Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość magdalena24_

Turcja/Egipt - wakacje za granicą

Polecane posty

Gość magdalena24_

Hej. Gdzie lepiej jechać na wakacje? Jeszcze nigdy nie byłam na wczasach za granicą. W tym roku będzie pierwszy raz:) Nie wiem tylko co wybrać. Rozważam Turcję lub Egipt. Który z tych krajów polecacie i dlaczego? Piszcie też w jakiej miejscowości w tych krajach byliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena24_
Aha, mile widziane są też sugestie co do wyboru biura podróży;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena24_
Ej, no nie mówcie, że nikt nie jeździ na wczasy za granicę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe *
ja lece na kanary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena24_
marianna pe, a byłaś już kiedyś gdzieś indziej na wczasach? Jakie biuro podróży wybrałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena24_
kurde, to ja myślałam że tylko ja siedzę w tej naszej Polsce non stop i nic w życiu nie widziałam, a tu się okazuje, że jeszcze ze mną nie tak źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasfdsafdas
Na początek radzę zwiedzić Polskę zamiast pchać się do brudasów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena24_
Polskę oraz większość krajów ościennych (i nie tylko) już zwiedziłam mniej więcej. Teraz chce mi się czegoś nowego, innego. A na takich wczasach jeszcze nie byłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turystka....
Byłam w tym roku w Egipcie w Sharm el Sheikh i bardzo mi sie podobało ,hotel oki,obsługa tez jedzenie troszke inne niz u nas ale sie idzie przyzwyczaic i wcale nie było brusno jak znajde ten hotel to wkleje linka :-) piekne rafy koralowe wycieczka statkiem prawie cały dzien z nurkowaniem na 3 rafach to koszt 35 dolarów od osoby z obiadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turystka....
ale szukaj oferty hotel przy plazy,bo u nas z tym było kiepsko dowoziły busy i to był wielki minus wiec nawet Ci nie wysyłam tego hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena24_
turystka, dziękuję bardzo za wskazówki. A powiedz mi jeszcze, czy żeby nurkować przechodzi się jakiś kurs wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic strasznego
Byłam na Krecie ,Kanary 3 razy w Chorwacji w Chinach w Turcji ,Tunezji a 4 maja lecę do Maroka w Egipcie nie byłam bo mam delikatny żołądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena24_
Nic strasznego, to może polecisz mi jakieś biuro podróży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena24_
A w Turcji w jakim regionie byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiście że
polecam zwiedzanie Chin/bynlem tam ok.50 razy/.Piękna jest Sri Lanka/dwa pobyty/.Jednak zdaję sobie sprawę z oggraniczeń finansowych.Egipt ma swoje plusy i minusy.Nie można ulegać folderom reklamowym ,bo moźesz skończyć jak ktoś z wcześniejszego maila-2 km od plaży.W Egipcie byłem w Safadze nad samym morzem i jeśli miałbym wrócić do Egiptu to tylko tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena24_
Oczywiście że, Chiny też kiedyś chciałabym zwiedzić, ale na razie nie mam wystarczających środków pieniężnych. Poza tym myślę, że na początek Turcja czy Egipt to rozsądny wybór. Mam także na uwadze, że przed podpisaniem umowy z biurem podróży muszę dokładne zweryfikować lokalizację hotelu. A czy ktoś zna jakieś sprawdzone biuro podróży? Boję się trochę, że trafię na jakieś nieuczciwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cumin
Bylam w Egipcie w Makadi Bay, Hotel Grand Makadi super wczasy hotel nad samym morzem, jedzenie fantastyczne (codziennie inne: byl wieczor wloski, turecki, hiszpanski, caraibski....) jedyny minus to zakupy na miescie i nachalnosc egipcjan. Biuro podrozy- Thomson UK W tym roku europejskie spokojniejsze rejony - Teneryfa!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena24_
cumin, dzięki bardzo;) Na Teneryfę też jedziesz z tym samym biurem podróży, czy już z innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena24_
A czym w ogóle się kierujecie wybierając biuro podróży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cumin
jeszce nie wiem z jakim biurem podrozy, bo szukam dla mnie korzystnej oferty a i tez dobrego hotelu ze swietna lokalizacja. polecam ci stronke oceniacz.pl nie traktuje informacji tam zawartych jako wyroczni ale dobrze poczytac o standardzie hotelu do ktorego przybedziesz, o jakosci obslugi, rodzaju jedzenia, oferowanych animacjach itp. Jesli zdecydujesz sie na Egipt polecam szczerze safari po saharze fantastyczny dzien, jesli chodzi o Kair to sie zawiodlam, nie bylam w Luksorze wiec sie nie wypowiem. No ale wiadomo co kto lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena24_
Aha, dziękuję. Wieczorkiem sobie poczytam tę stronkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cumin
wiesz co nie przywiazuje jakiejs szczegolnej uwagi do biura podrozy. oczywiscie staram sie wybierac te bardzie znane na rynku jak TUI czy Thomson, Thomas Cook... ale bardziej sugeruje sie ofertami cenowymi, lokalizacja i standardem hotelu (bo zawsze biore ALL Inclusive), opiniami innych ludzi co do wiarygodnosci biura jak i organizacji przez nie wczasow i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cumin
prosze bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe *
polecam objazdówke po turcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena24_
Ja właśnie próbuję wyciągać od ludzi opinie odnośnie do wiarygodności różnych biur podróży i spełniania oczekiwań klientów, ale kiepsko mi idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena24_
marianna pe, właśnie w tym roku nie mam ochoty na klasyczne zwiedzanie. Chcę się wybyczyć w jakimś fajnym miejscu na wczasach all inclusive;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe *
nie polecam eiptu tam można zemstę załapac i w kibelku przesiedzieć syf, brudasy jedź na majorkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena24_
Ale przed tym chyba da się jakoś uchronić. Nie można zapobiegawczo przyjmować przed wyjazdem jakichś leków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cumin
"zalapac zemste" :):):) slyszalam ale osobiscie nie doswiadczylam :P i mam mnostwo znajomych ktorzy tez byli i nie mieli z tym do czynienia. Faktem jest ze pije sie tam i myje zeby wylacznie woda butelkowana ktora jest dostepna w nieograniczonej ilosci za FREE (my tez twarze mylismy woda butelkowana tak dla wiekszego bezpieczenstwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe *
tam jest problem bo podlewają ogrody szambem i to dostaje sie do morza i przy nurkowaniu, pływaniu można załapać lub w ogrodzie są leki ale nie zawsze działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×