Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

hejka mamusie:) brzoskwinka witamy w naszym gronie....ja też mam duże bóle kręgosłupa i u mnie też dosyć wcześnie się zaczęły(też miałam problemy przed ciążą) w nocy nie można spać a w dzień daje ten ból tak popalić,że żyć się nie chce.Moja położna doradzała,żeby 3 razy dziennie wykonać taki małe"ćwiczonko" po 20 minut-położyć się na podłodze na plecach a pod nogi(kolana)podłożyć krzesł tak by całe nogi były uniesione na krześle.Tylko krzesło ma znajdować się pod kolanami.POMAGA:)jakoś nie mogę zmobilizować się do pisania...czytam na bierząco ale z dodaniem coś od siebie to ciężko:( rottana co do porodu to ja wiem,że nie da się przygotować poprzez oglądanie filmów ale mojemu ciężko jest to wytłumaczyć....ogląda te filmiki z porodu a potem dzieli się ze mną wrażeniami....normalnie kosmos.Strasznie się przejmuje.cieszę się,że chce być przy mnie i tak się angażuje.Co do sexu to powiem Wam,że u mnie też kicha....mojego już niema prawie 3 tygodnie a ja mam potrzeby i nie ukrywam,że ochotę:)No ale co mam zrobić....jeszcze 5 tygodni muszę wytrzymać:( viola ja też piłam w piątek glukozę bez cytrynki w wcale nie była taka zła.Wpłynęła pozytywnie hehe.....jutro idę do ginekologa to dowiem się jakie wyniki....boję się trochę bo za słodyczami jestem niesamowicie.Mam nadzieję,że będzie dobrze.Jutro idę do ginek to powiem jej jeszcze o tych hemoroidach,może pomoże:) ciezarowka to zapewne świetne uczucie jak widzisz taką małą wypustkę na brzuszku...też bym chciała już być na tym etapie:)Będziemy z Tobą odliczać ten czas....a zleci i to szybko:) lilka współczuje ci kochana,ale nie martw się wszystko będzie dobrze.Co nieco czytałam o przodującym łożysku i pisali,że 97 procent tych przypadków konczy się szczęśliwie.Także głowa do góry.Dziś twój men przyjdzie to poprawi ci się humorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :* lilka dbaj o siebie i odpoczywaj :* a wszystko będzie dobrze!! :* 3maj sie tam! a mnie strasznie skurcze w łydkach łapią :/ już po raz drugi w tym tygodniu..nie wiecie może co na to pomoże? bo masakra jakaś. ciezarowka a Tobie już tylko te pare tygodni zostało :D i niedługo będziesz się z nami dzielić wrażeniami :)) buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papi słyszalam ze na skurcze w łydkach w ciazy jest dobry magnez ale spytaj sie jeszcze swojego gina. A myslicie ze mi pozwola jeszcze do pracy wrocic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
lilka- masz zagrozona ciaze w tym momencie co by nie mowic, ja bym raczej nie myslal o cyzms takim jak raca tylko o ciazy, wez zwolnienie na ok 3 tyg i pozniej pomyslisz czy woricsz czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiedziałam od początku, że jestem w ciąży, po raz drugi. Czasem jest mi ciężko z tym, tym bardziej, że odczuwam tę ciążę. Ale są momenty, że jest ok. Mój synek będzie miał się z kim bawić. Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam bo za tydzien miałam dosac druga umowe i po jej pidousaniu chciałam juz isc na l4 do konca ciazy. I wtedy bym si juz nie przejmowała niczym bo miałabym zabezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pizamka
Zapraszam na zakupy do sklepu www.pizamy24.pl Specjalnie dla przyszłych Mam promocja: Przy zakupie 2 szt koszul i piżam dla ciężarnych wysyłka GRATIS. Tylko do końca września 2012. W ofercie mamy produkty polskich producentów z prawdziwej bawełny: koszule, piżamy, szlafroki dla kobiet mężczyzn i dzieci. Jeśli potrzebujesz koszuli lub piżamy skorzystaj :):) www.pizamy24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
lilka---> to i tak po wyjsciu ze szpitala dostaniesz zwolnienie i tak, z zagrożoną ciążą nikt nie da ci pójść do pracy. a jak pracodawca jest wyrozumiały to przedłuży ci umowę bez wahania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana ----- Ja to chodzę na koszt państwa ale w Irlandii czyli na jakis odpowiednik naszego nfz, ale tu jest inaczej chodze do poloznej w szpitalu i do rodzinnego na zmiane a w razie jakis problemow widzisz sie tylko z ginek.;( wiec i tak jak mam jakieś obawy ide prywatnie do polskiego gina,jestem spokojniejsza , bo do tamtych nie mam takiego zaufania chociaz powiem Wam ,ze nie narzekam , jestem zadowolona z Ich opieki ale może dlatego ,ze nie mam problemow.porod tez podobno w lepszych warunkach tu jest niz w Polsce,ale .... okażę sie Bylam u lekarza z tymi bólami brzucha , nie dawało mi to spokoju a wizyte w szpitalu mam dopiero za dwa tyg . no i powiedziala ,ze jest wszystko SUPER !!! Krzyż , brzuch to normalne w moim przypadku nawet w tak wczesnej ciąży ,no i druga super wiadomość to bedzie mala brzoskwinka:) hehe dziewczynka (córkę chciałam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lika wydaje mi sie żę narazie nie masz co myślec o powrocie do pracy, rozumiem ze masz taką a nie inną sytuację zawodową ale w tym momencie najważniejsze jest zdrowie maluszka i Twoje a Twój pracodawca napewno okaże sie wyrozumiały i przedłuży Ci umowę bez problmu... Cięzarowka jak po wizycie?? Rottana noo to teraz sprawa napewno ruszy z miejsca :) Dziewczyny tak jak Wam pisałam wcześniej zamowilismy łózeczko na tablicy.pl i dzis przyszło plus ok 50szt ciuszków :) ale tego jest!! Łóżeczko mój mąz chce troszkęodnowić ale ja mam do Was inne pyt: a mianowicie Pani dała nam do niego materac kokos-pianka-kokos. jest naprawdę zadbany tzn. nie jest nigdzie zapadnięty, nie ma wgnieceń itp ale zauważyłam ze nie można z niego sciagnąc pokrowca ponieważ jest tak jakby przyklejony orginalnie do tej warstwy kokosowej... i w zwiazku z tym chciałam zapytac jak ja go mogę odświeżyc?? bo brudny to on nie jest ale wiadomo ze przed polozeniem przescieradelka chcialabym go jakoś wyczyscić czy odswiezyc?? i wogole jak Wy podchodzice do takich używanych materacyków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka... ja po wizycie u mojej ginekolog.Ludzi co niemiara....czekałam 2,5 godziny przed drzwiami:)Wyniki glukozy na szczęście ok...w normie:)Na hemoroidy dała mi maść....i dalej mam upławy....pobrała mi wymaz z pochwy i przepisała maść dopochwową i globułki.Aha skierowała DOPIERO na toksoplazmę:(Bo zapomniała o tym:( Za 4 tyg kolejna wizyta i twierdziłą,że dokładne usg wykonuje w 30 tyg...także czekam z niecierpliwością na 30 tydzień:)Póki co wszystko dobrze...oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, troche mnie nie bylo, ale pomagalam u mojego chlopaka w domu, potem wyszla jego mama ze szpitala i z nia siedzialam eh i w necie malo co bylam. zreszta chyba nikt nie zauwazyl mojej nieobecnosci :P Mnie tez lapia skurcze w lydce, a raczej tylko w jednej lydce - lewej, ale nie robie z tym nic :) brzuch mi juz wywalilo na wierzch, juz dzis po raz pierwszy zalozylam spodnie ciazowe, bo ilez mozna w leginsach chodzic :P codzien czuje ruchy maluszka, a usg lekarz powiedzial, ze w 32 tc bedziemy robic, wiec jeszcze sporo musze poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
Hej a ja was zaskocze bo wyladowalam w szpitalu :) troche z krotka szyjka macicy beda to odkrecac :) a poza tym podwyzszone proby watrobowe Dostaje luteine jakies zastrzyki itd Z mala wszystko ok rosnie wazy 2kg i OFICJALNY termin mam na 9.11 Wkurzam sie bo myslalam ze w pon wyjde a mi gin mowi ze we wtorek najwczesniej bedziemy rozmawiac o jakimkolwiek wychodzeniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
brzoskwinka---> no widzisz:) dobrze że wszystko dobrze, takie bóle w brzuchu się zdarzają... viola---> jak się da ściągnąć to sobie wypierz czemu nie:) w razie jak się coś spsuje to możesz kupić nowy za 50zł:) skoro materacyk nie jest zniszczony to ja tam nie widziałabym nic złego w tym żeby go używać. kamilki---> czemu dopiero w 30tc? takie dokładne usg robi się też w 23tc... ja tez mam okrutne upławy (w sensie że dużo) ale mi gin mówiła że może być ich sporo, póki są normalnego koloru i nie pachą brzydko nie ma co się przejmować. głodek---> teraz na legginsy to już chyba nawet za zimno:P ważne że wróciłaś:P:P mniie tam łabią skurcze w biodrach... uh nie nawidze tego... bo nie wiadomo jak się w tedy ułożyć, a to dla tego że już duży brzuszek mam i ciężko się zrobiło a na plecach ciężko spać i tak się kotłuje z boku na bok... ciężarówka---> ooo to nie dobrze, zastrzyki pewnie ze sterydami żeby w razie czego płucka twojego szkraba "dojrzały" w razie przedwczesnego porodu. będzie dobrze, skracająca szyjka często się zdarza... mi z Wiki skróciła się w 25tc i też leżałam w szpitalu a donosiłam córcie do terminu i w cale nie miałam nakazu leżenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana właśnie niewiem czemu.Tak powiedziała,że szczegółowe usg robi w 30tc.Niby zawsze mi mówi ile mała waży itp więc niewiem o co jej chodziło z tym szczegółowym. głodek do 32 tc to faktycznie musisz jeszcze poczekać....ale ten czas tak biegnie,że ani się nie odwrócisz i już będzie.Ja w leginsach mało co chodzę bo przed ciążą byłam przy kości a teraz jak mi jeszcze brzuszek wywaliło to mnie te gumeczki cisną:(A zresztą faktycznie za zimno już.Ja cały czas chodzę już w spodniach ciążowych i nie narzekam:) ciezarowka bardzo mi przykro.Nie przejmuj się wszystko będzie dobrze.A mówili ci coś na temat porodu ....naturalnie czy cesarka???Bo wczoraj rozmawiłąm w kolejce z dziewczyną która miała problem z szyjką i mówiła,że tylko cesarka wchodzi w grę.Dlatego pytam:)Odpoczywaj i się nie denerwuj....:)trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
kamilki---> szczegółowe czyli będzie sprawdzać czy nie ma rozdzielonej kości nosowej (downa), serduszko czy jest zdrowe, czy wszystkie narządy są na swoim miejscu itp... wiesz w 30 którymś powtarza się te badanie tylko... dziwną lekkarke masz ale na nfz może jest inaczej nie wiem... lilka---> a jak ty się czujesz kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana teraz to mnie troszkę wystraszyłaś....aż tyle tego???kurcze boję się żeby wszystko było dobrze:)a jak się słucha bicie serca to z tego nie można wywnioskować,że z serduszkiem wszystko dobrze???kurcze czemu ja nie jestem obeznana w takich sprawach.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
kamilki---> ja sobie czytam taką gazetke "m jak mama" i to nawet w tym numerze było USG kalendarz badań. napisze co piszą:: między 18 a 22 tygodniem ciąży- to kolejne badanie (tzw. połówkowe), które powinna mieć wykonane każda ciężarna. cel badania: szczegółowa ocena anatomi płodu pod kątem występowania wad wrodzonych oraz określenie przybliżonej masy płodu i wieku ciążowego. Co dokładnie jest oceniane? ocenie polegają m.in.: -głowa:czaszka,mózg, twarz (np.diagnostyka rozczepu górnej wargi) -szyja -klatka piersiowa:żebra, płuca -serce (diagnostyka wad serca) -jama brzuszna: żołądek, jelita, nerki, pęcherz moczowy -kręgosłup, kości długie dłoni i stóp -płeć dziecka Poza budową płodu ocenia się: -położenie łożyska -ilość płynu owodniowego -szyjkę macicy CO MÓWIĄ WYNIKI? badanie daje odpowiedzi na wiele ważnych pytań:czy dziecko rośnie harmonijnie i nie ma wad anatomicznych, czy nie ma wielo- lub małowodzia, czy szyjka macicy nie rozwiera się przedwcześnie. Uwaga:masa płodu i wiek ciążowy są przybliżone a nie dokładne (z dokładnością do 2-3 tygodni) BADANIE W 28-32 TYGODNIU CIĄŻY trzecie z badań standardowo wykonywanych u wszystkich ciężarnych, tym razem w trzecim trymestrze ciąży Cel badania:ocena rozwoju płodu oraz jego położenia Co jest oceniane? podczas tego badania ocenia się to samo co w badaniu przeprowadzonym w 18-22 tygodniu ciąży, a więc: -budowę anatomiczną płodu -położenie łożyska w stosunku do ujścia szyjki macicy -ilość płynu owodniowego -stan szyjki macicy dodatkowo lekarz obserwuje -położenie dziecka, czyli jaką pozycję przyjęło ono w macicy -jest to istotne ze wzgędu na rodzaj porodu (oczywiście położenie może jeszcze ulec zmianie) co mówią wyniki? dostarczają lekarzowi informacji, w jakim staie jest dziecko i czy nie dzieje się z nim nic niepokojącego, a także, czy nie ma przodującego łożyska. no to by było na tyle:P kamilki widać twoja lekarka poleciała po kosztach i upiecze 2 pieczenie na jednym ogniu:) bo który to już tydzień u ciebie? robiła ci już jakiekolwiek usg połówkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
jeszcze zaktualizuje Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płec.. rottana............6.............08.01.13... .....26.........chłopczyk 100% viola150...........8............ 06.01.13.............20.......... chłopiec Mafijna ...........1............grudzień/styczeń................. ....... marta2387......2lata.........ok.18.01.2013........ 10. ............. moje konto .......6...........ok.22.01.2013......................... .. -ania-m-...........2............30.10.2012............ .................. Juustaaa..........2............04.01.2013.............17. .......dziewczynka Głodek 86.......2 lata..........03.01.2013...........24.........chłopiec ciezarowka_83....3............05.11.2012................. ......dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12...............25 .........dziewczynka magdulinska_83....8........... 3/4.02,13............10................. kati =)...............1.............08.02.13.............13. .............. lika1987.............7..........30.01.2013............17 tydz....chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............23 .........chłopiec takakala............?............14.02.2013............15 .........?........ milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 .....chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
oooo kamilki już powinnaś mieć te badnie 3 tygodnie temu... miałaś?? teraz w 30 poprostu będzie kolejne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
hej u mnie ok Zostaje puki co do wtorku ale mowia ze wszystko ok nie mam skurczy itd Z dzidzia ok wazy 2kg Rottana- tak te steydy to na pluca dupa boli :-) Mysle ze w miar niedlugo mnie wypuszcza i bezie normalny porod nic o cesarce nie mowili i watpie bym miala cesarke A ta moja szyjka jest minimalnie za krotka Nie przejmuje sie tylko trzoszke nudze wszyscy mi tlko dietetyczne zarcie donosza i sie cackaja nade mna A ja mam cisnienie na kompletowanie wyprawki Odezwe sie jutro buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję :) Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płec.. rottana............6.............08.01.13... .....26.........chłopczyk 100% viola150...........8............ 06.01.13...............25.......... chłopiec Mafijna ...........1............grudzień/styczeń................. ....... marta2387......2lata.........ok.18.01.2013........ 10. ............. moje konto .......6...........ok.22.01.2013......................... .. -ania-m-...........2............30.10.2012............ .................. Juustaaa..........2............04.01.2013.............17. .......dziewczynka Głodek 86.......2 lata..........03.01.2013...........24.........chłopiec ciezarowka_83....3............05.11.2012................. ......dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12...............25 .........dziewczynka magdulinska_83....8........... 3/4.02,13............10................. kati =)...............1.............08.02.13.............13. .............. lika1987.............7..........30.01.2013............17 tydz....chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............23 .........chłopiec takakala............?............14.02.2013............15 .........?........ milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 .....chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po wczorajszej wizycie u lekarza, mąż był ze mną i gin pokazała nam dokładnie naszego chłopczyka ze wszystkich stron :) nawet twarzyczkę zobaczyliśmy - to jest takie super uczucie że nie da sie go opisać :):) Rottana no zobacze, moze da sie go jakoś sciągnąć, narazie chce to wszystko zapakować i zajmę sie tym bliżej rozwiązania... Ciężarówka wszystko będzie dobrze, trzymaj sie tam :) najwazniejsze ze z malutką wszystko ok i Ty sie dobrze czujesz :) a te kilka dni w szpitalu to miną... :) Lilka a co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana dziękuję za informacje.wiesz ja chodzę na nfz więc może jakoś inaczej na to patrzą.Jak pójdę do niej kolejny raz to o wszystko wypytam:)Dzięki:)U mnie 27 tydzień się zaczął...może miałam połówkowe tylko ona mi wiele nic nie mówi.Tylko bada i patrzy w ekran a potem drukuje zdjęcia i jakieś tabelki.....a na koniec mówi,że wszystko dobrze.Więc już sama niewiem:( ciezarowka do wtorku już nie daleko....dwa dni i będziesz w domku...Dobrze,że wszystko ok....a że skakają koło ciebie to korzystaj bo potem już tak mieć nie będziesz:)A odblokowali Ci już konto na allegro?? viola taka rodzinna wizyta to fajna sprawa....mąż przynajmniej widzi dzidzię i może sobie bardziej uświadomić,że będzie tatą:) Pozdrawiam i miłego popołudnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płec.. rottana............6.............08.01.13... .....26.........chłopczyk 100% viola150...........8............ 06.01.13...............25.......... chłopiec Mafijna ...........1............grudzień/styczeń................. ....... marta2387......2lata.........ok.18.01.2013........ 10. ............. moje konto .......6...........ok.22.01.2013......................... .. -ania-m-...........2............30.10.2012............ .................. Juustaaa..........2............04.01.2013.............17. .......dziewczynka Głodek 86.......2 lata..........03.01.2013...........24.........chłopiec ciezarowka_83....3............05.11.2012................. ......dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12...............27 .........dziewczynka magdulinska_83....8........... 3/4.02,13............10................. kati =)...............1.............08.02.13.............13. .............. lika1987.............7..........30.01.2013............17 tydz....chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............23 .........chłopiec takakala............?............14.02.2013............15 .........?........ milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 .....chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
hej nie wiem czy odblokowali konto, ale tu nie bede robic tych zakupow zw ze net i kompa mam "grzecznosciowo" a co do wtorku to nic nie wiadomo, jutro bede miala pwtarzany pakiet badan i dopiero we wtorek mi powiedza kiedy ewentualnie mnie wypuszcza tak z dzidzia ok ze mna tez- korzystam z odpoczynku i tego, ze wszyscysie cackaja :) bo jak worce do domu to tak nie bedzie :) ciesze sie ze to szpital polozniczy i ze sa tu same laski w ciazy a nie jakis zwykly oddzial, gdzie np lezalaby kolo mnie jakas starsza zasikana pani, ktora jeczy z bolu cala noc- wiem jestem okropna ale taka jest niestety prawda :) buziaki! trzymajcie sie i dbajcie o siebie abyscie nie wyladowaly tak jak ja! (bo ten szpital to mam na wlasne zyczenie- gdybym przez ost 2 tyg nie szalala- np impreza, wielkie zakupy, wyjazdy- ogolnie mega intensywne dni to nie bylabym w szpitalu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarowka....jak wszystko dobrze to nie będą cię trzymać tyle w tym szpitalu....napewno będzie dobrze.I dobrą masz opiekę skoro kompa Ci pozwalają:):) Kurcze złapało mnie przeziębienie.....kicham,i smaram:(:(znacie jakieś domowe sposoby???Kichanie mnie przeraża bo cały brzuszek mi się rusza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilki mleko z miodem, cherbata z miodem i duzo czosnku, on ma w sobie antybiotyk. Ciezarowka trzymaj sie tam :) w ktorym szpitalu przebywasz? u mnie bez zmian, dzidzia sie rusza, ale moj chlopak jeszcze nie odczuwa tych ruchow. za tydz w koncu zaczynamy remont i niedlugo (a raczej za jakis miesiac, poltora) bede sie przeprowadzac do swojego mieszkanka i urzadzac pokoik dla dziecka. w tym tyg zamowie juz chyba lozeczko na allegro upatrzone - nowe. kosztuje ok 200zl,wiec chyba niedrogie, a podoba mi sie. potem zostanie jeszcze przewijak, kosmetyki, jakies pierdoly, no i wozek - ale tu licze na rodzicow :) oj czeka nas sporo wydatkow, bo i pralke, lodowke musimy kupic.... a co do seksu to tez mam go miej, a w ogole teraz wcale :) ale jakos sie tym nie przejmuje :) wydaje mi sie, ze oni sie boja, ze cos zrobia, no nie wiem.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
ciekawe co lilka... ju z dlugo się nie odzywała;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
lorealka---> ty również mogłabyś się w końcu odezwać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×