Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

to ja mussa30

modna sukienka

Polecane posty

szukam pomysłu co załozyc na slub slub jest w polowie lipca i zastanawiam sie jakie sukienki sa teraz na topie chce cos wygodnego a zarazem orginalnego moze ktos podsunie jakis fajny pomysl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oricia
a jaki masz na to budżet? 150, 500, 800 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak bedzie upal to na pewno nie zaloze ale poki co mam problem z sukienka wiec prosze o jakies normalne wypowiedzi co do budzetu to nie jest to istotne liczy sie pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczkaaa
nieogryzek- skąd są te na 3 obrazku? :) te różowo-kremowe? cudaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczkaaa
dziękuję nieogryzku 😍 śliczności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodapotulipanach
"23.09.2009.godzina15:24----Albercik 4160kg 60cm" hahaha twój dzieciaczek to waży więcej niż dorosły tygrys :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te japan style muszą być strasznymi szmatami, na zdjęciu są spoko ale wątpię by to się nadawało do noszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodapotulipanach------------ spoko spoko co do tych z japan style to zgadzam sie z wersja ze one tylko ladnie na zdjeciu wygladaja a w praktyce to takie szmatki pewnie nie zaryzykowalabym kupna takich sukienek a co do tej z asos to calkiem fajna ogolnie te z asos sa bardzo fajne i podobaja mi tylko gdzie je mozna dostac tzn chodzi mi o to zeby kupic w sklepie a nie przez neta bo jednak zmierzyc trzeba przed zakupem a tak z allegro to sama nie wiem niby podaja wymiary ale nigdy nie wiadomo jak bedzie lezec prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To popraw wreszcie
ten błąd w wadze dziecka, skoro ktoś ci juz słusznie zwrócił uwagę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktyczny poradnik cz.II
No to faktycznie urodziłaś jakiegoś wielkiego słonia ważącego cztery tysiące sto sześćdziesiąt kilogramów. Nadal nie rozumiesz gdzie jest błąd? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabala
uszyj sobie sukienkę z baskinką w kolorze cytrynowym lub miętowym, może być z dużym wycięciem na plecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgtyuoihjuoipk[
4160 kg oznacza, że Twoje dziecko ważyło w chwili urodzenia ponad 4 tony. Wstaw przecinek i będzie ok:) 4,160 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziele ale sie czepiacie przeciez kazdy normalny wie ze ma byc 4 kg i 160 gram ale nasz naros slynie z tego ze czepia sie nawet najdrobniejszych szczegolow ehssssssssssssssssss moze ktos mi odpowie wreszcie czy taka sukienka pasuje na wesele a nie bedziecie zajmowali sie tym co mam w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×