Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Gość xxxlaska
czego się spodziewać po lasce, co tankuje ludziom paliwo :o i leczy niepłodność castagnusem hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadna praca nie hańbi jeżeli jest uczciwa :P akurat do tego to chyba nie mas prawa się przyczepiać :P ten topik nie jest po to, aby obrażać ludzi tylko, żeby się wspierać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :) Miałam troszkę urwanie głowy dzisiaj ale już koniec i wreszcie mogą odpocząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może i ja się przyłączę :) Od jakiegoś czasu bardzo chciałabym mieć dzidziusia. W październiku byłam u ginekologa i powiedział, że mogę mieć kłopoty z zajściem w ciążę :( Od tamtego czasu się nie zabezpieczamy i tak z miesiąca na miesiąc jak dostaję okres to coraz bardziej mnie to martwi :( Ale z badaniami czekam do września bo mój gin powiedział, że po roku starań można się dopiero martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to mam nieregularny okres :( Kupiłam sobie paski owulacyjne miesiąc temu i w żaden dzień mi nie wyszło pozytywnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że chyba zostałam sama. To może chociaż się przedstawię, na imię mam Anka i mam 25 lat. Jestem z pomorskiego i pracuję w hotelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ahtziri :) wymarzony odpoczynek po całym dniu? Ja też :) po kąpieli w łóżeczku:)..mniam Witam także annecke w naszym gronie:) Musisz uzbroić się w cierpliwość, masz jeszcze parę ładnych miesięcy na poczęcie:) ile masz lat? wcześniej była taka tabelka to by ułatwiło nam kontakt jak możesz wklej ją ;) Jeżeli masz nieregularny cykl to nie leczysz się najpierw na to? A folik W pierwszych tygodniach ciąży jego rola jest związana z rozwojem i kształtowaniem się płodu - a zwłaszcza jego układu nerwowego, mózgu i rdzenia kręgowego. Jeżeli przed ciążą i na jej początku poziom kwasu foliowego w organizmie kobiety był odpowiedni, może to znacznie ograniczyć ryzyko wystąpienia u dziecka wad wrodzonych. Aby być jednak pewną, że dostarczamy organizmowi odpowiednią ilość kwasu foliowego, najprościej jest przyjmować tabletki z witamina B9, jeśli tylko jest jakaś szansa na zajście w ciążę. W tej chwili w Polsce istnieje zalecenie, by kobietom, które potencjalnie mogą zajść w ciążę zapisywać 0.4 mg kwasu foliowego dziennie. Około połowa ciąż jest na ogół niezaplanowana. Dlatego ważna jest suplementacja przed, nawet gdy nie myśli się w danym momencie o dziecku. Bo gdy dowiadujemy się o ciąży, jest to już na ogół 4-6 tydzień, a mózg i rdzeń kręgowy dziecka są już ukształtowane! Na suplementację witaminą B 9 będzie więc za późno... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 28 lat,a w lipcu biorę ślub i chciałabym już postarać się o dziecko,bo boję się,że trochę mi to zajmie czasu choć okres mam bardzo regularny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Donusia28! :)Ja też biorę ślub w lipcu ;) już trzeci cykl się zacznie od kiedy się staramy, też mam regularność cykli..ale niestety się nie udało jeszcze Może coś się zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak jesteście :) Nie leczyłam się nigdy bo mój ginekolog mówił zawsze, że wszystko jest ok i żebym się nie przejmowała tym nieregularnym cyklem. Ostatnio jak byłam to powiedział, że mam jajniki pco i jak poczytałam sobie o tym już jak wróciłam do domu to się trochę przeraziłam, bo kobiety z tą przypadłością pisały o trudnościach z zajściem w ciążę. Ale jestem dobrej myśli i jak już pisałam od września zaczynam intensywne starania o dzidzię :) a może uda mi się wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również witam nowe staraczki :) Fajnie, że jest nas coraz więcej :) Dziewczyny, może wklejcie tabelkę, żebyśmy się nie pogubiły kto jest kto i kto kiedy testuje Annecka a robiłas badania FSH i LH? Potwierdzają PCO jeśli LH jest wyższe od FSH, może lekarz się myli, warto byłoby sprawdzić Donusia, gratuluje ślubu :) Widzę, że sporo tu zaręczonych i ślubujących w tym roku. Świetnie, śluby a potem małżeństwo to przewspaniała sprawa, niedługo same się zresztą przekonacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzucam tabelkę, bo się zagubiła gdzieś daleko: Nick .................. Lat ...... Cykl starań ............. spodziewana@ kamisia_k...............26............40................. .. ........30.04 pomaranczka92 ........22........... 3 .............................20 IV pikolinka................30............1................. ............27.04 ahtziri...................23.............1............... .. ............02.05 annecka.................25.............8..............................30.04 napisałam, że 8 cykl bo tak długo się nie zabezpieczam z moim partnerem, aczkolwiek nie było jakiś wyliczanek z owulacją itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka jeżeli nie masz regularnych cykli to myślę, e trudno będzie Ci skonkretyzować owulację i dni płodne :/ chyba powinnaś zmienić gina jeśli Ci nic nie chce poradzić na to :( Wrzucam tabelkę, bo się zagubiła gdzieś daleko: Nick .................. Lat ...... Cykl starań ............. spodziewana@ kamisia_k...............26............40................. .. ........30.04 pomaranczka92 ........22........... 3 .............................19 05 pikolinka................30............1................. ............27.04 ahtziri...................23.............1............... .. ............02.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza co sie nie starala
dziewczyny porozmawiajcie ze swoimi mamami ......... nie ogarniam tego tematu(staramy sie o dziecko) moze lepiej tak (chcemy miec dziecko) starac to sie mozna o posade i jeszcze jedna- jecie tyle chemii (kwasy i inne takie) lepiej poszukac tego w zwyklych produktach spozywczych tyle ze to trudniejsze niz siegniecie po tabssa z apteki zapytalam moja core (DOROSLA) co sadzi o tego typu staraniach no zeby nie bylo ze stara ramolka sie wypowiada poparla mnie w zalej rozciaglosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on1ona2
my staramy sie juz ponad 3 lata... i kurcze nic. strasznie potrafi to dobic czlowieka. jest wiosna, na zewnatrz tyle rowiesnikow (albo i mlodszych) z dzidziami.. a my sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on1ona2
chcemy miec i sie STARAMY o dziecko... kazdy wie o co w tym slowie chodzi. mowiac NIe CZUJE NOG tez mamy na mysli calkiem cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko, o ile się nie mylę jesteś tak naprawdę Monia? To jesteśmy imienniczkami ;) Ahtziri to imię żeńskie b. popularne w Meksyku a że mam tam z racji zawodu troszkę znajomych to strasznie wpadło mi w ucho i stąd mój nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, dla Polaków Ahtziri może brzmiec dziwnie, ale właśnie to ta egzotyka chyba mi się w nim podoba :) W hiszpańskim h jest "nieme" więc nich czya się atsiri. Gdybym miała męża z tamtych stron pewnie tak nazwałabym córę. A własnie, macie jakieś wybrane imiona dla dzieci? U nas tylko dla chłopca - Maciuś, dla dziewczynki mamy z mężem totalnie inny gust i ciężko o kompromis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dziś już koniec :) Tylko szkoda, że nie mam się do kogo przytuliić...................................... DOBRANOC WAM :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za rady dziewczyny, jutro zarejestruję się do innego gina, a gdzie można zrobić te badania FSH i LH? Jestem zupełnie zielona w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×