Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
rzuku

Jaki prezent na komunię dla chłopca?

Polecane posty

Klocki.. ale to chyba jakiś mega zestaw.. teraz to kłady kupują : A serio..też jestem zwolenniczką "normalnych" kreatywnych prezentów wiec moim zdaniem OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leosia31
Zdecydowanie rower jest najlepszym pomysłem. Klasycznym, takim który może obudzić pasję ale też jest praktyczny. Ja się właśnie zastanawiam nad kupnem dla córki roweru Indiana Moena albo Arkus Samanta. Oba sliczne, ale nie znam sie niestety za bardzo, wiec musze sie przejsc do jakiegos media expertu i podpytac specjalistow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamania
mojego młodego człowieka w tym momencie cieszy tylko xbox i wiem, ze musze wybrac sie do media expert i po prostu mu go kupic, bo kazdfy inny prezent go troche rozczaruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
standardowy prezent komunijny to chyba zegarek :D sama przynajmniej taki prezent dostałam ;) na przykład na www.e-zegarki.pl mają duży wybór, można coś popatrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PamOla
kiedy zapytalam moja siostre o to co kupic siostrzencowi odpowiedziala mi ze "tylko xboxa" i "zeby ci nie wpadlo do glowy zeby kupic playstation bo bedzie ryk" ;). strasznie rozwydrzone te dzieciaki, ale skoro to takie marzenie, to chyba nie mam wyjscia innego niz isc do ME i mu to kupic. przynajmniej zapamieta te komunie... choc wiadomo,ze lepiej by bylo gdyby zapamietal je jako przezycie religijne. swiat schodzi na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Poznań
Cześć ! Mój chrześniak zwariował na punkcie tych jeżdzących desek, nazywają się chyba 'hoverboard' - gdzie to kupić ?!!?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćia
Czy ktoś coś wie na temat hoverbordów. Nowy gadżet, chyba ze stanów. Koleżanka pracuje w Londynie i mówiła ze tam prawie każdy dzieciak ma taką deskę. Czy u nas tez jest popularny, czy będzie to dobry prezent dla chrześniaka na komunie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe00
też jestem zdania że rower jest najlepszy, kupuje się już większy z przerzutkami, to mega frajda. Dodatkowo powiem że ja sam to byłem mega szczęsliwy i jak widzę teraz, te łebki też się cieszą. Swojemu właśnie zamierzam kupić rower, nie ma górala, na avans.pl już sobie upatrzyłem jakiego, do tego roweru jakiś gadżet kupię i uważam że prezent aż świat na taką okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laptop, rower, aparat cyfrowy, biblie, książki, zegarek, telefon, ubrania spodnie bluze coś z tych rzeczy co wymienilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może fotoksiążka? fajna pamiątka, można dodać dedykację. Mozna przygotować wspomnienia z dzieciństwa, lub poczekać na zdjęcia z komunii i zrobić miły akcent po komunii. Koszt wydruku wraz z projektem za 32 str. fotoksiazki w formacie a4 to 60 zł. polecam fotowspomnienia@wp.pl mogę przesłać przykładowy projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makarena83
Elektronika nigdy nie zawodzi. Ja jednak stawiałabym na smartfona i do tego jakiś abonament. Taki prezent jest atrakcyjny, a nie musi być dogi, jak weżniesz telefon z abonamentem. Idź do T-mobile – oni mało tego, że mają spory wybór to jeszcze nie doliczają prawie żadnych zwyżek do abonamentu – została tylko jedna za 5 zł. U innych operatorów zwyżek niestety jest dużo więcej, a to podnosi koszt abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz młody w tym roku dostanie złoty łańcuszek z krzyżykiem i laptop, o innych gadżetach nic mi nie wiadomo:) i pewnie pieniądze, a wracając do tematu :) z Lego raczej by się nie ucieszył;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktualnie na topie są zegarki gps (tak "new" wersja tradycyjnego prezentu komunijnego)takie jak ten: http://www.smartsafe.pl/Q60.html Prezent modny, na czasie i "nie rozpuszcza" dzieciaka, a rodziców zadowoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tradycyjnie zegarek mysle ze to dobry pomysl. ja ostatnio dla siebie kupowalem na www.e-zegarki.pl maja duzy wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zamiast tradycyjnych prezentów warto postawić na coś oryginalnego? Dla przykładu polecam Airwheelpoland.com co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że rower będzie świetnym prezentem. Ja wykorzystałam w ubiegłym roku ten pomysł dla mojego chrześniaka i był zachwycony. Kupiłam rower tu - http://skuteryniepolomice.pl/mtb sprzęt solidny, wart swojej ceny, więc nic tylko brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się zastanawiamy, czy by nie kupić chrześniakowi porządnego komputera - jesteśmy razem z mężem rodzicami chrzestnymi tego samego chłopca, tak wyszło :) Mąż wypatrzył porządny zestaw komputerowy na http://www.trysja.pl w dobrej cenie. Porządny komputer będzie na lata, a z laptopami to różnie bywa... Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malerowa30
rower, rower i tylko rower. ja mojemu kupilam "best kelly" i wariuje ze szczescia od 2 tygodni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie lepiej jakąś zabawkę. Ja teraz swojemu synowi na komunię kupiłam samochód akumulatorowy w http://jokomisiada.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×