Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

Poważnie obawiam się o życie "Patyka".

Polecane posty

Facetowi tyle lat się udawało zachować prawdę w tajemnicy a tu nagle taki kwas. Okazało się że grzmotną przez przypadek komendanta policji... Myślę że ta świadomość może u niego spowodować chęć powieszenia się w monitorowanej celi. No jeszcze jak nabierze przekonania że zmieni zeznania.. jak nic targnie się na swoje życie. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę się o niego obawiasz?
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie na twój łeb
załóżmy że Patyk chce wybielić Słowika i Boguckiego, zaplacili mu albo raczej zaszantazowali czymś strasznym, więc w sumie facet już byl trupem a że wziął to na siebie to może pożyje dłużej w celi bo w celi ale i telewizorek będzie i narkowtyki i panienka czasem teraz więzienia to już nie to co dawniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie na twój łeb Zgadzam się... ja do tego lekko humorystycznie podchodzę, no skoro tak mnie traktuje prokuratura.. nie wiem gang kradnący luksusowe samochody zabija Daewoo Espero... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polska to dziki kraj
Skoro w monitorowanej celi powiesiło się kilku facetów zamieszanych w sprawe olewnika i opinia publiczna łyknęła te bzdury o samobójstwie, skoro poseł Sekuła kropnał się 3 raz w serce z broni osobistej bo mu życie zbrzydło, skoro Blida zastrzeliła się z pistoletu hukowego we własnej łazience (obstawiam że Blidę załatwiła mafia węglowa rekami jakiejs swojej wtyki w policji, jeszcze by zaczęła sypać a tak to ziobro został wzięty za zęby)......Polska to dziki kraj, Miro wiedział co mówi, taka Kolumbia albo Zimbabwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×