestes juz w takim wieku ze zajsc w ciaze w takim wieku przy takich problemach graniczy nie mal z cudem a lata leca ,to bym raczej lepiej na in vitro skladac pracujesz za granica idziesz popracowac dluzej i odlozysz spokojnie ja wiem ze nie wszystkich na to stac ale jest sens sie łudzic co miesiac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko 15555555555555
nie musicie mnie pocieszc porostu kolejny cykl poszedl sobie.... i sama sobie przeczysz w to co piszesz:O:D ze sien ie nastawiasz a jak widac tak nastawiasz sie i to bardzo zadne ziola ci nie pomoga to nie jest lek i nie dziala cudów kobieto masz ponad 30 lat a rozum 15 latki ogranij sie kolejny cykl poszedl a co tys myslala ze nie przyjdzie@:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no wlasnie nie mowilam ze czeka.......no teraz napisze ze palec mnie boli to tez zanczy ze pewnie jestem w ciazy:):):):):) smieszna jestes.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko 15555555555555
89MONIAAAA ale ja nic strasznego nie napisalam:O pisze tylko jak to wyglada a wy sie nie musicie z tym zgadzac magdalena przeciez 8 lat sie nie zabezpieczajac i zeby nie pojsc przez ten czas do lekarza na badania to mozesz byc sam sobie byc winna tylko i wylacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko 15555555555555
magdalenka1976 ty jestes smieszna kobieto!!! o to co!zajmij sie moze praca bo widze ze te starania zle ci sluza:D stare pruchno jestes!za duzo myslisz o dzecku i ludz sie dalej juz widze jak piszesz o kolejnym nie udanym cyklu hahaha smiec wczesnij bylo mi cie zal ale teraz to mi sie smiac chce co ty wypisujesz!!!!tobie moze pomoc jedynie in vitro!!!!!!!!!!!!!!! narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko 15555555555555
hej dziewczyny!!!!! ja dostalam w 23 dc @ pared dni przed bolaly jajniki i mialam jakby skurcze macicy od wczoraj jestem na tab przeciwbolowych bo nie mozna bylo wytrzymac a ze jestem w pracy musze jakos funkcjonowac tzrymam kciuki za hsg I TU widac jak sie nie nakrecasz na ciaze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
kazda ma swoje powody nie wiesz co sie u mnie dzialo w zyciu nie znasz mnie wiec mnie nie osadzaj.....oki a swoje wypowiedzi zachowaj dla siebie...... smieciem to ty jestes i nawet nie wiesz jak mi Cie zal!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko 15555555555555
MAGdalena Pije od niedzieli a od wczoraj mam wrazenie ze mam rewolucje w jajnikach obu!!!!!!! i takie jakies wilgotne uczucie ze chodze i sprawdzam czy to nie @ co jest raczej nie mozliwe dzisiaj 14 dzien cyklu wedlug moich obserwacji owulka i sluz byly juz wczesniej zarz po @ .....nie wiem......znowu nic nie wiem hahahah i po jaki ciort obserwujesz to nie jest nakrecanie sie?????i kot tu nie robi sobie nadziei hahahahahha smiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×