Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja sie pytam po co to

jak można dać na imię dziecku w Polsce - Xavier?

Polecane posty

Gość gość
Jakie wy jestescie p******e, własnego życia nie macie, ze w czyjes sie s**********e? Moj syn ma na imie Eric i nie zamierzam wracac do Polski własnie z powodu takich kobiet jak wy. Pełno tego wtracajacego sie we wszystko dziadostwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PENIS HA HA HA wysmienite imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
XPENIS HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czemu nie nazwałaś swojego syna Tadeusz albo Maciej? Bo dostosowałaś pisownie do uniwersalnej wymowy w kraju którym mieszkasz, geniuszko :D Czym innym jest bardziej uniwersalne imię ze względu na to, że mieszkamy w innym kraju, mamy mieszaną rodzinę, a czym innym nazywanie dzieciaka Jacob Ogórek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale jesteś ...em
Dnia 25.04.2012 o 19:19, Gość ja sie pytam po co to napisał:

od razu rzuca się na myśl, że to jakaś niedowartościowana mamuśka, która chce mieć super oryginalne dziecko, bądź patologia albo też jakaś smarkula, która się naoglądała seriali...to samo te wszystki vanessy, brajany, dżesiki, nicol, kewiny itd...masakra:o jakby polskich imion nie było! wszyscy tacy amerykańscy chcą być, śmieszne!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żal ...ow
Dnia 25.04.2012 o 19:36, Gość do kaszpirowskii napisał:

ja mam znajomych wykształconych i ułożonych, którzy dali na imię synkowi Oliwier. nie Oliver, Olivier i Ollivier etc...więc mnie jakoś to imię nie razi, ale allan,dżastin,kewin,xavier,denis,brajan to jakiś 

Ciemnogród  

Jrztrs totalnym ...em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×