Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

Gość glodek86
Rottana robilam tak jak mowilas, ale jak na brzuszku wpuszczalam ta wode morska to wylatywala z noska, obklepalam plecki, potem na rece i niestety nic nie wylecialo :/ a jemu dalej charczy w nosie, najgorzej w nocy. ide z nim jutro do pediatry, niech go oslucha, mam nadzieje, ze wsio jest ok. nie marudzi ni nic, ale co ma jemu caly czas tak charczec w tym nosie, cos tam mu siedzi i nie chce wyjsc. do tego moja mama jakis guzek/gruczol wyczula z prawej strony przy szyji, zapytam tez o to. a czy wasze dzieci jak leza to tez tak kreca glowa co chwile w jedna i druga strone? w sob byla imprezka, wczoraj bardzo zle sie czulam :D a i moj mezczyzna mnie zaskoczyl. wiedzialam, ze jakas niespodzianke mi szykuje, ale myslalam, ze na urodziny, a on przy wszystkich z pierscionkiem wyskoczyl :D tez zakupie ta ksiazke albo sciagne sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
juz zamowilam knige. a moze to charczenie to cos zwiazanego z 3 migdalkiem? zaczelam czytac w necie o tym, ale kurde chyba nie moge, bo tam to juz pisza o zapaleniu zatok, o tym migdale heh i innych rzeczach... moze mnie pediatrra wysle do laryngologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha spoko to jak ty wprowadzalas okolo miesiaca zycia Matyski to ja tez dam rade :) jeszcze ze dwa dni i przeczytam cala jak maly da czas :P Dzisiaj mnie obudzil o 7 pozniej pospal pol godz od 8 do 8.30 i dopero teraz padl przed chwilka. ie wim co mu sie stalo. Najedzony, sucho ma, tulilam go do siebie, rozmawialam, w bujaku tez nic. Dzien marudy najwyrazniej :) Jak czytalam ta ksiazke iw dziale z karmieniem bylo naposane ze pokarm matki nie wplywa na mleko ktore podajemy dziecku i nie ma snensu robic diet, tylko uwazac a to zeby jedzenie i posilki byly pelnowartosciowe, a wszelkie kolki i bole brzucha biora sie z nagromadzonego powietrza. Myslicie ze to by zdalo egzamin? Mam ochote zrobic dzisiaj test i zjecs na obiad schabowego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glodek moj tez charczy i to od samego poczatku. Mi pediatra na wizycie ppwiedziala ze to zalegajay pokarm w przelyku dziecka badz wyksztalcajaca sie krtan. Sluchala malego i bylo ok. Ale tez w sumie nie wem o jakim charczeniu mowisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie noc w porzo. ja caly dzien karmie cyckiem a ana noc daje malemu butle mm wczoraj wypil do ostatniej kropli i przesypia po tym 4h, po moim mleku tylko2. wiec na taki spsosob sie wzielam. glodek moj jak lezy na brzuchu to tak kreci az w koncu usypia. oo noto gratuluje zareczyn:D lilka ja jem schaboszczaki i małemu nic po nich nie dolega;) dla mnie eksperyment to byłoby zjedzenie pół tabliczki czekolady, ale na to sie nie odważe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie wykrzycec aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!! Moj facet jest wkurwiajacy czasami mam dosc jego obecnosci, chce mi sie ryczec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) jesli macie kartę do super pharmu to jutro jest promocja na pampersy są za 29.90.... koleżanka mi pisała i sama nie wiem czy nie kupię, dzisiaj jeszcze założe małej pampersa na noc i zobaczymy czy cosik na pupci jej wyskoczy.... mam nadzieję że nie to bym zakupiła bo jednak pampersy są bardziej chłonne i nawet jak są przemoczone to nie są takie cieżkie jak dady... dzisiaj u nas strasznie wieje i jest zimno więc na spacerku nie byłyśmy :/ ale za to wczoraj mieliśmy długi spacer bo poszliśmy nad zalew gdzie mój m się kąpał... poszłyśmy mu kibicować w morsowaniu :) głodek gratuluje zaręczyn :) czyli wziął Cię z zaskoczenia :) ja mojej małej też wyczułam taki malutki guzek z prawej strony, wyczytałam że to może być węzeł chlonny... jutro chyba wybiorę się z nią do lekarza bo i jej oczko cosik ropieje jedno :/ nasza coraz bardziej lubi leżeć na macie edukacyjnej,... wymachuje łapami że hej :P ja też muszę zacząć czytać tą książke :) miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje konto - niestety nie mam karty... aa wiesz co, ja zaczęłam używać huggisów bo miałam trójki w domu i podsypywać pupcie pudrem od wczoraj i jest mniej czerwona, tylko teraz niewiem czy od puderku czy od pieluch... jak sie zagoi to wróce do 'dadów' i zobaczymy... kropelka - widzę że chyba jesteś dalej z książku niż jak bo o kąpaniu jeszcze nie czytałam... ostatnio sobie odpuściłąm głodek - super - gratulacje :) mój mały od kilku dni jak leży w leżaczku albo w łóżeczku to tylko kreci głową to w tą stronę to w tą i tak p[atrzy z zainteresowaniem :) jak chodzę przed nim to wodzi za mną wzrokiem i główką - widać że już jest coraz bardziej 'rozumny' :D lilka - oo ale lecisz z czytaniem :) ahh dobrze że sie wykrzyczałaś - mam nadzieje że pomogło :) ci faceci - czasem naprawdę trzeba by ich kopnąć w d*** Ja po aerobiku wróciłam, synuś już ślicznie spał, tatuś go wykąpał i uśpił :) wczoraj w nocy usnął o 20 i wstał dop 3.20, zobaczymy jak dzisiaj :) szukałam dziś sukienki jakiejś na chrzciny i jedną nawet znalazłam ale kosztowała 198zł i jeszcze musiałabym kupić żakiet więc chyba jednak zrezygnuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka nie mam zadnej diety, jem jak leci oprucz:cebuli, kapusty i czekolady. tych 3 rzseczy wystrzegam sie jak ognia. a co sie stalo z facetem? moj dzis mial wstawianego implanta wiec mam w domu przychodnie, jest na mase spuchniety no i jak to facet kiedy cos mu dolega - nieco marudny:p u nas wogle dziwna sytuacja. od wczoraj maly je, bawi sie SAM i sam ewentualnie przy niewielkiem pomocy zasypia. i tak caly dzien. spi po 2h albo i dluzej, bawi sie okolo 45min. czyzby ksiazka zadzialala? az za piekne to dla mnie. a moze taki ma okres, ze potrezbuje odespac te 2 nieprzespane ostatnie tygodnie. tak czy siak zamiast sie cieszyc to chodze i sie niepokoje 'co on tak spi, no co on tak spi'. czlowiekowi nie dogodzi:p viola ksiazke przeczytalam juz praktycznie całą, oprócz ostatniego rozdziału, ale narazie odpuszczam bo to jest rozdział dla szczegolnie zdesperowanych, a u mnie ejszcze tak złej sytuacji nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo laseczki glodek---> gratuluje zareczyn!!! tez czekam jak moj sie zbierze... lilka---> a no czasem tak jest z tymi facetami:-/ ale ja twu twu odpukac ze swoim spiec nie mam;-) kropelka---> hehe no to fakt, czlowiekowi sie nie dogodzi:-D ale moze teraz pozadnie sie wyspi i moze juz bedzie grzeczny;-) mamucha---> twoje wpisy o zyganku zawsze mnis rozsmiesza:-D jak to czytalam 2 dni temu to mialam taka beke:-D viola---> ja tam wole.trzymac swojego w pampersach. przynajmniej nie mam problemow z jego pupka a niczym nie smaruje. czasem po kupce ma tylko rowka zaczerwionego. no i fakt pampery sa zajebiscie chlonne, cala noc nie zmieniam a rano nawet pindolka nie ma "przemoczonego". hagisy kiedys mielismy, dostalismy w prezencie to wykozystalam ale nie bylam zadowolona bo one takie grube sa... ja wczoraj w koncu becikowe do konca zalatwilam. i swojego z malym zostawilam i poszlam w koncu do fryzjera ale noe zrelaksowalam sie:-D ciagle myslalam czy maly nie plaka:-D ale dzisiaj okropna pogoda u nas... pada snieg, pizga jak na uralu... ciemno bez sloneczka... blee... a w czoraj za oknem wygladalo pieeeknie a jak wyszlam to przez wiatr myslalam ze mi uszy odpadna bo taki zimny byl:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemano ktore mamy/przyszle mamy nie spia? Rottana- musze ci powiedziec ze dzi belt poszedl za moj dekold co jest niby ok bo nie na twarz ale martwi mnie bo ostatnio po kazdym zarciu jak ja zaczynam brac na odbijak to rzuca belta.... Ja tam caly czad na dadach mala trzymami w noct sa spoko raz puscily ale dlatego ze maz zakladal te pieluche:) Lilka-spoko ja sie non stop zcinam z moim :) a juz po urodzeniu malej to na maksa glodek-gratulacje kiedy slub? :)hehe moze mnie zaprisisz?:P kropelka-calkiem nozliwe ze efekt czytania ksiazki po prostu zaczelas dobrze rozumiec co maly chce przekazac :) ciesz sie tym a nie zamartwiaj Matylda to ambitna dziewczyna-robi mostwk-zapuera sie ugiwntymi nozkami o podloze i podnosi tylek i plecy hehehe no i ostatnio zacxela robic w wersji ekstremalnej czyli zadziera nozki wysoko i ooiera nozki o przewijak i wtedy probuje podnosic tylek i plecy.... Jakie plany na dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie śpię :) za to mój synek od 30min tak. usnął łanie sam w łóżeczku przy karuzeli, a ja mam zamiar obejrzeć wczorajszy odcinek Na wspolnej bo nie widziałam bo byłam na aerobiku. U nas dziś pogoda taka jak u ciebie Rottana, narazie pada śnieg ale mam nadzieje że przestanie bo chce wyjechać z małym i wybrać sie na zakupy. obiadu robić nie muszę jeszcze dziś bo mamy zupę :D rottana - napewno sie zbierze w końcu :D wtedy nawet sie nie bedziesz spodziewać :P mamucha - o kurde czyżby z Matyldy miała być akrobatka?? :P wogole fajniutka ta twoja córunia :D a ty zagęszczasz jej mleko zagęszczaczem czy czyms innym?? ciekawe od czego tak zwraca... to ona głodna potem zaraz znów nie jest?? :P kropelka - noo proszę, pewnie tak jak pisze mamucha, załapałaś o co chodzi małemu. i karmisz go co 3h?? a jak śpi dłuzej to wybudzasz?? może ja też tak zacznę robic?? co do pieluch to dziś założyłam mu dadę nad ranem i rano kupa znów była aż pod szyje - normalnie wychodzi mu na całe plecy :D w hugisach tego nie ma bo są chyba dłuższe i wyżej sie je zakłąda ale rzeczywiście grubsze niz pampersy... no ale pupcia dziś znów jak u niemowlaczka - gładziusieńska i z tego sie cieszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak gadamy o pieluchach to ja mam pytanie, czy pampersy 2 i 3 mają takie zaokrąglenia z przodu po bokach jak dady??? -> http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=pl&client=firefox-a&sa=N&rls=org.mozilla:pl:official&biw=1600&bih=740&tbm=isch&tbnid=nwzakbZPjG9-vM:&imgrefurl=http://mamaocenia.blox.pl/2012/08/Da-da-da-Dada.html&docid=xZSQiBkCy8-G0M&imgurl=http://mamaocenia.blox.pl/resource/IMG_1661.JPG&w=1000&h=667&ei=MjBIUbzhOsmPtQbL5YHwDw&zoom=1&ved=0CMcBEIQcMCU&ved=1t:3588,r:37,s:0,i:199&iact=rc&dur=971&page=2&tbnh=183&tbnw=275&start=22&ndsp=32&tx=137&ty=55 bo wiem ze pampersy 1 nie mają czegoś takiego tylko są z przodu proste i znacznie trudniej mi sie je zapinało niż dady. jak to wogóle jest z fasonem pieluch, on sie utrzymuje przez wszystkie numery 1,2,3,4 i dana pielucha jednej firmy wyglada tak samo we wszystkich numeracjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dady 3 są identyczne jak dady 2 tylko są większe i mają inny obrazek z wierzchu no i chyba wkład zrobiony z czego innego bo w 2 jest w środku biały a w 3 zielony. a jak to jest z pampersami to nie pamietam - używałam 2 ale na samym początku i zapomniałam :D ale rottana na bierząco to napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiedzialam tesciowej zeby mi kupowala dady, bo w pampersach nie pasuje mi to zapiecie, chyba ze 2 juz inaczej wygladaja. zastanawiam sie jeszcze nad huggisami bo w sumie w szpitalu bylam z nich zadowolona ale nie pamietam czy maja te zaokraglenia, jak ktos uzywa to sie wypowiedzcie viola ja tez ogladam na wspolnej:D, czyli jestes zadowolona z huggisow? nie odpazaja? nie daje rady karmic co 3h karmie powiedzmy co 2,5 bo pozniej to juz placz na maxa, jak przeczytalam takie zdanie 'gwarantuje ze jesli dziecko przespi w dzien 6h to w nocy nie przespi wiecej niz 3' i wybudzam w dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka- u nas hagisy odparzaly dupe ze hej- beznadziejne te pieluchy a w ksiazce tez zwrocilam uwaeg na ten tekst o spaniu w dzien 6h..... i tez wybudzam bo kiedys byly z tym jazdy viola- tak dodaje malej do nocnej butli 2 miarki kleiku ryzowego (ale po tym nie ulewa) po samym mleku ulewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) u nas też zawierucha straszna :/ masakra poprostu tak mi zamiało pod drzwiami że cieżko je otworzyć :P ja miałam wybrać się do miasta ale na taką pogodę to mi się nie chce :/ jutro mamy jechać do kościoła uzupełnić dokumenty, ja może od razu podjadę do urzędu gminy i niech mi przejrzy papiery jakie mam i czego mi brakuje do becikowego :) moja mała to teraz więcej nie śpi w dzien niż śpi :) a to na macie leżymy a to w wózku na przywieszone maskotki się patrzy i się śmieje :) łapie takie drzemki bardziej niż zasypia na dłużej ale za to po kąpieli jak uśnie to tylko na jedzenie się budzi ze 3 razy :) mówiłyście o czekoladzie ostatnio... ja ostatnio jadłam naleśniki z nutella :) kropelka ja mam haggisy 3 i mają to zaokrąglenie ale mniejsze niż w dadach, kupiliśmy jej jakiś czas temu ale za duże były na nią i teraz muszę je wyciagnąć :) mamucha moja też ulewa i najczęściej jest to mój dekolt :P miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka---> o jakich zaokragleniach mowisz bo ja na komie nie moge zobaczyc tych zdjec... powiem ci ze to zalezy od rodzaji pampersa. ja w tej chwili uzywam pampers slip i pley. jak mi sie skoncza to bede miala aktiv baby. najgorsze byly te new born okropne rzepy mialy. sa jeszcze z gumkami, przwiewne ze dupcia sie nie odpaza a tyle tych rodzaji ze nie pamietam:-D w sumie to uzywam tak na zmiane testujac kazde po kolei hihi. w sumie to tez wydaje mi sie ze dobrze dla malego bo dupcia mu sie do jednych nie przyzwyczai. heh przynajmniej tak mi sie wydaje;-) mamucha----> mnie tylko raz maly obrzygal ale to z mojej winy. a tak to przewaznie na lozko mu sie uleje czasami jak zje a zaczne sie znim wyglupiac zamiast dac mu odaapnac po kedzonku czyli moja wina;-) predzej mnie obsra niz obrzyga:-D ooo ja to mam w tej kweststii doswiadczenie:-D moje konto---> ja dzisiaj swojej kolezance robilam liste co bedzie potrzebowala zeby zaniesc do becikowego co by nie musiala 10x biegac tj ja. niby ta baba powiedziala mi co mam przyniesc a jak doszlo ze przynioslam to brakowalo i jakies wnioski kolejne do wypelnienia przez mojego i huj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka - tak hugisy mają te zaokrąglenia i mi sie je dobrze zapina, są dłuższe niż dady i wyżej sięgają na plecki przez co kupa górą nie wyłazi :P no i jak narazie nie odparzają ale mówię zaczęłam jednocześnie używać hugisy i sypać pupę puderkiem i niewiem co pomogło... jeszcze kilka dni i spróbuję wrócić do 'dadów' i zobaczymy jak pupa, a pudrem będę sypać cały czas. mój aż 6h w dzien nie przesypia, teraz śpi po spacerze we wózku 3,5h, od jedzonka mineło 4h i tak słodko chrapie że zał budzić :/ a w nocy mały budzi sie raz w sumie i dop rano więc nie jest źle... mamucha - no a nie można np. dodać w dzien też tego kleiku?? zeby nie ulewała?? czy wtedy za cięzkie to mleczko na dzien by było? moje konto - mam małą nadzieje że ktoś nam sprezentuje matę na chrzciny :D a jak nie to wtedy zakupię :) tez mamy zabawki przyczepione do wózka i Filip bardzo lubi na nie patrzec :) rottana - tak jak z tyłu pieluchy masz te rzepy do zapinania tak z przodu piluchy w tym miejscu są takie 'łapki' które zaciągasz z boku ciałka, żeby lepiej przyczepić rzepa... kurcze, niewiem czy wiesz o co chodzi ale niewiem jak to wytłumaczyć :D My byliśmy na spacerze, zaspy że hej, niekiedy mama musiała pomóc w przejechaniu przez jezdnię ale w biedronce zakupiłam fajny kufer na zabawki, narazie będę tam składać zamałe ciuszki Filipa a potem będzie na jego zabawki. Teraz śpi a ja wyprasowałam koszulki męża i teraz odpoczywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisalyscie... ja dzisiaj w sumie od 8 nie spie ale nie mialam wczesniej czasu usiasc na kompa. Bylam u stomatologa niestety przelad zakonczyl sie kanalowm leczeniem zeba wiec po powrocie do domu narazie odc iagam pokarm bo znieczulenie mialam i lekarka mi kazala sciagnac mozliwie jak najwoecej zeby malemu sie ni nie stalo. Kolejna wizyta w srode i mi juz zabek polecial kolejny a bylam w listopadzie i mialam wszystko wyleczone. Co do mojego to mnie wczoraj cholernie zabolaly jego slowa. Wyszlam na szybkie zakupy do sklepu doslownie 5 min od mieszkani, rzut beretem. malego nakarmilam i jak wychodzilam ladnie mu sie obilo i sie bawil wie swtierdzilam ze bedzie ok. Ledwo postwilam noge w sklepie dzwoni do mnie moj w sluchawce ryk dziecka i sie drze szybko wracaj. Wiec sie zawinelam i wrocilam, otwieram drzwi a on na mnie z morda ze jestem wyrodna matka bo glodne dziecko zostawilam. Cholernie mnie to zabolalo az sie zryczalam. mamucha- twoja mala bardzo stawiala opory przy przestawianiu na ten Łatwy Plan? mi dzisiaj wszystko ladnie szlo do momentu usypiania, juz lezal w kolysce ladnie ziewal ale po 5 min sie rozryczal i zasnal mi na ramieniu a teraz w bujaku kima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pieluch to ja mam pampersy i to duuuuzooooo :D zamowilam na allegro 300 szt za 150 zl , tesciowie wczoraj wpadli i nam przywiezli paczke 96 szt iznajomi nam kupili kiedys huggisy wiec Kuba moze sikac i srac do woli :P Moj przedwczoraj takie kupy rano po tym sztucznym mleku walnal ze musialam mu caly dzien rowka sudocremem smarowac bo mial az bordowo tam, ale juz sie ladnie zagoilo :) Dzisiaj naronil dwa razy po pachy w tym raz na plecy :D Ochhhh ja tez chce do fryzjera moje odrosty mnie juz dobijaja.... kropelka-wczoraj jadlam na obiad dziczyzne cebula i przyprawami i faktyczne luzik :) dzisiaj schabowe klepie juz mi sie zmieniaczki gotuja :D U nas dzisiaj pogoda w kit, snieg juz nie pada ale nie przyjemnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola- ja mala dopycham tym kleikiem na noc by lepiej w nocy spala a w dzien nie chche bo to na mase....a mase to ona ma i to konkretna :) (troche dosypuje do zupek) ide do malej bo sie obudzila i wyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec po wizycie u pediatry: 1) te charczenie to rzeczywiscie podobno od zalegajacego pokarmu. kazala w polowie karmienia odbijac, po karmieniu i jeszcze po 20 min. ze ma wzdety brzuszek, ze powietrze moze sie tam zbierac, dlatego odbijac dobijac i odbijac. ja po karmieniu zawsze czekam do odbicia, nie raz sie Bartkowi odbije od razu, a nie raz musze poczekac. tylko w nocy jak spi nie czekam tylko klade, bo i tak sie jemu nie odbije gdy spi. 2) ma nadal te wodniaki, mam nadzieje, ze sie wchlona i kazala troche odsuwac napletek, tak maciupke by wycierac by sie takie biale nie zbieralo. 3) ma sucha skore tez viola. moze to tez byc tak, ze okres grzewczy i dlatego tak. 4) na zielone kupki kazala kupic jakas biogaje cos takiego i dawac, maja sie podobno unormowac. 5) to co wyczulam z prawej strony szyji to wlasnie wezel chlonny, kazala obserwowac. 6) posluchala go i jest zdrowy tylko ma maly szmer w sercu i kazala isc kontrolnie do kardiologa. podobno duzo dzieci tak ma? 7) to ruszanie glowa raz w jedna raz w druga strone to podobno jego uspypianie :) ogolnie duzo doradzila. a maly wazy 5600g, wiec dobrze przybiera na wadze. dziekuje za gratulacje :)) rottana ja myslalam, ze wy juz po slubie jestescie. mamucha mnie Twoje wpisy o wymiotach tez smiesza, czasem czytam mojej mamie to tez sie smieje :P wiecie ze ja jeszcze uzywam pieluch nr 1? :P ale juz koncze paczke i zmieniam na 2. moj wczoraj mi na noc marudzil i nie mogl zasnac, a to przez to, ze spal na wieczor. ile placicie za chrzest w kosciele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśki robiłyście w ciąży wymaz w kierunku paciorkowca? Ja zrobiłam, odebrałam dziś wyniki i na karteczce jest napisane: W posiewie wychodowano Streptococcus agalactiae. Oczywiście naczytałam się już w necie, z jednej strony widzę że nie ma co panikować, skoro kobiet tak ma, a z drugiej nie wiem w koncu czy leczy się to w ciąży czy tylko podczas porodu? Miała któraś z Was coś takiego i może mi udzielić sprawdzonej informacji?? Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka - przepraszam za wprowadzenie w błąd, jak zmieniałam małemu pieluchę to przyjrzałam sie hugisom i one tych zaokrągleń nie mają tylko są proste ale idzie je ładnie założyć na bok i zakleić tym rzepem. mi sie je dobrze zakłada :) mamucha - mam pyt co do LP: bo mój mały zje, pogada, pobawi sie i idzie spać i budzi sie np. dziś godzinę przed planowanym jedzonkiem i co wtedy?? jak nie chce spać to mam go zajmować i trzymać do tych 3h tak?? głodek - - u nas za chrzciny daje sie co łaska i my chcemy dać 100zł, byliśmy już termin zamówić w kościele i teraz mamy spotkanie z proboszczem 2 dni przed chrzcinami: my i rodzice chrzestni i wtedy zapłacimy. - a powiedz mi czy na wizycie byłaś prywatnie?? że tak dr tak sobie ładnie z wami pogadała?? bo jakoś nie wyobrażam sobie mojej lekarki na nfz żeby aż tak sie 'wygadała'. - co do kardiologa to też chcemy sie z małym wybrać tak profilaktycznie, mój brat miał szmery w sercy jak sie urodził ale wszystko samo przeszło. - z tą suchą skórą może to racja, może mój ma wogole suchą a te kaloryfery jeszcze bardziej ją wysuszają. smaruje mu teraz takim mocno nawilżającym balsamem i jest dużo lepiej - mój też robi zielone kupki ale czytałam że to po tym nutramigenie normalne ... - ja mojego też trzymam tylko do pierwszego odbicia, poźniej juz go nie podnoszę. a skąd sie dowiedziałaś ze to może być zaleganie pokarmu?? ciekawe, może mój zanim nie miał katarku a tak charczał to też było od tego?? a moja pediatra twierdziła że od suchego powietrza lilka - no wyobrażam sobie że musiały cie jego słowa zaboleć... tym bardziej że wiesz sama że go nakarmiłaś i zostawiłaś najedzonego i wyszłaś tylko na chwilkę a ktoś kto nie wie wygaduje takie rzeczy i robi z ciebie wyrodną matkę :/ pewnie twój nie umiał sobie poradzić z płaczącym maluchem i zgonił winę na ciebie... faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego kardiologa jeszcze to u nas była teraz taka historia że zmarła 7-mio miesięczna dziewczynka ponieważ miała dziurę w sercu.. nikt tego nie zauważył po urodzeniu!! i nic sie już nie dało zrobić... i mój mąż jak usłyszał to powiedział że chce z małym jechać do kardiologa żeby zobaczył czy wszystko jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zauwazylam ze moj maly ma od dwoch dni suche usta. Myslicie ze to moze byc oznaka odwodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glodek- biogaje to probiotyk dostepny bez recepty. Skalad sie z dwoch olejów i czegos tam jeszcze, poprawia perystaltyke jelit. Buteleczka 5 ml kosztuje ponad 40 zl i daje sie po kropelek dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×