Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość lelipip2524

pamietacie serial Zielona Karta?? jesteście z jasła/poznania/warszawy?, lakewood

Polecane posty

Gość lelipip2524

Może pamiętacie serial zielona karta, rok 2002, opowiadał on o polskich emigrantach w usa, to był taki dokument TVP2, znalazłem te osoby na nk i fb, ale nie wszystkie, tam byli państwo Ela i Stanisław Wysocki, Adam i Małgorzata Gronkiewicz oraz Ola Frabińska, może och znacie/wiecie co się z nimi stało, wszystkich oprócz p. Małgorzaty zanalzłem, ich synów Bartka i Kube też, może coś wiecie??, proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelipip2524
będę odświeżał ten temat codziennie, mam nadzieję że ktoś mi pomoże i że sobie o nim troszkę poopowiadamy :), moze to głupie ale czasami znajdą się ludzie, którzy akurat mają coś do powiedzenia na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelipip2524
nie ma nikogo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love me two times
wszyscy na pewno są na facebooku, poszukaj i zapytaj co słychać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelipip2524
są ale nie wszyscy i mimo tego że wysyłałem listy to nie chcą odpisywać, szczególnie na nk, nie wiem o co chodzi, obrazili się czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie obchodzi nas to
zajmij sie swoim zyciem a nie wsadzaj nochala w zycie innych...a po drugie nie rozumiem czemu maja odpisywac na twoje listy? moze takich natretniasow jak ty maja na peczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelipip2524
nie chodzi o wsadzanie nosa w nie swoje sprawy, te osoby wiedziały na co się decydują biorąc udział w programie, poza tym ja nie chce ich dręczyć, wydzwaniać i nie wiadomo co, chce po prostu wiedzieć jak im się żyje bez prywatnych szczegółów, a szczególnie czy wrócili czy zostali bo w programie deklarowali, że będą wracać po 5-10 latach, jako widz mam prawo wiedzieć, ten serial był kiedyś baardzo popularny więc teraz TVP powinno coś o nich wspomnieć nawet 15 minutowy dokumencik zrobic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pamiętam
ten serial ale nic konkretnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I czego się dowiedziałeś? Sam jestem ciekawy, co się stało z bohaterami i czy warto tam dalej próbować swojego szczęścia, zwłaszcza, że znowu można wysyłać zgłoszenia do loterii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAM SWOJE ŻYCIE
Nie interesują mnie sprawy innych.Każdy powinien zająć się swoimi sprawami.Pewnie nie masz innych zajęć bo szukasz wrażeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie chodzi o interesowanie się cudzym życiem, a skorzystanie z doświadczeń innych. Po co ewentualnie popełniać błędy, które ktoś kiedyś popełnił, ewentualnie skorzystać z dobrych szlaków innych. Gdybyśmy nie korzystali z wiedzy i doświadczeń innych, wówczas świat stałby w miejscu. Jak ktoś ma jakieś wieści, to niech się z nimi podzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ron_nie
z tego co wiem, to pani Małgorzata i pan Adam się rozwiedli, nadal mieszkają w Ameryce na przedmieściach Chicago. Pan Adam spełnił swoje marzenie i jeździ tirem po stanach, do tego ma obywatelstwo Amerykańskie, więc raczej nie ma zamiaru nigdy wracać. Ich synowie też się na pewno już w pełni wtopili w Amerykańskie życie. Pani Ela i pan Stanisław również są w Stanach, mieszkają w domu pod NY. O Oli wiem tylko tyle, że podobno urodziła dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nolan
ma ktos moze linki do ich profili na fb I nk?sam im bardzo kibicowalem, ciesze sie, ze im sie udalo I znalezli tam dla siebie lepsze miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z Jasla i z tego co mi wiadomo, to Pani Malgorzata zyje, gdzies na forum to przeczytalem. To musi byc grób kogos innego, choć data urodzenia pewnie zbliżona do daty ur. Bohaterki zielonej karty. Dom Pana Adama w Jaśle jest wystawiony na sprzedaż, jego rodzice nie żyją, a on sam na pewno nie zamierza wracać. Niewiele tu o nim wiadomo, minęło kupe czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnoszę temat. Czy pani Ela z panem Stanisławem dalej mieszkają w Stanach? Taka sympatyczna para... Pan Adam od początku był 'dziwny'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzałam 1 odc tego serialu ale nie kojarzę go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie, czy ktos cos wie na temat rodziny Wysockich, przeczytalam cos o chorobie Pana Staszka i jakies nekrologi z warszawy w 2014 roku, mam nadzieje ze to inny czlowiek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam też i nic nie mogę znaleźć o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Ela z Panem Staszkiem podobno sie rozwiedli, dalej mieszkaja w stanach. Reszte bohaterow mozna znalezc na fajsie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gronkiewiczowie po rozwodzie, a Wysoccy chyba też bo Elżbieta ma stan wolny na fb, w sumie to się jej nie dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsssssss
pan Stanisław nie żyje chorował na raka było zdjęcie w internecie jak leży bardzo zmarnowany po chemiach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie widziales info o chorobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Wysocki żyje .mieszka w usa z nową kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że żyje i ma sie bardzo dobrze z tego co wiem .Pani Ela również ma sie ok,już po rozwodzie sa kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Ela dodała ostatnio zdj Pana Staszka na swojego Facebooka. Osobiście nie chodzi mi o ciekawość, ale bardzo kibicowałam pani Eli i bardzo mi pani Ela imponuje. W kwiecie wieku wyjeżdżając dziarsko w nieznane, bez języka, w ogóle nie narzekała, tylko tyrała jak wół,często u chamskich ludzi. Dodatkowo musiała znosić humorzastego p. Staszka. Podziwiam pani Elu. Zuch kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Ela to przesympatyczna kobieta. Mieszka w Ithaca. Rzeczywiście ona i Pan Stanisław rozwiedli się. Szkoda że życie napisało właśnie taki scenariusz. Na Facebooku nie odnalazłam Pani Małgosi Gronkiewicz, natomiast odszukałam ich synów oraz męża. Jestem ciekawa jak ułożyly się jej losy po programie. Czy mieszka dalej w USA i tam pracuje? Może ktoś coś wie ☺ pozdrawiam wszystkich oraz bohaterów zielonej karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Ela to przesympatyczna kobieta. Mieszka w Ithaca. Rzeczywiście ona i Pan Stanisław rozwiedli się. Szkoda że życie napisało właśnie taki scenariusz. Na Facebooku nie odnalazłam Pani Małgosi Gronkiewicz, natomiast odszukałam ich synów oraz męża. Jestem ciekawa jak ułożyly się jej losy po programie. Czy mieszka dalej w USA i tam pracuje? Może ktoś coś wie ☺ pozdrawiam wszystkich oraz bohaterów zielonej karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś znalazłem poniższą informację na jednej ze stron: Bartosz Gronkiewicz and Malgorzata Jagielska buy 671 Jon Lane, Des Plaines co by świadczyło że Pani Małgosia mieszka dalej w USA. Wróciła do Panieńskiego nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×