Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

dystrybutor MV - przyczytalem twoj ostatni post i widze ze wogole rzeczowo nie piszesz - jakas tam paplanina a jak wspominasz o cudwnym produkcie badanm przez 10 lat to juz sie smieje do rozpuku po pierwsze tak jest ten swiat skonstruowany ze trzeba znalezc jeleni i wcisnac im produkt a pseudonaukowe badania oplacane przez firme to nic innego jak zwykla promocja produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna zasada pięć reguł
@fryckiem: "Firma monavie chwali się miliardowymi obrotami i niezwykłymi właściwościami swojego soku, za który każe sobie płacić nie małą jak na polskie realia cenę." ->fryckiem, nie tylko jak na polskie realia. W każdym hipermarkecie w całej Ameryce można kupić sok przynajmniej jeden, który jest z tychże jagódek, ma witaminy i antyoksydanty za dosłownie 1,29 dolara. Weźmy na przykład jakiś tam sok MV, np. MV Kosher. Koszt 20 butelek po cenie standardowej to 1,780 zł, podzielić to na 20 butelek, wychodzi nam 93,5 zł za butelkę soku, przeliczając na dolary, będzie to około 29,94 dolara za butelkę. Tylko naiwny, otumaniony gadką, niezbyt rozgarnięty amerykanin zapłaci tyle za butelkę soku. A ten biznes polega właśnie na tym, aby tumanić jak najwięcej ludzi, stąd ich milionowe obroty, bo tumany w każdym społeczeństwie się znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybutor MV
To mój ostatni post Ponieważ każde moje słowo jest przekręcane . Wycinane z kontekstu analizowane , rozkładane na czynniki pierwsze . Powtarzam każdy produkt ma swojego klienta i cenę. Nie chcesz nie kupujesz . Są różni klienci, różne ceny. Macie prawo kupować w TESCO , LIDLU , BIEDRONCE , PIOTRZE i PAWLE , ALMIE i innych delikatesach. Macie prawo jeździć fiatem, VW , OPLEM , MERCEDESEM. Nie za bardzo rozumiem co chcecie udowodnić przez swoje posty że za drogo - to nie kupuj, że nie ma dowodów naukowych - tylko na co że sok MV jest 100 razy lepszy od soku w markecie - to kup wypij i porównaj. Powtarzam po raz kolejny wasze pieniądze , wasz wybór , nie przejmujcie się innych pieniędzmi. MV nie jest firmą garażową jest oficjalna strona na której są podane informacje o spotkaniach w Polsce ( można pójść i zrobić pikietę ) Firma działa już ponad 7 lat i nikogo nie zamknęli. To w czym problem. Na całym blogu jest 10 osób które atakują , pieklą się że to złe , piramida itp. wasze prawo . Skrzyknijcie się i złóżcie pozew zbiorowy o oszustwo. Pozdrawiam i nie dozobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybutor MV
To mój ostatni post Ponieważ każde moje słowo jest przekręcane . Wycinane z kontekstu analizowane , rozkładane na czynniki pierwsze . Powtarzam każdy produkt ma swojego klienta i cenę. Nie chcesz nie kupujesz . Są różni klienci, różne ceny. Macie prawo kupować w TESCO , LIDLU , BIEDRONCE , PIOTRZE i PAWLE , ALMIE i innych delikatesach. Macie prawo jeździć fiatem, VW , OPLEM , MERCEDESEM. Nie za bardzo rozumiem co chcecie udowodnić przez swoje posty że za drogo - to nie kupuj, że nie ma dowodów naukowych - tylko na co że sok MV jest 100 razy lepszy od soku w markecie - to kup wypij i porównaj. Powtarzam po raz kolejny wasze pieniądze , wasz wybór , nie przejmujcie się innych pieniędzmi. MV nie jest firmą garażową jest oficjalna strona na której są podane informacje o spotkaniach w Polsce ( można pójść i zrobić pikietę ) Firma działa już ponad 7 lat i nikogo nie zamknęli. To w czym problem. Na całym blogu jest 10 osób które atakują , pieklą się że to złe , piramida itp. wasze prawo . Skrzyknijcie się i złóżcie pozew zbiorowy o oszustwo. Pozdrawiam i do zobaczenia p.s. Pod koniec lutego w OSSIe w Rawie Mazowieckiej odbędzie spotkanie dystrybutorów MV warto tam być i zadać pytania dr. i prof.obecnym na spotkaniu lub może jakiś mały transparent : Precz Z MV :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybutor MV
To mój ostatni post Ponieważ każde moje słowo jest przekręcane . Wycinane z kontekstu analizowane , rozkładane na czynniki pierwsze . Powtarzam każdy produkt ma swojego klienta i cenę. Nie chcesz nie kupujesz . Są różni klienci, różne ceny. Macie prawo kupować w TESCO , LIDLU , BIEDRONCE , PIOTRZE i PAWLE , ALMIE i innych delikatesach. Macie prawo jeździć fiatem, VW , OPLEM , MERCEDESEM. Nie za bardzo rozumiem co chcecie udowodnić przez swoje posty że za drogo - to nie kupuj, że nie ma dowodów naukowych - tylko na co że sok MV jest 100 razy lepszy od soku w markecie - to kup wypij i porównaj. Powtarzam po raz kolejny wasze pieniądze , wasz wybór , nie przejmujcie się innych pieniędzmi. MV nie jest firmą garażową jest oficjalna strona na której są podane informacje o spotkaniach w Polsce ( można pójść i zrobić pikietę ) Firma działa już ponad 7 lat i nikogo nie zamknęli. To w czym problem. Na całym blogu jest 10 osób które atakują , pieklą się że to złe , piramida itp. wasze prawo . Skrzyknijcie się i złóżcie pozew zbiorowy o oszustwo. Pozdrawiam i do zobaczenia p.s. Pod koniec lutego w OSSIe w Rawie Mazowieckiej odbędzie spotkanie dystrybutorów MV warto tam być i zadać pytania dr. i prof.obecnym na spotkaniu lub może jakiś mały transparent : Precz Z MV :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybutor MV
To mój ostatni post Ponieważ każde moje słowo jest przekręcane . Wycinane z kontekstu analizowane , rozkładane na czynniki pierwsze . Powtarzam każdy produkt ma swojego klienta i cenę. Nie chcesz nie kupujesz . Są różni klienci, różne ceny. Macie prawo kupować w TESCO , LIDLU , BIEDRONCE , PIOTRZE i PAWLE , ALMIE i innych delikatesach. Macie prawo jeździć fiatem, VW , OPLEM , MERCEDESEM. Nie za bardzo rozumiem co chcecie udowodnić przez swoje posty że za drogo - to nie kupuj, że nie ma dowodów naukowych - tylko na co że sok MV jest 100 razy lepszy od soku w markecie - to kup wypij i porównaj. Powtarzam po raz kolejny wasze pieniądze , wasz wybór , nie przejmujcie się innych pieniędzmi. No chyba że jesteście Janosikiem lub Robin Hoodem.:-) MV nie jest firmą garażową jest oficjalna strona na której są podane informacje o spotkaniach w Polsce ( można pójść i zrobić pikietę ) Firma działa już ponad 7 lat i nikogo nie zamknęli. To w czym problem. Na całym blogu jest 10 osób które atakują , pieklą się że to złe , piramida itp. wasze prawo . Skrzyknijcie się i złóżcie pozew zbiorowy o oszustwo. Pozdrawiam i do zobaczenia p.s. Pod koniec lutego w OSSIe w Rawie Mazowieckiej odbędzie spotkanie dystrybutorów MV warto tam być i zadać pytania dr. i prof.obecnym na spotkaniu lub może jakiś mały transparent : Precz Z MV :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybutor MV
To mój ostatni post Ponieważ każde moje słowo jest przekręcane . Wycinane z kontekstu analizowane , rozkładane na czynniki pierwsze . Powtarzam każdy produkt ma swojego klienta i cenę. Nie chcesz nie kupujesz . Są różni klienci, różne ceny. Macie prawo kupować w TESCO , LIDLU , BIEDRONCE , PIOTRZE i PAWLE , ALMIE i innych delikatesach. Macie prawo jeździć fiatem, VW , OPLEM , MERCEDESEM. Nie za bardzo rozumiem co chcecie udowodnić przez swoje posty że za drogo - to nie kupuj, że nie ma dowodów naukowych - tylko na co że sok MV jest 100 razy lepszy od soku w markecie - to kup wypij i porównaj. Powtarzam po raz kolejny wasze pieniądze , wasz wybór , nie przejmujcie się innych pieniędzmi. No chyba że jesteście Janosikiem lub Robin Hoodem.:-) MV nie jest firmą garażową jest oficjalna strona na której są podane informacje o spotkaniach w Polsce ( można pójść i zrobić pikietę ) Firma działa już ponad 7 lat i nikogo nie zamknęli. To w czym problem. Na całym blogu jest 10 osób które atakują , pieklą się że to złe , piramida itp. wasze prawo . Skrzyknijcie się i złóżcie pozew zbiorowy o oszustwo. Pozdrawiam i do zobaczenia p.s. Pod koniec lutego w OSSIe w Rawie Mazowieckiej odbędzie spotkanie dystrybutorów MV warto tam być i zadać pytania dr. i prof.obecnym na spotkaniu lub może jakiś mały transparent : Precz Z MV :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybutor MV
To mój ostatni post Ponieważ każde moje słowo jest przekręcane . Wycinane z kontekstu analizowane , rozkładane na czynniki pierwsze . Powtarzam każdy produkt ma swojego klienta i cenę. Nie chcesz nie kupujesz . Są różni klienci, różne ceny. Macie prawo kupować w TESCO , LIDLU , BIEDRONCE , PIOTRZE i PAWLE , ALMIE i innych delikatesach. Macie prawo jeździć fiatem, VW , OPLEM , MERCEDESEM. Nie za bardzo rozumiem co chcecie udowodnić przez swoje posty że za drogo - to nie kupuj, że nie ma dowodów naukowych - tylko na co że sok MV jest 100 razy lepszy od soku w markecie - to kup wypij i porównaj. Powtarzam po raz kolejny wasze pieniądze , wasz wybór , nie przejmujcie się innych pieniędzmi. No chyba że jesteście Janosikiem lub Robin Hoodem.:-) MV nie jest firmą garażową jest oficjalna strona na której są podane informacje o spotkaniach w Polsce ( można pójść i zrobić pikietę ) Firma działa już ponad 7 lat i nikogo nie zamknęli. To w czym problem. Na całym blogu jest 10 osób które atakują , pieklą się że to złe , piramida itp. wasze prawo . Skrzyknijcie się i złóżcie pozew zbiorowy o oszustwo. Pozdrawiam i do zobaczenia p.s. Pod koniec lutego w OSSIe w Rawie Mazowieckiej odbędzie spotkanie dystrybutorów MV warto tam być i zadać pytania dr. i prof.obecnym na spotkaniu lub może jakiś mały transparent : Precz Z MV :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz NL
do ściema ściemę pogania coś nie tak jednak w tym cytowaniu , bo nie Nestle robi cokolwiek dla Winiar, ale Nestle jest właścicielem tej marki, podobnie jak Unilever Knorra itd. - to tak gwoli informacji, abyśmy mówili w oparciu o fakty :-) do dystrybotor MV (pisownia oryginalna z cytatu) dziękuję za wyjaśnienie mi sensu mojego zakupu, ale ja nadal czekam na fachowe (tzn. naukowe) wyjaśnienia, które stwierdzą jednoznacznie, że soczki MV to najlepszy produkt na rynku, powstały na bazie obróbki jagody acai nie czepiałbym się Was i jagody, gdyby nie nieszczęsny pokaz/prezentacja, na którym pani bredziła jak klient spod sklepu, który opowiada o sytuacji geopolitycznej i jak ktoś mu powie, że bredzi, to zarobi od niego w pysk przynajmniej - racja niedouczonych to żadna racja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dystrybutor MV: Ponownie wzrasta u Ciebie poziom agresji. Zastanów się nad tym. Jestem zainteresowany tym sokiem jako konsument i jako potencjalny jego dystrybutor. Tak się składa, że mam w rodzinie wielu lekarzy i nie odważyłbym się polecać im kupno specyfiku para medycznego jeśli brak jest badań naukowych potwierdzających jego reklamowane właściwości. Porównywanie tego do zupełnie innych produktów takich jak np samochody jest całkowicie błędne. Właściwości, którymi się chwali dajmy na to Mercedes są weryfikowalne po pierwszych kilometrach jazdy tym samochodem. Nie twierdzę, że monavie działa niezgodnie z obecnym prawem. Uprzejmie proszę, o wykazanie RZETELNYCH BADAŃ NAUKOWYCH potwierdzających reklamowaną skuteczność soku, ponieważ sam nie jestem w stanie ich zweryfikować w żaden sposób. Żeby było jasne, bardzo bym chciał, żeby takie badania zostały przeprowadzone i żeby sok rzeczywiście był tak doskonały jak opisuje go firma. Było by to z korzyścią dla nas wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekarz medycyny
Kochane pismaki posiadacie zbyt wiele wyobraźni. Doszukujecie się naukowych dowodów działania suplementów jakiś tam. Przecież to nie lekarstwo !!!! Na potwierdzenie naukowe jakiegoś specyfiku potrzeba wielu lat badań klinicznych i jest to bardzo kosztowne. To robi się tylko w przypadku lekarstw które tego wymagają. A tak nawiasem to najlepsze dowody w przypadku jagody Acai posiadają od wieków indianie nad Amazonką i to oni tak naprawde wiedzą na co ona pomaga. Suplementować się trzeba to tylko z kożyścią dla zdrowia a jagoda Acai napewno nie zaszkodzi !!!! W aptekach jest tysiące suplementów i ktoś kto kupije nie doszukuje się dowodów naukowych bo to totalna bzdura. Poza tym nie wierze aby firma wprowadzała jakiś bezwartościowy specyfik, ta tak jakby samobója strzelić, to może sprawdzić każde laboratorium, skład, wartości odżywcze itp. A tak naprawde najlepszym dowodem są ludzie którzy to biorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny Lekarz(u) medycyny Być może nie jesteś zaznajomiony głębiej z tematem monavie. Wg. wielu ludzi oraz szefów firmy nie jest to jakiś tam suplement których tysiące na półkach, ale jakby to powiedzieli amerykanie "This is the ONE!". Badania kliniczne są bardzo kosztowne? Przepraszam, ale to nie mój problem. To nie ja próbuję sprzedać środek który reklamowany jest jako panaceum na większość dolegliwości. Wg. www.badaniaklinicznewpolsce.pl w Polsce w 2009 roku zarejestrowano 469 badań klinicznych przeprowadzonych na ok 40 tysiącach pacjentów. Rynek badań klinicznych szacuje się na 860 mln złotych więc uśredniając daje to 1,8 mln zł na jedno badanie. To są duże pieniądze? Na pewno nie dla monavie, która chwali się MILIARDOWYMI obrotami i to w dolarach! Niech zatem takie badanie kosztuje nawet 10 razy więcej niż średnia cena w Polsce, czyli 6 mln $ (co to jest dla nich? Pestka) . Dlaczego więc nie robią takich badań? Chyba wiadomo dlaczego... Wyniki mogłyby nie być marketingowo już takie wspaniałe, prawda? Być może drogi lekarzu inaczej byś na to spojrzał gdybyś posiedział 2 godziny na spotkaniu/prezentacji monavie :) Polecam jako specyficznego rodzaju doświadczenie życiowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne lepiej niż ja ujął to jeden z rozmówców na jednym z wątków o monavi: http://www.goldenline.pl/forum/672228/39-powodow-dla-ktorych-warto-pic-sok-monavie . Pozwólcie, że zacytuję go w całości (od 3 miesięcy nie uzyskał na to odpowiedzi) : Jan K. Technolog żywności "Badania kliniczne przeprowadza się dla każdego środka, którego działanie chce się wykazać metodami naukowymi. Oczywiście przeprowadza się takie badania również dla suplementów diety oraz np dla szamponów, które mają przeciwdziałać łupieżowi czy wypadaniu włosów. Żadna substancja przed wykonaniem takich badań nie może być uznana za lek, zatem uzasadnienie "nie ma badań klinicznych bo to nie lek" nie ma najmniejszego sensu. Również potencjalne efekty profilaktyczne powinny znaleźć potwierdzenie w badaniach klinicznych. Skoro takich badań nie ma, to po prostu nie ma naukowego potwierdzenia, że dany preparat działa. Co do produktów pitnych firmy Monavie to trzeba zacząć od tego, ze nie są to żadne soki, ale NAPOJE owocowe i tak też producent opisuje je na opakowaniu. Sokiem wg prawa europejskiego można nazwać produkt, który zawiera 100% składników pochodzących z owoców. Producent Monavie deklaruje jedynie zawartość jagód acai - 25% w napoju. Nie wiem jaki % innych owoców znajduje się w tym napoju, ale poza owocami znajdziemy tam również kwasek cytrynowy (E330), aromat malinowy oraz substancje konserwujące E 202 i E 211. Na zdrowie! Żeby było jasne - za namową znajomego kupowałem i piłem wraz z żoną te napoje przez ok 7 miesięcy. Nie zauważyłem jakichś pozytywnych skutków poza naprawdę słodkim, owocowym smakiem. Porównałem te napoje ze 100% sokiem z acai i faktycznie kompozycja owocowa Monavie smakuje lepiej - podobnie do innych wieloowocowych napojów z miąższem na rynku z grupy premium. Tyle, że te inne napoje mogę kupić za kilka - kilkanaście złotych za litr, a nie 100zł za 0,7. Sam sok 100% z acai dostępny jest w podobnej cenie co napój Monavie (a na dodatek nie zawiera konserwantów) Co do owego bogactwa antyoksydantów w napojach Monavie to trudno mi cokolwiek powiedzieć, bo producent nie deklaruje ich zawartości. Jako, że jestem technologiem żywności, wiem, że obecność odpowiednich substancji można zadeklarować na opakowaniu dopiero przy osiągnięciu pewnych minimalnych poziomów tych substancji w produkcie. Praktyka pokazuje, że jeśli zawartość prozdrowotnych substancji przekracza te minima, producenci chętnie chwalą się tym na opakowaniu. W przypadku napojów Monavie takiej deklaracji nie ma. Stąd też trudno odnieść się do prośby pana Marka skierowanej do pana doktora "proszę niech pan doktor wskaże bogatszy w antyoksydanty suplement". Najpierw, panie Marku, ja poproszę o wskazanie na ile bogaty w antyoksydanty jest napój Monavie. Proszę o podanie wartości ORAC dla 100ml tego napoju. Co do występowania naturalnych antyoksydantów w żywności, to bardzo proszę - pod linkiem jest tabela wskazująca, że np. nasza pospolita dzika róża zawiera podobną ilość antyoksydantów co promowane marketingowo jagody acai: http://www.odzywianie.info.pl/przydatne-informacje/artykuly/art,Antyoksydanty-w-zywnosci-czym-sa-wartosci-i-tabele-ORAC.html "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekarz medycyne
Takie biznesy mnie nie interesują a co do reszty to być może a w kilku kwestiach się nie zgadzam z uwagi na moje doświadczenie w badaniach klinicznych i to nie tylko w kraju. Bardzo proszę nie kierować do mojej osoby zapytania bo to nie forum medyczne a wywody pana dietetyka co nie co odbiegają od fachowej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kołzi
Frycek większego ślimaka od Ciebie nie widzialem :) nie wierze ze tacy ludzie jak Ty istnieja ;) koniobijco!!!! Boze strzez mnie od takich ludzi zebym wiecej o nich nie slyszal :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołzi, AŁA ! Co tak mocno bijesz? Matkę Ci skrzywdziłem czy kogo? No ale skoro musisz się wyżyć to WAL! (trochę szkoda bo robiło się już kulturalniej)... P.S. Pochwal się kolegom z monavie jak to zgnoiłeś jednego takiego cwaniaczka na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycuś
do lekarza pajacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A1 RH+
Po się kłócić na tym forum. Szkoda mi tych wszystkich dystrybutorów i wszystkich ludzi oszukanych. Pamiętam jak oglądałem smerfów. Tam papa smerf posilał się cudownymi jagodami. I tak sobie myślę, że ten wasz guru z ameryki to dobrze obejrzał. Zabarwił wodę na fioletowo i macie cudowny jagodo podobny roztwór. A co do firmy która to kupażuje i sprzedaje to powiem tak. Pamiętacie Piramidę SKY LINE . Kiedyś mnie koleżanka zaprosiła i zawiozła z grupą w okolice Warszawy na taki spektakl. Pamiętacie jak tam było? 1000 marek niemieckich i trzeba było zwerbować 4 osoby, a z tych 4 osób każda też po 4 osoby. Ten Monavie to jest to samo z tą różnicą, że kaskę dajesz amerykańcom za jakiś rozwór. Czemu tego produktu nie ma w aptece? Ja w aptece kupuje olej lniany, nie tylko aspirynę. Pozdrawiam wszystkich nawiedzonych na długowieczność z Monavie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kołzi jesteś żenujący ...do Fryckiem , jaśniej nie można tego tematu (monavie)przedstawić .Zmiażdżyłeś ich ...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do k2222, Czekamy, może jakieś badania zostaną jeszcze zaprezentowane. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intagnito
A1 RH+ to kompletny cymbał to co napisał kupy się nie trzyma a fakty z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szansa Mona Vie
Witam! Jeżeli chcesz być częścią innowacyjnej struktury mlm (multi level marketing) napisz do nas! Gwarantujemy Ci niezależność finansowa oraz pracę z wyjątkowa atrakcyjnym produktem dostępnym już na 8 rynkach swiata!. Produkt ten rozpowszechnia sie w zawrotnym tempie a mimo to praca z nami nie bazuje na jego bezpośredniej sprzedaży. Działa tu tylko marketing sieciowy - biznes 21 wieku! Jeżeli jesteś zainteresowany i nie boisz się innowacyjnych rozwiązań daj sobie szanse i zadzwoń pod nr 513109740 i sam/sama oceń kto ma racje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlm można zarobić
Tu nie ma na co czekać. Osobiście lubię pracę w tej branży, współpracuję z inna firmą działającą w MLM. Jednak nie ma czegoś takiego jak obowiązkowy zakup co miesiąc. Oczywiście po osiągnięciu jakiegoś awansu w palnie marketingowym trzeba również dokonać wlanej aktywności aby punkty się kumulowały a ja sam abym był aktywny. ale to dopiero wtedy kiedy jest już grupa ludzi którzy również są aktywni. Produkt jest zużywalny a raczej produkty. Co najważniejsze nie ma takiej kosmicznej ceny jak w przypadku monavie. Ktoś tutaj wcześniej napisał nie wiem chyba Fryckiem jak dobrze pamiętam że monavie jest piramidą finansową. Jest to słuszna uwaga. Owszem jest to firma działająca w branży MLM ale to jest tylko przykrywką prawdziwej działalności. Nie trzeba słuchać do końca zakręconego planu wynagrodzeń. Systemu binarnego itp. Wszyscy tutaj zwolennicy nie znają chyba innych prostszych bardziej dochodowych planów marketingowych dostosowanych do dystrybutora nie do firmy. Ten plan jest dla firmy nie dla osoby która ewentualnie podejmie współprace. Zauważcie to. Pamiętam kiedyś jak monavie wchodziło na rynek polski. Moja skrzynka tak była zapychana spamem że czasami miejsca brakowało. Czy tak działa poważny człowiek robiący biznes z poważną firmą? U nas również się sprzedaje, obrót musi być zrobiony natomiast firma nie działa tak agresywnie jak monavie kupuj i kupuj, potem wynajmij magazyn na produkt. Nie wyobrażam sobie pracy w takiej firmie, która może być tzw kogucikiem. Nie chce nikogo wprowadzać w błąd ale było coś takiego jak zeek rewards czy jakoś tak oni mieli coś wspólnego z monavie ktoś od nich mówię o górze to uruchomił ale nie było tam przykrywki na działalność piramidy finansowej jak w przypadku soku. I znów grono wyznawców monavie rozpoczęło atak bo ukochany guru wprowadził coś nowego. Firma oczywiście zniknęła. Ja osobiście nie mam czasu na zagłębianie się w temacie monavie ale Fryckiem bardzo dobrze wam to przedstawił i może dzięki temu otworzycie oczy w czym wy jesteście. Rozejrzyjcie się dookoła. Jeżeli lubicie mlm tak jak ja są inne alternatywy firmy przede wszystkim które działają dla dystrybutora a nie tak jak w tym przypadku na odwrót. A ludzie z którymi współpracuje i tych których nawet nie znam są wdzięczni gdyż produkt spełnia ich oczekiwania, a przede wszystkim plan marketingowy który jest prosty i jasny a firma stabilna i z mocnymi fundamentami. Pozdrawiam i wyjdźcie z tego bo po co macie marnować pieniądze, chyba ze faktycznie chcecie przekonać się na własnej skórze ale potem nie będzie już odwrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość left4dead
jezu,kudzie jak kupujecie zwykły sok wieloowocowy za ponad 100zł to jesteście bandą naiwnych pierwotniaków,haha,nie ma dziwne,że jakiś cyniczny kryminalista trzepie na was kasę.Boże,jak można byc takim głupcem,żeby kupic to badziewie....a w sumie dobrze wam tak,za głupotę trzeba zapłacic,a twórcom tego systemu życzę pomysłowości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUAGA
Wlasnie co dopiero jestem po prezentacji tego cudownego produktu i wspaniałego biznesu. I zgodnie z tym co napisał A1RH+, odzyły wspomnienia co najmniej równie wspaniałego SKY LINE. Wspaniałe widowiska - przedstawienia zostały zastapione również wspaniałą prezentacją komputerową . Główna zasada - jak wydymać drugiego zazwyczj bliskiego znajomego -pozostała bez zmian . Na temat cudownego soku i troski firmy o nasze zdrowie wspaniale wypowiadaja się w prezentacji grube , tłuste bużki z dużymi brzuchami co o siłowni, wellnesie i fitnesie chyba jeszcza nie słyszały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcfly
No właśnie. Ja teź na to zwróciłem uwagę. Osoby, które tym się zajęły cos takie wieksze i szersze sie robia. Co do MLM to faktycznie czesto sa firmy ktore dzialaja jak piramidy. Np monavie. A coraz wiecej ludzi daje sie tym omamic bo w dobie kryzysu ludzie po prostu chwytaja sie jak ten tonacy brzytwy. Mysla, ze wchodza w cos intratnego , a tu zonk po calosci i jeszcze po pieniazkach, ktore zainwestowali. Dziwne, że monavie nie robi furory w bogatych krajach skandynawskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drodzy zwolennicy monavie. Jak widzicie, dyskusja ucichła, gdy poproszeni zostaliście o przedstawienie solidnych badań naukowych potwierdzających reklamowaną skuteczność soku. Wniosek zatem jest chyba oczywisty dla każdego. Co do samej firmy, należy jej się uznanie za zarobienie kolosalnych pieniędzy w tak krótkim czasie na zwykłym soku wieloowocowym. Pozostaje mi życzyć naszym rodzimym producentom soków podobnych wyników finansowych oraz ekspansji w USA. Jeśli ten rynek jest tak chłonny to sok "Kubuś" z Olsztynka może udało by się tam sprzedawać chociaż za połowę ceny monavie. Trzeba by tylko zmienić nieco butelkę i marketing :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz NL
Nie zaglądam już tak często na Wasze dysputy, bo jaki to sens. Czy już przedstawiono naukowe opracowania na temat skuteczności produktu MV? Nie odrzucam absolutnie pozytywnych właściwości owej jagody, ale bulwersuje mnie wręcz cena soczku z niej... Od tygodnia konsumuje to: http://i.marktplaats.com/00/s/NDc5WDQxMg==/$(KGrHqN,!osE-vflzCL6BP5D6QTKSg60_85.JPG 3 x dziennie - efekt? na wadze pokazało się - UWAGA - 3.2 kg mniej!!! Cieszy się facjata moja, gdyż nadwaga to problem nr 1 dla mnie. Jeżeli zrzucę jeszcze, a przynajmniej jak nie będę przybierał, to postawie pomnik producentom moich kapsułek. W czym jednak problem? Kuracja za pomocą kapsułek jest naście razy tańsza od tej MonaVie. Czy ktoś z owej sekty wytłumaczy mi na kiego przepłacać? I coś jeszcze - ja nie bylem zmuszony do zakupu kartonu opakowań, ale moglem zakupić jedno pudełko, sześć, albo i sto - przy większej ilości spada cena - normalne w handlu. Żadne prezentacje, żadni nawiedzeni domorośli medycy i terapeuci - zwyczajnie zakup w necie, na holenderskim Marktplatzu. Za tydzień, dwa , cztery - opowiem co było dalej z moimi kilogramami. Pozdrawiam sekciarzy, ale bardziej trzeźwo myślących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×