Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość do fryckiem
Pokazujesz tani sok z USA który ma zastąpić MonaVIE http://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/B0014E OU8E/mactest3-20 chyba do końca o nim nie przeczytałeś bo generalnie składa się w 90% z wody i 10% koncentratu oraz dużej ilości cukru Oceniony jako najgorszy produkt http://eatthis.menshealth.com/content/13-worst-healthy-foods-supermarket?article=4&page=1 V8 vegatables to w głównej mierze to woda http://blog.fooducate.com/2010/04/27/v8-juice-a-health-scam/ A i jeszcze jedno na żadnej butelce nie jest podany skład ciekawe czemu? W związku z tym nie dziwie się że produkt polecany przez ciebie kosztuje tak mało. Za 90% wody można zapłacić 26,24 usd chociaż tyle za wodę to chyba też za dużo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do piszącego 22:48 ale zrobiłeś "risercz" :) fiu fiu... Blog który cytujesz nie pisze o tym soku, który podałem. Na blogu tym opisany jest sok V8 Splash Mango Peach - inny sok. "This juice is closer to Capri Sun punch than regular V8"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Optymista
Nie mam pracy i nie zapowiada się na to abym jakąkolwiek w najbliższym czasie znalazł. Jestem zdecydowany na to aby rozpocząć coś na własną rękę jednak mimo wielu pomysłów nie posiadam zbyt wiele gotówki na inwestycje i każdy pomysł tworzenia nowego biznesu idzie w piiiiii...ii..zdu. Jestem w stanie zainwestować max. 2-3 tys. PLN i 10 godzin swojego czasu przez 7 dni w tygodniu. Co mogę zrobić? Monavie wydaje się być atrakcyjną ofertą. Proszę o przedstawienie konkretnych zalet i wad tego przedsięwzięcia, wskaźników ryzyka itp. Jakie można wypracować zyski angażując się w ten biznes 100%. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Optymista
...i ważne jest też jak rozlicza się ewentualny dochód z Monavie. Jak się go odbiera. Pytanie tylko jaki to dochód, co trzeba zrobić aby zarobić określoną kwotę np. wcześniej wspomniane, zainwestowane 3 tys PLN. Bardzo proszę o konkrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Jan Optymista, Współczuję Ci aktualnego położenia. Odradzam jednak wchodzenie w monavie. Gorsze czasy ewidentnie nadciągają. Ludzi w podobnej do Twojej sytuacji jest sporo, więc należy sobie odpowiedzieć na pytanie ilu znajdziesz chętnych na sok w cenie 400 zł / miesiąc... Co więcej, sam musiałbyś w to regularnie inwestować ponad 700 zł miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal W
Do Jan Optymista Zapraszam do kontaktu na priv michal.wolaq@gmail.com bo rozmowa na tym forum nie będzie miała większego sensu... Pozdrawiam Michał Wolak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal W
Do Fryckiem Ja współczuję Tobie kolego twojego położenia... Pamiętaj nie ma czegoś takiego jak za drogie produkty są tylko za niskie zarobki a przy obecnych czasach wiara w to że praca na etacie jest bezpieczna to moim zdaniem kiepska opcja. Nie masz żadnego wpływu na to czy firma zostanie sprzedana czy przejęta. Nie masz wpływu na to że za jakiś czas ktoś może Cię zastąpić młodszym, tańszym lub bardziej wyuczonym. A co zrobisz jak stracisz pracę w wieku 50 czy 60 lat. "Sześćdziesięcioletni gotowy podjąć pracę by dociągnąć 8 lat do wieku emerytalnego." - Już widzę te setki ofert na poczcie :D Wkładacie więcej energii w hejtowanie firmy Monavie niż my w promowanie tylko że to nam płacą a Wam drodzy hejterzy raczej nie bardzo więc miłego hejtowania :D Pozdrawiam Michał Wolak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fryckiem
A propo poszukiwań w internecie jakości produktów V8 . Myslałem że będzie to super interes, ale widzę że jednak MV jest zdecydowanie lepszy . Jeżeli jeden sok zawiera taki a nie inny skład to tak samo produkowane są inne. No chyba że akurat w przypadku soku z owoców acai produkowanych przez V8 mają inną technologię, ale znając życie raczej nie. W związku z tym zdecydowałem się na zakup i używanie MV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybotor MV
Do Jan Optymista Jeżeli jesteś z Łodzi , bądź woj.łódzkiego proszę o kontakt na email: mona_vie@o2.pl chętnie się spotkam i porozmawiamy o współpracy pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukuję Sponsora
Poszukuje konkretnej osoby która pomoże mi nawiązać współprace z monavie. Najlepiej gdyby osoba miała duże doświadczeni i była na wyższym stanowisku kierowniczym. Interesuje mnie wejście ze średnim pakietem startowym. Pracowałem przez okres 15 lat jako przedstawiciel handlowy mam duże doświadczenie, więc poszukuję osoby która podzieli się ze mną swoim doświadczeniem w branży mlm gdyż tutaj akurat nie miałem możliwości nigdy pracować. Proszę o kontakt osoby które mogą mi pomóc w starcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Jan Optymista. Możesz uwierzyć w niezwykle optymistyczne wizje Twojej finansowej przyszłości z monavie jakie snują przed Tobą moi przedmówcy. Możesz uwierzyć w prezentację monavi, którą już zapewne widziałeś na jakimś spotkaniu (notabene prezentacja po prostu na żenująco niskim poziomie jak na firmę chwalącą się miliardowymi obrotami). Ale możesz nie opierać się na wierze, tylko sprawdzić statystyki zarobków dystrybutorów na stronie 16 "Planu wynagrodzeń monavie". Szczegóły tego zestawienia opisywałem już wcześniej. Krótko mówiąc. Średnia rocznych zarobków 22 tysięcy dystrybutorów wyniosła, UWAGA 1953,45 $. czyli ok 6 tys zł na rok ! Bajońska suma... Ale, ale...żeby to uzyskać, dystrybutorzy musieli co miesiąc inwestować w sok dla siebie, przyjmijmy na średnim poziomie 150 $, więc w rok wydali 1800 $. Jaki mamy zatem średni zysk na czysto dla 22 tys. dystrybutorów za cały rok :) ? 153 dolary... Dalej opowiadajcie bajki o niezwykłej szansie biznesowej z monavie. Bajki często miło się słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petroniusz
Ludzie - jak mniej żrecie, dbacie o siebie to żadne cudowne soki nie są potrzebne. A ściślej są potrzebne ale jako dodatek do zdrowego stylu życia. Każdy kto myśli, że będzie żłopał sok litrami a potem napełni żołąd czekoladą albo fast foodami i będzie leżał przed telewizorem a od soku chudł potem płaczę - oszukali.... A nie tędy droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybotor MV
Do Poszukuje Sponsora Proszę o kontakt email mona_vie@o2.pl pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz NL
Ludzie, ale o co w tym wszystkim chodzi? O sprzedaż super produktu, czy wciskanie super kitu i zarabianie na tym? Dla mnie jesteście śmieszni jak akwizytorzy z Radia Rydzyka, ale ok, jak macie jeleni to ich krójcie do maksimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutor MV
Do Janusz NL Czemu używasz słów, które obrażają wszystkie osoby kupujące MV( czyli miliony w 20 krajach) i masz ich za jeleni , którzy kupują śmieci . Myślisz że jedynie TY masz rację . Na podstawie jednego spotkania wyrobiłeś Sobie opinię o firmie i osobach które polecają sobie produkty. Bo za polecanie produktu a nie sprzedaż firma płaci pieniądze.Nie znasz i nie rozumiesz na czym polega marketing społecznościowy i MLM , a wydajesz opinie tak jak byś pracował przez lata w tym biznesie i jedynie Ty masz rację. Poczytaj o tym biznesie , poczytaj o produkcie i wtedy będziemy mogli dyskutować , a na dzień dzisiejszy to jedynie puste słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinys
To jest sposób na zarabianie pieniędzy a soku to tylko artykuł, równie dobrze można by sprzedawać długopisy. Ludzie z Monavie gadają jak po praniu mózgu!! Na prezentacjach jest mowa o kasie, więc wypiję polecę zarobię, a jak zarobię to sok musi być najlepszy i cudowny. MOże i ma witaminy bo czemu miał by ich nie mieć. To jest MLM . Naśmiewacie się z Ludzi pracujących na etacie..... Ja pracuję uczciwie, ciężko i mam dużo pieniędzy, da się ? da!! Nie namawiam nikogo na nic, nic nie obiecuję. Robię to co umiem!!! Jeżeli chodziło by o produkt a nie o kasę, soki stały by w sklepie, prawdopodobnie dotarły by do większej ilości osób, bo były by w zasięgu ręki na półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprostu pytam....
Do Dystrybutor MV Uwazam, ze jest to zwykla piramida finansowa tyle, ze w tym przypadku jest to sok. Bylem na takim spotkaniu i zupelnie mnie to nie przekonalo wrecz przeciwnie. Skoro osoby ktore tak zachecaja do wejscia w ten "biznes" to przeciez ktos na tym etacie (ktory jest tak wyszydzamy a nawet gardzony w tej dyskusji na forum) produkuje ten sok. Albo zwyczajnie za marne pieniadze, mieszkancy na terenach gdzie sa plantacje tych owocow zasuwaja ponad ten "etat" aby go zebrac, wyprodukowac i zabutelkowac. Wszedlem na strone gdzie jest "INFORMACJA O DOCHODACH" http://www.monavie.com/sites/monavie.com/files/ids_polish.pdf gdzie znajduja sie wyniki finansowe i na koncu tego dokumentu sa ponizsze stwierdzenia: Przedstawione w niniejszej tabeli zarobki Dystrybutorów niekoniecznie stanowią odzwierciedlenie ewentualnego dochodu, który Dystrybutorzy MonaVie mogą osiągnąć lub osiągną przez udział w Planie Wynagrodzeń MonaVie. Twój sukces zależy od twoich umiejętności, nakładu pracy oraz sytuacji rynkowej. MonaVie nie gwarantuje ci odniesienia sukcesu ani żadnego poziomu wynagrodzeń. * Dane pochodzą z ankiety, którą za pośrednictwem internetowego systemu zamówień MonaVie wypełniło 12 000 dystrybutorów. Monavie nie gwarantuje bo i tak nic na tym nie da sie zarobic. Jesli idziesz pracowac na etat to wiedz ile dostaniesz tej zasadniczej. A w Monavie pewne jest tylko, ze wydajesz pieniadze na ich produkty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soki i soki
Soki soki i jeszcze raz soki Zapraszam do Nas. Bezpłatna rejestracja a wszystkie informacje w środku dostępne. Też mamy produkt na bazie jagody acai. Strona taka jak poniżej dostępna dla wszystkich partnerów, a w biurze nieograniczona ilość narzędzi: video maile, autoresponder, bezpośrednie strony sprzedażowe, strony przechwytujące itp itd. A to wszystko zupełnie za darmo tylko i wyłącznie w celach informacyjnych. Jak ktoś będzie zainteresowany może dokonać aktywacji i dołączyć do zespołu. Jak nie po prostu usunąć swoje konto i zapomnieć. Każdego wtorku konferencja online. Zapraszam przyjdź posłuchaj, wyciągnij wnioski. Nic to nie kosztuje. Zorganizuj sobie chwilę wolnego czasu i zapoznaj się z materiałami odnośnie firmy jak i produktów: 1. LUMINESCE - komórkowe surum odmładzające 2. LUMINESCE - codzienny krem nawilżający 3. NUTRIGEN - AM and PM Essentials 4. RESERVE - mieszanka antyoksydantów Zapraszam do sprawdzenia oferty bez żadnych zobowiązań. - Bezpłatna rejestracja, narzędzia, oraz wszystkie materiały informacyjne: www.magiasukcesu.com/538 (jeżeli strona się nie załaduje powtórz próbę otwarcia poprzez ponowne kliknięcia w link - strony są rozbudowywane i czasami serwer może nie odpowiedzieć) Wtorkowe konferencje o 21.00 polskiego czasu: http://login.meetcheap.com/conference,magiasukcesu Strony na Facebook: http://www.facebook.com/groups/magiasukcesu/ http://www.facebook.com/groups/jeunesseglobal/ Są różne alternatywy i możliwości, każdy poszukuje czegoś odpowiedniego dla siebie. Jedni preferują tylko mlm (nie mylcie z piramidą) inni zaś etat, kolejni zaś inwestycje, programy partnerskie itp. Osobiście pracuję na etacie, natomiast Jeunesse traktuje jako dodatkowe źródło dochodu. Temat Monavie ale chodzi głownie o skład produktu, podstawa - jagody, oraz plan wynagrodzeń który w porównaniu z Monavie nie jest tak agresywny. Każdy zainteresowany/a w tym temacie może przejrzeć informacje. I tak jak napisałem wcześniej może konto usunąć jeżeli nie spełni jego oczekiwań. Zapraszam więc nic nie macie bynajmniej w tym temacie do stracenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybutor MV
Do Po prostu Pytam OK rozumiem podejście pracowników na etacie. Jeżeli dobrze zarabiasz gratulacje. Nie neguję pracy na etacie. Dla pracowników najważniejsza jest gwarancja pracy i zatrudnienia . OK .Takich ludzi jest ok 80% . Praca w marketingu społecznościowym jest alternatywą innego sposobu zarabiania pieniędzy .Możesz się zaangażować na 10% i dorobisz sobie do pensji , a możesz zacząć mocno pracować i zmienić etat na niezależność finansową. Wybór należy do każdego z nas. Proszę powiedz mi co rozumiesz pod pojęciem piramidy w przypadku MLM . Większość struktur jest w formie piramidy . 100 pracowników 10 kierowników 5 dyrektorów i jeden prezes oraz właściciel . Czy to nie jest piramida? Kto tu najwięcej zarabia? kto ma możliwość awansu? Na te pytania każdy musi odpowiedzieć sobie sam i w którym miejscu chce się być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dystrybutor MV, i znów to samo. Mylisz strukturę organizacyjną w formie piramidy z piramidą finansową. Pisałem już o tym kilkakrotnie powyżej. Monavie to właśnie piramida finansowa w trochę innej niż klasyczna formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reg351c34f
Idiotów nie sieją, sami się rodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprostu pytam....
Do dystrybutor MV Jak wielu z nas mieszkajacych w kraju badz za granica ma podobne potrzeby m.in zdrowie + stablina praca + wysokie zarobki. Niestety wcale duzo nie zarabiam i tym bardziej 2 razy sprawdzam na co wydaje pieniadze. A w tym przypadku o ktorym rozmawiamy, to wydaje pieniadze na produkt natomiast zarobki juz zaleza od tylu czynnikow, ze wlasnie ten zarobek gdzies sie rozplywa i zwyczajnie go nie ma. Moim zdaniem tego typu przedsiewziecia nie trwaja dlugo i aby mogli sie bogacic Ci ktorzy to wymyslaja rejestruja podobne firmy ale pod inna nazwa badz produktem itp... Co do okreslenia "piramida finansowa" podalem je poniewaz na prezentacji wlasnie takie piramidy byly prezentowane. Piramidy ludzi zaangazowanych w ten "binzes", gdzie jeden drugiego namiawia na kupno produktow. Jak widzisz, zwyczajnie chce przedyskutowac temat bo z tego co widze w ten "biznes" wchodza glownie osoby schorowane, starsze badz z trudnymi sytuacjami rodzinnymi...niestety pograzajac sie bardziej w dlugach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że niektóre rzeczy trzeba powtarzać, a więc raz jeszcze dla jasności sprawy: 1.Monavie to PIRAMIDA FINANSOWA !!! 2. Wchodząc do niej z chęci zysku zastanówcie się 5 razy, obejrzyjcie statystyki zarobków, wyciągnijcie wnioski. 3. Macie bardzo znikome szanse na zarobienie rozsądnych pieniędzy, a poświęcicie na to duużo czasu. Są miejsca, gdzie można znacznie lepiej i łatwiej zarobić, również w MLM. 4. Jeśli kupujecie ich soki z pobudek zdrowotnych to jest szansa że odczujecie pozytywne skutki lub nie. Kwestia przypadku, organizmu własnego, motywacji, siły woli, siła placebo. 5. Brak obiektywnych, naukowych dowodów na skuteczność tych soków, więc spożywacie je na własne ryzyko. I jeszcze parę słów o stronie finansowej: Nie analizuję przypadków zwykłych konsumentów soku. Chodzi o osoby, które weszły w to z pobudek finansowych, chcą zarabiać na dystrybucji. PIRAMIDA FINANSOWA - każdy jej członek regularnie pompuje swoje pieniądze na samą górę piramidy, do właścicieli. Możesz nie używać produktu, możesz nie wychodzić na swoje, to nie istotne, POMPUJESZ do góry. Dokładnie to dzieje się w MONAVIE! System finansowej piramidy w tym przypadku polega na tym, że MUSISZ co miesiąc kupować określony pakiet produktów dla siebie. Nie ważne, czy chcesz czy nie, MUSISZ. Inaczej automatycznie wypadasz z systemu płac. To jest właśnie piramida finansowa. Firma ma zagwarantowany nieustanny strumień pieniędzy od dystrybutorów nawet jeśli nic nie sprzedają. Z tego właśnie powodu zwykli konsumenci są na dalszym planie. Gra idzie o pozyskiwanie nowych, regularnie wpłacających dystrybutorów. Nawet na spotkaniach sami dystrybutorzy nie kryją się z tym i otwarcie mówią, że nie zależy im zbytnio na sprzedaży soku tylko na wciąganiu nowych osób do systemu dystrybutorów ! Kto w tym momencie nadal jest ślepy, ślepym już pozostanie... Teraz zastanów się, ile czasu mija zanim dystrybutor zaczyna wychodzić chociażby na zero. Często rok albo dłużej, lub wychodzi ostatecznie z systemu (70 % rotacja dystrybutorów w USA o czymś świadczy, źródło: en.wikipedia.org/wiki/MonaVie) To jest oczywiście bardzo sprytne i twórcom firmy należy się uznanie w dziedzinie marketingu za uruchomienie piramidy finansowej, która dzięki umieszczeniu w tym wszystkim fizycznego produktu sprytnie omija prawo zakazujące istnienia piramid finansowych w czystej, wyłącznie finansowej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprostu pytam....
do Fryckiem Masz racje, wlasnie trzeba o tym mowic i rzetelnie informowac jak to dziala. Ja jestem bardzo cierpliwy i spokojnie draze temat az wszystkie niejasnosci zostana mi i wielu innym osobom wyjasnione. Dzieki za ten tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulcin1
ludzie co wy mowicie ..... produkt super biznes rewelacyjny.... tylko ze wy negatywy tak macie pracujecie za 1200-2000 zl i nawet na buty nie macie.....a jak juz kupicie buty to czlowieku musisz czekac do nastepnego miesiaca zeby kupic bluze .......a do ludzi z monavie... dajmy im spokoj bo to betony .... na swiecie musza byc ludzie od szpadla prawda.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale hieny z MV oszusty i to kolega chciał mnie wsadzić w to bagno... shit dzięki fryckiem@tlen.pl';

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do k2222, Proszę bardzo. Tak to już mam, wyssałem z mlekiem matki pomoc bliźniemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pulcin1, Chłopie, masz sporo racji ! Muszą być na świcie ludzie od szpadla. Muszą być też naiwni, których się równo czesze w piramidach finansowych takich jak monavie. W końcu nie wszystkie fortuny da się zrobić tak samo :) Beton czuwa ! Nie martw się :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzicie, że w kraju gdzie przez największą piramidę finansową został wywołany światowy kryzys, MonaVie sobie swobodnie działa na całym świecie? Napiście o tym do Baraka, że w jego kraju jest kolejna bańka! zgubiłem się w tym temacie ? i z tego co zauważyłem ... Panie Fryckiem ... czy Panu nie wyszło w tym biznesie? bo z tych postów tak wynika ... czy po prostu ostrzega Pan osoby chcących bez „wtajemniczenia w świat MLM wejść w ten biznes, nie będąc przekonanym do produktu itp. „każdy jej członek regularnie pompuje swoje pieniądze na samą górę piramidy, do właścicieli. Możesz nie używać produktu, możesz nie wychodzić na swoje, to nie istotne, POMPUJESZ do góry. Dokładnie to dzieje się w MONAVIE!" dokładnie to się dzieje wszędzie mój drogi zawsze jest ktoś na dole .. zawsze jest ktoś u góry i nikt nikogo do niczego nie zmusza nikt nie przykłada ci pistoletu do głowy i mówi kup to! To jest tylko i wyłącznie twoja wola. w takim kontekście faktycznie osoba, która wchodzi w ten biznes tylko i wyłącznie z powódek finansowych ... sami się krzywdzą ... i robią z siebie piramidę finansową. A czemu to nie jest piramida finansowa? bo ma produkt, który dostajemy natychmiast - tak jak byśmy byli tylko konsumentami. Zarabianie przez polecanie jest dodatkowym bonusem w tej firmie. Szansą, którą wykorzystamy lub nie. Cena - ustala producent/sprzedawca i tu nie ma się co plumkać. Jedne wina sprzedaje się za 30 zł inne za 2000tys. podobny skład. Tylko są ludzie którzy kupią wino za 30 zł i są ludzie którzy kupią za 100...1000....2000zł i też będziecie protestować? Każdy ma rozum, a te 70% ludzi, o których pisze wikipedia go nie posiada: prawdopodobnie i na pewno są to ludzie wchodzący w ten biznes tylko i wyłącznie po to żeby zarobić bez zainwestowania czasu i pieniędzy, prawdopodobnie zwabione przez beznadziejnych dystrybutorów prawdopodobnie osoby, które nie kupiły żadnej butelki bo były przekonanie że to działa inaczej osoby nie mające styczności z MLM, - osoby nie znające zasad MLM. Zastanówmy się: jestem nieuczciwym dystrybutorem, wabię ludzi na bogactwo moja struktura rozwija się szybko. Struktura „społeczna piramidalna jak byśmy na nie spojrzeli rozwijając do 5 poziomu mamy już 32 osoby, 6 poziom 64, 7 poziom 128 itd(jeśli rozwijała by się symetrycznie co w 99% jest niemożliwe) 70% z tych ludzi jest „martwa nie generuje nic. ale pozostałe 30% są to klienci indywidualni których stać na produkt i piją go bo mają na to ochotę a przy okazji maja znajomych takich jak oni i jakoś to się kręci zarobią to dobrze jak nie to nie niezależny im pozostał część z tych 30% to są ludzie z charakterem ludzie z żyłką handlowca ludzie, którzy spożywają produkt bo w niego „wierzą a przy okazji chcą dorobić do pensji. Poświęcają swój czas w prezentacje, konferencje na skype itp. Jakiś procent z tych dystrybutorów jest nieuczciwa i nie mówią jak ten biznes wygląda naprawdę i pętla się zamyka lecz są też dystrybutorzy uczciwi, którzy werbują właściwe osoby i ich piramida jest „żywa i tacy odnoszą sukces szybciej A Ty kim jesteś? 1) klientem, który chce tylko spożywać produkt? 2) „dystrybutorem, który chce zrobić czekając na naiwniaków? 3) dystrybutorem, który ciężką i rzetelną pracą chce odnieść sukces? Lecz najważniejsze! Musisz być najpierw najlepszym klientem. Wiec dla kogo jest ten temat? Dla osób z 2? Żeby ich przestrzec? Teraz odpowiedzcie mi na to pytanie. Powstaje nowy MLM nowa firma tytoniowa przedstawia papierosy „mniej szkodliwe za 30zł paczka. Wprowadza ten sam plan marketingowy. Palaczy jest mnóstwo. Myślicie, że te papierosy by się nie sprzedały? W Twoim gronie jest mnóstwo osób, które się zatruwają wiec czemu nie truć się i jeszcze przy tym nie zarobić? Czyt. Mieć fajki za darmo? Jest setki firm MLM i każda działa lecz firma to ludzie odpowiedni ludzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×