Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agatta78234

rewelacyjny kurczak!

Polecane posty

rybka na parze, pychotaaaa:) do tego brokuły i zmieniaczki z parowaru i zycie jest piękne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatta78234
Daję włoszczyznę bez kapusty, mięso z kurczaka, liśc, ziele i 4-5 kostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tworzę związek z osobą
to musi być prowo :) z tą colą przegięłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilda456
ja robię zupe tez na udkach,daje z 3 udka do tego warzywa i świeże zioła no i oczywiście sól i pieprz.Z tego wychodzi pyszna zupa,chyba poprostu jestes złą kucharką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem ze moja mama robi taka domowa vegette. kupuje cala miche marchwii, pietruszki, selera, swiezy lubczyk, natke pietruszki, por, mieli przez maszynke i robi gesta zalewe z duzej ilosci soli a potem wlewa kilka lyzek i to w sloiki. i to sie dodaje po lyzce do zupy do gotowania wraz z kurczakiem i swiezymi warzywami i potem odcedza i powiem wam ze juz rodzina, jej sasiadki i znajomi nie obeda sie bez zupy tak zaprawionej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4-5 kostek??? no zartujesz???? sorry, ale nie ogarniam jak mozna jesc chemiczne gowno i nazywac to zupa? ile dajesz tych warzyw? w sensie ile marchewek, pietruszki, pora? konkretnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka ma racje
i chocbyście się tu opluły ,osrały i popłakały zupa bez kostki to pomyje , próbowałam dawac cały gar warzyw , kości i miesa tyle ze pokrywka w powietrzu wisiała zioła ,przyprawy a w smaku nieciekawie jak wymoczone pomyje chyba ze ktos zupą o smaku pomyj jest karmiony od dziecka wtedy szczeka tutaj na kafe o szkodliwosci kostek nad smak rosołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilda456
a może zamiast kostek dalabyć lubczyk,tymianek,pietruszkę i inne zioła jakie tam lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa twojej wiary nie lezy w naszych kompetencjach :) a kazdy normalny kucharz/kucharka potrafi ugotowac smaczną zupę na naturalnych składnikach kostki i innhe chemie to wynalazek ostatnich 20 lat uwazasz, że wcześniej, przez dziesięciolecia nikt nie gotowal i nie jadl smacznych zup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatta78234
Daję włoszczyznę, wiecie chyba ile warzy jest w włoszczyźnie: ze 2-3 marchwie, kawałek selera, pietruszka i por.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktos jest beznadziejna kucharka i nie potrafi gotowac to bedzie wmawial wszystkim dookola, ze trzeba swinstwa dodac zeby jedzenie mialo smak...wspolczuje gustow kulinarnych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilda456
no jasne,nie trzeba dawac kostek wystarczy dodać odpowiednie warzywa i zioła lubczyk,tymianek,pietruszka itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawia mnie po co wy chemiczne gwiazdy dodajecie w ogole to mieso i warzywa w takim razie? nie lepiej wstawic gar wody i dodac z 10 kostek? i posypac wegetą?po co sie meczyc? przeciez wyjdzie wam na jedno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatta78234
jak się bardzo spieszę to robię zupy na samych kostkach, np. dobra jest pomidorówka na wywarze z kostek i z koncentratem pomidorowym, ale jednak wolę jak w zupie coś pływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa a ty jesz
cos innego niz karkówka ? przecież ty nie masz zielonego pojecia o gotowaniu , wystarczy wejsc na topik obiadowy śmiechu warte są twoje wywody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatta78234
Zresztą zróbcie prosty eksperyment. Na najbliższą impreze rodzinna podajcie mojego kurczaka i sałatkę, a zobaczycie jak szybko znikną i ile pochwał zgarniecie:) Na pewno więcej niż za chudą zupkę bez smaku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co ci chodzi tak w ogóle
Nie, dziękuję, nie chcę otruć bliskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvedvcvdrvdgvc
jak ktoś ma kuraka ze wsi to rosół wyjdzie bez kostek jak ktos ma od rzeźnika to nie wyjdzie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatta78234
No a ja kuraka ze wsi nie mam to co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tknęłabym tego kurczaka :o ja zwykle drób lekko oliwię, nacieram czosnkiem, ziołami, ostrą papryką, kolorowych pieprzem etc. i odstawiam na jakiś czas, a potem dopiero coś z nim robię. smarowidło z kostek mnie nie przekonuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatta78234
A pomidorówka nie jest może rewelacyjna, ale smaczna i naprawdę szybko się robi. jaką inną zupę ugotujesz z 10 minut? Zup z torebek nie lubię, bo są drogie i mało wychodzi, trzeba kupować 2 paczki, a to już koszt 7-8zł. bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w biedronce masz duze opakowania zup jarzynowej i kalafiorowej, po 750g-wystarczy na gar zupy dla duzej rodziny wystarczy wczesniej sobie wywar przygotowac-nawet poprzedniego dnia, albo zrobic jarzynowa/kalafior ową na rosole ktory tez zazwyczaj zostaje i ja zawsze robie na nim inne zupy:) jak sie chce to sie ma dobre jedzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze ty tym dziadostwem ktore gotujesz karmisz tylko siebie i ze nie masz dzieci przypadkiem-bo wtedy to normalnie juz rece opadaja koszt leczenia swoich rozwalonych bebechow po takiej kuchni wyjdzie ci 10 razu drozej niz najlepsze mieso z delikatesów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostki są przede wszystkim tłuste, to niemal sama sól i tłuszcz wołowy, taki najgorszego sortu. nie wiem, jak można to jeść z własnej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatta78234
Jaśminowa, wolę dac dzieciom kurczaka niż tłustą kiełbasę, bo od tego tyją. Poza tym dzieci przepadają za sałatką gyros, a kurczaka brały dokładki, więc sama widzisz. A byle czego typu jakieś mdłe jedzenie nie chcą jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze ktos tro chce jesc tro jeszcze rozumiem, ale nie czaje kompletnie, ze ktos chce mi wmowic ze to jest dobre i zdrowe gotowanie 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×