Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

Gość gość
Mamucha kropelka- glupoty piszesz straszne! Jaka zla mama! U mnie Matyska jest spokojna, grzeczna itd ale jak tylko pojawia sie tatus to humor ma szampanski, nom stop wybucha smiechem (ja sie musze namachac porzadnime by prxy mnie sie smiala) . Ja sama do tej pory przy mojej mamie robie sie marudna :) maluchy wiedza ze przy nas sobie moga pozwolic na wiecwj :) Zobaczysz jak przyjdzie co do czego to do ciebie bedzie lecial na tulenie i lulanie. Matycha ma 2 piekne zeby na dole i widze ze lada moment gora sie pojawi. Wogole to juz wiwm jak u niej zabkowanie sie objawia: jak sie wyrzynaja to mala b. Malo w dzien spi, slinotok, raczki w buzi i nie chce jesc obiadkow a ja zeby tylko " ida" pod skora to i spi i ladnie je, mnoej raczki w buzi i to slinienie nie jest takie obfite. Generalnue te zeby nie maja u niej wiekszego wplywu na jej humor i spanie nocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ymamucha cd w wawie.tez skwar. Dzis nad rzeka bylismy i Matyska sie kaala. Ona jest juz twardzielwm i zimna woda jej nie straszna! Tylko strasznie chciala zlopac wode z rzeki a jak.lezala na kocu to chciala jesc trawe :). Z mwzem sie smialismy ze trawe to jej pozwolimy zapalic ale to za jakis czas. :) Pozarlam sie.z tesciowa :). W skrocie: ryknela na mnie, ze ja denerwoje ze ja do niej rozkazujacym tonem mowiei ze ona nie jest gowniara i ze sobie nie zyczy. A ja ze skoro sobie juz wygarniamy to ze ma mi sie nie wpierdalac w wychowywanie malej. Boja mam 30lat a nie 15 i wiem co robie :). Tyle. :) Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamucha to ostro z teciową...ale dobrze :) ja też czekam aż ona coś mi powie... narazie jest znośnie...ale jak zacznie to ja mam jej dużo do powiedzenia :P kropelka moja mała też obczaja i wie ze u mnie może więcej sobie pozwolić :) marysia ma już kawałeczek 2 jedynki :) viola kaszką tą z hipa karmię ja na noc po kąpieli, zjada pół słoiczka i dojada cycem :) śpi do4-5 rano :) różnie :) u nas patelnia straszna :/ ja dziś byłam u gina i cytologie zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to byłam ja... moje konto ale nie chciało mnie zalogować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak z tesciowa nie umiem u mnie jest ok narazie ale wiadomo denerwuje mnie czasem ale ja jej kulturalnie tos tam powiem , wole nie psuc relacji. Mam juz meza przy sobie dwa dni sie nacieszylam i @;/ ...oby sie szybko skonczyl hehe. ale powiedzialam ze jak do miesiaca czasu nie znajdzie tam mieszkania to mnie niec nie obchodzi albo on wraca albo ja lece . Julka nie placze przy nim ale moj maz nie umie sie juz Nia tak zajac i to zrozumiale on nie weim co ona lubi co nie jak teraz zasypia itd...mowie mu i na szczescie tesciowa tez Go sciga do nauki.ide bojulka sie kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moj maly dzisiaj marudny przez caly dzien przez te upaly malo spal i sam nie wiedzila czego chce. Chrzciny super :) maly w kosciele nwet nie wrasnal cala msze sie rozgladala i smial siedzial na rekach u mojoego caly czas. Podczas samego sakramentu smial sie do ksiedza heheh :) Pozniej w restauracji tez grzecznotka, latal po rekach sesje zdjeciowa mial pospal dwa razy na sali a po 20 juz wracalismy do domu bo kazdy do domu zjedzdzal juz z gosci. Jutro jak bede miala chwilke to wstawie fotki zeby wam pokazac jak maluch wygladal :) Jestem najbardziej zaskoczona z ilosci prezentow ktore nazbieral misiek, generalnie bylo 28 osob juz z moim i ze mna i z kasy nazbieralismy 8 tys!!! W szoku bylam. Zaczynam przechodzic powoli na mleko 2 bede od jutra mieszala stopniowo malemu mleka. kropelka- nie martw sie moj tez tak ma ze jak zobaczy ojca w domu to malo mi z rak nie ucieknie. A mi czasem tak marudzi ze juz sama ne wiem czego chce. Dobra zmykam spac bo mnie ten weekend wymeczyl. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lilka no to niezle ja mialam 12 osob w sumie tylko 1150 zl ale za to 2 pary złotych kolczykow jeszcze ktore warte sa bo chcac nie chcac widzialem cene w aparcie i i srebrna figurke matki boskiej i aniolmka nawet nie figurka tylko ara lramka no i album ze zdj. glodek mi tez mezus zaglada i czasem balam sie czy nie czyta ale on sie smieje co ja robie na tym forum i po co mi to heheh kropelka ja mam na odwrot jula nie pamieta mojego meza i tak przy nim taka jest inna nie ze placze ale maruda a jak mnie zobaczy to tak sie zali a jak nie daj boze przejde obojetnie obok niej to wtedy placz. nie jestes zla matka!!! nie zadreczaj sie . A i wiecie co ostatnio mala zrobila trzymalam na rekach karolka siostrzenca miesiecznego i jak sie patrzyla i w placz !!! taka miala kwasna mine ze ja jego trzymam a ona na lezaku!! musialam zawolac mame i oddac karola a wziacs ja ...jaka zazdrosna!! mamucha podziwiam takie osoby ktore umia wygarnac tesciowej albo komus na przyklad, ja to dusze w sobie, u mnie nie jest zle takie szczegoly ale jak cos zobie to zakazdym, razem mowi mi jak mam to zrobic ,albo nie odsedzaj ziemniakow ja to zrobie to ten garczek jest taki i znle sie to robi i nie bedziesz umiec ...;/ no kur** jak mozna nie uymiec ziemnakow odsedzic od wody????? takie szczegoly ale dobijaja , na szczecie moj men jest po mojej stronie i juz bardziej mnie sie slucha niz mamy bo czasem sie trafiaja maminsynki to chyba bym padla...sorki za bledy ale pisze szybko jak zawsze zreszta literowki mam straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja brzoskwinka wczesniej bylam zapomnialam sie zalogowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka - wowo to super! tyle pieniążków, my też mieliśmy 28osób z nami ale uzbieraliśmy ok. 1000 i prezenty. to już po stresie :) mamucha - dobrze jej powiedziałąś, zawsze podziwiałam takie osoby które potrafiły powiedzieć co myślą bo ja niestety do takich nie należe, zawsze staram sie delikatnie żebys kogos nie urazić a czasem przydałoby sie tak dosadnie... to super że Matyśka tak przechodzi ząbkowanie, mój ostatnio też nie chce jesć obiadków i marudny, a śliny ma full ale śpi ładnie wiec sama niewiem. dziś mi sie śniło że miał już 4 ząbki na dole i 2 do góry :) no ale narazie czekamy :) brzoskwinka - co za złośliwy @ :P a długo mąż zostaje?? zdąrzysz go jeszcze "wykorzystać" :D ?? moje konto - muszę kupić to kaszkę i zobaczyć, tylko mój po kąpaniu to tylko czeka na butlę, wypija już w łóżeczku i idzie spać. niewiem jak to będzie jak będzie miał zjeść z łyżeczki mały zasnął 10min temu, ja idę zjeść obiad a popołudniu sie chyba do teściowej na kawe wybiore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak maly tez dostal zloty łancuszek z medalikiem a ja dostalam komplet srebrnej bizuterii kolczyki, bransolekę i łancuszek z zawieszka. Ojjj stresu nie bylo na chrzcinach pozniej tez na luzaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka - haha no proszę :) to teraz bedzie to robił napewno częściej :) mały już śpi, kurcze od kilku dni u nas problem z jedzeniem obiadków. peóbujemy na tysiące sposobów i zje zaledwie trochę.. a mleko pije. sama niewiem czemu. i obojętnie czy to gotowane czy kupne.. Jutro jade z małym na imieniny do koleżanki z pracy. mój maluszek taki fajniutki i kochany jest, wogóle straszny z niego śmieszek. a łaskotki to ma na każdym miejscu na ciele :) za tatusiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja dzisiaj podałam małej tą kaszkę z hippa ze słoiczka z butli, śpiąca była niesamowicie wiec dolałam ciepłej wody i wypiła ją :) my jutro jedziemy do wrocławia, mam nadzieję ze podróż minie bez problemów :) jeszczę muszę sie spakować :) fajnie że wszystko sie udało i kasy nieźle uzbieraliście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
Oo Lilka to zes uzbierala :)) mi by sie ta kasuczi przydala hehe u mnie bedzie malo osob i marne grosze dostane. brat pytal co chce, powiedzialam, zeby mi krzeselko do karmienia kupil, bo i tak bede kupowac. mama ma mi lozeczko turystyczne kupic... bo tez sie przyda. jestesmy na wsi i spi w tym lozeczku, na razie pozyczonym od kolezanki. Nom w pon to byla duchota, troche sie opalalam, a to w malym baseniku dla dzieci d*pe moczylam :P Bartek tez. a to w baseniku a to w misce. wczoraj podoga do d**y, zimno wialo i w ogole, dzis ladniej, ale po poludniu znowu wialo. Moj czesto marudzi teraz, upodobal sobie podloge. tylko na niej by "chodzil", "raczkowal", ale trzeba byc przy nim, bo jak przewraca sie na plecy to glowka uderza o podloge. nie siedzi sam, nie chodzi, wiec albo na rece albo chwile lezaczek, chwile kojec i tak o . zebow na razie nie widac.. a mniej sie slini. Posuwa sie na rekach i nogach, czolga sie na razie. Wracam w pt wieczorem lub w sob rano. daje linka do mojego tatuazu: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6fd26f0058019029.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo!! lilka---> lo ja pitole! szkoda ze u nas ludziska nie byli tacy chojni;-) my uzbieralismy 1400+ prezenty. u nas wydawalo.mi sie ze idzie pierwszy zabek ale cos sie nie wyzyna. jak byla mala kropeczka tak dlaj jest:-/ o.mlody sie budzi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glodek- my i tak ta kase wrzucamy albo na lokate odnawialna albo na jakis fundusz dla malego i co miesiac bedziemy mu wplacac po 200 zł a wplacone pieniadze bedzie mogl dopiero wziac jak pojdzie na studia zeby miec lzej w zycyciu bo nie wiadomo jak sie ulozy a dziecko bedzie mialo jakies zabezpieczenie. viola- moj tez cos zaczal marudzic od dwoch dni i nie chce zupek jesc wczoraj zladl mi moze ze 3 lyzki i wzeszczal strasznie a jak zrobilam mu mleko to odrazu zjadl. Wczoraj dalam Kubie arbuza do sprobowania i sie zajadal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjjj co tu takie pustki dzisiaj. Ja dzisiaj zakonczylam moje cwiczenia odchudzajace i zrzucilam 2 kg z wagi i z brzucha w cm nad pepkiem 7 cm i pod pepkiem 5 cm. Odrazu wykupilam sobie karnet open na wszystkie zajecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodek - zaje***sty tatuaż!!!! :) lilka - ja dziś wogole nie dałam obiadku bo byliśmy u mnie w pracy na imieninach u koleżanki i pił mleczko - oczywiście bez problemu... a jak mu dawałaś tego arbuza?? do rąćzki czy jak?? stronka fajna :) mi dziś dzien jakoś zleciał. mały od rana strasznie uparty na nie spanie. poszedł spać dop o 11 a nie spał od 6.30. kurcze znów mają być upały... ja mam już dosyć ich :/ rozumiem dwadzieścia kilka st ale nie 35! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka 6983
hej dziewczyny dzieki za pocieszenie. Piotrek od 4 dni jest nieznosny. nie wiem o co chodzi ale normalnie calymi dniami placze, ustaje tylko gdy wezme go na rece a ile mozna nosic i poswiecac 100% uwagi? nie mam nawet jak zjesc. Zaczelam sie zastanawiac czy moze z nim do lekarza nie pojsc bo wczesniej taki nie byl;/ sama mam juz dosc tego calodziennego placzu;/ mamucha wlasnie sie zastanawilam nad kąpaniem Piotrka w otwartych basenach czy woda nie za zimna ale jak twoja juz rzeke zaliczyla to ja moze tez sprobuje lilka ciesze sie ze chrzciny sie udaly:) ja na chrzciny uzbieralam cos kolo 500zl hehe brzoskwinka nie pomyslalam o tym ze Piotrka moze to rozdraznic ze przechodze obok niego ale faktycznie. on u meza na kolanach, ja wchodze spojrze sie na niego i wychodze a on w ryk. moze to naprawde dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka gratuluje spadku wagi jak tak czytam o waszych malluchsch to wiekszosc osyatnio marudna. Hm moze to przez te upaly? glodek od mojego tez jak sie gdzies odejdzie to placz..widac po nim ze juz by chcial siedziec i chodzic bo dostaje szalu jak go tylko ns bujak poloze no ale jeszcze nie umie to co poradze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
Moj tez maruda-pociesze Cie Kropelka :) nawet moja mama to stwierdzila, ze coraz gorszy :P :P nie wiem tez o co chodzi. nawet czasem na rekach jemu nie dobrze. na podlodze by lazil, ale trzeba go pilnowac by lepkiem nie uderzyl jak sie obraca. w ogole jak sie "czolga" to przysiada sobie tak na chwile na boczku, raczkami sie podpiera. tu mam mame caly czas z pomoca, co to bedzie jak bede niedlugo sama heh ale weekend u dziadkow spedzi, bo jade na dzialke dalej, do kolezanki na urodziny. Z rana on jest wesoly, potem jakis taki marudy, wlasnie drzemie. jak spi to najgrzeczniejszy :) ma jakies fazy marudzenia, raz jest dobrze, raz zle. nawet wczoraj w wozku mu bylo nie dobrze, a za chwile juz sie uspokoil i lezal spokojnie. juz bym chciala by chodzil :) teraz na wsi sobie nie polatal tylko trzeba bylo go nosic, na kocyk troche, to do trawy szedl, za pieskami by chodzil, a w lezaku czy kojcu spokojnie nie posiedzi. ale i tak go kocham :))) troche sie opalilam, jeszcze jutro na solarium przed ta imprezka i bede bardziej opalona :) wczoraj to sobie fajnie na kocu spalam w sloncu :) nie ma to jednak jak miec swoj dom i spedzac co rusz w lato czas na powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsx1991
hej dziewczynki u mnie leci, zagladam co jakiś czas na forum ale nie mam czasu pisać bo ciągle sie mała zajmuje, mój pracuje od 11 do 22 takze prawie sie nie widujemy... moja mała tez ostatnio rozkapryszona i nie chce już spać tak ładnie w nocy. to znaczy spałaby ale tylko przy mnie przy piersi. a nie chce zeby tak spała, wiec w nocy co godzine lub dwie sie budzi i jęczy i znowu zasypia. z głodu sie nie budzi bo nie płacze tylko jęczy:)moja mała za 4 dni skończy już 3 miesiące :) chciałabym miec was na fb w znajomych wiec wyślijcie mi zaproszenie i napiszcie w wiadomości kto jest kto :D https://www.facebook.com/kesja.kalamarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka nie przejmuj sie malym moj tez ma czasami takie fochy ze sama nie wiem czego chce a czasami caly dzien w skowronkach siedzi :) Kiedys mial taki dzien ze u mojego ryczal jak tylko na rece poszedl a znowu innym razem tylko on mogl go uspokoic, pamietaj ze to dziecko i ma zbojeckie prawo do takego zachowania :) Dziewczyny o co chodzi z tymi skazoymi szczepionkami? Ja wczoraj sprawdzalam w ksiazeczce malucha i on byl szczepoiny tym Euvaxem 12001. Czy kazde dziecko po tej szczepionce bedzie milo jakies problemy ze zdrowiem czy to tylko jakas partia byla wadliwa? My w sumie we wtorek jedziemy na szczepienie to sie dopytam a jak nie to bede do szpitala jechala i wyjasniala to wszystko. Moje dziecko poczynilo kilka postepow rozwojowych, w koncu sie przewraca leniuszek z plecow na brzuch, wklada stope do buzi, jak go sadzam to potrafi chwilke sam siedziec bo sam jeszcze nie czai jak sie podniesc chociaz ostro probuje :) zebow jak narazie nie wiadcchociaz slini sie strasznieeeeee wodospad niagara normalnie i wszystko w bizce jest a najlepsze sa mamy palce. Heheh przedwczoraj nauczyl sie pluic slina wystawia jezyk zaciska ustka i pluje i wydaje z siebie smieszne dzieki. Dziwi mnie np bo on strasznie sie prostuje i chce stac bardzo jak go biore na rece do gory to automatycznie usztywnia nozki i mysli ze go bede stawiala. Jak go stawiam na swoich nogach i trzymam pod pachami to stoi sam, wczoraj nawet stal w kolysce sam bo trzymal sie za porecz. To jest normalne? jakos mu strasznie spieszno jest. Wczoraj dostalismy z kuba dynie bedziemy robic z niej zupki. A ja na obiadek pieke dzisiaj kaczke, od wczoraj sie marynuje, nadzieje ja farszem z kaszy gryczanej i do piekarnika :) glodek fajny tatoo ale ja bym sie nie odwazyla w tym miejscu zrobic :D jak juz to pod lewym cyckiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lilka---> jak.chce stac i nie ma rzadnych przeciwwskazan to.pewnie ze to nic;-) zachecaj go jak.najbardziej tylko wiadomo wszystko.z umiarem;-) i gratuluje spadku wagi;-) jak widac efekty to az chce sie dalej dzialac co? :-D kropelka----> hmmm moze to przez zabki? dzieci potrafia tak jak zabki ida... a z tego.co mowilas to ma juz sporo i moze kolejne ida. bo te pierwsze tego co slyszalam to luzik gozej.jak. ida te boczne bo bola podobno. smarujesz mu czyms dziaselka? glodek---> z***bisty tatoo;-) odobiscie noe zrobilabym sobie takiego. mi sie mazyl zawsze nad d*pskoem.jakis tribal... mmm bajka;-) my dzisiaj naszemu misiowi kupilismy nowa bryke;-) typowa spacerowke coto baby blue;-) ale leciutka wporownaniu do tej naszej landary! :-D no i mniejszy i zgrabniejszy jest ten wozeczek. a my popoludniu wyszlismy sobie nabosiedle najpierw bez niczego mlody sobie chodzil trzymajac mnie za raczki ale dlugo tak nie wytrzymalam plecy mnie rozbolaly:-D i wrocilam sie po.chodzic i zap***alal sobie w chodziku:-D w koncu mial spore pole manewrow;-) i za samochodami chcial.biegac:-D przyszlismy to taki zmeczonyze spac poszedl odrazu:-P jesli chodzi o jedzenie to dostaje wszystko.jak.leci;-) dzisiaj szamal makaron z zapiekanki;-) jiz noe chce jesc sloiczkow jak zasmakowal jedzenia z mama;-) gotowalam rosol i tak juz pod kobiec gotowania lyzeczka zaczerplam z garnka i mu dalam to lyzki nie moglam odlozyc bo krzyczal.na mnie:-D cos w tym jest ze jak dzieci sie cicho bawia to jest to najlepsza zabawa:-D lodowke w kuchni mylam a mlody poszedl sobie na przedpokuj. i tak minuta dwie trzy cisza. ani nie gada ani nie chodzi melodyjka nie gra mysle sobie co jest. ide zobaczyc co on robi a on nie wiem jak otworzyl sobie szuflade z narzedziami tatusi i wszystko po kolei sobie wyciagal caly w skowronkach:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja daje sobie spokój z obiadkami na parę dni... dziś jak zobaczył tylko pojemniczek z jedzeniem i łyżeczkę, nawet nie wziął jej do buzi a już płakał. wcisnęłam mu kilka, ale co to jest. i tak samo jest czy z moimi obiadkami czy z gotowymi. niewiem już czemu i co zrobić :/ mleko pije bez problemu... Jak tak czytam o waszych maluchach że już sie czołgają czy jak podejrzewam Bartuś rottany (z poprzedniego posta, bo zalogowało jako gość) już chodzi za rączki to trochę wam zazdroszcze. wiem wiem że każde dziecko rozwija sie w swoim tempie, ale żal mi Filipa że nie może sie jeszcze sam z plecków na brzuszek przewrócić i trochę 'pochodzić' na brzuszku. zawsze to coś innego. a widać po nim że tak już by chciał :) lilka - mój identycznie, jak sie go postawi na nogach to stoi tak sztywno że szok. czasem chce go wsadzić do wózka czy leżaczka a on wyprotowany i za chiny nie chce usiąść. ale nóżkami jeszcze przebirać nie umie :) qazwsx1991 - próbowałam wysłać zaproszenie ale nie mogę znaleźć tej opcji, niewiem może jej nie widze. jak chcesz to wyślij mi zaproszenie: Wioleta Szymańska :) czekam za mężusiem bo w pracy, ma przywieźć jakieś piwko. wypijemy i spać. i znów mamy taki upał w mieszkaniu że szok :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
Moj tez sie tak prostowal jak chcialam go polozyc, wygiete plecy, prezyl sie i jakby nie chcial siadac tylko stac :) Viola spokojnie kazdy ma swoje tempo, jeden potrafi to, drugi tamto. wrocilam do domu. bez Bartka jestem i tak dziwnie. ale w dobrych rekach-u moich rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola---> o.nawet nie zauwazylam ze mni nie zalogowalo:-D tak to bylam ja;-) fakt nie przejmuj sie. kazdy ma wlasne tepo. moj Bartulek ni hu ja nie chce uczyc soe raczkowac:-/ chwile na brzuchy polezy i juz jeczy... chyba ze dam mu pozadna motywacje ( moj telefon) to z wielkim bulek kawalek sie poczolga:-D ale najchetniej by usiadl i czolgal sie na posladkach:-D przesowa pold*pki do przodu:-D nawet nie umiem yego opisac ale komicznie to wyglada:-D spokojnie;-) przyjdzie dzien ze zadziwi mamusie;-) osobiscie wolalabym zeby raczkowal to w gosciach sam soba by sie zajol.a.tak musze z nin chodzic... ja tez nie moge zaprosic gxjdksj (sorki nigdy nie moge spamietac jak pisze sie twoj nick:-D) tez nie pokazuje u mnie tej opcji zapros.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola----> a stawialas sobie mlodego na swoich stopach i szlas? rozumiem ze jak go trzymasz za raczki to stoi cztywno tak? to mozesz mu pokazywac jak sie chodzi bo sam to sie nie nauczy jeszcze dlugo;-) trymaj go za raczki i przeztawiaj sama mu nuzki. ale.nie na.sile. jak bedzie siadal to znaczy ze nie.chce. daj znac co i jak;-) ja tak z poczatku robilam i w koncu zakumal o co chodzi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×