Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

Gość ciezarowka_83
hej tez jestem przeciwnikiem wychodzenia z noworodkiem od miesiaca balkon lub ogrodek na troszke kluce sie z moim mezem bo cwaiaczek wziol sobe teraz urlop i zamiast mnie odwiedzac czesciej w tm szpitalu to on sobie jakies wycieczki organizuje chodzi z wylaczonym telefonem zadowolony cos czuje ze tu zakwitne do porodu o ile mi te badania sie nie poprawia (wczoraj byly jedne sie poprawily drugie pogorszyly) lekarz mi powiedzial ze przy cholestazie wykrytej na moim etapie ciazy czeka sie max do 38 tc i wtedy najpozniej bed miala wywolywany ( chyba ze cos wczesniej wyjdzie) 22.10 powiem wam ze tu czuje sie bezpiecznie psychicznie bo oni robia male sranie spowodu tej cholestazy ( i dobrze) no i czuje sie spokojna o dzoecko i wolalabym jz chyba siedziec tu do porodu tez mam par rzeczy z pepco ze 3 bodziaki i jakies pieluchy bodziaki ladne takie fioletowe kupione za ok 4 pln:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rottana dokladniej nie przygladalam sie tym ciuszkom, bo wiedzialam, ze nie bede ich kupowala, ale widzialam w promocji jakies pajace po 12zl, body tez byly, ale nie pamietam czy na dlugi czy krotki rekaw. Lepiej mi sie zrobilo jak dzis z mama porozmawialam. Dodala mi otuchy, powiedziala, ze mam gdzie mieszkac i mi pomoga jakby co. ale poradzila tez,zeby dogadac sie z ta matka.i tez byla zla, ze moj stanal po matki stronie,a nie po mojej. ale on chyba juz dochodzi do siebie, a przynajmniej mam taka nadzieje.jak powiedzialam jemu,ze czas moze odciac sie od pepowiny mamusi,to tez sie obruszyl jakby niewiadomo co sie stalo.niech swoj honor schowa do kieszeni,bo zaraz dziecko mu sie urodzi.dzwonil rano,ale nie odebralam,pozniej ma dzwonic jak bedzie wolniejszy w pracy to sobie z nim porozmawiam. Wiecie co, dzis odczytalam wyniki moczu i wszystko jest dobrze, 0 skazy, zadnego cukru, zadnej bakterii, zadnych innych zlych rzeczy, nic. Podejrzewam, ze pomylili probki moczu. chyba na nich reklamacje zloze. bo mnie zdenerwowali, moja mama tez zaczela panikowac, bo ma cukrzyce i wie,ze cukier w moczu to wcale nie przelewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
ja pierdziele co się z tymi facetami dzieje?? ciężarówka---> a uzgadnialiście że twój weżmie teraz urlop? mi się wydaje że powinien zachować go żeby w razie co po porodzie a tym bardziej w razie czego cesarce być z wami... na szczęście mój men na razie nic nie odwala:P ogólnie jest grzeczny chociaż potrafi wkurzyć:P głodek---> na pewno dojdziecie do porozumienia, tylko szkoda że musiałaś się tyle nerwów przez niego najeść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
No dziewczyny ja tez z moim nie mam kolorowo. teraz sie troche uspokoil ale nie raz juz mu mowilam ze jak tak dalej to dziexcko bedzie widywal tylko czasem i ze sie rozejdziemy. Slubu nie mamy to sie wystraszyl ze tak nagle odejde. na niego wplyw ma nie tyle mama bo on z rodzina nie utrzymuje kontaktow od kiedy jego matka chciala nas rozdzielic ale za to koledzy sa dla niego wazni. dobrze ze teraz na zwolnieniu jestem to moge go kontrolowac bo inaczej napewno juz zwiazku by nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh ci faceci... z nimi zle, bez nich jeszcze gorzej :) ja tez nie mam slubu, wiec tez o tyle dobrze, zawsze moge odejsc. jak bedzie mi sie tak zachowywal to powaznie sie zastanowie czy dac jego nazwisko dziecku. To takie duze dzieci, najlepiej trzymac ich za raczke i prowadzic, a z mamusiami to chetnie by cale zycie przesiedzieli. wiem, ze z moim nie bede miala latwo, mamy tez podobne charaktery, bliznieta i ryby podobno nie bardzo powiazane ze soba znaki. zawsze mam wyjscie - awaryjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
hehhe moj juz przepraszal ze wziol sobie teraz pare dni wolnego :-) spoko niech ogarnie wyprawke dla malej od a do zet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Dobrze ze potrafi przeprosic z moim to ciezko. Zawsze wedlug niego nic sie nie stalo ja przesadzam i nie uwaza zeby mial za co przepraszac. my akurat po obiadku i objadlam sie strasaznie chyba saie zdrzemne bo mi brzuch rozwali;-) wczoraj po kapieli przyjrzalam sie piersiom i pojawiaja sie rozstepy:-(mimo iz smaruje je regularnie. milego popoludnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
tez mam na cycach rozstepy ale takie male wogole odkrylam balsam ziaji na rozstepy ladnie pachnie wchlania sie i jest za przystepna cene i mam wrzzenie ze troszke sie zmniejszyly a z tym moim chlopem to jest tak ze ja wiem co robic by on przynajmniej troche postepowal jak ja chce zauwazylam najskuteczniejsza metode na smutna zraniona ksiezniczke albo mowie mu ( wiem ze to wrdne z mojej str na maksa i tak nie powinnam ale kozystam z szantazu na szczescie w ostatecznosci) ze jak bedzie niedobry i wyrozumialy to nie bede go wogole informowac o tym co sie u mnie dzieje w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh ci faceci... co rusz to lepszy :P Ja już po lekarzu, wszystko ok jest :)) usg 4d fajna sprawa mam filmik dużo zdjęć :) tylko mój mały nie chciał współpracować hehe :P co chwila zakrywał się rączkami :P ale jakieś ujęcia są :) suuper widok :) Właśnie była u mnie kumpela z 2msc synkiem ahh jaki fajny :D ciezarowka 3maj sie tam w szpitalu !! :* kurcze obyś wyszła jak najszybciej!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
No o swietnie ze wszystko dobrze:-) zastanawiam sie tez nad tym usg bo mam tylko dwa zdjecia z poczatku ciazy a chcialabym miec jakies pamiatki. Bede musiala odlozyc i sie wybrac na to 3 lub 4d a troche to kosztuje w mojej okolicy. dziewxczyny a moze ma ktoras z was jakis link na tanie ubranka? Najbardziej zalezy mi na spioszkach i kaftanikach bo jak narazie prawiwe same body mam ciezko u naas w lumpiku na spiochy trafic a jak sa to cenami podobne do nowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
nie wiem czy chce szybko z niego wychodzic bo tu jestem pod kontrola na maksa wiem ze tanie ciuszki takie wielkie paki sa na tablica.pl ja sama tam kupilam w opcji 100 sztuk za 100 pln byly b ladne i tylko ze 2-3 bodziaki byly bardziej podniszczone a rszta fajna nawet jakas bluza z rozkami sie trafila takze ja polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
wlasnie wrocilam z zakupow i... nic ni kupilam:-(:-( faktycznie w pepco byly te zestawy ale z 5 elementow (na rysunku) ale czy warto za taka cene? w prezencie pewnie bym komus kupila bo zapakowane pieknie. i carrefurze bylam popatrzec na te kaplety za 15-20zl ale te 3 co dostalam byly najladniejsze i reszta juz mi sie nie podobala:-D:-D wybredna jestem wiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia18204 albo popatrz naallegro - zestawy ubrań, tam własnie można kupić takie paki ubrań, jest praktycznie wszystko i za nie duże pieniądze jak sie uda... My odkupiliśmy ciuszki od kobiety od której kupiliśmy łóżeczko, w sumie 50szt w tym śpiworek do wzózka i kombinezonik taki zimowy za łącznie 100zł... dużo skarpetek tamn było i nawet nowe pieluchy tetrowe... a tak po za tym to niewiem, ja to bym pATRZYŁA w lumpkach ale jak mówisz że u Ciebie ciężko ze śpiochami to niewiem... albo szukaj na allegro - ludzie wystawiają za groszę np. po kilka par śpiochów czy pajacyków i trzeba tylko wylicytować... Dziewczyny mam pytanie - bo mój mały dziś sie jakoś mniej rusza niż zwykle, staram sie go jakoś podrażnić zeby sie obudził ale ciężko to idzie. Kopnął mnie co prawda teraz pod wieczór 2 razy tak dosyć mocno ale to wszystko... Mam sie już denerwować?? zawsze jest mocno aktywny ok 23, jeszcze trochę czasu ale narazie cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola pewnie dzien lenia dzisiaj ma i mu sie nie chce mamy zaczepiac :) ja tez znam takie przypadki co z dzieckiem 2 tyg na przebiezki calodzienne w trasie sie wypuszczali to im dziecko pozniej w szpitalu wyladowalo z zapaleniem płuc. sadze ze jak bedzie mrozna zima to tak do 3 tyg w domq pozniej jak mowicie na balkon na chwilke na hartowanie i w 4-5 tyg na takie male spacerki 15-30 min jak juz bedzie ładniejsza pogoda. Heh na poczatku po porodzie to i mi sie do spacerow dluzszych nie bedzie spieszylo :) po tym calym rozcinaniu i zszywaniu krocza brrrr az mi sie nie chce o tym myslec. a ja sie chyba wybiore w tym tyg do komisow na poszukiwanie wozka bo na nowy nie bede kasy wywalala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
lilka---> nie myśl o porodzie tak źle:) nie jest to takie okrutne jakby się wydawało. gorsze od nacinania krocza są skurcze , przynajmniej do chwili kiedy nie możesz pszeć:P no i nie każdy jest nacinany. ja jako że jestem mała miałam nacinane krocze, ale jak zadbasz odpowiednio o higiene to szybko się zagoisz, tydzień mija i szwy ściągają i zostaje mała blizna. mimo porodu mam ładną pipke, mój men nie czuje różnicy w sensie że może jestem "luźniejsza" albo coś w tym stylu. ale jak pomyślę że poród już za 3 miesiące to mam nerwa:P nie boje się tyle porodu co że nie będę miała całej wyprawki:P najchętniej bym się rozsypała przed świętami żeby na święta być w kąplecie w domku. w święta ciulowo rodzić bo wiadomo mało osób na dyżurze, a na Sylwestra... to bym się bała że co niektórzy wcięci będą... eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
viola- norma nasze maluchy tak jak my nie musza byc codziennie hiperaktywne moga miec gorsze dni :-) moja mala tez tak miala jak ci 2 dni nie bedzie sie ruszal to idz do lekarza ale jakmtlko dxis a dzien dopieromsienzaczol to nie ma o co sie martwic lapie stresa w zwiazku z tym 22.10 i wywolywaniem porodu wlasnie mi lekarka powiedziala ze jak wyniki bez zmian to zostaje do tego 22.10 jak beda rosly jakos znaczaco to beda mi wywolywac w nast tyg!!!! a jak sie poprawia spadna to niby ide do domu sama juz nie wiem czy chce wychodxic bomtu jestem pod stala opieka i kontrola i sie czuje bezpiecznie jakie plany na dzis ja musze wybrac poszukac w necie jakies pieknej wyprawki do szpitala by moje dziecko mialo ladny mundurek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
viola---> nasze maluszki na prawdę mają dni leniucha. ważne że odpowiedział. a szybciej go skłonisz do ruchów jak zjesz coś najlepiej słodkiego i się położysz. nie będzie wierzgał mocno ale się powinien kilka razy poruszyć i w tedy wiadomo że wszystko jest ok. moj mały natomiast lubi buszować od rana do wieczora, a w nocy rzadko kiedy czuje żeby był aktywny. no chyba ze ma dzień leniucha to wieczorem nadrabia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
ciężarówka---> no lepiej być pod stałą opieką, a tydzień spędzony w szpitalu w tą czy w drugą strone nie robi już różnicy jak juz tyle leżysz. ja dzisiaj tez ide do kumpeli po rzeczy, zobaczymy w jakim są stanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzidzia buszuje czesto :) Ja to w ogole nie wyobrazam sobie jak mi ma przejsc dziecko przez moje krocze :P boje sie jak cholera porodu. Tez umowilam sie dzis z kolezanka od ktorej odbieram ciuszki. Wczoraj mialam rozmowe z moim, powoli sie dogadujemy, chociaz bede miala dystans do niego przez jakis czas przez to wszystko. Z matka jego bede jutro rozmawiac, ciekawe jak mnie przyjmie itp musze to zrobic dla dobra wszystkich, nie lubie tez jakichs glupich sytuacji, obrazania, nie odzywania, a jeszcze w ndz razem w kosciele bylysmy i sobie reke podawalysmy na "pokoj nam wszystkim" :D Lipna dzis pogoda. pochmurno, do spania lub czytania ksiazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
rottana wiem ja juzntunsiedze 2 tyg zlecialo szybko jak cholera dzis pelna para weszlam w 9 miesiac glodek dogaduj sie dogaduj bezys byl spokojna glowniendla dziecka ale pamietaj ze tomraczej oni ( twoj luby i pani mamusia ) musza sie bardziejndo ciebie dostosowac bo to ty jestes w ciazy i narazona na wieksze stresy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny :) wczoraj wieczorem już była cisza ale dziś rano jak mąż wrócił z pracy po 6 to maluszek trochę porojbrował. Rzeczywiście w ciągu dnia dosyć ciężko uchwycić czy sie rusza jak ciagle coś sie robi, teraz sobie usiadłam, zjem coś słodkiego do kawki i zobaczymy :) Ciężarówka rzeczywiście jak już tyle jesteś w szpitalu pod stałą fachową opieką to może i lepiej jak byś sobie poleżała do końca?? a masz już całą wyprawkę dla maluszka w domku zrobioną?? Noo 9 miesiąc to już koncóweczka - popatrz jak te 9 m-cy zleciało :D U mnie dziś pogoda jak marzenie, słoneczko, cieplutko tak na krótki rękawek, aż sie nie chce w domku siedzieć... Od rana byłam u koleżanki która ma trojaczki, poszłyśmy na spacer a teraz posiedzę w domku :) Głodek najważniejsze ze sie powoli dogadujecie, wiadomo że tak odrazu może nie być dobrze ale to już krok do przodu i fajnie ze chcesz pogadać z mamą Twego lubego a nie jesteś "uparta" :D Ja też sie porodu narazie jakoś nie boję, tak jak rottana że nie zdążymy pokupować wszystkiego, ale z drugiej strony teraz w sklepach jest wszystko dostępne od ręki, zawsze można tatusia wysłać zeby kupił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
w tym szpitalu jest tak ze jak cokolwiek jest nie halo to oni nie wypuszcza za zadne skarby dopiero jak wszystko bedzie cacy to mam jakiekolwiek szanse na wyjscie :-) wyprawke mam ale wszystko rozpiepszone niepoprane w workach siatkach itd nic nie mam spakowanego jak nie wyjde w pt to w sob moja mama wpada do mnie do domu i mi to ogarnie bo ja nie dalabym tego mojemu mezowi :-) kocham go ale w tych kwestiach mu nie ufam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
głodek---> super że masz taką a nie inna postawę. ja to jestem zbyt dumna i honorowa... tak jak się pokłuciłam z własnym ojcem na początku ciąży tak do tej pory się z nim nie odzywam (przez macochę), kiedyś otworzy oczy. tym bardziej że doszły mnie słuchy że mu rogi dorabia ale to już nie moja sprawa. viola---> na pewno chciałabyś posłać swojego mena na zakupy? samego? ja raczej nie:P wiem że w swym wyborze by się starał ale pewnie kupiłby coś co by mi się nie podobało, albo nie to co trzeba i bym się wkurzała. chodź prędzej czy później czekają go samodzielne zakupy:P ciężarówka---> ah piękny 9 miesiąc... jeszcze trochę i będziesz ze swym maleństwem a my dalej będziemy tyć i czekać kiedy w końcu przyjdzie ten grudzień:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
hehehe przejdzcie na diete cukrzycowa ja juz mam 3 kg w plecy z 13 na plusie zrobilo sie 10 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Moje malenstwo dopiero od paru dni kopie takze bardzo intensywnych ruchow nie czuje. glodek zazdroszcze postawy ja z moja niedoszla tesciowa nie rozmawialam juz dobry rok dobrze ze mieszka daleko ii nie musimy sie widywac bo bysmy sie pozabijaly jak tylko malenstwo sie urodzii to zadzwonimy albo napiszemy jej ze jest babcia. Ale gdzie tu styczen juz nie moge sie doczekac o porodzie nie myslalam zaa bardzo jeszcze ale z lekka mnie przeraza to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła dziś do mnie paczka z allegro od tego sprzedającego z polecenia :) pieluchy, butelki, rożek itp. wszystko suuper! także warto. teraz licytuje jakieś ciuszki, ciekawe czy uda mi się wygrać :P Ja mojego raczej też bym na zakupy nie wysłała bo czasami jak z czymś wypali to tylko za glowę się chwycić :) dzionek dzisiaj fajny pogoda dopisuje :) tak sobie mysłałam ze za miesiac styknie mi 30tydzien :O a potem to już z gorki ... :P hehe czasami jest to przerazajace :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no dziewczyny nie mówię tu o całej wyprawce :P wiadomo że kupili by wszystko po swojemu :) chodziło mi tu bardziej o takie drobiazgi jak czegoś zapomnimy kupić przed porodem to zawsze można wyskoczyć do sklepu i dokupić :) Ja też bym chciała chyba już przed świętami sie "rozwiązać" :) ale czuje że będzie to później niź Trzech Króli - zobaczymy :) moja mama wszystkich nas przenosiła wiec może mnie też to czekać... agusia18204, rottana szkoda że macie takie trudne relacje z bliskimi ale z drugiej strony jak miałbyście sie denerwować teraz to może lepiej czasem sie nie odzywać żeby maluszka nie denerwować niepotrzebnie... a z czasem sie ułoży - oby ciezarowka_83 tylko 13kg?? to pozazdrościć, a teraz 10 to już wogole (wiem że dieta przymusowa to nic przyjemnego ale zawsze mniej kg... :) ) ja ostatnio miałam już 10kg do przodu!! a gdzie tu do końca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wczoraj wazylam u lekarza i tez 10kg do przodu :/ takze naprawde ciezarowka pozzazdroscic !! powiedzcie mi dziewczyny co do kwestii ubranek bo wiekszosc kupuje 62cm i tak sie zaczelam zastanawiac ze mam tylko pare na 56cm.. i czy dokupic na te 56 czy jak ... bo ja sie nie znam :P jakie rozmiary Wy kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
ja kupuje na 56 jak cos a teraz szukam wogole ladnego zestawu na 50-54 bo nie wiem ile to moje male bedzie meirzylo zw ze rodze max w 38 tc to moze miec ok 3 kg i ok 50-5 cm no chyba ze cukrzyca zrobi swoje i bedzie z wyzsza waga jak cos polecam co do wyprawik na allegro zakupy u uzytkownika : twojedziecko24 on ma praktycznie wszystko od wszelakich podkladow higienicznych i poporodowych majtek jednowielorazowych ma pelno butelek smoczkow sliniakow akcesoriow i kosmetykow dla dziecka aha i najtansze na allegro przescieradla frote do lozeczka rozm 120/60 za ok 12 pln wogole jego ceny sa na maksa przystepne i jedne z najnizszych na allegro i placi sie za wysylke raz ja kupilam u niego ok 30 szt rzeczy w sumie za ok 150-200 pln juz nie pamietam dokladnie a za wysylke zaplacilam 13 pln i jeszcze polecam innego uzytkownika : margotkrakowpl, firma ma b fajne i niedrogie koszule do karmienia staniki do karmienia intez sporonrzeczczy dla maluchow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
wlasnie wrocilam od swojej kumpeli. ma wozek 2 w jednym czerwony na pompowanych kolach chyba driver, wanienke, wkladka do kapieli niemowlat, nosidelko, przewijak i jak cos znajdzie to mi jeszcze da. za to wszystko w sumie 200zl ode mnie wziela takze nie duzo a rzeczy te w cale ni sa zniszczone tylko wozek ma spsuty hamulec ale za taka cene nie mam co narzekac. moj bedzie musial cos wymyslec:-D:-D ja to duzo rzeczy na rozmiar 56nie mam. raczej bede sie teraz na 62 zapatrywac bo maluszek szybciutko urosnie i takie dopasowane rzeczy beda dla niego nawet nie wygodne i nie wygodna dla nas do ubierania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×