Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

mam taki problem i podejrzewam że wiele z was miało go też. Mój synek budzi mi sie masakrycznie częstto w nocy. Usypiamy go na rękach niestety i usypia około 19 a pozniej nieraz juz po godzinie jest placz trzeba wziasc na ręce bo jak nie to ryczy, rzuca się w łóżeczku nie można go uspokoić i tak w nocy potrafi się budzić po kilka razy jak nie kilkanaście. Wiem że błędem jest to że usypiam go nosząc ale próby w swoim łóżeczku kończą się wielką histerią. Poradzcie mamy które miały podobne nocy. Dodam że one już się ciągną od lutego i z każdą nocą jest gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsiowa babka
Kasia a ile ma twój synek? Ja Ci powiem ,że tak samo miałam z córką, Budziła sie w nocy i strasznie krzyczała jak by śnił jej sie jakis koszmar,była przerażona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsiowa babka
Może wyda Ci sie to smieszne ,ale może ktos Go zauroczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 miesięcy, on czasami tak placze przez sen, a nieraz poprostu stoi w łóżeczku albo siedzi i płącze. Jedynie uspakaja się na rękach i nieraz nie od razu. Próbowaliśmy aby usypiał sam ale on wtedy wstaje w lóżeczku mimo że jest mega śpiący i nie ma zamaiaru spać. Albo płacze i jak ma usnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami też o tym myśle ale czasami wydaje mi się że to wina usypiania na rękach. A ja poprostu nie umię inaczej jak słyszę jego histerie to poprostu dla świetego spokoju biorę go, nie umię wytrzymać długo tak jak piszą w ksiąkach że podchodzi się co kilka minut i uspakaja i wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz24
Zauroczył :D:D:D:D Takie są skutki nie wieszania na dziecku czerwonej kokardki :D. Ja pierdole ale zabobony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami marze aby znaleść jakąs panią która pomogła by nam w tym problemie i stała nade mną i pilnowała abym się nie złamała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsiowa babka
Ja zawiozłam ją do babki ,która odczyniła uroki i jak ręka odjął .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _mama Oskarka_
a ssie smoczka? probowalas mu czytac? spiewac? glaskac po glowce w lozeczku jak pora spac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektore dzieci tak maja i to nie zadne uroki rzucone:) To sa uroki macierzynstwa :) Dacie wiare ze my z mezem noc przespalismy dopiero jak corka skonczyla 2 latka ?! Poprostu sie budzila,zadne melisy,krople ,uspokajacze i metody nie pomagaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ssie smoka czasami jest tak ze placze bo mu wyleci, ale czesciej budzi sie ze smokiem i placzem. Dzis go probowałam usypiać w bujaku usnal od razu ale obudzil sie po godzienie pozniej po poł wziełąm go na rece uspokoilam i odlozyłam. glaskałam spiewałam i usnał. Najgorsze ze to tak czesto budzi sie w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30latka mama
a glodny nie jest? moze daj mu bardziej syta kolacje, mialam podobnie i tez jakos jak synek mial 10 mies.teraz to obudzi sie raz lub dwa ale daje popic badz butle i zasypia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMisiaaaaa
Moze sie powtorze ale konsekwencja, nie mozesz mu pokazywac ze jak poplacze to sie ugniesz. moj zasypial w lozeczku. wstawal plakal potraflam stac nad nim godzine i go glaskac ale bron Boze na rece. wychodzilam wstawal kladlam uspokajalam. teraz daje mu pic na rekach daje calusa do lozeczka i wychodze po poludniu tylko lulamy na rekach. konsekwetna badz bo Ci na glowe wlezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izusia.87
mój zaczoł nie dawno przesypiac całe noce a ma teraz półtorej roku co ja przeszłam i przechodze z nim to jest masakra ale w nocy juz daje mi spać a tak to wstawał co 2 godziny bez powodu bo ani głodny pieluszka sucha czasami to padałam na ryj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kickaaa
izusia "półtorej roku"? co to za wsiowa gadka?plskiego nie znasz?mówi się PÓŁTORA ROKU zapamiętaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giugf3gf
tylko jeden sposob- bardzo prosty, ale skuteczny: Nie podchodzic!!!!! poplacze, az z placzu usnie. Po kilku razach zorientuje sie, że placzem nic nie wymusi i przestamnie!!!!! Musisz to zrozumiec, bo inaczej bedzie was tak terroryzowal do osiemnastki!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok popłacze ale czasami jest to okropne, on się zanosi wrecz zapowietrza. Wiec mysle że takie mówienie popłacze i przestanie w tym przypadku raczej nie jest dobrym pomyslem. Wczoraj noc była w miare dobra obudzil sie o 1:40 zjadł troche mleka i lezał w łóżeczku ja mu spiewałąm trzymałam za raczke i po godzinie usnal. A co do jedzenia na noc to daje mu kaszke manne na gesto zjada jakies 210ml to dla niego jest bardzo duzo bo ogolnie on nie je duzo. Jakby był głodny to jak daje mu butle to by wypijał więcej a on 60-90 wypije i tylko tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamammamammamam
hej :) mój mały ma równiez 10 mies - z 15czerwca jest czasami tez tak ma ze budzi sie dosc czesto w nocy, daje mleko i śpi , jak mam twardy sen i dopiero po jakims czasie wstane do niego to juz stoi w łóżeczku, płacze strasznie itp nie wyobrazam sobie nie wstac do małego... on często kręci sie w łózeczku i czasami przebudza sie bo jest w takiej nie wygodnej pozycji (w rogu łózeczka głową, nogi wystaja przez szczebelki, itp) nie raz walnie w te głupie drewniane łózko... ja juz mysle nad kupnem jakiegos miękkiego turystycznego łózeczka bo w tym to mi go szkoda tez daje mu kaszke na noc a na dodatek pozniej jeszcze butle z mlekiem nie wiem jak to jest ze podobno niektóre dzieci w wieku 4-5mies śpią juz całe noce mój zasnął 20.40 a juz go 3 razy poprawiałam bo słyszałam jak usiadł i sie przewrócił i stuknął w szczebelki... \

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze napisac ze u nas jest poprawa. mielismy gosci przez kilka dni i chodzil spac kolo 20 i spał jak zabity. no moze za paroma razy gdzie poprostu albo wypadl mu smoczek albo trzebylo przyjsc poglaskac i spal dalej. Doszlismy do wniosku ze po pierwsze musi chodzic pozniej spac, po drugie bez usypiania na rekach. teraz usypiamy w bujaku i przenosimy go do łóżeczka i nawet jak sie budzi to nie trzeba go brac na rece sam sie uspakaja w lozeczku. Wczoraj poszedl spac o 18:30 bo nie mial drugiej drzemki to pobudla byla co chwile wiec od dzis usypiamy pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×