Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Cześć dziewczyny:) Ja dziś idę na wizytę do ginekologa, boję się jak nie wiem ;( rano jak się obudziłam miałam malutką plamkę krwi na bieliźnie .. idę do skonsultować;( oby to nic złego. a Wy dziewczyny, które jesteście w ciąży, miałyście coś takiego? Jak wgl się czujecie? Ja to mam mdłości i brzuch pobolewa w dole, cały czas śpiąca jak zasnęłam wczoraj około 16 to do rana dziś spałam, i w dzień mam drzemki co wcześniej mi się nie zdarzało. Jak wrócę to napiszę Wam co i jak :/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
pomaranczko nie denerwuj sie za wczasu to napewno nic strasznego i czekam na relacje .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Hej! Ja w 13tygodniu miałam malutkie plamienia-bardzo ciemne brązowe. Lekarz powiedział ze tak czasem jest i ze ważne ze to nie jest świeża czerwona krew tylko jak to ujął "stara" bo brązowa. Ale i tak spanikowalam i pojechałam do lekarza od razu. Mam nadzieje ze u ciebie bedzie wszystko ok. Trzymaj sie ciepło !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :-) Ciekawa sprawa ten żel, ale 7 dych to dużo :-D kupilam sobie zioła ojca sroki 3, ale nadal mam obawy co do picia tego. Boję się, że popieprzę sobie hormony i nie wiem czy pić czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie piję sobie kawę :) Może ja nie jestem dobrym przykładem, ale też miałam bóle podbrzusza i bardzo dużo spałam, czas w domu to był czas spania. Tak jak napisała Rzanuaria brązowa krew nie oznacza jeszcze nic strasznego, ale bardzo uważaj na siebie Pomarańczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna==
hej dziewczyny :) Ja tez staram sie o dzidzie juz kilka miesiecy. Mam do was pytanie, moze troche glupie ale wole spytac bo moze bedziecie cos o tym wiedzialy. Okres mam dostac za okolo tydzien. Podejrzewam, ze dni plodne tez mialam okolo tydzien temu. W ta niedziele pojawil sie jakis brazowy sluz, myslalam ze tak wczesnie dostalam okres, ale okazalo sie ze to tylko sluz. W poniedzialek i wczoraj tez mialam troche. Nie wiecie co to moze byc? Nie wiem czy to mozliwe, ze tydzien po owulacji i ewentualnym zaplodniemi juz pojawia sie jakis sluz. Narazie nie sppieszy mi sie do zrobienia testu, czekam na miesiaczke i jak sie nie pojawi to wtedy go zrobie. Ale troche sie niepokoje tym sluzem.. Z gory dzieki za jakies info :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna u mnie też pojawił się śluz i był go bardzo dużo, tylko, że u mnie był bezbarwny, dodatkowo bolały mnie piersi i podbrzusze, test zrobiłam 5 dni przed spodziewaną miesiączką i już była widoczna druga kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna==
Dzieki Annecka. Ale chyba brazowy sluz to co innego niz bezbarwny. A teraz w ktorym tygodniu jestes? Ja w pierwszej ciezy bardzo krwawilam na poczatku, ale udalo sie to dzieki Bogu zatrzymac i teraz mam sliczna coreczke :) no ale 2 tyg wtedy spedzilam w szpitalnym lozku. U mnie to tak naprawde to ciezko stwierdzic kiedy ma byc ta miesiaczka bo caly czas mam nieregularne cykle. Okres potrawfi czesto mi sie spoznic nawet o 8 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie???
iekawa sprawa ten żel, ale 7 dych to dużo kupilam sobie zioła ojca sroki 3, ale nadal mam obawy co do picia tego. Boję się, że popieprzę sobie hormony i nie wiem czy pić czy nie Kamisiaaaa a na co ci te ziola bo nie rozumie?????? to ci na zespól luf nic nie da niech twoj facet idzie sie przebadac i wybierz dobrego specjaliste od nie plodnosci bo tak bedzie sie starac kolejne lata ziolka moga rozlegulowac cykl i na cholere ci to????? ktos pisal o sroznosci jajowodow zrob sobie to badanie!!!!! bo narazie stoisz w miejscu żel, ale 7 dych to dużo no duzo leczenie nie plodnosci no kosztuje o wiele wiecej wiec taki zel to nic w porownianiu do leczenia i tych wszystkich badan bo jak narazie to to tylko duzo piszesz a nic nei robic w tym kierunku stoisz w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hej kamisia..... no calkiem sporo ten zel ale ja chyba zainwestuje jak wroce do domku....nie wiem czy pomoge ci z tymi ziolami zaszkodzic nie powinny ale jesli dalej u Ciebie nic nie wiadomo nie wiem......nie pomoge.ja bym moze m-c sprobowala zobaczysz..... a co nowego u ciebie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nic nowego...niestety. Nie będę się po raz enty rozpisywać jakie mam zamiary, wystarczy poczytać wstecz, ale dzięki za troskę "jakie???". Magdalenka, Ty chyba też pijesz jakieś ziółka, nie ? I jak wrażenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Kamisia mi sie wydaje ze ten lekarz nie za wiele robi wiesz.....takie moje odczucie i podejrzewam ze chyba mam racje........ badanie hormonow,badanie doznosci to chyba pierwsze rzeczy jakie powinien ci zlecic ....... tak pije ziolka na zrosty w jajowodachi zapobieganiu powstawaniu nowym rewelacyjne w smaku nie sa i pije sie je 3 razy dziennie wiec troche klopotliwe ale..... a te co ty zamowilas pilam sa smaczne raz dziennie wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMIECH NA SALIIIIIIIIIIIIII
z toba kamisa jest tak jak ktos napisal tu wyzej duzo piszesz a malo robisz w kierunku leczenia tak ciezko wziasc facoetowi wolne i jechac na badanie nasienia? ak by chcial to by pojechal a po drugie taki zwykly gin tak naprawde gówno ci pomoze to tak na marginesie wiec mozesz w tym trwac bezsilnie bo u ciebie sie na slowach konczy mozesz miec pretensje do siebie jak mozna pic ziolka i nie wiadomo czy nie zaszkodza nie udowodnione tego ze nie ale to sie mija z celem pijac je!!!!!!! bo o ne tak naprawde nie ppmoga ci jesli nie wiesz w czym tkwi tak naprawde problem ale glupia bedzie zawsze glupi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMIECH NA SALIIIIIIIIIIIIII
badanie hormonow,badanie doznosci to chyba pierwsze rzeczy jakie powinien ci zlecic . i do tego badania nASIENIA partnera bo nie wiaodmo czy tal naprawde przyczyna nie jest po jego stronie ale jak widac wytlumaczenie zawsze jest wiec rób tak dalej zmien lekarza przedwszystkich nie brnij i nie wierz w slepo jednemu bo zle na tym wyjdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Kamisia ....ja juz ci chyba to podawalam to jest link do lekarza z gorzowa ktory wspolpracuje z INVIMEDEM ja chyba bym pojechala tam pokazala te badanie ktore juz masz i zasiegnela dodoatkowej opini bo ci czas kochana ucieka...... http://ginekolog.wizytowka.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie chodzę do tego gina. Mój facet w tej chwili zastępuje swoich pracowników i naprawdę wypada tak, że czwartki ma zajęte, a tylko w czwartki tu u nas wykonują sperminogram. W związku z tym, że pracuje, na zmiany jak ja, ostatnio mijamy się zwyczajnie, a ja nie mam prawka jazdy i nie mam.jak jechać do lekarza, autobus odpada bo nie ma połączenia. Poczekamy do września. Uwierzcie mi, czasem na niektóre rzeczy wpływu nie mamy, czekałam 3 lata, poczekam jeszcze miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMIECH NA SALIIIIIIIIIIIIII
nie masz prawka a jak bedziesz miec dziecko to czym bedziesz sie poruszac autobusami z malym dzieckiem:O:O mozna znalesc inne laboratoria sa co mozna oddac nasienie twoj facet moze oddac w domu do sloiczka i w przeciagu godziny zawiesc do laboratorium to nie jest problem a jeszcze lepiej bedzie jak udasz sie do wlasnie jakiejsc kliniki leczenie nie plodnosci bo to co sie u ciebie dzieje nie jest normalne to jest podstawa po tak dlugim czasie staran badanie nasienia to podstawa i to szczegolowe badanie wraz z morfologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMIECH NA SALIIIIIIIIIIIIII
a dlaczego tylko w czwartki hmm co to za laboratorium? gabinet?? jeszcze sie nie spotkalam zeby tylko w jednym dniu mozna bylo oddac co to za laboratorium ? bo wydaje mi sie ze cos krecisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bliżej mam do zielonej, znalazłam tam lekarza, prywatnie, który też współpracuje z jakąś kliniką, nie pamiętam z którą. I do niego pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie zamierzam jeździć autobusami, partner mnie będzie woził do.rodziców np. Bo poza wakacjami ma duuuuzo wolnego czasu. A jak zajdę w ciążę, to przecież.mogę iść na prawko, będę miała wtedy dużo wolnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj kamisia
Ty naprawdę nie dojrzała jesteś, skoro tak pochodzisz to starania się o dzidzię i całą otoczę. zastanów się czy Ty powinnaś mieć dzieci, bo jakoś Twój partner nie wykazuje zainteresowania. I nie mów o pracy i braku czasu, to tylko głupie wymówki. Po co więc płaczesz na forum, że Ci nie wychodzi, pewnie już większość dziewczyn wkurzasz taką pustą paplaniną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie każę Ci siebie czytać. Jak masz mnie dość to napisz mi to na swoim stałym nicku. A za innych się nie wypowiadaj proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze jak cooooo
oj kamisia zgadzam sie z toba tu jest wiele wpisow na temat nie dpowedzialnosci kamisi ze u niej tylko na slowach sie konczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
kamisia ty w slubicach mieszkasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze jak cooooo
tez uwazam i tez to pisalam ze jak by jej facet chcial to by zrobil badania nasienia nie tlyko mozna robic w laborotorium jest nawet szpital i nie tlyko to jedno laboratorium jest bez przesady poprostu to sa wymowki jak czytalam wczesnijesze wpisy jej to tez pisala juz w maju ze jej facet zrobi ale jakos sie nie kwapi, i tobie tez malo zalezy jak widac oh jaka ty biedna trzeba dzialc a nie tlyko pisac i pisac i nie pisze nikomu kto ma pisac lub kto nie bo to to jest forum zeby sie inny wypowiadali czy tobie to sie podoba czy nie duyzo osob juz na ten teamt pisalo jak widac i osoba wyzej tez wic przemysl sobie zdanie i opinie tutaj innych bo pisza PRAWDE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna==
Hejka czytalam Was troche i nie wiem co Wy dziewczyny chcecie od tej Kamci? Myslalam ze zaklada sie takie fora zeby sie wzajemnie wspierac a nie zeby jedna na druga najezdzala szczegolnie jak ma sie ten sam problem. Ja tylko KAMCIA Ci radze jesli nie masz prawda to zrob je teraz bo jak sie dziecko urodzi to dopiero nie bedziesz miala na nic czasu :) pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no wlasnie wszyscy sie jakos uczepili czasem jest w zyciu tak ze nie wszystko sie uklada jak bysmy chcieli a znalesc dobrego lekarza to graniczy z cudem...... Kamcia....wiem tylko tyle walcz jak sie nie udaje ja sie za pozno troche za to wzielama czas ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×