Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość Komornikkk
up:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sevento
Nie trzeba być Einsteinem, żeby zauważyć, że to jest scam. Gdyby faktycznie soczek jest skuteczny, to dlaczego nie wychodzi poza Internet? Dlaczego go nie ma w aptekach? Dlaczego jest nachalnie promowany? Jeśli chcę się napić zwykłego soku, kupuję zwykły sok. Jeśli chcę się leczyć placebo, leczę się placebo zwyczajną kranówką. Jeśli chcę się leczyć medycznie, idę do lekarza... Czytał ktoś skład tego g****a? Benzoesan sodu i inne konserwanty. Jak to ma pomóc? Przykro mi, że dałyście się nabrać, po prostu dałyście innym swoim kosztem i naiwnością zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę zdzierżyć, gdy ktoś oszukuje innych, kosztem zdrowia, a nawet życia. MonaVie to zwyczajna, wulgarna piramida finansowa, to "firma" żerująca na naiwności, niewiedzy i - niestety - ROZPACZY osób pogrążonych w chorobie. Wiem co piszę, bo pochowałam krewną, która zawierzyła "cudownemu" działaniu tego badziewia. Ostrzegam więc wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy MonaVie już zdechło? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franc

Chyba tak, miałem kolegę który się tym zajmował i bardzo chciał mnie tam wkręcić. Obiecywał że już za rok będę mógł zrezygnować z pracy - tyle bedzie z tego kasy. Przez to, że nie wszedłem w to przestał się odzywać. Ale widzę że jeździ nadal tą samą fiestą od 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cath
Dnia 9.05.2012 o 00:05, Gość Katarynka17 napisał:

Takie samo gadanie usłyszałam od mojego dystrybutora..... identyko. Wszyscy mówicie o tym samym, każdy z was ma taką samą rodzinę, takich samych przyjaciół, znajomych lekarzy, dzieci z zatwardzeniem itd. O tekstach dot. Apple i Microsoftu nie wspomnę. Broszurki instruktażowe opanowane na 5.

Dokładnie. Sama parę lat temu wdepnęłam w to .... Banda oszustów i oszołomów. Teraz mogę się pośmiać sama z siebie ale wtedy byłam chora i autentycznie szukałam pomocy i wcale nie było mi do śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×