Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewka ;-)

kiedy u faceta

Polecane posty

Gość el chulo.
"el chulo wolę się nie nauczyć, wystarczy co widze u innych i trzymam się z daleka. tym razem pewnei też, bo koniec zawsze taki sam, samo życie..." Tu się zgadzam z tobą w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzezany waw
A POWIEDZ mu że miesięczny szlaban na sex :D jak pójdzie do innego to... jak zostanie i potrafi robić coś wiecej np kolacja wino itd. i potrafi dobrze się bawić bez sexu to pewnie dobry jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
a nie o pieniadzach:P ja jestem straszny materialista wiec mi tylko kasa w glowie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzulietta743
Dobrze to jeśli, facet nie mówi co czuje , tzn , że nie czuje nic zupełnie ... i trzeba dać sobie spokój... Bo ja mam takie wrażenie że u mężczyzn się czyny liczą a nie słowa... wydaje mi się że jak facet usiłuje potrzymac kontakt mimo wszystko to coś go ciągnie do dziewczyny , bo inaczej by ją olał gdyby go wogóle nie interesowała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrzezany jaki Ty jesteś durny, jakby życie się wokół seksu kręciło. Ja go nawet dobrze nie znam, a Ty od razu seks, ludzie!!!! a poza tym to nie wiem w ogóle czy coś będzie z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
ewka wiara to kwestia wyboru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzulietta743
Do Ewki , masz rację z tym łóżkiem, im dłużej poczeka na Ciebie tym będzie bardziej szanował to co dostał . Tak trzymaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzulietta743
z doświadczenia , wiem że to jest najlepsza postawa jaką możesz przyjąć bo przecież takich lasek które wskakują do łóżka od razu jest dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrzezany a w sumie masz rację, jeśli zostanie mimo wszystko to coś mu zalezy ;-) ale nie wiem czy che sie przekonać ;-) i nie wiem czy umie gotować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el chulo.
To chcesz najpierw wypróbować kilku facetów a na końcu wybrać tego co wytrzymał najdłużej? A tak na serio to tez nie możesz go trzymać w nieskończoność ale przecież ty sama nie wiesz czego chcesz. Do dam,że faceci nie lubią takich dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el chulo.
Dodam* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzulietta743
oj umie to jest długa i poplątana historia , ale owszem mam doświadczenia , i te dobre i te złe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
el chulo nie chę wypróbować, tylko jestem ostrożna, bo widzę po znajomych jak się kończa takei historie. No i nie trzymam go w niepewności, bo powiedziałam, ze zostajemy znajomymi i nic iwęcej i zgodził się. Ale coś chyba jest jednak na rzeczy nadal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzulietta743 napisz jeśli to nie tajremnica. i to dobre i złe, moze coś z tego zabiore dla siebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
dobra ewka przyznam sie :P moze cos z tego bedzie tylko nie pisz o nas juz na kafe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najszybszy jak mogłeś tak publicznie przyznać się? ;-) aż się zaczerwieniłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewo to zalezy wiesz od faceta ale zeby najlepiej sprawdzic o czym facet mysli to czas to sprawdza najlepiej czasem bywa tak ze facet mysli najpierw o sexie a zaraz potem jednoczesnie o powazanym zwiazku z kobieta mówie w swoim imieniu ze sex i powazny zwiazek ida w parze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam rudych włosów i nie wołali na mnie ewka marchewka ;-) a o seksiemyślałam, ale facetom nie ufam, bo podstępni są ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
ewka no i jak widzisz mimo wszystko doradzaja:P ewka pora zamknac juz ten watek :P poprostu ze mna porozmawiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×