Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

Gość rottana
ooo właśnie o taką kołyskę mi chodzi:) że można później przemienić na łóżeczko:) jest wybór duży:) jedna szczególnie mi się podobała, taki cały zestaw : http://allegro.pl/2w1-kolyska-lozeczko-z-pelnym-wyposazeniem40wzorow-i2568484036.html no i mają spory wybór wzorów:) dzisiaj dzwoniłam do prokuratury bo się długo nie odzywają, kurde biegli mieli wydać opinię do końca lipca i wiecie co? jeszcze jej nie ma!!! mam dzwonić do prokuratora 5-6 września i powie mi czy jest czy nie, oczywiście treści mi nie powie ale jak będę chciala to mam się z nim umówić i będę mogła się z nią zapoznać. ale wczoraj się newsa dowiedziałam, pan wspaniały mój ginekolog który prowadził mi ciąże z Wiktorią ostatnio poleciał dyscyplinarnie za łapówki i kanty razem z dyrką i innymi lekarzami ze szpitala:P:P:P hahaha:P przynajmniej nie będę musiała się martwić że podczas porodu mogę na niego trafić... :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
lilka---> nie zjadaj naszych koleżanek:P:P Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płec.. rottana............6.............08.01.13........22... ......chłopczyk 100% viola150...........8............ 06.01.13.............20.......... chłopiec Mafijna ...........1............grudzień/styczeń................. ....... marta2387......2lata.........ok.18.01.2013........ 10. ............. moje konto .......6...........ok.22.01.2013......................... .. -ania-m-...........2............30.10.2012............ .................. Juustaaa..........2............04.01.2013.............17. .......dziewczynka Głodek 86.......2 lata..........03.01.2013...........21.........chłopiec ciezarowka_83....3............11.11.2012................. ......dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12...............21 .........dziewczynka magdulinska_83....8........... 3/4.02,13............10................. kati =)...............1.............08.02.13.............13. .............. lika1987.............7..........30.01.2013............17 tydz....chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............15 ............... takakala............?............14.02.2013............15 .........?........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
Lorealka----> co u ciebie słychać piękna?? nie odzywasz się:( nie kochasz mnie już? :P:P:P Sonia---> złotko jak się czujesz? mam nadzieję ze dużo odpoczywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottaan ucielam kogos :) aha ja roztargniona :) ciężarowka a ty jak sie czujesz po tym lkatovaginalu bo mi sie np nasilily teraz uplaty i wkladke to musze co godzine zmieniac, niby na ulotce bylo napisane ze objawy moga sie nasilic na ppczatku ale az tak? Poczekam jeszcze ze 2-3 dni zeby ocenic efety a jak sie nic nie zmieni to do gina zadzw i sie dopytam czy to normalne. A ja tez znalazlam rewelacyja rzecz przegladajac tablice http://tablica.pl/oferta/zestaw-mebli-vox-lozeczko-przewijak-komoda-ID1pWor.html#073ec1b0;r:8;s Ostatnio rozmawialam z kolezanka na temat wyprawki dla malenstwa i stwierdzila ze kupe rzeczy sie nie przydaje wiec jak bede robila liste to sie z nia bede konsultowala bo ma świeże doświadczenie rok temu w pażdziernku rodzila :) no i wyznaje zasade taka jak ja ze nie wszystko to co drogie musi byc koniecznie dobre. Wiec ja mam zamiar zaczzac od klasycznych zestawow kosmetykow Bambino i nie wariowac na punkcie wydawania kasy. Z rozsadkiem chce podejsc do wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana łóżeczko rewelkaa ono ma az takie stopnie regulacji materaca dla dziecka ze jak acznie raczkowac czy stawac to nie wyskoczy sobie swobodnie? bo na zdjeciach strasznie wysoko ten materac jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana łożeczko bardzo fajne :) co to sprawy twojej to ja pracowałam kiedyś z biegłym sądowym tylko od nieruchomości to zazwyczaj po terminie pisał o przesunięcie terminu i to np aż o 2 miesiące.... mam nadzieję że u Ciebie to wsyztsko szybciej się potoczy i wreszcie znajdą odpowiedzialnych!! trzymaj się :) a wy jak tam dziewuszki? ja coraz więcej leże bo jak połażę to później jakoś mi ciezko i źle... bardziej sie oszczędzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
nie doczytalam czy te lozeczko ma funkce regulacji... poprostu tak se przegladalam lozeczka i te najbardziej mi sie spodobalo. musze pokazac swojemu co mniej wiecej mi sie podoba bo to on bedzie kupowal lozeczko jak bede w szpitalu:-) odpowiedzialny juz sie znalazl, to juz 3 opinia jaka beda wystawiac iza kazdym razem byly opuznienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
rottana- trzymam kciuki za powodzenie z bieglymi itd oby fakt ze to wszystko sie przedluza wplynol na pozytywny wynik twojej sprawy lilka- tez zaobserwowalam wieksze ulawy ale za to mnie prawie przestalo bolec krocze :) moja kolezanka miesiac temu rodzila i wyslala mi na meila taka tabelke z wyprawka- z tym co jest autentycznie potrzebne bez jakis bajerow jak chcecie i podacie mi e-maile to chetnie wam przesle bo ja bede robila zkupy wyg te lsty bo jest konkretna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ten lactovaginal ma jakies funkcje oczysczajace przez pierwsze dni i dlatego mialam az takie uplawy bo jak by nie patrzec on ma zapobiegac nadmiernym uplawom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
ja czytalam ze to jakos normuje ilosc sluzu, mialam tego umiarkowana ilosc fakt ze im blizej rozwizania tym tego niby jest wiecej a kazda ciaza jest inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no spoko dzisiaj jest juz lepiej pierwsze dwa dni mialam "ostre" :) a teraz juz sie powoli normalizuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płec.. rottana............6.............08.01.13........22... ......chłopczyk 100% viola150...........8............ 06.01.13.............20.......... chłopiec Mafijna ...........1............grudzień/styczeń................. ....... marta2387......2lata.........ok.18.01.2013........ 10. ............. moje konto .......6...........ok.22.01.2013......................... .. -ania-m-...........2............30.10.2012............ .................. Juustaaa..........2............04.01.2013.............17. .......dziewczynka Głodek 86.......2 lata..........03.01.2013...........21.........chłopiec ciezarowka_83....3............11.11.2012................. ......dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12...............23 .........dziewczynka magdulinska_83....8........... 3/4.02,13............10................. kati =)...............1.............08.02.13.............13. .............. lika1987.............7..........30.01.2013............17 tydz....chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............15 ............... takakala............?............14.02.2013............15 .........?........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :* ciezarowka ja bym prosila o taka liste napewno sie przyda :) podaje meila paplinka@poczta.onet.pl bede wdzieczna :* dzisiaj bylam na zakupach rano i zakupilam body :) tak mi sie podobalo ze nie moglam sie oprzec :) w czwartek do lekarza :D juz sie nie moge doczekac :) milego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężarówka ja też poproszę taką listę :) mój mail: viola150@wp.pl z góry dziękuję :* co do imion to dla chłopca podoba mi sie Filip i Bartosz ale że mój mąż jest Bartosz to odpada :P ale jakoś tak głębiej sie nie zastanawialiśmy jeszcze, pewnie bliżej rozwiązania sie za to weźmiemy. Dziś właśnie moja koleżanka urodziła przez cesarkę swojego synka - Olka właśnie :) malutki ma 3700 i 55cm. teraz czekam za drugą koleżanką która ma na 17 września i czekaja na Nadie :) Ja własnie mam zamiar zjeść obiadek i jadę do pracy... już odliczam dni do l4 ale jeszcze ponad 3 tyg :) za to teraz w czwartek jedziemy na wesele na Śląsk więc kilka dni zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
dobra dziewczyny wysle wam wieczorem bo cos mi sie z emailem jebie i zajeta jestem, kupilam wyprawke: lozeczko, baldachimi, poscielki itd ciuszki juz mam wozek lada moment bedzie zostaly tylko rzeczy do szpitala- koszule nocne jednorazowe majtki itd i akcesoria- butelki smoczki kosmetyki ale to wszystko w pazdzierniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce ta liste :) rzucidlokarolina@onet.pl z gory dziekuje :) Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płec.. rottana............6.............08.01.13........22... ......chłopczyk 100% viola150...........8............ 06.01.13.............20.......... chłopiec Mafijna ...........1............grudzień/styczeń................. ....... marta2387......2lata.........ok.18.01.2013........ 10. ............. moje konto .......6...........ok.22.01.2013......................... .. -ania-m-...........2............30.10.2012............ .................. Juustaaa..........2............04.01.2013.............17. .......dziewczynka Głodek 86.......2 lata..........03.01.2013...........21.........chłopiec ciezarowka_83....3............11.11.2012................. ......dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12...............21 .........dziewczynka magdulinska_83....8........... 3/4.02,13............10................. kati =)...............1.............08.02.13.............13. .............. lika1987.............7..........30.01.2013............17 tydz....chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............15 ............... takakala............0............14.02.2013............16...........?........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też poproszę fantazja_gosia@o2.pl Jutro lece na ta glukoze po obciazeniu, mam nadzieje, ze bedzie ok. i morfologia, mocz, glukoza na czczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
ciężarówka butelki smoczki?? po co ci to teraz? będziesz karmić piersią? w szpitalu nawet jak nie będziesz miała pokarmu to oni dają buteleczki, smoczek będzie w zestawie takim w prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsx1991
u mnie wszystko ok:) jestem w 5 TYGODNIU ciąży, dziś byłam na usg i widać piekny duży pęcherzyk ciążowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
qazwsx1991-----> no to gratuluje:) na kiedy wyliczył ci lekarz termin porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsx1991
tego się dowiem za 3 tygodnie bo nie przyjela mnie prywatnie zebym nie płaciła tylko w szpitalu zrobiła mi usg ale wszystko ok jest. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po badaniu, czekam na wyniki, jutro beda, a moze jeszcze dzis wieczorem. Glukoza, czyli chyba woda z cukrem, nie byla taka zla, wypilam na raz. Tylko musialam siedziec 2h i czekac na pobranie. Tzn moglam sobie isc, ale pielegniarka powiedziala, ze moze mi sie slabo robic. Wyszlam tylko po gazete i wode, krecilo mi sie w glowie, wiec wrocilam do przychodni i przesiedzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
rottana- teraz mi to jest zupelnie nie potrzebne i nie kupuje tego teraz :) a te wszystkie gadgety dzieciece chce sobie sma skompletowac bo np w szpitalu dostane jakas wersje basic butelki a ja chce taka kompatybilna z laktatorem i watpie by w szpitalu taie dawali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty :P a to dopiero 11 września... dziewczyny a kiedy ta glukozę się robi? to konieczne? a mam pytanko.. wybieracie się na usg 3d? bo była u mnie wczoraj koleżanka i polecała bardzo... tylko że ponad 200zl :/ co myślicie? bo mi lekarz robi na każdej wizycie ale to normalne... powiem wam że chyba zaczynam czuć naszego szkraba :P na początku nie wiedziałam co i jak ale etraz te ruchy są coraz wyraźniejsze i jak by mi ktoś bankę mydlaną puścił w brzuchu :P buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
no jak dostalas skierwanie na te glukoze to idziesz:) jakos w 6-tym miesiacu sie ja robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ta glukoza jest jednym z obowiazkowych badan w ciazy by sprawdzic czy nie ma sie cukrzycy ciazowej. Ja mialam 3/4 d robione. o wiele lepiej widac malucha niz na zwyklym. w kolorze tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje koto ja ide na 4 D w polowie września i koszt takiego usg to 150 zł bo jest czesciowo refundowane przez nfz. Co do glukozy lekarz mi kazal zrobic na kolejna wizyte czyli to juz bedzie jakis 21-22 tydz ciąży. Na ostatniej wizycie jak bylam w tamtym tyg zbadal mi szyjke macicy i zrobil podglad szkrabowi :) We wrzesniu bede miala robione wszystkie badania na takim lepszym sprzecie czyli pomiary narządów, mierzenie, podgladanie malego itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milanjass
Czesc Dziewczyny. Przeczytałam CAŁE wasze forum i wreszcie postanowiłam się przyłączyć. Gratuluję wszystkim przyszłym mamom i życzę powodzenia starającym się. Nasz maluch zaskoczył nieco swoich rodziców,którzy byli zajęci organizacją,wesela, pracą i maturą. Ze wzgledów zdrowotnych odstawiłam pigułki pod koniec marca,a wszystkie objawy zrzucałam na zmęczenie,skutki odstawienia tabsów i maturalny stres,dopiero dzien przed dniem Matki dowiedziałam się,że jestem w ciąży! Teraz juz wiem,że to będzie Syn i pojawi się na samym początku stycznia:) początkowo byłam przerażona,a teraz jesteśmy szczęśliwi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×