Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Damianmlody

Żona nie lubi kochać się oralnie...

Polecane posty

Gość Damianmlody

Cześć wam... Mam taki problem z żoną: Ona lubi jak ja jej robię dobrze oralnie ale żeby mnie zaspokoić oralnie to już nie. Wiem że może mieć jakiś stereotyp tego ogólny tzn że "to robią tylko dziwki" itp itd. To u wielu kobiet jest głęboko zakorzenione w psychice. Może mieć też jakąś blokadę psychiczną np po 1 chłopaku że ją jakoś w tym stylu potraktował. Była kilka razy u seksuologa ale to nie pomogło... Ja oczywiście się myję i jestem czysty ponadto jestem obrzezany także mam ułatwione zadanie jeśli chodzi o higienę... Kiedyś zaproponowałem sex analny ale nie była nim zainteresowana, byłem po prostu ciekaw bo nigdy tego nie robiłem. Nigdy do tematu nie wróciłem i nie zamierzam bo zauważyłem twarde NIE i nie chce się narzucać. Z oralnym tez się nie narzucam ale miło by było chociaż raz w roku :PP Wiem że ma realne orgazmy zarówno przy seksie oralnym jak i tradycyjnym także jest jej dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro seksuolog nie pomógł to czego od nas oczekujesz? :o Chyba wiedziałeś wcześniej, że nie lubi, więc pretensje możesz mieć tylko do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×