Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zoom1

Moja dziewczyna całowała sie z innym...

Polecane posty

Gość Zoom1

Moja dziewczyna całowała sie po pijaku z innym kolesiem, nigdy wcześniej sie jej takie coś nie zdarzyło, sama przyznała mi sie do tego co zrobiła... wybaczyć jej czy ją rzucić?? Jesteśmy ze sobą 3 ,5 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2222222222222222244
Moim zdaniem za krótszy staż, żeby to wybaczyć. Co innego po paru latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoom1
Na jej obrone powiem, że żałowała i że kiedy była z poprzednim facetem to była mu bardzo wierna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty6tu64
To widać Ciebie nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzucić. Bycie pianym to uzasadnienie funta kłaków warte więc nie łykaj takich nędznych usprawiedliwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzuc ta szmate, skoro zrobila to raz zrobi to i drugi i mozesz byc pewny ze na pocalunku moze sie nie skonczyc zreszta skoro to pamieta to znaczy ze nie byla taka pijana co innego jak by sie jej film urwal co innego jak caluje kontroluje sytuacje i wie co robi bo skoro pamieta to znaczy ze byla tego swiadom co robi, tylko poprostu alkochol ztlumil jej wyrzuty a co zrobi jak jej sie film urwie ? ewentualnie wybacz jezeli chcesz tylko sobie poruchac nie lokuj wtedy juz w nia uczucia traktuj jako kolezanke, skad wiesz ze poprzeniemu byla wierna ? bo ci tak powiedziala ? hehehe to dla ciebie sygnal ostrzegawczy ze ma uaktywniony kurewski gen....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz czemu przyznałą
się i opowiedziała bo ja to kreci , musi gadac o tym tak ja podnieca ta sprawa gdyby miała szacunek do ciebie nie opowioadała by cała podjarana co zrobiła to zwykła szmata , daj sobie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego kobieta której
"bo ja to kreci , musi gadac o tym tak ja podnieca ta sprawa gdyby miała szacunek do ciebie nie opowioadała by cała podjarana co zrobiła" Takie coś nazywa już się wymysłami frustrata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fickii
nie no chyba nie masz zamiaru z nią być ! teraz się całowała z innym a za dwa lata pójdzie z kimś do łóżka i jej wytłumaczenie będzie "bo byłam pijana" śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy slonko juz opala
bez przesady. a jak kurwa facet pojdzie do lozka to alkohol jest idealnym wytlumaczeniem! i gdyby to panna zalozyla taki temat to 90% odpowiedzi byloby 'wybacz mu' zalosne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy slonko juz opala
gdyby ja to krecilo, i swiadomie tego chciala to potem nie przyznalaby mu sie. a tak zaluje, ma wyrzuty sumienia i nie chce go oklamywac bo jej zalezy. a Wy frustraci nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka, ze jak raz pocalowala innego to kurwa ktora daje na kazdym kroku:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TXC
Wybaczyć. Nie macie pojęcia ile kobiete kosztuje takie wyznanie, zdarzyło się, trudno. Mógłbyś ją rzucić jakby się nie przyznała i sam byś to odkrył, ale w ten sposób przyznała się do błędu i pokazała, że jej na Tobie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sffyeydghs;rtadw
ja mysle zebys jej wybaczyl, a potem zobaczyl jak bedzie jezeli to sie powtorzy rzuc ja nie jest warta twojego zachodu. sama jestem dziewczyna i facetowi wybaczylam tylko ze my jestesmy juz 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gradacja
Po 3 miesiącach pocałunki, po 1,5 roku lodziki, po 3 regularne ruchanie. Zadaj sobie jedno pytanie, masz dość siły żeby to znosić? :) Wyrzuty sumienia - może, ale te kobiece mają to do siebie, że oddziaływują na nie tak od tygodnia do pół roku a ich ukrytym podłożem jest zapomnieć że się coś takiego w ogóle zrobiło. A potem dawaj dalej i tak ab ovo. Nie twierdzę, że wszystkie są takie, jest jakieś 5% uczciwych, ale co do reszty to jeśli raz przekonałeś się już że cię robi w ch*** to gwarantuję, że się to powtórzy, chyba, że w grę wejdą wątki racjonalno- materialne (czytaj: jak to zrobię i się dowie to mnie puści z torbami, dzieckiem, itd.). Słowem, słuchaj rad dojrzałych facetów, a nie lafirynd i cnotek (z których większość jeszcze nie wie do czego są zdolne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 3,5 mies.
nawet bym się nie zastanawiała czy wybaczać. Przecież to same początki, powinna mieć tzw. motylki w brzuchu a w głowie tylko Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że ten temat już był wiele razy ale mam problem, jestem z moja dziewczyna już 2,5 mies i ostatnio na imprezie na którą ja nie mogłem iść całowała się z innym po pijanemu, powiedziała mi to 2 dni później ( a przez te dwa dni była smutna, czasem płakała i właśnie nie wiedziałem o co chodzi) kiedy się o tym dowiedziałem to wyszedłem i się nie odzywałem, a ona pisała mi po kilkadziesiąt smsow żebym wrócił, że najbardziej na świecie żałuje, że mnie kocha itp, teraz akurat wyjechała na tydzień na jakiś obóz, kocham ją bardzo ona to wie zwłaszcza ze to jest moja pierwsza taka na poważnie dziewczyna, ona też twierdzi że kocha ale nwm co o tej sytuacji myśleć... Jak się poznaliśmy to mówiła mi że kiedyś się jej zdarzyło takie coś na imprezie ale jak nie miała chłopaka... A od kiedy wyjechała. już minęło kilka dni napisała może do mnie 2 razy i to bardzo krótko(twierdząc że nie ma zasięgu) i to też jest problem, bo ogólnie jak jesteśmy że sobą to praktycznie wg nie piszemy smsow, bo twierdzi że i tak sie codziennie widzimy, nwm czy to jest taki typ dziewczyny że nie lubi pisać czy po prostu ja jestem najprościej mówiąc wykorzystywany przez nią... Nwm czy ja rzucić chociaż będzie to ciężkie czy dać szansę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I na tym obozie ciągnie prężne wielkie fiuty jak przyjedzie też będzie żałować i płakać ale spoko zdrowy leszcz przyjmie bidulkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będzie żałować i płakać, bo po jakimś obozie o niczym się nie dowie, a po imprezce ryzyko spore ;p Nie słyszałem o przypadku, żeby kobieta żałowała zdrady i powiedziała o niej, jeśli nie było wiadome, że i tak się dowie ;/ Jesteś z nią już 2,5 miesiąca? Już? Szkoda, że nie napisałeś "aż"... Aż 2,5 miesiąca zajęło jej Ciebie zdradzić. Bo to bez większej różnicy czy się z kimś migdaliła, czy wskoczyła mu do wyra, pewnie na to ostatnie nie było warunków ;p Po 2,5 miesiąca... jak jakaś za pewne dziewczyna dobrze napisała wyżej, powinna mieć jeszcze motylki w brzuchu i widzieć tylko Ciebie, po latach porządna kobita nie będzie się innymi interesować, Twoja jest po prostu łatwą latawicą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×