Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

kamilki moj tak ma od 6 do 7.30 tez nie wiem o co chodzi pani ania- szczep i sie nie patrz na madrosci innych ludzi, skaze bialkowa dziecko lapie przez nietolerancje laktozy, a kaza szczepionka zawiera bakterie/wirusy ktore maja za zadanie wytworzyc przeciwciala w organizmie a mleko matki swoja droga. Ja szczepie na wszystko z dodatkowych tez biore wszystkie rota i meningo i pneumo. Maly ma skaze bialkowa a wyskoczyla mu w 7 tyg zycia bo przesadzalam z nabialem :D mini- karmisz na lezaco czy na siedzaco? Ja karmie malego na lezaco a i tak sie ksztusi i dlawi mlekiem do tej pory pomimo ze ma juz 3 mce prawie. Ja mialam poranione, popekane sutki ze juz mi prawie krew z mlkiem leciala, kazde karmienie mnie do lez doprowadzalo, ale powiedzialam sobie ze bede karmila iersia i juz. KUpilam kapturki, po tyg sutki sie zagoily i poznej juz nie bylo mowy o ranach. Maly tez jest lapczywy i tez ciagle chcial cycka po porodzie. MOje dnie mijaly praktycznie na tym ze lezalam a on doił mleczarnie :P ale poznije po kilku dniach sie wszystko unormowalo. Sprobuj jeszcze powalczyc albo pogadaj na ten temat z polozna lub znadz jakas poradnie laktacyjna jak masz problemy z pokarmem. My bylismy dzisiaj na wycieczce z malym pojechalismy nad wode do taty bo byl na rybach. Niunio grzecznie spal w jdna i druga strone i nad woda tez a teraz juz spi od godzinki :) mama tez sie juz zbiera do lozia, jeszcze prysznic i spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini---> a uzywasz smoczkow? moj po urodzeniu tez by ciagle wisial na cycku. az w koncu sie poddalam i dalam smoczek i sie uspokoil bo mial silny odruch ssania. a i jeszcze cie pociesze ze moj ma prawie 4mc i ma loty co jakis czas ze o jedzonko krzyczy co godzine w dzien to tam ciul gorzej w nocy jak wstaje na szame tak czesto. przystawiaj mala do bulu!!! i nie poddawaj sie. najada sie najada widac ze chce ssac. a jak nie jestes pewna to faktycznie poradz sie w poradni albo poloznej. moj maly 7250 wazyl 2 tygodnie temu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mój taki szczuplaczek :)) cos mi marudzil przed chwila, plakal, nie chciał zasnąć, zjeść, az w końcu posmarowałam dziaselka i zelem i od razu uśmiech i padl spac. ja szczepie na te obowiązkowe i na pneumo tez będę, bo zamierzam Bartka dac do zlobka/przedszola-bede musiala po prostu. ale ciesze się na roczny macierzyński. tylko podobno 60% będą placic.. lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini ja po 4 tyg już kaarmilam tylko mm. minus tego, ze kasa idzie na mleko i musze wozic termos z ciepla woda jak cos i mleko ze sobą, a tak wyciągasz cyca i dajesz w każdej chwili :) ale mój tez nie chciał ssac. u nas dziś pochmurno i pada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka nie bylam na chustach bo maz mial mnie zawiezc a ostatecznie zawiozl siebie do mechanika z samochodem;] viola mam krem, emulsje do kapania, i krem na ciemieniuche-tesciowa mi kupila, ale narazie nie ma poprawy bo stosowalam tylko 2x. choc ciemieniucha powoli znika. Piter pił enfamil a dostał na recepte bebilon papti 1 - to podobno dla dzieci ze stwierdzona atopowa skora i ma pomoc, zobaczymy kamilki nie wiem, moj sie tak zachowuje ale tylko przez chcwile podczas sni i wtedy mysle ze cos mu sie sni niedobrego glodek u nas tez taka pogoda. dziewczyny jak bedziecie ogladaly wiadomosci i beda jakies nowe info o naszym macierzynskim to dawajcie tu znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja mini- moze sprobuj powalczyc z cyckiem i troche smoczek malej podaj. A jak nie to sciagaj swoje i dawaj w butelce lub miksuj z mm. Ja Matylde swoim pokarmem to karmilam 2 miesiace- sciagalam bo tez cycka nie chciala. Wogole to wez jakos wyslij goto swojej malej. Co do ulewania i ksztuszenia to u mnie dziala karmienie malej prawie w pionie i materac w lozeczku ustawiony na zasadzie rowni pochylej- i jest ok. Tzn orzyguje sie nadal ale nie jest to z taka czestotliwoscia jak kiedys. Bylismy na imprezie wczoraj polaczonej z noclegiem- moja siostra siedziala z mala. Spalilam sie jak jasna cholera- ale przynajmniej sie zrelaksowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilki - mój waży 7800 i chodzi spać też ok. 20.30 i już ładnie przesypiał większośc nocy a teraz zaczął sie przebudzać ok. 1. co do opisanej sytuacji to nie zaobserwowałam u małego tego ale wieczorem zanim tak uśnie na dobre to też potrafi sie wiercić z godzinkę, z tym że rączkami nie macha... mimi - ja od początku jestem tylko na mm i trochę żałuję że nie udało sie piersią ale skoro masz pokarm to tak jak dziewczyny piszą próbuj dalej, powalczcie, wypróbuj podane przez nie sposoby. kropelka - mój jest jest na aptecznym ale nutramigenie w zwiazku niby alergią pokarmową której tak naprawdę do konca nikt nie stwierdził bo on zamały jeszcze. fakt że krostki które mu wylazły przy bebilonie zniknęły. ja kupiłam emulsję do kąpieli emolium i o wydaje sie o wiele lepsza niż atoperal, ładniej natłuszcza, Fifi po kąpaniu czuć że ma taką nawilżoną skórkę. u nas chyba kolejny atak atopwej skóry przechodzi bo skórka sie wygładza, zobaczymy kiedy znów go wysypie...:/ co do macierzyńskiego to niby jutro mają sie ministrowie tym zająć także pewnie jutro będzie coś wiadomo głodek - no niestety płatne 60% - dużo i mało bo nic nie zastąpi tego że bedziesz z małym w domku aż do roku ale jednak to spory ubytek w dochodach miesięcznych. chociaż ja też sie bardzo cieszę :) U nas dziś pochmurno. mój mąż sie postarał i zabiera nas na wycieczkę w weekend majowy na jedną noc żdebyśmy odpoczęli do Gołuchowa - byliśmy tam 5lat tęmu i tam sie zaręczyliśmy więc tak wspomnieniowo będzie :) jedziemy w środę, wracamy w czw popołudniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jedziemy w pt na dzialke do koleżanki i wracamy w ndz, także maluch zawita u dziadkow :) w nocy mi się jakos budzil co prawie 3h he ale wcześnie poszedł spac jak na niego, bo ok 20, a zazwyczaj chodzi ok 22. teraz go uspilam, bo zaczal mi marudzić :P musze się w tej chwili ogarnąć jak spi i przejadę się z nim do mamy na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) nam niedziela minela leniwie do poludnia spalismy pozniej moj zrobil obiad, a po obiedzie dziadkowie sie malym zajeli bo wpadli na kawke i ciacho :) wiec mialam dzien leeeeenia :P Moje dz9ecie dzisiaj w nocy spalo od 22.30 do 7.15 :) i od 8 do 11 :P a wczoraj w nocy od 21.30 do 6.15 i z malymi drzemkami do 11. Kiedys ktoras z was pisala o facecie balaganiarzu. Ja mam to samo ledwo chalupe wysprzatam a tu znowu cos narozstawiane i nabrudzone :) Co do weekendu majowego to my jeszcze nie wiemy, wszystko okaze sie w praniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! jesli gdzies krazy tabelka to pewnie widzicie ze mam na dzis termin porodu;p ale nic...cisza. tzn cala noc nie spalam dzis, mialam skurcze, bol kosci lonowej, wogole tak dziwnie,ale jakos czulam ze to jeszcze nei to. dzis tez juz ciezko,ale czuje ze juz zaraz sie zacznie:) duzo chodze, sprzatam,nie dla przyspieszenia ale wogole nielubie siedziec na tylku, cos robie ale jakos maly sie nie wybiera na ten swiat;p juz chce g miec przy sobie:) nie nadrobilam stron ktore mnie ominely bo nie mam neta, teraz u siostry cos moge skrobnac na szybko. trzymajcie sie mamuski, niedlugo do was dolacze!!!! czekajcie na mnie1!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze lilka ale ci fajnie, moj nadal budzi sie co 3h;/ viola cos slyszalam ze jutro, wiec bede sluchac wiadomosci z zaciekawieniem, mogliby juz to wpisac to ustaw to staloby sie realnoscia no anusiak juz na dniach rozwiazanie, nie ma innego wyjscia:) mojemu dzis jakies wypieki na polikach powstaly, nie wiem co to jest, maz mowi ze uczulenie;/cos ostatnio nie takz ta jego skora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój zlapal tez jakies uczulenie, nieduze, ale cos tam mu wyszlo przy uchu/poliku. Mój tez jest bałaganiarzem, ucze go caly czas by sprzatal po sobie, czepiam się tez he przez co sa czeste klotnie. byliśmy z Bartkiem u babci, na pare godzinek, taki spacerek, a raczej przejazdzka metrem, ale maly spal i tak, hałas jakos jemu nie przeszkadzal, a w domu to czasem wszystko przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj bylam u kosmetyczki, jak narazie mam strasznie zaczerwieniona skóre i nie za bardzo mi sie to podoba. Nie bylam teraz u swojej starej tylko poszlam na probe do tekiej jednej co mam salon obok bloku. Jak do jutra mi nie zejdzie to straca klienta! kropelka a moze maly za duzo wdzien spi? Ja swojego teraz w zasadzie to nie usypiam w dzien. ma standardowa drzemke o 10, 12 lub 13 okolo 15 i 18-19 a pozniej do 21 juz do kapieli nie ma spania. A drzemki sobie robi po 30 min mniej wiecej no i spacerki dlugie robimy dzisiaj byla dwa razy po 1,5 h ale wczoaj w sumie go nie bralam nigdzie. I zaczelam go znowu dokarmiac mm tylko teraz kupilam Bebiko. Co do urlopu 60% platnego to ja sie cesze z takiej opcji bo i tak to lepiej dla mnie. Jak bym miala isc do pracy stracilabym na bilety i na opiekunke a tak bede miala przez kolejne pol roku kase za siedzenie w domu i nie bede musiala na zadne opiekunki wydawac wiec lepiej na tym wyjde. Cos sie ciulowo czuje jakos, ide sie myc i spadam do wyra. Glowa mnie boli i jakos mi nieodbrze bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka---> to ja pisalam o swoim brudasie. i dla mnie tez jest lepiej bo tak to bym musiala isc na kuronia a tak kolejne pol roku w domu;-) + kuron to wyjdzie ze zaczne szukac pracy gdzies za rok:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny postęp - rząd przyjął projekt, teraz sejm i ustawa gotowa :) http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/urlop-rodzicielski-dla-rodzicow-wszystkich-dzieci-z-2013-r-rzad-przyjal-projekt,322361.html liczyłam i ja w domku będę do 17 stycznia 2014 + 7 tyg zaległego urlopu więc od 10 marca wróce do pracy... ale jazda :D w przyszłym tyg muszę sie spotkać z szefową i pogadać :) pewnie że to 60% to spoko - ja też musiałabym wydać na paliwo i jakąś nianie. kropelka - obawiam sie że te wypieki związane są z atopowym zapaleniem - czytałam że to jeden z obajwów: rumień policzków... mój miał ale już mu zeszło. no chyba że sie mylę i to coś innego. głodek - my Filipa bierzemy ze sobą... zresztą jakoś nie widzę chęci aby moi rodzice chcieli z małym zostać. anusiak - dawaj znać co i jak :) trzymam kciuki :D mój mąż za to jest aż za nadto pedantyczny czasem mi sie wydaje - wiadomo jak jest mały to tu czasem leżą jego zabawki, tu kocyk to on chodzi i wszystko sprząta i zazwyczaj odkłada w takie miejsca że nie mogę potem znaleźć :) mały teraz drzemie, coś ostatnio budzi sie w nocy: dziś o 2 i o 5.30, spał od 6 do 7 i teraz śpi. może też za dużo w dzien śpi i potem w nocy sie budzi - niewiem. w biedronce są huggisy w promocji za 32zł a jest ich więcej niż dadów i muszę dziś zakupić. dziewczyny a jak mały konczy 4 m-ce 18 maja a konczy mi sie teraz herbatka z hippa i muszę kupić nową to mogę już mu wziąć taką od 4 miesiąca?? i podawac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny postęp - rząd przyjął projekt, teraz sejm i ustawa gotowa :) http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/urlop-rodzicielski-dla-rodzicow-wszystkich-dzieci-z-2013-r-rzad-przyjal-projekt,322361.html liczyłam i ja w domku będę do 17 stycznia 2014 + 7 tyg zaległego urlopu więc od 10 marca wróce do pracy... ale jazda :D w przyszłym tyg muszę sie spotkać z szefową i pogadać :) pewnie że to 60% to spoko - ja też musiałabym wydać na paliwo i jakąś nianie. kropelka - obawiam sie że te wypieki związane są z atopowym zapaleniem - czytałam że to jeden z obajwów: rumień policzków... mój miał ale już mu zeszło. no chyba że sie mylę i to coś innego. głodek - my Filipa bierzemy ze sobą... zresztą jakoś nie widzę chęci aby moi rodzice chcieli z małym zostać. anusiak - dawaj znać co i jak :) trzymam kciuki :D mój mąż za to jest aż za nadto pedantyczny czasem mi sie wydaje - wiadomo jak jest mały to tu czasem leżą jego zabawki, tu kocyk to on chodzi i wszystko sprząta i zazwyczaj odkłada w takie miejsca że nie mogę potem znaleźć :) mały teraz drzemie, coś ostatnio budzi sie w nocy: dziś o 2 i o 5.30, spał od 6 do 7 i teraz śpi. może też za dużo w dzien śpi i potem w nocy sie budzi - niewiem. w biedronce są huggisy w promocji za 32zł a jest ich więcej niż dadów i muszę dziś zakupić. dziewczyny a jak mały konczy 4 m-ce 18 maja a konczy mi sie teraz herbatka z hippa i muszę kupić nową to mogę już mu wziąć taką od 4 miesiąca?? i podawac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny postęp - rząd przyjął projekt, teraz sejm i ustawa gotowa :) http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/urlop-rodzicielski-dla-rodzicow-wszystkich-dzieci-z-2013-r-rzad-przyjal-projekt,322361.html liczyłam i ja w domku będę do 17 stycznia 2014 + 7 tyg zaległego urlopu więc od 10 marca wróce do pracy... ale jazda :D w przyszłym tyg muszę sie spotkać z szefową i pogadać :) pewnie że to 60% to spoko - ja też musiałabym wydać na paliwo i jakąś nianie. kropelka - obawiam sie że te wypieki związane są z atopowym zapaleniem - czytałam że to jeden z obajwów: rumień policzków... mój miał ale już mu zeszło. no chyba że sie mylę i to coś innego. głodek - my Filipa bierzemy ze sobą... zresztą jakoś nie widzę chęci aby moi rodzice chcieli z małym zostać. anusiak - dawaj znać co i jak :) trzymam kciuki :D mój mąż za to jest aż za nadto pedantyczny czasem mi sie wydaje - wiadomo jak jest mały to tu czasem leżą jego zabawki, tu kocyk to on chodzi i wszystko sprząta i zazwyczaj odkłada w takie miejsca że nie mogę potem znaleźć :) mały teraz drzemie, coś ostatnio budzi sie w nocy: dziś o 2 i o 5.30, spał od 6 do 7 i teraz śpi. może też za dużo w dzien śpi i potem w nocy sie budzi - niewiem. w biedronce są huggisy w promocji za 32zł a jest ich więcej niż dadów i muszę dziś zakupić. dziewczyny a jak mały konczy 4 m-ce 18 maja a konczy mi sie teraz herbatka z hippa i muszę kupić nową to mogę już mu wziąć taką od 4 miesiąca?? i podawac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny postęp - rząd przyjął projekt, teraz sejm i ustawa gotowa :) http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/urlop-rodzicielski-dla-rodzicow-wszystkich-dzieci-z-2013-r-rzad-przyjal-projekt,322361.html liczyłam i ja w domku będę do 17 stycznia 2014 + 7 tyg zaległego urlopu więc od 10 marca wróce do pracy... ale jazda :D w przyszłym tyg muszę sie spotkać z szefową i pogadać :) pewnie że to 60% to spoko - ja też musiałabym wydać na paliwo i jakąś nianie. kropelka - obawiam sie że te wypieki związane są z atopowym zapaleniem - czytałam że to jeden z obajwów: rumień policzków... mój miał ale już mu zeszło. no chyba że sie mylę i to coś innego. głodek - my Filipa bierzemy ze sobą... zresztą jakoś nie widzę chęci aby moi rodzice chcieli z małym zostać. anusiak - dawaj znać co i jak :) trzymam kciuki :D mój mąż za to jest aż za nadto pedantyczny czasem mi sie wydaje - wiadomo jak jest mały to tu czasem leżą jego zabawki, tu kocyk to on chodzi i wszystko sprząta i zazwyczaj odkłada w takie miejsca że nie mogę potem znaleźć :) mały teraz drzemie, coś ostatnio budzi sie w nocy: dziś o 2 i o 5.30, spał od 6 do 7 i teraz śpi. może też za dużo w dzien śpi i potem w nocy sie budzi - niewiem. w biedronce są huggisy w promocji za 32zł a jest ich więcej niż dadów i muszę dziś zakupić. dziewczyny a jak mały konczy 4 m-ce 18 maja a konczy mi sie teraz herbatka z hippa i muszę kupić nową to mogę już mu wziąć taką od 4 miesiąca?? i podawac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dla mnie w tym wszytskim beznadziejne jest to, ze wogole jest taka sytuacja, ze jak zachodzimy w ciaze to w wiekszosci przypadkow nie przedluzaja umowy w pracy i trzeba szukac czegos od poczatku....Bedziecie mialy z 1 str fajnie z tym rocznym macierzynskim ale z 2 troche zle bo np siedzialo sie na L4 w trakcie ciazy ok pol roku pozniej rok macierzynskiego i po 1,5 roku wypada sie z trybikow zwiazanych z praca itd bo siedzi sie w pieluchach i przy dziecku a zadko ktora mobilizuje sie do rozwoju zawodowego kiedy jest na urlopie czy zasilku macierzynskim. Matylda zdemolowala sobie lozeczko i teraz rozwala mate edukacyjna....martwie sie jej pokaslywaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny postęp - rząd przyjął projekt, teraz sejm i ustawa gotowa :) http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/urlop-rodzicielski-dla-rodzicow-wszystkich-dzieci-z-2013-r-rzad-przyjal-projekt,322361.html liczyłam i ja w domku będę do 17 stycznia 2014 + 7 tyg zaległego urlopu więc od 10 marca wróce do pracy... ale jazda :D w przyszłym tyg muszę sie spotkać z szefową i pogadać :) pewnie że to 60% to spoko - ja też musiałabym wydać na paliwo i jakąś nianie. kropelka - obawiam sie że te wypieki związane są z atopowym zapaleniem - czytałam że to jeden z obajwów: rumień policzków... mój miał ale już mu zeszło. no chyba że sie mylę i to coś innego. głodek - my Filipa bierzemy ze sobą... zresztą jakoś nie widzę chęci aby moi rodzice chcieli z małym zostać. anusiak - dawaj znać co i jak :) trzymam kciuki :D mój mąż za to jest aż za nadto pedantyczny czasem mi sie wydaje - wiadomo jak jest mały to tu czasem leżą jego zabawki, tu kocyk to on chodzi i wszystko sprząta i zazwyczaj odkłada w takie miejsca że nie mogę potem znaleźć :) mały teraz drzemie, coś ostatnio budzi sie w nocy: dziś o 2 i o 5.30, spał od 6 do 7 i teraz śpi. może też za dużo w dzien śpi i potem w nocy sie budzi - niewiem. w biedronce są huggisy w promocji za 32zł a jest ich więcej niż dadów i muszę dziś zakupić. dziewczyny a jak mały konczy 4 m-ce 18 maja a konczy mi sie teraz herbatka z hippa i muszę kupić nową to mogę już mu wziąć taką od 4 miesiąca?? i podawac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za tyle postów ale kafe sie zacięła i wogóle ich nie pokazywało :/ i już napisałam nowy ale na wszelki wypadek chciałam sprawdzić czy tamtych nie dodało. i dodało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodek hałąs hałasem ale pewnie nie obudzil sie bo jechal;) viola z zaciekawieniem czytam twoj wpis o naszym urlopie:D noto lipa z tymi polikami ale tak moze byc;/ moj nadal ma te wypieki mamucha ja juz wypadlamz z rytmu zawodowego a nie ma mnie niecaly rok to co dopiero po prawie 2 latach;) moj tez pokasływal w nocy ostatnio;/ ja mam ostatnio jakis kryzys mleczny. wyadje mi sie ze juz wogle nie produkuje;/ cycki ciagle małe, a i maly po karmieniu placzliwy szczegolnie na wieczor, on potrafi zjesc 2x odew mnie po czym płakac i dojesc jeszcze 120ml z butli i dopiero pojdzie spac;/ jak to jest u ciebie rottana? w miare uplywu czasu zauwazylas jakies zmiany w produkcji melka? ja to juz zapomnialam co to znaczą obrzmiałe piersi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamucha mój tez jakos pokasłuje, ale to tak jakby go cos dusilo w srodku i odkasluje, nie wiem. a z mobilizacja w pracy heh po tym czasie zwolnienia i pol roku na macierzyńskim-tez nie mam mobilizacji :) mam umowę na stale także nie martwię się zwolnieniem z pracy (dali mi ja w trakcie ciąży). Lilka ja tez wczoraj chujowo się czułam, tez mi było niedobrze i krecilo mi się w glowie, dziś już jest ok. Mój maluch poszedł spac wczoraj ok 22 i spal gdzies do 4, dostal ok 90ml mleka i spal do ok 7 i potem znowu do ok 9 i teraz tez kima. Czasem jest taki, ze lezy sobie, przychodzę do niego, zamykam oczy, pokazuje, ze niby już spie, on się patrzy na mnie i sam na spokojnie tez zasypia :) Viola - u mnie raczej bym się umordowala z Bartkiem, bo to będzie raczej taka popijawa hehe ze dwa ogniska czy grille, musiałabym nie pic i siedzieć ciagle z Bartkiem, co chwile w nocy zagladac, a poza tym towarzystwo się popije, by halasowalo, wiec akurat nie teraz tam miejsce na dziecko, dlatego dziadki biora-ale oni bardzo chętnie zajmują się Bartkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsx1991
Hej Mamusie, ja już dwa dni po terminie z wg ostatniej miesiaczki, wg usg mam termin na 3 maja. beznadziejnie sie dziś czuje, cały czas mi sie chce spać i chodze taka przymulona. sama codziennie wstawałam około 7:30 a dziś mnie mój obudził o 9. nie wiem dlaczego tak. chciałabym już urodzić i poczuc się troszke lżej. pozdrowionka i miłego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja wczoraj też sie fatalnie czułam... głowa mnie strasznie bolała aż wziełam apap bo myślałam że padnę... normalnie aż niedobrze mi się robiło z tego bólu... qazwsx1991 - już lada chwila się rozpakujesz i będziesz mieć kruszynkę przy sobie, ja nie wiem co to czekanie bo nasza Marysia zdecydowała wyjść 2 tygodnie przed terminem... z zaskoczenia nas wzięła :) ja dzisiaj się narobiłam już bo z rana wsadzaliśmy cyprysy z moimi rodzicami :) wzdluż płotu bo normalnie nas strasznie widać z ulicy - narazie nie mamy ani firanek, ani żaluzji i zong :/ nasza mała marudna jakoś... cały czas wszystko pcha do buzi... może jej ząb idzie.. no ale nie za wcześnie... nie widać żeby miała jakieś inne dziąsła... nie wiem z czego to... kropelka ja też karmie piersia i wyczytałam że jak się unormuje laktacja to wtedy już rzadko masz pełne piersi bo produkują cyce na bierząco :) ja np miałam wczoraj pełne bo musiałam wyjść pozałatwiać parę spraw i mała 2 razy jadła butlę więc trochę mi się nazbierało... ale na co dzień mam normalne piersi... nie jakieś balony :P my byliśmy z małą na weekend u znajomych to trochę głośno było a ona jak gdyby nigdy nic kimnęła w bujaku :) aha i nie wiem czy pisałam ale nasza mała od kilku dni ma smka... wcześniej wypluwała a teraz może serio ją te dziasła swędzą i usypia z nim a w dzień go czasem gryzie :P miłego dnia... ja zaraz chyba na spacer do mamy się przejdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka - ja mu cały czas smaruje ciałko i buźkę tym atoperalem, ale już mi sie kończy i kupię emulsję do ciała Emolium bo widzę że emulsja do kąpieli mu służy i tym będę smarować. a one są tylko czerwone czy suche i szorstkie tez?? ogólnie widzę ze mojemu skóra sie już wygładziła, tylko na rączkach jest jeszcze czerwona i trohę szorstka. ale w atopowym tak jest że niedługo znów może przyjść faza zaostrzenia... głodek - no tak to w tym wypadku lepiej żeby mały został :D my jedziemy sami więc ewentualnie po piwku wypijemy :) My spakowani, czekamy aż mały sie obudzi, naje i ruszamy w drogę. dużo nie ma bo 100km ale zawsze trochę. mam nadzieje że nie będzie padać bo jest trochę pochmurno. jutro wracamy i po drodze wstępujemy jeszcze do znajomych w odwiedziny. mam nadzieje że Filip da radę usnąć w innym miejscu. Do usłyszenia dziewczyny!! udanego weekendu :) odezwę sie jutro lub pojutrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola skora jest normalna na policzkach tylko baardzo czerwona szczegolnie rani, pod wieczor przygasa..ja mam krem do ciala emolium i jest rewelacyjny ale nie wiedzialam ze mozna nim twarz smarowac..myslalam ze do twarzy sa odrebne kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny macie w łóżeczku waszych maluchów ochraniacze na szczebelki? jeśli tak to jak wam się sprawują? polecacie czy odradzacie bo zastanawiam się nad zakupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×