Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
rzuku

Jaki prezent na komunię dla chłopca?

Polecane posty

wszystko wychowanie, a dziecko zamiast przeżywać odpowiednio ten szczególny dzień, fascynują się prezentami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się, doceni inne prezenty, jak w tablecie nie będzie się mogła z Internetem połączyć, no cóż, ale to nie dzieciaków wina, raczej dorosłych, którzy się prześcigają w takich prezentach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleś123
zawsze istnieje ryzyko że dziecku prezent nie za bardzo się spodoba lub ktoś inny kupi mu to samo co ty,wiec tylko i wyłącznie KASA.dzieciak już na pewno będzie wiedział na co ją wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleś123
...i sam sobie wymarzony prezent kupi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak nie uwazam, prezent w postaci pieniadzy wcale nie jest na odwal, jak ktos nie ma zadnego pomyslu i ma kupic cos wlasnie NA ODWAL to lepiej jak da kase i dziecko kupi sobie cos samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, można dać kasę i do tego jakąś zabawkę i tyle;) Tak jak z weselem i ślubem, na prawdę większość par woli pieniądze, przynajmniej kupią sobie to co chcą, a nie 5 mikrofalówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie najpierw wypytałam rodziców co by młodemu kupić na komunie, żeby też nie powtórzyło od innych osób zdecydowałam sie na mała cyfrówke i Igor był baaardzo zadowolony, poza tym bardzo lubi robic zdjęcia wiec mu się przyda wydałam na aparat i akcesoria do niego ok. 300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok ale ślub i wesele to coś zupełnie innego, przecież też jak się dobrze zna młodych to wcale kasy się nie daje tylko prezent i tak samo z komunią, jeśli to jest bliska rodzina to uważam lepiej prezent, niż kasa:) a z zabawki taki dzieciak na pewno się ucieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak to chłopak, to kup najlepeij zestaw Lego, uniwersalny prezent moim zdaniem;) Dla dziewczyny np. takie popiersie lalki, którą można czesać i malować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrocznia24
nie ma co szaleć z drogimi prezentami.a jak mały jest fanatykiem piłki, to koszulkę polskiej reprezentacji można mu kupić jako miły dodatek do prezentu, teraz przed euro na pewno się sprawdzi, a na koszulki.com można coś tkaiego kupić z samodzielnie zaprojektowanym napisem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablova
nie przesadzajmy, gry komputerowe to nie jest zło najgorsze, można znaleźć coś edukacyjnego, rozwijającego. zresztą teraz są te konsole z czujnikami ruchu, także maluch nie siedzi na pupie nic kompletnie nie robiąc. ale może fajnym pomysłem byłaby tarcza do rzutek? przynajmniej jako dodatek do prezentu, w proyasporcie mają w przyzwoitych cenach takie gadżety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamuśkaAdy
na http://edupomoce.pl mają też fajne rowerki - może nie na komunię, ale kupiłam tam i jakościowo bardzo wytrzymałe - więc hulajnogi pewnie też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedyw
Ja nie jestem zwolennikiem bardzo drogich prezentów, quadów, tabletów i tak dalej. Można coś takiego kupić, ale po co dziecku w mieście quad? Moim zdaniem fajnym prezentem jest taka tarcza http://proyasport.pl/oferta,szczegoly,87.html przynajmniej odciąga od monitora na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randika
Teraz ponoć kupuje laptopy, bo rowery to już niemodne ;-) Tam w tym serwisie jest skok ze spadochronem - może coś takiego mu strzelcie. A tak poważnie to bez przesady. Kupowanie dzieciom drogich prezentów jest zwyczajnym robieniem im krzywdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolipop7373j
a ja sprawilam moim dzieciakom super niespodzianke, chrzesnica tez sie zalapala, az dzieci kolezanek pozazdroscily moim i kolezanki mnie molestowaly o odpowiedz gdzie ja takie cudo dal swoich dzieciakow wynalazlam:)))) ach stanelam na wysokosci zadania w tym roku i przed swietami razem z maluchami napisalismy listy do sw. mikolaja, wyslalismy, kosztowalo mnie to zaledwie kilkanascie zlotych, a dostalismt zwrotna wiadomosc poprostu bajeczna, otworzylismy ja ( w koncu za cos zaplacilam, nie za wyslanie listu, tylko za cos) no i na ekranie pojawilo sie to cos, co? sam mikolaj mowiacy do moich dzieciakow po imieniu i mowil no tak jakby je znal i o tym co do niego napisaly, bo tam trzeba bylo uzupelnic kilka rzeczy i wlasnie w oparciu o to on mowil do malych, naprawde polecam bo swietna frajda dla dzieciakow i dla rodzicow sluchac tego so mikolaj ma ciekawgo do powiedzenia no i mozna zachowac na komputerze, naprawda bomba jak dla mnie, dla zainteresowanych znalazlam to w internecie na stronie www.imikolaj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje bratu w roku 2013 bo jest pomiędzy nami bardzo duża różnica wiekowa, albo Qauda lub lot z znami do londynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_87
Quada albo lot do Londynu... boshe ludzie to komunia! po co takie prezenty... wg mnie dziecko w tym wieku ucieszy się z jakiejś zabawki np auta zdalnie sterowanego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za tradycyjnymi zegarkami na komunię, to prezent, który jest pamiątką na wiele lat i jest praktyczny. Dla dziecka w tym wieku jest bardzo potrzebny, choć godzinę może sprawdzić sobie na komórce, to nie może tego zrobić np. w czasie lekcji. Mój chrześniak ma komunię w tym roku i przymierzam się do zakupu zegarka, znalazłam już odpowiedni, prezentuje się tak http://zegarkisklep.pl/pl/p/Timex-Ironman-Triathlon-T5K493/4529

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również jestem za zegarkami, rowerami czy zdalnie sterowanymi zabawkami. Sama dałam jako chrzestna bratankowi pieniądze, ponieważ tak chciał, zbierał na laptopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redneck
Moim zdaniem dobrym prezentem jest rower, dużo lepszy niż tablet czy inny gadżet, który albo będzie rzucony w kąt albo sprawi, ze dziecko zgnuśnieje przed ekranem. Za 800 złotych (czyli taka cena jak niektóre tablety) można kupić np. takiego Krossa http://dobrerowery.pl/kross-level-mini-kola-20-bialoczarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona469
Ja jestem za powrotem do tradycyjnych prezentów rower, lancuszek, zegarek. Oczywiście wszystko zależy od budżetu. Ja jestem chrzestna i zdecyduje się na zakup porządnego zegarka: http://zegarkowamoda.pl/zegarki-dzieciece/208-meski-casio-g-shock-aw-590-1aer.html nie stać mnie na droższy prezent ale wiem, że chłopcy są zachwyceni takimi zegarkami z bajerami. Przekonałam się w tamtym roku będąc u koleżanki dziecka na komunii. Chłopiec najbardziej ucieszył się z roweru, zegarka i MP3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madras
Witam jestem modelarzem i zdecydowanie polecam zaszczepić to w dziecku, sport ten uczy cierpliwości , pokory i daje dużo frajdy. Zwłaszcza zawody, na nich nasze dziecko dowie się najwięcej i samo zacznie się bawić, naprawiać i czerpać z tego przyjemność. polecam na przykład sklep www.rcwroblik.pl firma ta posiada tor dla takich modeli i organizuje wyżej wymienione imprezy. np. taki sprzęcik http://www.rcwroblik.pl/model+spalinowy+bullet+mt+3+0+rtr+2+4+ghz,57688600,01,i2.html Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×