Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja sie pytam po co to

jak można dać na imię dziecku w Polsce - Xavier?

Polecane posty

Gość kaszpirowskii
do kaszpirowski no i wlasnie o takich jak ty pisze. Podniecaja sie, szydza, smieja. Jaki ty powiom reprezentujesz?? Zerowy. Co z tego, ze masz "normalne" imie skoro w glowie gowno. PS nie mam syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mgh
to jeszcze nic.. a ja Samuelę.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mgh
no akurat samuel to bardzo piękne i stare imię! nijak pasuje do dżesiki i kewina:) popełniłaś błąd szufladkując ich razem:p a co do tej pani, co się tak uraziła wielce to akurat imiona, ktore podałaś są ładne,proste,polskie, a nie jakieś wanessy i brajany! pewnie sama tak dałaś na imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty wasniewska
kaszpirowski - skoro nie chcesz sie udzielac w tym temacie to wypad. Na tym topiku KRYTYKUJEMY takie imiona, chcesz to zaloz swoj tolerancyjny topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donutka
"typowo" polskie Wiktorie, Oliwie, Hanie, Stefcie nie są polskie Antoni - owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mgh 2
sorry za zdublowanie nicku- wyprzedziłaś mnie z wpisem "do mgh" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donutka
mnie się nawet Natasza nie podoba. Ale może babcia pochodziła ze wschodu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kaszpirowskii
ja z nikogo nie szydzę, ja tylko pytam po cholerę dawać takie imiona w Polsce! heeeeeeeeeelloł to nie ameryka! nie mam gówna w głowie, gówno mają ci, co dają na imię polskim dzieciom dżesika i wanessa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak a propos imion.. to jeszcze nic, kiedyś tu czytałam jak dziewczyna przeczytała na nagrobku na jakimś starym cmentarzu: Alfons Frajer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty wasniewska
a co jest najlepsze takie osoby sa z siebie zawsze bardzo zadowolone i wydaje sie im, ze wszyscy podziwiaja ich dobry gust ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missouri
Co z tego, ze masz "normalne" imie skoro w glowie gowno. PS nie mam syna Ma normalne imię i używa kulturalnego słownictwa :P Pewnie masz córcię Nikolkę (nerkową) albo Dżesiczkę (rym do.. ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kaszpirowskii
stefan, hanna, wiktoria to piękne imiona i są międzynarodowe, użuwane w wielu nacjach. natomiast ten nieszczęsny brajan czy xavier w Polsce wygląda komicznie po prostu i tyle, zdania nie zmienię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missouri
..oraz pretensjonalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xavier naidoo
wiochaaaaaaaaaaaaaa! na maxa! tylko patole,małolaty i wieśniaki dają tak na imię:D dżesika,wanessa i brajan, o tylko nie to. ps. mój syn nazywa się po dziadku Stanisław D. - nie napiszę, bo nazwiska dość oryginalne i ktoś może skojarzyć:D natomiast córka to zwyczajnie Magdalena D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tala184
My wymysliliśmy dla dziewczynki Vanessa a dla chclopca Gracjan. Mnie osobiście nie podoba się dawanie imion satrodawnych, to krzywdzenie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszpirowskii
to jest publiczne forum, mozesz sama sobie isc pobiegac jak chcesz. Co z tego, ze nie ameryka? Za to macie tak jak amerykanki nasrane we lbach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie pytam po co to
o temat się rozkręcił:p myślałam, że tylko mnie rażą w oczy i uszy takie zagramaniczne spolszczone kwiatki:p...piszcie,piszcie,zajrzę wieczorem jak wrócę z wizyty u lekarza - dla jasności syn będzie nosił polskie imię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amisięniepodobają
Wiadomo, że jeśli wymyślne imię ma osadzenie w historii rodzinnej i nie razi z nazwiskiem, jest do zaakceptowania. Ale te Marietty Pupki i Dolores Śledzie.. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie pytam po co to
ewidentnie widać, że "kaszpirowskii" ma ze sobą problem i boli ją/go te wpisy, bo pewnie lubuje się w takich imionach:) dlaczego mamy nasrane w głowach jak amerykanki? to właśnie rodzice nadający dzieciom imiona zagraniczne (na domiar pisane w polski sposób) widocznie mają nasrane kolokwialnie mówiąc:D tala- to raczej ty skrzywdziłaś dziecko tą vanessą niż mama franka czy mama zofii, naprawdę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porrażkaa
dawanie imion satrodawnych - chyba: starodawnych? ;) Imię nie może być "starodawne" , co najwyżej: archaiczne :P Naucz się znaczeń słów :P Krzywdzeniem dziecka jest nazywanie go Alanko-Brajanko-Denisko-Kevinkiem, bo taka akurat (chwilowo) panuje moda na lumpenproletariackich podwórkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerwerwerwer
Ja przyznam że tez mi się nie podobają imiona typu Sandra i Sabrina, ale te nasze pospolite- to rzyg i nuda. Same Anie, Kasie, Srasie, Wojtki, jak się zawoła to wszyscy się obracają//// Indianie jako jedyni mieli piekne imiona- kazde niepowtarzalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z indiańskimi pomyslami na
imiona si,ę zgadzam - ale zastanów się, czy u nas przyjęłyby się Dzikie Stokrotki Nowak czy Rącze Gazele Kowalskie.. ;) Podobnie z Brajanem, Kevinem, Alanem itp. krańcowo obcymi kulturowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rerwerwerwer
Anie, Stasie i Kasie maja przynajmniej jasną sytuację - ich imiona nie są pretensjonalne czy ośmieszające w zestawie z czysto słowiańskim nazwiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzikie Stokrotki Nowak czy Rącze Gazele Kowalskie.. buahahhaa teraz leże i już nie wstane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z indiańskimi pomyslami na
Cieszę się, że rozbawiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z indiańskimi pomyslami na
Zrewanżuję się: Alfons Frajer też niezły.. Taki zawód i fajtłapa.. nie zarobi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało ci się zrewanżować:) ubaw po pachy - uwielbiam takie topiki i od razu humor poprawiony na cały wieczór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z indiańskimi pomyslami na
Hyhyhy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×